Boris Farkaš číta Václava Pankovčína

„Jožku, ta ti ňeznaš, co to Marakeš? Ta mesto u Afrikoj. Raj na žemi, roh hojnosci. Pijatika, žradlo, ženske, šicko. A ja, kedz budzem veľkim panom, ta do toho Marakeša pojdzem.“ — Podporte prosím nový seriál humoristických audiopoviedok "Marakéš. Šicke me naše!"

Literatúra
Boris Farkaš číta Václava Pankovčína
Získaná suma
144 %
7 181 €
z cieľovej sumy
5 000 €
Kampaň bola
úspešná
O projekte

Václav Pankovčín bol talentovaným spisovateľom a hoci umrel ako mladý, napísal knihy ktoré výrazne obohatili a ovplyvnili súčasnú slovenskú literatúru.

Vlani vydavateľ Koloman Kertész Bagala dokončili knižné vydanie súborného diela a teraz pripravujeme seriál audiopoviedok z prvého zväzku "Marakéš. Šicke me naše!" v podaní Borisa Farkaša divadelného, filmového, televízneho a dabingového herca, člena súboru Divadlo Astorka Korzo ’90 a dvojnásobného laureáta ocenenia DOSKY za najlepší mužský herecký výkon.

Na Václava Pankovčína sa nedá zabudnúť... nás
aj vás namočí do atramentu aj do života, chce sa vám plakať aj smiať odrazu, chvíľami si to robí,
čo chce, také sú dobré literárne texty, máte chuť na bororo, aj pivo, niekedy ten text treba skrátka zapiť…


Veronika Šikulová, spisovateľka

Doteraz sme ako pilotnú časť seriálu nahrali prvých 13 audiopoviedok. Vypočujte si ich a posúďte kvalitu nahrávok a brilantný výkon narátora.
Prosíme o vašu pomoc pri dofinancovaní celého seriálu, aby sme mohli nahrať všetkých 38 poviedok Václava Pankovčína a zverejniť ich nielen na webe, ale aj ako audioknihu "Marakéš. Šicke me naše!"

Václav Pankovčín: "Kdesi v strede Európy, kdesi na východnom Slovensku, kdesi na polceste medzi Aljaškou a Saharou je mestečko Marakéš. Skôr veľká dedina ako malé mestečko. A v tom mestečku sa pred mnohými rokmi narodil môj dedo, narodil sa tam aj môj otec, aj pán Šalamaha, aj Fiťo, človek, ktorý rýchlo chodil, aj pán Peťo, aj Paskuda, narodil som sa tam aj ja, všetci sme sa tam narodili, aby sme v tom zázračnom v Marakéši, kde sa niekedy krútia kolotoče a niekedy vystupujú cirkusanti, aby sme v tom zázračnom Marakéši žili a čosi po sebe zanechali. Aspoň obláčik dymu v kútiku zadnej izby."

Čitateľ si Pankovčínove postavičky musí obľúbiť. Sú čarovné, svojské, neberú sa vážne a spolu tvoria kolektív ako z kovačických obrazov...

Egon Tomajko, Slovenský rozhlas

Máte radi audiopoviedky? Podporte ich vznik!

Váš finančný príspevok použijeme výhradne na realizáciu projektu – na prenájom profesionálneho štúdia a techniky, prácu zvukového majstra a narátora. Predpokladaný termín vydania kompletnej audioknihy je február 2021.

A ak sa vyzbiera viac? Nahráme pre vás viac!

Iba vďaka vám môže byť cieľová suma prekročená – a vtedy môžeme v nahrávaní pokračovať ďalej – a pripravíme čítanie na pokračovanie aj z dvoch noviel Václava Pankovčína: "Tri ženy pod orechom" (v podaní Zuzany Kronerovej) a "Sandokan, lev z Marakéša" (načíta Boris Farkaš). Potom budú nasledovať jeho romány.

Neviem, ako by sa cítil Václav Pankovčín v čase korony, ale viem, ako sa cítime my – stratili sme humor... Ten však rozhodne nechýba Pankovčínovým poviedkam a románom.
Zobrané spisy majú vyše 1200 strán a sme odhodlaní postupne nahrať všetky jeho diela.

Koloman Kertész Bagala
dramaturg projektu Audiopoviedky

Dramatizované čítania zo slovenskej literatúry

Na webových stránkach Audiopoviedky.sk predstavujeme súčasnú slovenskú tvorbu a vytvárame archív, ktorý dokumentuje nielen najkvalitnejšie literárne diela, ale stane sa aj prehliadkou interpretačného umenia najlepších hercov súčasnosti.
Navyše, pripravujeme spustenie aplikácie pre mobilné telefóny (pre Android aj Apple), aby ste mohli počúvať audiopoviedky kdekoľvek.

  • publikovali sme doteraz vyše 130 audiopoviedok
  • predstavili sme diela 90 spisovateľov a spisovateliek
  • spolupracujeme so 75 herečkami a hercami
  • každý týždeň uverejňujeme dve nové nahrávky

Ďakujeme, že podporujete slovenskú literatúru!

Odmeny

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Počúvam audiopoviedky

Počúvam audiopoviedky

Minimálna výška príspevku
10

Na stránkach Audiopoviedky.sk sme doteraz publikovali vyše 130 dramatizovaných čítaní zo súčasnej slovenskej literatúry. Z vďaky za finančnú podporu nového projektu získate ročný prístup na ich neobmedzené počúvanie... a každý týždeň sa môžete tešiť z pribúdajúcich audiopoviedok.

Doručenie: ihneď
Audiokniha na pamiatku

Audiokniha na pamiatku

Minimálna výška príspevku
15

Po ukončení seriálu 38 poviedok z knihy Marakéš vám zašleme audioknihu v darčekovom balení Digipack a získate taktiež aj ročné predplatné na na Audiopoviedky.sk

Doručenie: február 2021
Kniha na pamiatku

Kniha na pamiatku

Minimálna výška príspevku
20

Okrem ročného predplatného na Audiopoviedky.sk získate aj jednu knihu Václava Pankovčína podľa vlastného výberu: Marakéš, Poviedky, alebo Romány.

Doručenie: ihneď
Dve audioknihy

Dve audioknihy

Minimálna výška príspevku
30

Získate dve audioknihy - jednu si môžete nechať na pamiatku a druhou obdarovať svojich príbuzných alebo priateľov, ktorí radi počúvajú audiopoviedky. Darujeme vám aj dve poukážky na ročné predplatné.

Doručenie: február 2021
Súborné dielo Václava Pankovčína + audiokniha

Súborné dielo Václava Pankovčína + audiokniha

Minimálna výška príspevku
50

Václav Pankovčín svoje krátke prózy publikoval od roku 1989 do 1999. Hoci umrel ako 30-ročný, jeho súborné dielo má neuveriteľných 1200 strán – našim poďakovaním za váš štedrý dar budú všetky tri knižné zväzky + audiokniha Marakéš a darujeme Vám až tri poukážky na ročné predplatné Audiopoviedky.sk, aby mali kultúrny zážitok aj vaši blízki.

Doručenie: knihy ihneď + audiokniha vo februári 2021
MECÉN seriálu audiopoviedok Marakéš

MECÉN seriálu audiopoviedok Marakéš

Minimálna výška príspevku
100

Poďakujeme vám za pomoc pri realizácii seriálu priamo v audionahrávke, a tak každý poslucháč na webe bude poznať vaše meno. Pri audioknihe uverejníme vaše meno v booklete v zozname podporovateľov. Navyše – môžete si vybrať 10 ľubovoľných kníh z ponuky vydavateľstva KK Bagala a zašleme vám okrem nich aj audioknihu Marakéš a 10 poukážok na ročné predplatné, ktoré môžete rozdať priateľom.

Doručenie: knihy ihneď + audiokniha vo februári 2021
SPONZOR audio-novely

SPONZOR audio-novely "Tri ženy pod orechom"

Minimálna výška príspevku
1 000

"Tri ženy sedia na dvore pod orechom, modlia sa a čakajú na koniec sveta. Sedia takto už dlhé roky, a ak prší alebo je zima, kľačia pri okne v izbe, hľadia do sivého neba a takmer nebadane pohybujú perami..." – Miestami tragické, miestami komické, ale predovšetkým pútavo napísané príbehy z východoslovenskej dedinky priam volajú po dramatizácii. Pomôžte nám pri nahrávaní a uvedieme ako sponzora vás, alebo vašu firmu. – Ako darčeky pre Vašich obchodných partnerov a priateľov od nás získate 10 audiokníh, 10 ľubovoľných kníh KK Bagala a 100 poukážok na ročné predplatné Audiopoviedky.sk.

Doručenie: knihy ihneď + audioknihy vo februári 2021
SPONZOR audio-novely

SPONZOR audio-novely "Sandokan, lev z Marakéša"

Minimálna výška príspevku
1 000

"Sandokan podporuje premiéra. Verí mu a má ho rád. Veľmi ho ľúbi. Keď sa ráno zobudí, hneď zapne rádio.Počúva, čo je nové v politike, hoci tomu vôbec nerozumie.Sandokan na premiéra nedopustí. Aj sa za neho pobije, ak treba..." – Hoci toto dielo s dvomi kapitolami "Sandokan ľúbi premiéra" a "Sandokan sa nevzdáva!" vzniklo v roku 1994 počas drsného mečiarizmu, spoznáte, že dodnes sa nič nezmenilo a výborne sa zasmejete. – S vašou pomocou zvládneme čítanie na pokračovanie zvládneme na výbornú a poďakujeme sa vám v tiráži. Navyše, získate aj 10 audiokníh Marakéš, 10 ľubovoľných kníh KK Bagala a 100 poukážok na ročné predplatné Audiopoviedky.sk

Doručenie: knihy ihneď + audioknihy vo februári 2021
Novinky

Ďakujeme za podporu - budeme zasielať knihy a predplatné

Update #2, 17.01.2021

Telefonoval som so Zuzanou Kronerovou: "Vyzbieralo sa o 44% viac v kampani na audiopoviedky Václava Pankovčína a preto môžeme ako bonus urobiť dramatizované čítanie novely Tri ženy pod orechom. Nadšená zvolala: "Naštudujem si text a hneď ako sa bude dať to aj nahráme!"
Aj Boris Farkaš pozdravuje všetkých podporovateľov projektu, dvadsaťpäť audiopoviedok, ktoré zostávajú z knihy Marakéš. Šicke me naše! budeme realizovať po skončení lockdownu.

Zatiaľ si vypočujte si doterajších 13 častí seriálu tu..

FIASKO či ÚSPECH ???

Tri dni pred koncom tejto kampane to vyzeralo na fiasko, nebola vyzbieraná ani polovica cieľovej sumy. Ale práve uverejnili tento videorozhovor v renomovanom internetovom programe LUŽIFČAK a diváci sa po zmienke o Pankovčínovi pozreli na StartLAB a darovali na projekt raz toľko, čo tam bolo.
Na StartLABe býva zvykom napísať komentár alebo poznámku – tu je súhrn všetkých v abecednom poradí:

:-) • Ďakujem • ďakujem :-) • Dakujem ❤ • Ďakujem vám, vážim si vašu prácu. • Ďakujem veľmi pekne za Vašu prácu. • Ďakujem za lužifčáka a možnosť vás spoznať aj vašu prácu, súznim s vami a podporím veľmi rada, držte sa a nevzdávajte sa! • Ďakujem za to, čo robíte :-) • Ďakujem za vaše nasadenie a stále nové nápady. Boris Farkaš je úžasná voľba! • Ďakujem za Vašu prácu a držím palce! • Ďakujem za vašu prácu. Dúfam, že sa projekt podarí. • Ďakujem za všetko, čo robíte pre slovenskú literatúru. • Ďakujem za výborný projekt. Veľmi sa teším. • Ďakujem! • Ďakujem! • Dakujem, vyborny napad! • Dakujem, za tento projekt. Audionahravky su pre mna jedina moznost, ako sa na materskej a popri praci dostanem k citaniu.O projekte audiopoviedok som nevedela. Vdaka Kristinke, (ktora je tiez mama :-)) a jej storkam som sa o vas dozvedela, a s laskou tuto krasnu zalezitost podporim. Drzim palce nech sa podari realizovat a budem sa tesit aj na appku. Vsetko dobre! • Ďakujem. • Dakujeme za skvelu a humornu tvorbu. Slovencina je krasny jazyk a je dolezite ho udrziavat v humornej tvorbe. • ďakujeme za to, čo robíte pre slovenskú literatúru • Davaj het! • Dobra debata u Luzifcaka :) • Dobrý deň, videl som Vás v diel s chlapcami „Lužifčakovími.“ Uznal som behom pár chvíľ že Vaša práca stojí za podporu. Nech sa páči. • S pozdravom, Rudo. • dobrý rozhovor na Lužifčák • Drz sa, Kali • drzim palce <3 • Drzim palce aby sa nazbierala a prekrocila potrebna suma. • Drzim palce! • Drzim palce! • Drzim palce! • Drzim palce! Verim, ze sa to podari ... • Drzim palce, Kali! • Drzim palce, pane • Drzim palce. • Držím palce :) • Držím palce pán Bagala, verím, že prídu lepšie časy • držím palce silno :) • Držím palce v tvorbe • Držím palce! • Držím palce! • Držím palce! • Držím palce, Kali! • Držím palce, robíte úžasnú prácu • Držím palce. • Držím prsty • Držím Vám palce Kali, ako ináč od Lužifčáka. • Držím Vám palce! • Držím Vám palce. • Prišiel som Vás podporiť na základe videa ktoré ste mali z Jakubom a Gabom. • Držíme palce a tešíme sa na audiopoviedky. Ťažké časy pominú ale kvalitná tvorba tu zostane... musí zostať... J&X • Držíme vám palce! • Držte sa! • Hoci by som mala rad knižky doma, kvôli pričastému sťahovaniu a cestám v zahraničí, sa poteším len Audiopoviedkam. Držím Vám palce, pán Bagala! Ste náš novodobý L. Mazáč. • Kali ideš. Vieš že robiš dobru vec. A neprestavaj sa fotit - posledna fotka bola neuveritelna • Kali ste super! • Kali tak ja nie som ziadna bohacka ale aspon symbolicky, drzim palce! • Kali, ďakujem, skvelá vec... teším sa. Srdečne Dada • Kali, držím palce, robíš veľké veci pre slovenskú kultúru a pre nás všetkých. Vaško bol skvelý autor a ešte lepší kamarát, teším sa na audioknihu. • Milica • Kali, lubim ta, nedame ta. • kali, ľúbime ťa! • Kali, pracuj ďalej na tom, čo vieš najlepšie ? • Kali, si super! • Knihy skoro vobec necitam, ale ludi ktory robia vynimocnu pracu zo srdcom treba podporovat. :) • Libresso Books & Coffee v Prešove drží palce a pozdravuje! • #luzifcak • Luzivcak ma vystrasil (30%) no gratulujem k úspešnej zbierke! Držte sa a všetko dobré v r.2021 • Lužifčák podporuje. • Milujeme Vas! • Nech sa darí, len tak ďalej. • Teším sa na poviedky :) • Nech sa to podarí! • Nech sa Vám darí :) • Nech sa vám darí :) • Nech sa Vám darí :) • Neznam še dočekac:) • Pan Farkaš dufam , ze Vam to aspon trochu pomoze. Drzim palce, nech sa Vam dari. • podporím projekt • Pokračujte, súdruh!! • Prajem odvahu na ceste nekonecnym pribehom knih. A Dakujem ze nam ich prinasate aj v takejto forme :) • Prajem veľa šťastia a rovnakého pracovného entuziazmu. • Prajem všetko dobré. Síce Vašu tvorbu nepoznám, ale verím, že pri jej počúvaní sa s ňou zblížim. • prichadzam od Kuba a Gaba ale kupujem preto, ze mate aj appku, tesim sa na rocne pocuvanie • Prichádzam od Lužifčáka, s radosťou podporujem. Prajem veľa úspechov! :) • Robíte úžasnú a naozaj potrebnú prácu. Moje meno netreba zverejňovať ani na booklete ani v nahrávke. Prosím si 3 Pankovčinove knihy a 3 poukážky na audio festival. Držím Vám palce. Ďakujem Vám. • skvelá debata v Lužifčákovi • Sme v tom s Vami! • Ste bombardéri - držte sa! • Super projekt :) • Super rozhovor s Luzifcakmi :) • Super! • Teším sa s Vami ! • Trimeme paľočki. • Určite sa Vám to podarí • Už sa teším na výsledok :). Robíte skvelú prácu :) • Vážim si čo robíte pre slovenskú literatúru a Pankovčín je srdcovka. Pankovčín je pán! Preto ešte jedna podpora. • Vážime si Vašu prácu. Urobili ste pre slovenskú literatúru úžasný kus práce. Ďakujeme! • Vdaka Luzifcakovi a Vam budem mat ovela vacsi prehlad o literature a podporim dobru vec... • Vdaka Luzifcakovi a Vam budem mat ovela vacsi prehlad o literature a podporim dobru vec... • Vďaka za Vašu dobrú prácu. • Vdaka za vsetky tie dary. • Vďaka, robíte dobrú prácu :) • Veľa šťastia ? • Veľa šťastia! • Vela uspechov a zdaru praju Morske steniatka od Luzifcaka • Veľa zdaru do ďalších projektov :) • výborný nápad, budem motivovať mojich žiakov:) • Výborný rozhovor u Luživčáka, držím palce do ďalších projektov, robíte záslužnú prácu • Vydržte • Vydržte pán Bagala, kultúra potrebuje práve takých „bláznov“ ako ste vy • Zázraky sa dejú za zónou komfortu! •


Áno, zázraky sa dejú za zónou komfortu!

Chceme Vám  všetkým pekne poďakovať za podporu projektu Audiopoviedky.sk

V Slovenskej televízii o projekte Audiopoviedky

Update #1, 29.11.2020

RTVS v programe Umenie 2020 predstavila projekt AUDIOPOVIEDKY.SK

Podporte prosím nahratie nášho nového seriálu Boris Farkaš číta Václava Pankovčína a získate na pamiatku audioknihu alebo knihy tohto skvelého spisovateľa.

Podporovatelia
Jsna Pančíková Zimanová 75 €

🎁 Súborné dielo Václava Pankovčína + audiokniha

Nina Rybarka 20 €

✏ Davaj het!

Michaela Slukova 23 €
Alex L 20 €

✏ Vela uspechov a zdaru praju Morske steniatka od Luzifcaka

Peter Sit 10 €

🎁 Počúvam audiopoviedky

Anonymný podporovateľ 50 €

✏ Pan Farkaš dufam , ze Vam to aspon trochu pomoze. Drzim palce, nech sa Vam dari.

Anonymný podporovateľ 10 €

🎁 Počúvam audiopoviedky

Peter Guba 50 €

✏ Pokračujte, súdruh!!

Zuzana Penzešová 15 €
Viktor Smejkal 55 €

🎁 Súborné dielo Václava Pankovčína + audiokniha

Mia Slukova 10 €

🎁 Počúvam audiopoviedky

Vieroslava Potočárová 10 €

🎁 Počúvam audiopoviedky

Michal Fajta 21 €

✏ Knihy skoro vobec necitam, ale ludi ktory robia vynimocnu pracu zo srdcom treba podporovat. :)

Anonymný podporovateľ 22 €

🎁 Kniha na pamiatku

✏ Nech sa Vám darí :)

Adrian Schnierer 10 €
Roman Šúň 10 €

🎁 Počúvam audiopoviedky

✏ Super rozhovor s Luzifcakmi :)

Anonymný podporovateľ 17 €

🎁 Audiokniha na pamiatku

✏ Veľa zdaru do ďalších projektov :)

Anonymný podporovateľ 10 €

🎁 Počúvam audiopoviedky

Miroslav Fulier 10 €

✏ Drzim palce, pane

Anonymný podporovateľ 10 €

🎁 Počúvam audiopoviedky

Anonymný podporovateľ 22 €

🎁 Kniha na pamiatku

Marian Minarech Minarech 17 €

🎁 Audiokniha na pamiatku

Anonymný podporovateľ 55 €

🎁 Súborné dielo Václava Pankovčína + audiokniha

Martin Poláček Poláček 17 €

🎁 Audiokniha na pamiatku

✏ Nech sa vám darí :)

Petra Konôpková 17 €

🎁 Audiokniha na pamiatku

✏ Dobra debata u Luzifcaka :)

Anonymný podporovateľ 10 €

🎁 Počúvam audiopoviedky

Magdaléna Kaššáková 10 €

🎁 Počúvam audiopoviedky

✏ Prichadzam od Kuba a Gaba ale kupujem preto, ze mate aj appku, tesim sa na rocne pocuvanie

Magdaléna Kamhalová 32 €

🎁 Dve audioknihy

Tony Pisár 30 €
Michal Blaho 10 €

🎁 Počúvam audiopoviedky

✏ Super!

Autori
Miesto realizácie projektu

Celé Slovensko

KK Bagala, s.r.o.

KK Bagala, s.r.o.

Koloman Kertész Bagala sa venuje súčasnej slovenskej literatúre ako vydavateľ od roku 1991 a doteraz publikoval viac ako 500 kníh. V roku 2018 založil projekt Audiopoviedky.sk ktorý má za cieľ archivovať pre budúce generácie súčasnú slovenskú literatúru – a tak doteraz vzniklo vyše 130 dramatizovaných čítaní v podaní 75 skvelých hercov a herečiek Slovenska (Robert Roth, Emília Vášáryová, Ady Hajdu, Kamila Magálová, Daniel Fischer, Táňa Pauhofová, Juraj Kemka, Zuzana Mauréry, Richard Stanke, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Jana Oľhová, František Kovár, Petra Polnišová, Matej Landl, Anna Šišková, Milo Kráľ, Ingrid Timková, Ľuboš Kostelný, Szidi Tobias, Alexander Bárta, Zuzana Kronerová... a mnohí ďalší. Najnovším seriálom je audiokniha Marakéš od Václava Pankovčína v podaní Borisa Farkaša.

Komentáre
Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Počúvam audiopoviedky

Počúvam audiopoviedky

Minimálna výška príspevku
10

Na stránkach Audiopoviedky.sk sme doteraz publikovali vyše 130 dramatizovaných čítaní zo súčasnej slovenskej literatúry. Z vďaky za finančnú podporu nového projektu získate ročný prístup na ich neobmedzené počúvanie... a každý týždeň sa môžete tešiť z pribúdajúcich audiopoviedok.

Doručenie: ihneď
Audiokniha na pamiatku

Audiokniha na pamiatku

Minimálna výška príspevku
15

Po ukončení seriálu 38 poviedok z knihy Marakéš vám zašleme audioknihu v darčekovom balení Digipack a získate taktiež aj ročné predplatné na na Audiopoviedky.sk

Doručenie: február 2021
Kniha na pamiatku

Kniha na pamiatku

Minimálna výška príspevku
20

Okrem ročného predplatného na Audiopoviedky.sk získate aj jednu knihu Václava Pankovčína podľa vlastného výberu: Marakéš, Poviedky, alebo Romány.

Doručenie: ihneď
Dve audioknihy

Dve audioknihy

Minimálna výška príspevku
30

Získate dve audioknihy - jednu si môžete nechať na pamiatku a druhou obdarovať svojich príbuzných alebo priateľov, ktorí radi počúvajú audiopoviedky. Darujeme vám aj dve poukážky na ročné predplatné.

Doručenie: február 2021
Súborné dielo Václava Pankovčína + audiokniha

Súborné dielo Václava Pankovčína + audiokniha

Minimálna výška príspevku
50

Václav Pankovčín svoje krátke prózy publikoval od roku 1989 do 1999. Hoci umrel ako 30-ročný, jeho súborné dielo má neuveriteľných 1200 strán – našim poďakovaním za váš štedrý dar budú všetky tri knižné zväzky + audiokniha Marakéš a darujeme Vám až tri poukážky na ročné predplatné Audiopoviedky.sk, aby mali kultúrny zážitok aj vaši blízki.

Doručenie: knihy ihneď + audiokniha vo februári 2021
MECÉN seriálu audiopoviedok Marakéš

MECÉN seriálu audiopoviedok Marakéš

Minimálna výška príspevku
100

Poďakujeme vám za pomoc pri realizácii seriálu priamo v audionahrávke, a tak každý poslucháč na webe bude poznať vaše meno. Pri audioknihe uverejníme vaše meno v booklete v zozname podporovateľov. Navyše – môžete si vybrať 10 ľubovoľných kníh z ponuky vydavateľstva KK Bagala a zašleme vám okrem nich aj audioknihu Marakéš a 10 poukážok na ročné predplatné, ktoré môžete rozdať priateľom.

Doručenie: knihy ihneď + audiokniha vo februári 2021
SPONZOR audio-novely

SPONZOR audio-novely "Tri ženy pod orechom"

Minimálna výška príspevku
1 000

"Tri ženy sedia na dvore pod orechom, modlia sa a čakajú na koniec sveta. Sedia takto už dlhé roky, a ak prší alebo je zima, kľačia pri okne v izbe, hľadia do sivého neba a takmer nebadane pohybujú perami..." – Miestami tragické, miestami komické, ale predovšetkým pútavo napísané príbehy z východoslovenskej dedinky priam volajú po dramatizácii. Pomôžte nám pri nahrávaní a uvedieme ako sponzora vás, alebo vašu firmu. – Ako darčeky pre Vašich obchodných partnerov a priateľov od nás získate 10 audiokníh, 10 ľubovoľných kníh KK Bagala a 100 poukážok na ročné predplatné Audiopoviedky.sk.

Doručenie: knihy ihneď + audioknihy vo februári 2021
SPONZOR audio-novely

SPONZOR audio-novely "Sandokan, lev z Marakéša"

Minimálna výška príspevku
1 000

"Sandokan podporuje premiéra. Verí mu a má ho rád. Veľmi ho ľúbi. Keď sa ráno zobudí, hneď zapne rádio.Počúva, čo je nové v politike, hoci tomu vôbec nerozumie.Sandokan na premiéra nedopustí. Aj sa za neho pobije, ak treba..." – Hoci toto dielo s dvomi kapitolami "Sandokan ľúbi premiéra" a "Sandokan sa nevzdáva!" vzniklo v roku 1994 počas drsného mečiarizmu, spoznáte, že dodnes sa nič nezmenilo a výborne sa zasmejete. – S vašou pomocou zvládneme čítanie na pokračovanie zvládneme na výbornú a poďakujeme sa vám v tiráži. Navyše, získate aj 10 audiokníh Marakéš, 10 ľubovoľných kníh KK Bagala a 100 poukážok na ročné predplatné Audiopoviedky.sk

Doručenie: knihy ihneď + audioknihy vo februári 2021