Nha Be bistro točí film vo Vietname. Buď súčasťou, vrátime ti to

Nha Be bistro točí film vo Vietname. Buď súčasťou, vrátime ti to

Otvorili sme úspešné vietnamské bistro, ale to nám nestačí. Chceme viac. Chceme dať viac vám. Rozmýšľame o veciach inak. Robíme kroky a zmeny, ktoré nás posúvajú vpred. Ideme precestovať Vietnam a natočiť film. Cieľom je lepšie precítiť kultúru a gastronómiu Vietnamu a filmom otvoriť dôležité témy v našej spoločnosti. Keď si pozrieš film Da Ga, pochopíš Vietnam tak, ako ho vidíme my.

Film
Kultúra
Nha Be bistro točí film vo Vietname. Buď súčasťou, vrátime ti to
Získaná suma
18%

2 690 €

z cieľovej sumy
15 000 €

Kampaň skončená, cieľovú sumu sa nepodarilo naplniť.

O projekte

Otvorili sme vietnamské bistro Nha Be. Volá sa tak preto, lebo odkazuje na časť v meste, kde sa narodil môj otec. Časť, z ktorej sú aj moje korene, a kde žije polovica mojej rodiny. Je to jedno úžasné miesto bohaté na dobrých ľudí, neopísateľnú atmosféru a hlavne gastronómiu. Preto som to chcel priniesť aj na Slovensko.Podarilo sa. Ľudia nás prijali, lebo sme do toho dali kus seba. Ale nám to nestačí. Vieme, že to môže byť ešte lepšie. Premýšľame nad vecami inak a ešte radšej potom tieto nápady aj realizujeme. Neznášame dlho stáť na jednom mieste. Chceme stále prinášať niečo nové a posúvať sa dopredu. A tak vznikol nápad natočiť film o Vietname.Doteraz sme ľuďom približovali Vietnam len cez gastronómiu. Teraz vám chceme dať viac. Chceme vám ukázať skutočný Vietnam. Chceme, aby ste precítili jeho úžasnú atmosféru aj inak, ako len cez jedlo. Spolu s našimi rodinami vás zoberieme na miesta a ukážeme vám situácie, kde sa bežný turista nedostane.Preto berieme Nha Be Family na pracovnú cestu do Vietnamu. Ide s nami aj Saymon production, ktorý z tejto cesty natočí film. Vo februári na 2 týždne zatvárame. Všetci spoločne lepšie navnímame túto krajinu. Absolvujeme kuchárske workshopy, kde sa naučíme variť ešte lepšie phočko. Raz si snáď konečne úspešne upečieme aj svoje bagety a pripravíme vlastné ryžové rezance. Vieme, že to bude mať celé zmysel a vy tú zmenu pocítite.
Potrebujeme ale k tomu vašu pomoc. My vám to vrátime.


Prečo nás podporiť?

Máme jasnú predstavu o tom, čo sa chystáme spraviť. Chceme vám ukázať skutočný Vietnam. Na filmovom plátne aj na tanieri.


SKUTOČNÝ VIETNAM

Nebude to iba cestovateľské video, ktoré vám predstaví krajinu z pohľadu turistov. Časť pobytu budeme bývať v domoch našich rodín, ktorí bývajú prevažne na juhu Vietnamu. Potom sa vyberieme smerom sa sever, kde máme presne naplánované miesta, ktoré chceme zažiť. Navštívime aj prvú generáciu Vietnamcov, ktorí žili na Slovensku a potom sa vrátili naspäť do Vietnamu. Vďaka nim tak najlepšie objavíme a pochopíme to, čo naše kultúry spája a naopak odlišuje. Ako fungoval socialistický "work and travel" medzi našimi krajinami vtedy a ako funguje dnes?LEPŠIE PHO A VLASTNÉ BAGETY

Nehovoríme, že to bude hneď. Chce to svoj čas. Do Vietnamu ale ideme aj s cieľom zdokonaliť sa v príprave vietnamských jedál. Všetko to, čo sa tam naučíme potom prinesieme domov, ku vám do ňabečka. Kde inde sa môžeme lepšie zdokonaliť ako priamo vo Vietname?OTVÁRAME V SPOLOČNOSTI DÔLEŽITÉ TÉMY

Filmom chceme prispieť k otvorenejšej spoločnosti, v ktorej je viac prijatia a tolerancie. Ako by taká spoločnosť mala podľa nás vyzerať? Žijú tu otvorení a tolerantní ľudia, ktorí necítia hnev a nenávisť voči niečomu, čo je iné a neznáme. Hnev vymenia za rešpekt a prijatie. To neznamená, že nemôžu vyjadriť svoj opačný názor. Môžu, ale robia to bez toho, aby niekoho urážali a ubližovali mu. Niekto si asi povie, že je to pekne naivná predstava. Okej berieme, ale my sa o to aspoň pokúsime.Kto z Nha Be family sa vydá na túto cestu?

Keď už, tak poriadne. To znamená, že chceme, aby spoznalo Vietnam čo najviac členov našej Nha Be Family. Každý z nás potrebuje na vlastnej koži zažiť a ochutnať Vietnam. Chceme, aby si každý odtiaľ odniesol svoje vlastné pocity, vnemy a zážitky, ktoré potom pretavíme do každodenného fungovania bistra. A preto ideme do Vietnamu ako 11 členná crew.


Akou trasou sa vydáme?

Priletíme na juh Vietnamu do Saigonu. Naša trasa bude smerovať na sever. Zastavíme sa v Nha Trang, Da Nang, Hoin An, Sapa a Hanoi. Každé z týchto miest je niečím špecifické a výnimočné, a preto sme ho zaradili do nášho plánu.Prečo Da Ga?

Da Ga je vietnamský výraz pre kohútie zápasy, ktoré sú nelegálnou ale úplne prirodzenou súčasťou života v Nha Be. Pre nás kohútie zápasy symbolizujú kultúrny rozdiel a zároveň konfrontáciu kultúr. Stret kohútov môže dopadnúť ako stret kultúr. Buď sa pobijú na smrť alebo si zvolia druhú cestu. Nepodvolia sa agresii a súboj sa nekoná. Prečo dochádza k stretu kultúr? Prečo cítime kultúrne rozdiely? Aké témy v nás rezonujú pri konfrontácii kultúr?


Ako využijeme peniaze?

Je to naozaj obrovský projekt, ale my mu veríme natoľko, že ideme do toho aj napriek tomu, že naň zatiaľ nemáme dostatok prostriedkov. Cítime, že sa nájdu ľudia, ktorí uveria našej vízii a podporia nás.Časť nákladov zatiahneme sami. Ale je to naozaj veľký projekt, na ktorý potrebujeme 30 000 €. Na polovicu spúšťame crowdfundingovú kampaň a na druhú polovicu sumy oslovujeme sponzorov.

Ako prvé sa potrebujeme do Vietnamu dostať, čo znamená náklady spojené s letenkami, vybavovaním víz, poistenia, technikou a prepravou 11 člennej crew.
Vo Vietname potrebujeme jesť, spať, cestovať a absolvovať kuchárske workshopy. Celé to natočíme. Na to, aby vznikol kvalitný vizuálny materiál z tejto cesty, tiež potrebujeme určité finančné prostriedky.
Cestu plánujeme vo februári. Ak sa všetko podarí tak, ako chceme, premiéra filmu bude na jar 2020 v Amfiku v Martine. Myslíme vo veľkom. Premiéru plánujeme aj v iných mestách po Slovensku.


Ak chcete film vidieť, podporte nás. My vám to vrátime. Ďakujeme!

O projekte

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

DONESIEME TI NHA BE

Minimálna výška príspevku

20

Ako poďakovanie za tvoju podporu urobíme výnimočnú vec a donesieme ti Nha Be ekologickým cyklokuriérom v rámci mesta Martin. Za objednané jedlo si zaplatíš a donášku máš ako poďakovanie.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

Minimálna výška príspevku

20

Ako poďakovanie za tvoju podporu ti dáme lístok na premiéru filmu. Premiéra bude v Amfiku v Martine. Myslíme vo veľkom. Plánujeme ísť aj do iných miest, minimálne Bratislava a Trenčín.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

POĎAKUJEME NHA BE TAŠKOU

Minimálna výška príspevku

50

Ako poďakovanie za tvoju podporu ti dáme plátenú Nha Be tašku, aby si si mal/-a v čom od nás odniesť takeaway.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

POŠLEME TI DARČEK Z VIETNAMU

Minimálna výška príspevku

100

Ako poďakovanie za tvoju podporu ti pošleme darček, ktorý ťa poteší dvakrát. Budeme ťa držať v napätí. To, čo od nás dostaneš sa dozvieš až vtedy, keď ho rozbalíš.
Dodanie odmeny: darček budeme posielať z Vietnamu vo februári

PRIPRAVÍME TI MENŠÍ CATERING

Minimálna výška príspevku

100

Ako poďakovanie za tvoju podporu ti pripravíme menší catering.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

PRIPRAVÍME TI VÄČŠÍ CATERING

Minimálna výška príspevku

300

Ako poďakovanie za tvoju podporu ti pripravíme väčší catering.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

NAUČÍME VÁS ROLOVAŤ ROLKY

Minimálna výška príspevku

400

Ako poďakovanie za tvoju podporu ťa naučíme rolovať rolky. Pripravíme ti stôl pre 4 osoby a nachystáme suroviny. Náš vietnamský kuchár vám ukáže ako na to a vy si budete rolovať a jesť svoje vlastné rolky.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

OCHUTNÁŠ NOVINKY V UZAVRETEJ SPOLOČNOSTI

Minimálna výška príspevku

500

Ako poďakovanie za tvoju podporu ťa privítame v uzavretej spoločnosti u nás v Nha Be, kde ochutnáš novinky z Vietnamu a zároveň budeš jeden z prvých, kto uvidí fotky a budeš môcť s nami pokecať o celej ceste. Pozvanie platí pre dve osoby.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

NÁJDEŠ SVOJE MENO V ZÁVEREČNÝCH TITULKÁCH FILMU

Minimálna výška príspevku

500

Ako poďakovanie za tvoju podporu napíšeme tvoje meno do záverečných tituliek filmu. Dodanie odmeny: počas plánovanej premiéry, jar 2020

Novinky

EŠTE STÁLE CHCEŠ PODPORIŤ NHA BE?

Update #5, 15.01.2020

Priatelia,

ešte raz veľká vďaka za podporu. Cez kampaň na Startlabe sme nevyzbierali výslednú sumu. Peniaze sa vám preto vrátili na účet. Niektorí ste nám písali, žeby ste nás radi podorili aj tak. Veľmi si to ceníme. Preto sme pre vás vymysleli takúto vecičku.

Ak nás stále chcete podporiť, môžete. Kúpou Nha Be tašky. Minimálna suma je 20 €. Ak nás chcete podporiť aj vyššou sumou, nebudeme vám v tom brániť. ????

Tašku kúpite u nás v bistre. Podporíte našu cestu do Vietnamu a kúpite si tak kúsok nového a lepšieho Nha Be.

Ďakujeme #nhabefamily

PREČO IDE VIETNAMSKÉ BISTRO Z MARTINA TOČIŤ FILM O VIETNAMSKEJ KULTÚRE?

Update #4, 13.11.2019

Odpoveď sa dočítate v rozhovore pre Aktuality: cutt.ly/aktuality-rozhovor

alebo Startitup cutt.ly/preco-Vietna

Dozviete sa nielen o našej motivácii, ale aj konkrétnych plánoch. Ako dlho budeme cestovať po Vietname, aké miesta navštívime, s kým sa tam stretneme a čo vám prinesieme z Vietnamu.

Je sa na čo tešiť.

TO NAJLEPŠIE Z VIETNAMSKÉHO STREETFOODU

Update #3, 11.11.2019

Počuli ste už o food blogerke @tebefood? Pravdepodobne nie. Na Slovensku síce neznáma, no vo Vietname populárna lokálna food blogerka, ktorá rozdáva svoje tipy už 100-tisíc followerom na Instagrame.

Nám sa podarila parádna vec. S @tebedoof sa stretneme v Saigone. Osobne nás prevedie miestnym streetfoodom. Poradí, v ktorom stánku majú najlepšie Banh mi a odporučí miesta s najlepším Pho. A možno si pripraví pre nás aj nejakú špecialitku.

Sme veľmi radi, že sa nám podarilo spojiť sily. Vďaka tomu sa dostaneme k autentickému vietnamskému streetfoodu ešte bližšie. A to znamená len jediné. Ešte viac inšpirácie a nápadov, ktoré si odnesieme a pretavíme do našich jedál.

Bude to zážitok. Nevieme sa dočkať. #február2020

Instagram @tebefood tu: https://www.instagram.com/tebefood/

ĎAKUJEME, ŽE VERÍTE NAŠEJ VÍZII

Update #2, 07.11.2019

Vietnamské bistro z Martina ide natočiť film o vietnamskej kultúre. Veľmi odvážny nápad. Nie však nemožný.

Ďakujeme všetkým, ktorí chápu našej vízii a pomáhajú nám ju šíriť medzi ostatných. Napríklad aj takouto formou.

Redaktor regionálneho týždenníka MY TURČIANSKE NOVINY, Roman Kopka, podporil náš projekt a napísal článok o našej ceste do Vietnamu. Aký je plán cesty a čo z nej prinesieme? Skočte si po noviny a otvorte stranu 9.

Alebo klik tu: https://myturiec.sme.sk/c/22255890/zazitky-zvietnamu-si-nenechaju-len-pre-seba.html

Ďakujeme!

TVORME S PRIDANOU HODNOTOU…

Update #1, 05.11.2019

Začalo to nevinne. Premýšľal som o tom, ako sa posunúť a byť ešte lepší. Variť autentickejšie vietnamské jedlá a prinášať nové chute a recepty. Dostal som nápad.
Pôjdeme ako Nha Be family do Vietnamu. Všetci na vlastnej koži pocítime a nasajeme atmosféru tejto krajiny. Absolvujeme kuchárske workshopy. Zdokonalíme sa v príprave vietnamských jedál a navyše sa naučíme pripravovať vlastné ryžové rezance a domáce bagety.
Okej, spoznáme Vietnam. Navštívime naše rodiny, u ktorých budeme bývať. Navštívime také autentické miesta a zažijeme situácie, ku ktorým sa len tak bežný turista nedostane. To je jedinečná príležitosť, ktorú treba využiť. Čo keby som to ukázal aj ostatným ľuďom?

Natočíme tam film.

Tento nápad bol tak odvážny, bláznivý a silný, že som si hneď povedal, idem do toho. Je to cesta, ako robiť veci inak. Tvoriť, posúvať hranice a zlepšovať sa. Byť pozitívnym príkladom a motiváciou, že sa dá tvoriť s pridanou hodnotou.
Nebolo to ale len tak. Celý projekt Vietnam sme plánovali rok. Koľko ľudí pôjde? Na ako dlho? Čo sa tam naučíme a prinesieme domov našim zákazníkom? Koľko to bude celé stáť? … Toto je len zopár kľúčových otázok, ktoré sme si potrebovali zodpovedať.
Otázky zodpovedané. Teraz nájsť kameramana, ktorý pôjde do toho s nami. Podarilo sa. A hneď na prvý pokus. Film Dá Gà natočí režisér a kameraman Simon Seriš /Saymon production/. Nebude to žiadny cestovateľský vlog. Filmom nazrieme na život Vietnamcov. Akí sú odlišní. A zároveň rovnakí.

A tak sa z odvážnej myšlienky stal reálny plán.

11 ľudí
1 krajina
2 týždne /február 2020/
6 zastávok /Saigon, Nha Trang, Hue, Hoian, Hanoj, Sapa/
1 film Dá Gà /jar 2020/
30 000 € rozpočet
nekonečný zážitok pre nás aj pre vás

Tešíme sa, ako vás privítame na premiére.

Namo a Ivka.

Podporovatelia

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 POŠLEME TI DARČEK Z VIETNAMU

💬 Uho.demi.

100 €

👤 Anonymný podporovateľ

30 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 DONESIEME TI NHA BE

💬 Ste super! Kiežby sme mohli chodiť častejšie :) Chce to pobočku v Kodani!!

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 POŠLEME TI DARČEK Z VIETNAMU

100 €

👤 Alexandra Hyrdel Šimanská

💬 ✊

10 €

👤 Katarína Mrázová

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

10 €

👤 Simona Novosedliakova

10 €

👤 Stanislava Tuchova

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

💬 Drzim palce a tesim sa na film! :)

20 €

👤 Kristína Jezerčáková

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

💬 Držím palce! :)

20 €

👤 Dominik Fujerík

🎁 DONESIEME TI NHA BE

20 €

👤 Rene Vojt

50 €

👤 Andrej Debnar

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

20 €

👤 Michal Fillo

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

💬 Drzim palce ✊

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 POĎAKUJEME NHA BE TAŠKOU

💬 Držíme palce :-)

50 €

👤 CALIBRE s.r.o

🎁 NÁJDEŠ SVOJE MENO V ZÁVEREČNÝCH TITULKÁCH FILMU

💬 Veľa uspechov k realizacii projektu Vam vsetkym praje firma CALIBRE s.r.o

500 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 PRIPRAVÍME TI MENŠÍ CATERING

💬 Ďakujeme, že pre nás robíte niečo takéto. Výborný nápad !

100 €

👤 Igor Pĺž

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

💬 “If you are working on something that you really care about, you don’t have to be pushed. The vision pulls you.” – Steve Jobs

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

20 €

👤 Adrian Ho

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

💬 Teším sa na film ☺️

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

5 €

👤 Tomáš Prevendár

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

💬 JUST DO IT ! ;)

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

💬 Prispejme mladým ľuďom na ich náročný a vynikajúci projekt, ktorý bude pre nás všetkých. Je to náročné a bez našej pomoci by to nezvládli.

50 €

👤 Romana Gírethová

50 €

👤 Marián Pienčak

🎁 POĎAKUJEME NHA BE TAŠKOU

💬 Nech to vyjde

50 €

👤 RUDOLF GABRIS

💬 DRŽÍM PALCE

20 €

👤 Martina Švecová

🎁 PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

20 €

👤 Tomáš Burger

🎁 POŠLEME TI DARČEK Z VIETNAMU

100 €

   1 2 3

Autori

NHA BE s. r. o.

NHA BE s. r. o.

Saymon production

Saymon production

Zaoberám sa produkciou hudobných videoklipov a reklám. Mám za sebou niekoľko spoluprác s umelcami slovenskej a českej scény. Som kameraman, režisér a strihač v jednej osobe. Na videu ma nebaví iba vizuálna stránka, ale zaoberám sa aj jeho hlbšou podstatou. Nha Be ma oslovili do tohoto projektu. Mal som z toho skvelé pocity a súhlasil som. Cítil som, že toto môže byť veľký posun pre moju tvorbu a hlavne pre mňa ako osobu. Bude to môj prvý film a zároveň najnáročnejšia práca v mojom rebríčku. Cítim obrovskú zodpovednosť a nechcem, aby to bolo iba priemerné.

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

DONESIEME TI NHA BE

Minimálna výška príspevku

20

Ako poďakovanie za tvoju podporu urobíme výnimočnú vec a donesieme ti Nha Be ekologickým cyklokuriérom v rámci mesta Martin. Za objednané jedlo si zaplatíš a donášku máš ako poďakovanie.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

PÔJDEŠ NA PREMIÉRU FILMU

Minimálna výška príspevku

20

Ako poďakovanie za tvoju podporu ti dáme lístok na premiéru filmu. Premiéra bude v Amfiku v Martine. Myslíme vo veľkom. Plánujeme ísť aj do iných miest, minimálne Bratislava a Trenčín.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

POĎAKUJEME NHA BE TAŠKOU

Minimálna výška príspevku

50

Ako poďakovanie za tvoju podporu ti dáme plátenú Nha Be tašku, aby si si mal/-a v čom od nás odniesť takeaway.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

POŠLEME TI DARČEK Z VIETNAMU

Minimálna výška príspevku

100

Ako poďakovanie za tvoju podporu ti pošleme darček, ktorý ťa poteší dvakrát. Budeme ťa držať v napätí. To, čo od nás dostaneš sa dozvieš až vtedy, keď ho rozbalíš.
Dodanie odmeny: darček budeme posielať z Vietnamu vo februári

PRIPRAVÍME TI MENŠÍ CATERING

Minimálna výška príspevku

100

Ako poďakovanie za tvoju podporu ti pripravíme menší catering.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

PRIPRAVÍME TI VÄČŠÍ CATERING

Minimálna výška príspevku

300

Ako poďakovanie za tvoju podporu ti pripravíme väčší catering.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

NAUČÍME VÁS ROLOVAŤ ROLKY

Minimálna výška príspevku

400

Ako poďakovanie za tvoju podporu ťa naučíme rolovať rolky. Pripravíme ti stôl pre 4 osoby a nachystáme suroviny. Náš vietnamský kuchár vám ukáže ako na to a vy si budete rolovať a jesť svoje vlastné rolky.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

OCHUTNÁŠ NOVINKY V UZAVRETEJ SPOLOČNOSTI

Minimálna výška príspevku

500

Ako poďakovanie za tvoju podporu ťa privítame v uzavretej spoločnosti u nás v Nha Be, kde ochutnáš novinky z Vietnamu a zároveň budeš jeden z prvých, kto uvidí fotky a budeš môcť s nami pokecať o celej ceste. Pozvanie platí pre dve osoby.
Dodanie odmeny: v decembri ťa budeme kontaktovať a dohodneme sa, kedy využiješ naše poďakovanie

NÁJDEŠ SVOJE MENO V ZÁVEREČNÝCH TITULKÁCH FILMU

Minimálna výška príspevku

500

Ako poďakovanie za tvoju podporu napíšeme tvoje meno do záverečných tituliek filmu. Dodanie odmeny: počas plánovanej premiéry, jar 2020