BEEN THERE TOGETHER - hra, ktorá ťa vytiahne z mobilu

BEEN THERE TOGETHER - hra, ktorá ťa vytiahne z mobilu

BEEN THERE TOGETHER nás inšpiruje vyjsť z virtuálnej bubliny a znovu objavovať svet, v ktorom sa nachádzame. Je vytvorená ako alternatíva k mobilným hrám, ktoré vťahujú hráčov a hráčky do obrazoviek telefónov. Namiesto toho nás hra BEEN THERE TOGETHER podporuje v tom, aby sme našli odvahu spoznávať verejný priestor a cítili sa v ňom lepšie.

Vzdelávanie a veda
BEEN THERE TOGETHER - hra, ktorá ťa vytiahne z mobilu
Získaná suma
120%

3 358 €

z cieľovej sumy
2 800 €

Kampaň bola

úspešná

O projekte

ROZHLIADNIME SA

Žijeme v kritickej dobe technologickej a environmentálnej transformácie, kedy je nevyhnutné, aby sme sa zaujímali a starali o budovanie reálnych vzťahov a skutočných sociálnych väzieb.
Vedci a vedkyne hovoria, že trávime priemerne 4 hodiny denne na telefónoch. Nadmerné používanie smartfónov, a najmä sociálnych sietí, priamo súvisí s pocitmi sociálnej úzkosti a depresie.

Preto som sa rozhodla vytvoriť hru BEEN THERE TOGETHER.

Vznikla ako reakcia na mobilné hry, odráža našu pozornosť a záujem od obrazoviek späť na svet, v ktorom sa nachádzame.
Pomocou otázok a úloh nás inšpiruje vyjsť z našej virtuálnej bubliny a trénovať našu sociálnu odvahu. Vytváraním vzťahu s okolím napomáha k tomu, aby sme sa vo svojom prostredí cítili komfortnejšie.

BEEN THERE TOGETHER existuje vo formáte fyzických kariet a mobilnej aplikácie. Hra je vytvorená pre jedného hráča alebo hráčku tak, aby bolo možné zahrať si ju kedykoľvek a kdekoľvek, napríklad na zastávke autobusu, v parku, v meste alebo na festivale.BEEN THERE TOGETHER má široký potenciál

Môžeme ju premeniť zo zábavnej aktivity na nástroj, ktorý nám pomôže porozumieť a pracovať s viacerými sociálnymi problémami. Čím špecifickejší obsah, tým intenzívnejšie hranie, preto od vytvorenia originálnej verzie hry vzniklo viac ako 25 unikátnych verzií, špeciálne vyrobených pre rôzne udalosti, miesta alebo situácie.

Vytvorili sme už napríklad:

  • Verziu pre deti v nemocniciach, ktorá v súčasnosti pomáha deťom a vychovávateľkám pri komunikácii a vytváraní priateľstiev na 17 oddeleniach na bratislavských Kramároch.
  • Verziu pre stredoškolákov a stredoškoláčky, ktorá pomáha na školách rozvíjať kritické myslenie a sociálne zručnosti.
  • Uskutočnili sme napríklad aj workshop, ktorý reflektoval priestor Hlavnej vlakovej stanice v Bratislave.
  • Vytvorili sme aj mestské verzie a to pre Bratislavu, Ostravu, Banskú Štiavnicu a mestskú časť Praga vo Varšave.
  • Viac ako 1500 ľudí sa s hrou mohlo stretnúť na rôznych konferenciách, podujatiach a festivalochSPOZNAJME SA

Príbeh BEEN THERE TOGETHER

Moje meno je Nina Mikušková a príbeh hry BEEN THERE TOGETHER je aj mojím príbehom. Študovala som konceptuálne umenie a pomerne veľa cestovala. Často som sama prichádzala do nových miest a situácií, kde ma zaujímalo, ako ľudia tvoria komunity a ako využívajú verejný priestor.Uvedomila som si, že „pocit nudy" vo verejnom priestore je zásadný.

Práve vtedy totiž nastáva moment, kedy sa môžeme začať zaujímať o svoje okolie a ľudí, s ktorými trávime čas. Často však ešte predtým, ako tento „pocit nudy" môže nastať, siahneme po svojom telefóne.
Mobily nás ihneď vrátia do našich sociálnych bublín plných vecí, ktoré poznáme a ktoré sa nám páčia. Dôležité však na verejnom priestore je, že sa v ňom nachádzajú všetci, čiže aj ľudia mimo našich sociálnych bublín.

Preto vznikla BEEN THERE TOGETHER, hra, ktorá nás podporuje v tom aby sme sa nebáli zaujímať sa o prostredie v ktorom sa nachádzame. Podnecuje nás byť vnímavejší a citlivejší k nášmu okoliu a k ľuďom, s ktorými zdieľame priestor.BEEN THERE TOGETHER existuje aj vo forme mobilnej aplikácie. Pýtate sa, ako sa odlišuje od ostatných mobilných hier?

Jej cieľom je odrážať našu pozornosť z obrazovky naspäť na svet, v ktorom sa nachádzame. Nepožíva náročnú grafiku alebo charaktery. Premyslenou vizuálnou čistotou na ľudí pôsobí nenútene a prirodzene a je vďaka tomu dostupná širokému publiku.

Ľudia majú hry radi preto, lebo im dovoľujú robiť veci – môžu niečo postaviť, niečo prekonať, získavajú dojem, že dokážu niečo zmeniť. Moja hra chce rovnako vzbudiť pocit, že môžete niečo zmeniť, avšak táto zmena sa deje priamo v realite. Hra v nás podnecuje a trénuje odvahu robiť veci aj v skutočnosti.

Od roku 2017 pomáha BEEN THERE TOGETHER ľuďom zoznamovať sa na festivaloch aj konferenciách, rozoberať dôležité spoločenské témy a prepájať rôzne zamerané skupiny vo verejnom priestore.PÝTAJME SA

Ako sa hra hrá?

BEEN THERE TOGETHER má naozaj jednoduché pravidlá.

Vyberiete si kartu a posnažíte sa splniť, čo je na nej napísané. Pokiaľ to splníte, idete ďalej. Ak chcete, kartu môžete preskočiť.

Jednou z výhod hry je tiež to, že súperíte sami proti svojej vlastnej komfortnej zóne. Každý z nás má svoju sociálnu odvahu nastavenú inak, preto som do hry nechcela dávať obmedzenia, ktoré by od nej ľudí odradili. Naopak, chcem hráčov a hráčky čo najviac povzbudiť k tomu, aby hru vnímali ako zábavný tréning interakcie s okolím.

Aj preto som vytvorila 4 rôzne kategórie, medzi ktorými sa môžete voľne pohybovať.ZDIEĽAJME

Prečo som sa rozhodla pustiť do STARTLAB kampane?

Za posledné dva roky som sa sústredila najmä na tvorbu fyzických kariet, avšak v rozvoji mobilnej aplikácie BEEN THERE TOGETHER vnímam obrovský potenciál.

Spolu s tímom BEEN THERE TOGETHER máme za sebou rezidenciu v GOOGLE Campus Varšava, kde sme s odborníkmi z celého sveta konzultovali plán s cieľom prerobiť aplikáciu BEEN THERE TOGETHER tak, aby napĺňala potreby hráčov a hráčiek v rôznych situáciách.SPOLUPRACUJME

Ako budú investované financie z vašich darov?
Pre budúcnosť a spoločenský dosah hry je v súčasnosti nevyhnutné :

  • kompletne aktualizovať web stránku a urobiť ju prístupnou vo viacerých jazykoch
  • zlepšiť mobilnú aplikáciu a pridať ďalšie funkcie
  • vytvoriť a spustiť online obchod

Vďaka vašim darom budeme môcť dostať BEEN THERE TOGETHER ku každému, kto z hry môže mať osoh. Veríme, že vďaka nej budú ľudia vo verejnom priestore odvážnejšie prejavovať solidaritu, empatiu a osobnú angažovanosť.

Poďme spolu znovu objavovať priestor okolo nás a zároveň aj samých seba!

Ďakujeme!


O projekte

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

Minimálna výška príspevku

8

Pošleme vám 24 kartový základný balíček spolu s malým darčekom, zabalený v krásnej obálke na mieru. Keď bude nová verzia appky hotová, pošleme vám ako prvým link na stiahnutie. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ju poštou do Vianoc.

2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

Minimálna výška príspevku

15

Pošleme vám 2 balíčky kariet BTT (2 x 24 kariet) plus malý darček. Zabalené v krásnej obálke na mieru a keď bude nová verzia appky hotová, pošleme vám ako prvým link na stiahnutie. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ju poštou do Vianoc.

5 balíčkov BEEN THERE TOGETHER

Minimálna výška príspevku

38

Pošleme vám 5 balíčkov hry (5 x 24 kariet) plus malý darček. Zabalené v krásnej obálke na mieru a keď bude nová verzia appky hotová, pošleme vám ako prvým link na stiahnutie. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ju poštou do Vianoc.

Bratislavská verzia BEEN THERE TOGETHER

Minimálna výška príspevku

11

Pošleme vám 36 kartovú bratislavskú verziu hry BEEN THERE TOGETHER, ktorá je vytvorená špeciálne pre Bratislavu. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ju poštou do Vianoc.
Vzdelávacia verzia hry BEEN THERE TOGETHER + základný balíček pre vás

Minimálna výška príspevku

33


Jedna hra do triedy a druhá pre vás.
1 Vzdelávacia verzia hry + 1 základný balíček BTT.

Verzia hry BEEN THERE TOGETHER do škôl s názvom #SME TU SPOLU. Balenie obsahuje 2 balíčky kariet po 30 kariet + príručku, krásne zabalené v bavlnenom vrecúšku.
Obsah kariet je napojený na Štátny vzdelávací program. Žiaci a žiačky sa to, čo by mali vedieť, naučia zážitkovou formou. Verzia vhodná pre školy a vzdelávacie centrá, ideálna pre žiakov od 11 do 18 rokov.

Hra je rozdelená na dva tematické okruhy:
- Človek a spoločnosť - vhodná na rozprúdenie diskusie na etike, NOSke a občianskej výchove
- Človek a príroda - rozvíja diskusiu na enviromentálne témy

Do poznámky nám napíšte, kam by ste chceli aby sa vzdelávacia verzia hry BEEN THERE TOGETHER dostala. My ju tam pošleme za vás.

Verzia hry BEEN THERE TOGETHER do nemocnice + základný balíček pre vás

Minimálna výška príspevku

40

Jedna hra do nemocnice a druhá pre vás.
Pošleme vám jeden základný baliček BEEN THERE TOGETHER pre Vás a do nemocnice alebo zdravotníckeho zariadenia pošleme jeden balík hry #BOLI SME TU SPOLU - verzia hry BEEN THERE TOGETHER pre deti do nemocnice na spríjemnenie spoločných chvíľ na oddelení.

Balík obsahuje 2 verzie hry BEEN THERE TOGETHER pre mladšie a staršie deti, s príručkou ako hru viesť. Karty su zalaminované aby vydržali dlhšie a spĺňali hygienické zásady. Balík je zabalený v krásnom bavlnenom obale.

V poznámke nominujte nemocnicu alebo zdravotnícke zariadenie, kam by ste chceli aby sa hra dostala.

Motivačný kalendár BEEN THERE TOGETHER

Minimálna výška príspevku

22


Motivačný dvoj-týždňový kalendár BEEN THERE TOGETHER na rok 2020 na vašom stole. Trénujte s hrou svoju odvahu, každé dva týždne dostanete novú výzvu.

Karty na fotkách sú v angličtine.

Súčasťou balenia je aj 24 kartový základný balíček. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ho poštou do Vianoc.

Kinetický objekt BEEN THERE TOGETHER (limitovaná edícia)

Minimálna výška príspevku

48


Pošleme vám kinetický objekt, vytvorený z loga BEEN THERE TOGETHER. Prineste farby do vášho domova pomocou závesného kinetického objektu.

Súčasťou balenia je aj 24 kartový základný balíček. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ho poštou do Vianoc.

Teambuildingový workshop BEEN THERE TOGETHER (limitovaná edícia)

Minimálna výška príspevku

220

Dvojhodinový workshop BEEN THERE TOGETHER pre max. 12 ľudí, zameraný na utuženie tímu. Odmena vhodná pre firemné kolektívy, organizácie ale aj skupiny kamarátov. Každý účastník a účastníčka dostane počas workshopu balíček hry.

Workshop BEEN THERE TOGETHER na mieru pre vás (limitovaná edícia)

Minimálna výška príspevku

350

Workshop na mieru pre Vás. Pripravíme verziu hry BEEN THERE TOGETHER na vašu tému, alebo špeciálne pre miesto, ktorému sa venujete, a potom si ju spoločne zahráme (v skupine do 20 ľudí). Každý účastník a účastníčka dostane počas workshopu balíček hry.

BEEN THERE TOGETHER hra na váš event

Minimálna výška príspevku

500

BEEN THERE TOGETHER hra na váš event. Návštevníkom a návštevníčkam vami organizovanej akcie pomôže ľahšie sa zoznamovať a využiť kreatívne spoločný čas. Pripravíme balíčky hry po 12 kariet pre 100 ľudí.

Hra na mieru pre vás!

Minimálna výška príspevku

1 000

Hra plne na mieru pre sponzora. S ňou hravo vyriešite všetky Vaše sociálne problémy :) Odmena zahŕňa osobnú konzultáciu, karty pripravené na základe Vašich potrieb a podporu členov tímu hry BEEN THERE TOGETHER pri prekonávaní zóny komfortu a hľadaní slobody vo verejnom priestore. Aj túto odmenu môžete venovať niekomu, na kom vám záleží.

Upcyclovaná peňaženka a základný balíček BEEN THERE TOGETHER (limitovaná edícia)

Minimálna výška príspevku

28


Pošleme vám ručne vyrobenú peňaženku z upcyklovanej bicyklovej duše a baneroviny.

Peňaženka je vytvorená špeciálne v spolupráci s BEEN THERE TOGETHER, a preto je v nej skryté vrecúško na hru, aby ste ju mohli nosiť vždy pri sebe. Každá jedna je ručne robená mladou dizajnérkou zo Slovenska a nesie unikátny motív, aký nebude mať určite nikto iný. Pošleme vám ju poštou do Vianoc.

Súčasťou balenia je aj 24 kartový základný balíček. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete.

Novinky

Prinášame skvelé správy! Vynovená herná aplikácia je od dnes vonku!

Update #4, 15.11.2021

Ahojte naši najobľúbenejší podporovatelia a podporovateľky! 

Ozývame sa Vám po dlhšej dobe ako sme očakávali ale prinášame dobré správy.
Koronténa nás trochu oslabila a preto sa sľúbená aplikácia vyvíjala pomalšie až sa vyvinula, dnes!

Radi by sme Vás pozvali si stiahnuť (alebo aktualizovať) našu vynovenú aplikáciu !!
V Appstore: (shorturl.at/gsHSY)

alebo na Google play: (shorturl.at/cpsRX)

A ČO JE NA NEJ NOVÉ?

NOVINKY - Prehľadnejšie témy a okruhy. Stručnejšie inštrukcie. Jasnejšie úlohy. Voliteľnosť balíkov kariet. Viac hravosti, viac podnetov. Komunita. Zdieľanie príbehov, inšpirácia a prepojenosť. Vlastné miestnosti. Všetko na pár klikov.

VIZUÁL - Perfektne a precízne vyladený balanc farieb a textu. Písmotalent Ondrej Jób citlivo a delikátne zvolil náš nový materský font Monoxil Pro. Dizajntalent Filip Ruisl vytvoril novuňké výtvarno na mieru.


OPRAVY - Pre váš komfort sme zafixovali prepínacie mechanizmy a okamžité zdieľanie z fotogalérie. Hre nazdar!

Sťahujte, hrajte a dajte nám vedieť ako sa vám aplikácia páči! 

Budeme radi ak nás budete sledovať na Facebooku a Instagrame! Chystáme ešte nejaké skvelé prekvapenia!

Za tím BEEN THERE TOGETHER,
Nina Mikušková
www.beentheretogether.cardsODMENY ODOSLANÉ!

Update #3, 20.12.2019

Nebolo to ľahké, ale zvládli sme to!


Všetky Startlabové odmeny sú na ceste k vám (niektorí nám už píšete, že už aj dorazili ;)). Odosielali sme to na dva krát, keď sme prvú várku mali, rovno sme ju odoslali aby sa všetko stíhalo, preto ak ešte čakáte ale váš kamarát už má, nezúfajte mala by dnes, najneskôr v pondelok prísť. Veríme, že stihne prísť ku všetkým z vás, ktorí chcú hru venovať ako vianočný darček.

Budeme radi ak nám napíšete ako sa vám hra páči.
Prajeme krásne a prítomné Vianočné sviatky a Šťastný a zdravý Nový rok!
Ďakujeme za vašu podporu. Buďme tu spolu.

BEEN THERE TOGETHER

​ĎAKOVAČKA! Kampaň ukončená na 120 %

Update #2, 17.12.2019

120% = 3347 EUR

Toľko sa nám podarilo spolu s vami vyzbierať! ĎAKUJEME!
Veľmi sa tešíme, že sa teraz môžeme pustiť do práce - zabaliť vám hru, aby k vám stihla prísť pred Vianocami a na nový rok sa pustiť do redesignu aplikácie, spustenia e-shopu a vylepšenia webstránky. Pomohli ste nám posunúť našu prácu na nový level!

Chceli by sme spolu s touto skvelou správou poďakovať všetkým, ktorí nám s kampaňou pomohli. Nie je to len tak, boli to náročné mesiace, ktoré by sme nezvládli, keby nebolo Romy Grajcarovej, Dominiky Belanskej a Petra Gašparíka, ktorí nám pomohli s textami na StartLab. Terezy Michalovej, ktorá nám natočila video, Lucie Páchovej, ktorá mu dodala zvuk. Moniky Bočkovej, Lenky Boreckej, Arnolda Kissa, Alexandry Verzier, Katka Svobodová, Jána Sipocza ktorí si v ňom zahrali. Jakub Lysy nám spravil reprezentatívnu landing page. Diana Skuhrovcová a Šimpe Ondruš, ktorí sa starali o sociálne siete. Branči Kováč, Katka Balážiová, Kristína Tormová, Lýdia Ondrušová, Tamara Stohlová, Diana Jakubíková, Michaela Eliášová, Zuz Stories, CisaroveNoveSaty, ktorí nám pomohli promovať našu hru. Ivana Kuncová, ktorá sa postarala o reklamy. Eva Mødchen Andrasova, ktorá vyrobila úžasné peňaženky a Filip Diera a Linda Pavelková, ktorí sa postarali o kinetický objekt. T3 - kultúrny prostriedok, Teach For Slovakia, Bystro - Komunitná Obývačka a Cyklo Kuchyňa, ktorí nás v kampani podporili vo svojich kruhoch a všetkým ďalším, ktorí našu kampaň zdieľali.
A vám, za to že ste nás podporili!
ĎAKUJEME #beentheretogether

ĎAKUJEME! Dosiahli sme 100%

Update #1, 13.12.2019

UAAA! :) dali sme spolu 100 %!
Veľmi sa tešíme, že ani cent z vašej podpory neprepadne a že vám všetkým budeme môcť zaslať sľúbené odmeny, ĎAKUJEME! :)
Ale ešte chvíľu nekončíme! Máme posledných 21 hodín kampane!
Pokiaľ poznáte niekoho, kto chce mať hru BEEN THERE TOGETHER do Vianoc doma, stíha si ju ešte do soboty rána kúpiť cez www.startlab.sk/beentheretogether
Po skončení kampane bude musieť čakať na to, kým spustíme e-shop.
(Lebo my ho vďaka vašej podpore ozaj spustíme!:))

Podporovatelia

👤 Andrea Ondrasikova

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

💬 Adresa dodania: Benadicka 38, 85106 Bratislava

8 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Bratislavská verzia BEEN THERE TOGETHER

11 €

👤 Karolina Gendiarova

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Nikola Kolesarova

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Simona Dulajova

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Anezka Guziarova

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Rastislav Forgac

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Kristýna Sudková

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Bratislavská verzia BEEN THERE TOGETHER

11 €

👤 Anna Javorka

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Lucie Doxanská

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Zuzana Gažíková

🎁 Bratislavská verzia BEEN THERE TOGETHER

11 €

👤 Zuzana Gažíková

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Matus Antolik

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

💬 Antolicata drzia palce!

8 €

👤 Martina Černa

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

10 €

👤 Izabela Michelčíková

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Monika Kuhn

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

8 €

👤 Kateřina Řmotová

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Dávid Fendrich

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

15 €

👤 Maria Hrozanova

🎁 Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

💬 Nina ide bomby <3

8 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

💬 Vela stastia s Projektom!

15 €

   1 2 3 4 ... 6

Autori

Björn

Björn

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Základný balíček BEEN THERE TOGETHER

Minimálna výška príspevku

8

Pošleme vám 24 kartový základný balíček spolu s malým darčekom, zabalený v krásnej obálke na mieru. Keď bude nová verzia appky hotová, pošleme vám ako prvým link na stiahnutie. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ju poštou do Vianoc.

2 balíčky BEEN THERE TOGETHER

Minimálna výška príspevku

15

Pošleme vám 2 balíčky kariet BTT (2 x 24 kariet) plus malý darček. Zabalené v krásnej obálke na mieru a keď bude nová verzia appky hotová, pošleme vám ako prvým link na stiahnutie. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ju poštou do Vianoc.

5 balíčkov BEEN THERE TOGETHER

Minimálna výška príspevku

38

Pošleme vám 5 balíčkov hry (5 x 24 kariet) plus malý darček. Zabalené v krásnej obálke na mieru a keď bude nová verzia appky hotová, pošleme vám ako prvým link na stiahnutie. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ju poštou do Vianoc.

Bratislavská verzia BEEN THERE TOGETHER

Minimálna výška príspevku

11

Pošleme vám 36 kartovú bratislavskú verziu hry BEEN THERE TOGETHER, ktorá je vytvorená špeciálne pre Bratislavu. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ju poštou do Vianoc.
Vzdelávacia verzia hry BEEN THERE TOGETHER + základný balíček pre vás

Minimálna výška príspevku

33


Jedna hra do triedy a druhá pre vás.
1 Vzdelávacia verzia hry + 1 základný balíček BTT.

Verzia hry BEEN THERE TOGETHER do škôl s názvom #SME TU SPOLU. Balenie obsahuje 2 balíčky kariet po 30 kariet + príručku, krásne zabalené v bavlnenom vrecúšku.
Obsah kariet je napojený na Štátny vzdelávací program. Žiaci a žiačky sa to, čo by mali vedieť, naučia zážitkovou formou. Verzia vhodná pre školy a vzdelávacie centrá, ideálna pre žiakov od 11 do 18 rokov.

Hra je rozdelená na dva tematické okruhy:
- Človek a spoločnosť - vhodná na rozprúdenie diskusie na etike, NOSke a občianskej výchove
- Človek a príroda - rozvíja diskusiu na enviromentálne témy

Do poznámky nám napíšte, kam by ste chceli aby sa vzdelávacia verzia hry BEEN THERE TOGETHER dostala. My ju tam pošleme za vás.

Verzia hry BEEN THERE TOGETHER do nemocnice + základný balíček pre vás

Minimálna výška príspevku

40

Jedna hra do nemocnice a druhá pre vás.
Pošleme vám jeden základný baliček BEEN THERE TOGETHER pre Vás a do nemocnice alebo zdravotníckeho zariadenia pošleme jeden balík hry #BOLI SME TU SPOLU - verzia hry BEEN THERE TOGETHER pre deti do nemocnice na spríjemnenie spoločných chvíľ na oddelení.

Balík obsahuje 2 verzie hry BEEN THERE TOGETHER pre mladšie a staršie deti, s príručkou ako hru viesť. Karty su zalaminované aby vydržali dlhšie a spĺňali hygienické zásady. Balík je zabalený v krásnom bavlnenom obale.

V poznámke nominujte nemocnicu alebo zdravotnícke zariadenie, kam by ste chceli aby sa hra dostala.

Motivačný kalendár BEEN THERE TOGETHER

Minimálna výška príspevku

22


Motivačný dvoj-týždňový kalendár BEEN THERE TOGETHER na rok 2020 na vašom stole. Trénujte s hrou svoju odvahu, každé dva týždne dostanete novú výzvu.

Karty na fotkách sú v angličtine.

Súčasťou balenia je aj 24 kartový základný balíček. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ho poštou do Vianoc.

Kinetický objekt BEEN THERE TOGETHER (limitovaná edícia)

Minimálna výška príspevku

48


Pošleme vám kinetický objekt, vytvorený z loga BEEN THERE TOGETHER. Prineste farby do vášho domova pomocou závesného kinetického objektu.

Súčasťou balenia je aj 24 kartový základný balíček. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete. Pošleme vám ho poštou do Vianoc.

Teambuildingový workshop BEEN THERE TOGETHER (limitovaná edícia)

Minimálna výška príspevku

220

Dvojhodinový workshop BEEN THERE TOGETHER pre max. 12 ľudí, zameraný na utuženie tímu. Odmena vhodná pre firemné kolektívy, organizácie ale aj skupiny kamarátov. Každý účastník a účastníčka dostane počas workshopu balíček hry.

Workshop BEEN THERE TOGETHER na mieru pre vás (limitovaná edícia)

Minimálna výška príspevku

350

Workshop na mieru pre Vás. Pripravíme verziu hry BEEN THERE TOGETHER na vašu tému, alebo špeciálne pre miesto, ktorému sa venujete, a potom si ju spoločne zahráme (v skupine do 20 ľudí). Každý účastník a účastníčka dostane počas workshopu balíček hry.

BEEN THERE TOGETHER hra na váš event

Minimálna výška príspevku

500

BEEN THERE TOGETHER hra na váš event. Návštevníkom a návštevníčkam vami organizovanej akcie pomôže ľahšie sa zoznamovať a využiť kreatívne spoločný čas. Pripravíme balíčky hry po 12 kariet pre 100 ľudí.

Hra na mieru pre vás!

Minimálna výška príspevku

1 000

Hra plne na mieru pre sponzora. S ňou hravo vyriešite všetky Vaše sociálne problémy :) Odmena zahŕňa osobnú konzultáciu, karty pripravené na základe Vašich potrieb a podporu členov tímu hry BEEN THERE TOGETHER pri prekonávaní zóny komfortu a hľadaní slobody vo verejnom priestore. Aj túto odmenu môžete venovať niekomu, na kom vám záleží.

Upcyclovaná peňaženka a základný balíček BEEN THERE TOGETHER (limitovaná edícia)

Minimálna výška príspevku

28


Pošleme vám ručne vyrobenú peňaženku z upcyklovanej bicyklovej duše a baneroviny.

Peňaženka je vytvorená špeciálne v spolupráci s BEEN THERE TOGETHER, a preto je v nej skryté vrecúško na hru, aby ste ju mohli nosiť vždy pri sebe. Každá jedna je ručne robená mladou dizajnérkou zo Slovenska a nesie unikátny motív, aký nebude mať určite nikto iný. Pošleme vám ju poštou do Vianoc.

Súčasťou balenia je aj 24 kartový základný balíček. Hra je dostupná v slovenčine a angličtine, do poznámky napíšte, aký jazyk preferujete.