„ĽÚBIM ŤA“ – detská knižka o jedinečnej rodičovskej láske

„ĽÚBIM ŤA“ – detská knižka o jedinečnej rodičovskej láske

Neobyčajná detská knižka o jedinečnej rodičovskej láske, ktorá dieťa ubezpečí, že je milované také, aké je. Zároveň ho však naučí, že hoci sú všetky jeho pocity prirodzené a lásku k nemu rodičia nepodmieňujú, nie každé správanie je prijateľné. Pre deti vo veku od 3 do 8 rokov.

Literatúra
Zdravie
„ĽÚBIM ŤA“ – detská knižka o jedinečnej rodičovskej láske
Získaná suma
768%

38 415 €

z cieľovej sumy
5 000 €

Kampaň bola

úspešná

O projekte

Neobyčajná knižka „ĽÚBIM ŤA" je najnovšia zo série úspešných knižných príbehov o detských pocitoch. Príbehy zo života malého slimáčika Félixa precítite až v duši, pretože rozprávajú o jedinečnej rodičovskej láske a prihovárajú sa nielen detským srdciam, ale aj tým dospelým.

Stranu po strane zaujímavý dej knižky ubezpečuje dieťa, že je milované, aké je. Zároveň inšpiruje rodiča zamyslieť sa nad tým, ako veľmi sa dieťa potrebuje cítiť milované a poukazuje na situácie, kedy správanie rodiča môže ovplyvniť detské vnímanie rodičovskej lásky.KNIŽKA, KTORÁ SPRÍTOMNÍ LÁSKU

Plne ilustrovaná knižka rozpráva príbehy zo života malého slimáčika Félixa. Félix je veselá bytosť so slobodnou dušou, ktorá veľmi miluje svojich rodičov ako každé dieťa. Pretože ich tak veľmi ľúbi, v niektorých situáciách, keď pochybí alebo neposlúchne, rozmýšľa, či ho rodičia milujú aj napriek jeho chybám. Dostáva sa do vypätých situácií, pomocou ktorých spoznáva svoje pocity a objavuje nové životné hodnoty. Na konci príbehu Félix nachádza aj hranicu medzi slobodou a zodpovednosťou, čo ho naučí, že hoci sú všetky jeho pocity správne a rodičia ho stále milujú, nie všetky druhy správania sú prijateľné.Rodičovská láska je jedinečná. Je úprimná, nezištná, je to láska, ktorá nepodmieňuje, tá, ktorá odpúšťa. A preto je pocit nepodmienečnej rodičovskej lásky taký veľmi dôležitý pre každé dieťa.

„Keby rodičovská láska hovorila ľudskou rečou, povedala by dieťaťu: si tu správne, vnímam ťa, chápem ťa, počujem ťa, milujem ťa také, aké si, dávam ti slobodu a budem vedľa teba kráčať, aby som ťa mohol/mohla ochrániť a učiť sa od teba."

Keďže príbeh sa zaoberá pocitmi, nie sú žiadne vekové obmedzenia čitateľa. Vďaka výrazným, reálnym a zároveň magickým ilustráciám je knižka vhodná už aj pre malé trojročné detičky.MAMA, KTORÁ PÍŠE „ROZPRÁVKY" ZO ŽIVOTA

Ahojte, volám sa Iryna Zelyk a som autorkou príbehov o detských pocitoch. Vďaka Startlabu a podporovateľom je Ľúbim ťa už moja tretia knižka. Knižka Kto je rýchlejší? sa stala najúspešnejšou detskou knižkou na slovenskej crowdfundingovej platforme Startlab a získala záujem mnohých rodín. Dostávam od čitateľov veľmi pozitívnu spätnú väzbu, veľa rodičov píše, že v knižke našli aj oni samých seba. Pre mňa sú inšpiráciou hlavne moje deti a zážitky s nimi, ale nemalú úlohu hrá aj kolie, pretože každý človek v sebe niečo nesie. Za každým príbehom je životná situácia a pocity, ktoré zažil takmer každý. Rozhodla som sa napísať o rodičovskej láske a jej veľkosti, pretože pozorujem, že aj napriek tomu, že svoje deti veľmi ľúbime, často sa nevedome správame tak, že dieťa môže o našej láske a nakoniec aj o sebe samom pochybovať. Budem veľmi rada, ak knižka pomôže sprítomniť lásku medzi rodičom a dieťaťom.
PREČO SI MYSLÍM, ŽE ROZPRÁVKA JE TEN SPRÁVNY NÁSTROJ

Myslím si, že keď deti počúvajú rozprávku, pomocou predstavivosti a fantázie ju určitým spôsobom prežívajú a vďaka tomu pracujú nie iba s vedomím, ale aj s podvedomím, duševným svetom, kam sa ukladajú nespracované nevedomé archetypy (vychádzam zo štúdií a poznatkov Carla Gustava Junga, švajčiarskeho lekára, psychiatra a psychoterapeuta, zakladateľa analytickej psychológie). Rozprávka môže pomôcť uložiť do duševného sveta dieťaťa tú správnu informáciu alebo vymazať tú boľavú.

Aj v tejto knižke budem zdieľať moje úvahy na tému nepodmienečnej rodičovskej lásky. Dieťa zažíva rôzne životné situácie, ktoré ho posilňujú, ale aj zoslabujú, aby ich dobre zdravo zvládalo, potrebuje sa cítiť rodičmi milované, lebo mu to pomáha budovať sebadôveru a sebalásku. V dnešnom rýchlom svete niekedy nemáme priestor alebo energiu na vyjadrenie lásky, alebo nevieme, ako to máme urobiť. V knižke vám prezradím jeden veľmi jednoduchý spôsob, ako dieťaťu prejaviť lásku, ktorý som odpozorovala na mojich deťoch.POVEDALI O MOJICH KNIHÁCHDobrý deň p. Iryna, Vaše knižky prišli včas, voňavučké, farebné, nádherné.
Keďže deti mám už veľké, kúpila som ich pre svoje vnúčatá. Kým však prídu na svet, šírim príbehy v okruhu mojich kamarátiek a známych. Súznim s Vašou životnou filozofiou a snažím sa žiť ju najviac, ako v súčasnosti môžem. Nie vždy to dokonale vychádza, ale je to presne ako v príbehu o jašteričkách - raz sme zelení, inokedy červení. Hlavne neostať šedý.

Knižka došla a už sme ju aj prečítali. Je úžasná, páči sa mne aj deťom. Ďakujeme veľmi pekne za knižky, ktoré pomáhajú nám rodičom, ktorí sa len teraz hľadajú na svojej ceste, pri snahe viesť deti tak, aby na seba nezabudli;) Zo srdca ďakujem.❤️

Knižky sú úplne úžasné, milujeme ich, ďakujeme. "Zhltli" sme ich hneď ako prišli teraz krásne využívame pomenovanie svojich pocitov farbami. Držíme palce k ďalšej tvorbe a želáme krásne námety.

Knižky dorazili a už ich aj čítame a príbehy sú naozaj rozkošné. Veľmi ľahko sa mi pomocou rozprávok vysvetľujú rôzne situácie, ktoré deťom boli doteraz ťažké na pochopenie. Cez Vaše príbehy sa často dostávame aj do vysvetľovania situácii, ktoré boli doteraz náročné alebo som sa do nich radšej ani nepúšťala. Obrázky sú nádherne, v oboch knižkách.

Dobrý deň, my za našu knižku veeeľmi ďakujeme, už sme ju 2x prečítali a momentálne čítajú u susedov. Musím povedať, že dala aj mne naozaj veľa, mala som ju pár dní v hlave a triedila si myšlienky.❤️KNIŽKA BUDE OPÄŤ VYROBENÁ S LÁSKOU A EKOLOGICKY

Kniha bude plne ilustrovaná a príbeh sa odohrá na 52 stranách 100 % recyklovaného papiera. Pretože na životnom prostredí záleží.Ilustrácie pripraví talentovaná študentka Vysokej školy výtvarných umení Viktoria Radushynska. Vybrala som si Viktoriu, aby ilustrovala môj príbeh, už po druhýkrát. Keďže kniha píše o láske, veľmi som chcela spodobiť dej pomocou minimalistického štýlu ilustrácií, čo bola pre Viktóriu celkom výzva. Jej snaha a talent ma opäť prekvapili a každý obrázok by dokázal vyjadriť emóciu aj bez textu.

Knihu editovala úžasná žena, Soňa Borušovičová. Soňa je spisovateľka, editorka a zakladateľka super projektu Literárny dom, ktorý združuje všetko, čo autori kníh potrebujú, pod jednou strechou. Rozhodla sa pomáhať autorom, pretože vie, čo tá cesta odnáša, chcela robiť to, čo miluje a pretože v tom sa skrýva jej jedinečnosť.

Dievčatá, ďakujem vám!PREČO CROWDFUNDING A AKO VYUŽIJEM FINANCIE

Crowdfunding je pre mňa spôsob, ako sa uistiť, že moje dielo má význam. Vaše príspevky pre mňa znamenajú, že som na dobrej ceste a to, čo robím, môže mať hodnotu pre ostatných. Financie vyzbierané na startlabe použijem na vydanie prvých 1 000 výtlačkov. Kniha bude vytlačená na recyklovanom papieri, čo navyšuje cenu, ale aj hodnotu knihy. Akékoľvek peniaze vyzbierané navyše budú použité na prípravu ďalšej knihy, ktorá už žije, zatiaľ však iba „tajným" životom.


Ako podporiť vydanie knihy "ĽÚBIM ŤA"

Ak sa vám moja kniha páči a radi by ste si ju prečítali s deťmi, či ju niekomu darovali, vyberte si odmenu a výšku finančnej pomoci. Pomôžete dobrej veci a nájdete cestu, ako pomôcť vašim deťom ostať autentickými.


Doručenie knihy

Knihu budeme doručovať kuriérom priamo do vašich rúk a môžete sa tak spoľahnúť, že ju na 100% dostanete ešte pred Vianocami a bude tak krásnym darčekom pod stromčekom.
♥♥♥ Ďakujeme! ♥♥♥

O projekte

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (osobný odber Bratislava)

Minimálna výška príspevku

15

Novú knihu „Ľúbim ťa" si budete môcť vyzdvihnúť ešte pred Vianocami osobne v Bratislave.

Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

Minimálna výška príspevku

17

Novú knihu „Ľúbim ťa" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami. Odošleme ich ihneď po ukončení kampane 14.12.2019, aby ste mali krásny darček pod stromček.

2x kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

27

Dve nové knihy „Ľúbim ťa" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami. Doručime vám ich kuriérom priamo do rúk určite ešte pred Vianocami, aby ste mali krásny darček pod stromček.

KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

39

Nová kniha „Ľúbim ťa" a obe moje doteraz vydané knihy „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku" a „Kto je rýchlejší?". Doručime vám ich kuriérom priamo do rúk určite ešte pred Vianocami, aby ste mali krásny darček pod stromček.

Knižky „ĽÚBIM ŤA“ a „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“ (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

27

Dve moje knihy „Ľúbim ťa" a „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami. Doručime vám ich kuriérom priamo do rúk určite ešte pred Vianocami, aby ste mali krásny darček pod stromček.

Knižky „ĽÚBIM ŤA“ a „Kto je rýchlejší?“ (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

27

Dve moje knihy „Ľúbim ťa" a „Kto je rýchlejší?" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami. Doručime vám ich kuriérom priamo do rúk určite ešte pred Vianocami, aby ste mali krásny darček pod stromček.

Kniha „ĽÚBIM ŤA“ a k tomu celé KNIŽNÉ TRIO (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

49

Máte už moje obe predchádajúce knižky a páčili sa vám? Vyberte si túto odmenu a získajte novú knihu „Ľúbim ťa" a k tomu výhodný balík všetkých mojich troch kníh, ktorými môžete obdarovať rodinu alebo známych. Knihy vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami.

5x kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

59

Máte veľkú rodinu alebo množstvo známych, ktorým by sa páčila moja nová kniha? Obdarujte ich spolu so sebou všetkých! Najväčšiu a najvýhodnejšiu odmenu piatich kníh „Ľúbim ťa" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami.

Kniha “Ľúbim ta” s podpisom autorky a krstnej mamy knihy Heleny Krajčiovej (doručenie kuriérom)

Minimálna výška príspevku

17

Získajte knihu aj s podpisom krstnej mamy Helenky Krajčiovej a autorky Iryny Zelyk v limitovanom počte 30 kusov. Novú knihu „Ľúbim ťa" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami. Odošleme ich ihneď po ukončení kampane 14.12.2019, aby ste mali krásny darček pod stromček.

Novinky

❤ ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM A ŽELÁM VÁM ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE!

Update #3, 13.12.2019


Vďaka vašej neuveriteľnej podpore je na svete už moja tretia knižka "Ľúbim ťa"! Veľmi sa teším, že vás, mojich čitateľov a fanúšikov, je stále viac a viac. Okrem radosti to však prináša aj zodpovednosť a preto pevne verím, že sa vám bude nová knižka páčiť a všetkým deťom pomôže lepšie porozumieť pocitom a posilní ich tak na životnej ceste.


PREKVAPENIE

Rada by som vám prejavila svoju vďačnosť za podporu, ktorú mi dávate a preto som pre vás pripravila novinku – uspávanku pre deti. Je to moja „srdcovka" a som šťastná, že sa z môjho príbehu podarilo urobiť také krásne dielko. Ďeťom ju môžete pustiť na YOUTUBE TU>

Každému podporovateľovi navyše po skončení kampane pošlem aj link na stiahnute uspávanky, aby ste ju mohli počúvať ako to vám a deťom vyhovuje najviac.


✉️ ODOSIELANIE ODMIEN

Knižka už je vytlačená a odmeny tak usilovne každý deň balíme a kuriérom odosielame podporovateľom. Kampaň bude ukončená večer v sobotu 14.12. a každému podporovateľovi stihneme knihu doručiť ešte pod vianočný stromček.

(Upozornenie: Ak kampaň podporíte až v posledné dni jej trvania a zvolíte si bankový prevod, tak peniaze nemusia byť pripísané včas pre vianočné doručenie. Preto, ak máte tú možnosť, radšej projekt podporte cez platobnú kartu a knihu dostanete ešte pred Vianocami.)


STE SUPER, ĎAKUJEM!

Ešte raz so srdca ďakujem za podporu a budem veľmi rada, ak mi po prečitaní knižky napíšete ako sa vám páčila. Váše názory, postrehy, pocity a pripomienky sú pre mňa a moju ďalšiu tvorbu veľmi dôležité.


❤ Majte Vianoce rozprávkovo krásne a plné kníh!
Knihy už dorazili!

Update #2, 09.12.2019


❤ Milí moji, knižky prišli z tlačiarne trosku skôr.

Začíname pomaly posielať!

Ďakujem za podporu a krásny dnik vám prajem. Iryna.


Ďakujem za mediálnu podporu projektu:

Funradio: https://www.funradio.sk/clanok/42822-spisovatelka-...

Akčne mamy: https://akcnemamy.sk/2019/11/24/kedy-moze-spravani...


Kniha „ĽÚBIM ŤA“ je už v tlači, doručená bude do Vianoc!

Update #1, 01.12.2019

Ahojte,

❤️ som veľmi rada, že vás téma nepodmienečnej rodičovskej lásky zaujala. Ďakujem vám z celého srdca za podporu a dôveru. Už sa neviem dočkať, kedy tento príbeh prvýkrát prečítam svojim deťom. Asi budeme všetci plakať od šťastia. Teda...aspoň ja určite. Tiež som veľmi zvedavá na váš názor. Vždy ma potešíte a inšpirujete, keď mi napíšete.

Kedy dorazia odmeny?

Kniha je už momentálne v tlači. Po ukončení projektu (13.12.) sa začnú knihy hneď baliť a rozposielať darcom tak, aby ste ich mali určite ešte pred Vianocami. Knihy budú doručené výlučne kuriérskou spoločnosťou (ak ste si nezvolili osobný odber) a o ich odoslaní vás budem informovať mailom.


Keďže je o knihu veľký záujem, peniažky vyzbierané navyše sa použijú na jej dotlač a bude sa dať kúpiť na mojom autorskom webe www.irynazelyk.com a v kníhkupectvách. Na stránke nájdete aj blog s mojimi úvahami o rodičovstve. Vložením komentárov môžete prispieť vlastnými zážitkami alebo pocitmi aj vy. Takto sa spolu môžeme vzájomne inšpirovať.

Na mojej Facebook stránke je vytvorený ďalší priestor na komunikáciu a zdieľanie referencií, nápadov a recenzií na detské knižky a moju ďalšiu tvorbu. Ak sa stanete fanúšikom stránky, zaručene vám nič neunikne.

https://www.facebook.com/irynazelyk.fanpage/

Ďakujem ešte raz!

- Iryna ❤

Podporovatelia

👤 Marek Slavický

🎁 KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

39 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 2x kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom k tomu:)

27 €

👤 Elena Vargová

🎁 Knižky „ĽÚBIM ŤA“ a „Kto je rýchlejší?“ (doručenie kuriérom k tomu:)

27 €

👤 Silvia Huráková

🎁 KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

39 €

👤 Erika Slivova

🎁 KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

39 €

👤 Ľubomíra Fulajtarova

🎁 Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

17 €

👤 Dana Dzúriková

🎁 Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

💬 Ďakujem a prajem nech Vaše knihy prinášajú radosť a lásku :-)

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 2x kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom k tomu:)

27 €

👤 Ivica Smelkova

🎁 Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

17 €

👤 Rozalia Paldanova

🎁 KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

39 €

👤 Mariana Vodová

🎁 Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

17 €

👤 Veronika Baluchova

🎁 KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

39 €

👤 Marek Hoppan

🎁 KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

39 €

👤 Mariana Knapová

🎁 Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

17 €

👤 Benjamin Ján Kliment

🎁 KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

39 €

👤 Jana Kandurová

🎁 Knižky „ĽÚBIM ŤA“ a „Kto je rýchlejší?“ (doručenie kuriérom k tomu:)

27 €

👤 Dorota Timková

🎁 2x kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom k tomu:)

27 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

39 €

👤 Stanislava Vilhanová

🎁 2x kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom k tomu:)

27 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 2x kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom k tomu:)

27 €

👤 Jana Rehakova

🎁 KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

39 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha „ĽÚBIM ŤA“ a k tomu celé KNIŽNÉ TRIO (doručenie kuriérom k tomu:)

50 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 2x kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom k tomu:)

27 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižky „ĽÚBIM ŤA“ a „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“ (doručenie kuriérom k tomu:)

27 €

👤 Zuzana Karlova

🎁 KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

80 €

👤 Jana Polonyova

🎁 Knižky „ĽÚBIM ŤA“ a „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“ (doručenie kuriérom k tomu:)

27 €

👤 Nina Vančová, Silná Spinka

🎁 Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

17 €

   1 2 3 4 ... 46

Autori

Iryna Zelyk

Iryna Zelyk

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (osobný odber Bratislava)

Minimálna výška príspevku

15

Novú knihu „Ľúbim ťa" si budete môcť vyzdvihnúť ešte pred Vianocami osobne v Bratislave.

Kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom)

Minimálna výška príspevku

17

Novú knihu „Ľúbim ťa" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami. Odošleme ich ihneď po ukončení kampane 14.12.2019, aby ste mali krásny darček pod stromček.

2x kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

27

Dve nové knihy „Ľúbim ťa" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami. Doručime vám ich kuriérom priamo do rúk určite ešte pred Vianocami, aby ste mali krásny darček pod stromček.

KNIŽNÉ TRIO: všetky knihy zo série (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

39

Nová kniha „Ľúbim ťa" a obe moje doteraz vydané knihy „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku" a „Kto je rýchlejší?". Doručime vám ich kuriérom priamo do rúk určite ešte pred Vianocami, aby ste mali krásny darček pod stromček.

Knižky „ĽÚBIM ŤA“ a „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“ (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

27

Dve moje knihy „Ľúbim ťa" a „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami. Doručime vám ich kuriérom priamo do rúk určite ešte pred Vianocami, aby ste mali krásny darček pod stromček.

Knižky „ĽÚBIM ŤA“ a „Kto je rýchlejší?“ (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

27

Dve moje knihy „Ľúbim ťa" a „Kto je rýchlejší?" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami. Doručime vám ich kuriérom priamo do rúk určite ešte pred Vianocami, aby ste mali krásny darček pod stromček.

Kniha „ĽÚBIM ŤA“ a k tomu celé KNIŽNÉ TRIO (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

49

Máte už moje obe predchádajúce knižky a páčili sa vám? Vyberte si túto odmenu a získajte novú knihu „Ľúbim ťa" a k tomu výhodný balík všetkých mojich troch kníh, ktorými môžete obdarovať rodinu alebo známych. Knihy vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami.

5x kniha „ĽÚBIM ŤA“ (doručenie kuriérom k tomu:)

Minimálna výška príspevku

59

Máte veľkú rodinu alebo množstvo známych, ktorým by sa páčila moja nová kniha? Obdarujte ich spolu so sebou všetkých! Najväčšiu a najvýhodnejšiu odmenu piatich kníh „Ľúbim ťa" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami.

Kniha “Ľúbim ta” s podpisom autorky a krstnej mamy knihy Heleny Krajčiovej (doručenie kuriérom)

Minimálna výška príspevku

17

Získajte knihu aj s podpisom krstnej mamy Helenky Krajčiovej a autorky Iryny Zelyk v limitovanom počte 30 kusov. Novú knihu „Ľúbim ťa" vám doručíme kuriérom ešte pred Vianocami. Odošleme ich ihneď po ukončení kampane 14.12.2019, aby ste mali krásny darček pod stromček.