Čviríkov prvý let - knižka pre deti

Čviríkov prvý let je moderný veršovaný príbeh pre deti vo veku 2-6 rokov. Dôraz je v knižke kladený na celostranové ilustrácie, text je priamo ich súčasťou. Ilustrácie sú robené tak, aby si dieťa vedelo čítať knižku spolu s rodičom. Zatiaľ čo rodič číta text knižky, dieťa môže dej sledovať na obrázkoch a pýtať sa zvedavé otázky.

Literatúra
Čviríkov prvý let - knižka pre deti
Získaná suma
140 %
5 614 €
z cieľovej sumy
4 000 €
9 dní
do skončenia kampane
O projekte

Pomôžte nám vydať knižku Čviríkov prvý let pre deti vo veku 2-6 rokov. Za Vašu podporu Vám zašleme jednu z odmien, ktorú si vyberiete. Okrem samotnej knižky si môžete vybrať aj našu prvú knižku Malá lienka v Afrike, maľovanku alebo plagát. Stačí kliknúť na Chcem podporiť projekt a vybrať si jeden z pripravených balíčkov s knižkami.

Príbeh knižky

Malý Čvirík ešte nikdy neletel. Smutne sa pozerá z hniezda na vtáčikov, ktorí si let užívajú, no on sám má z lietania strach.Dokáže svoj strach s pomocou mamičky prekonať? A užije si svoj prvý let?

Knižka dieťatku ukáže, že ak dokážeme svoj strach prekonať, môžeme objaviť novú zábavu. Iste to poznáte aj Vy - prvé kúpanie, prvé bicyklovanie či prvé lyžovanie vedia dieťa riadne vystrašiť. No ak prvotný strach prekoná, zistí, že sa nejedná o nič strašné, ale práve naopak zábavné. Pomôžte mu zvládnuť strach s knižkou.

Knižka Čviríkov prvý let pozostáva z 32 nádherne ilustrovaných strán. Text knižky nie je príliš dlhý tak, aby dieťatko pri čítaní neunavil. Dôraz je kladený na pestré ilustrácie, ktoré dávajú dieťaťu priestor sledovať príbeh aj vizuálne a neustále nájsť v knižke niečo nové. Rodičovi zase ilustrácie dávajú priestor lepšie vysvetliť príbeh. Vďaka detailným a vtipným ilustráciám bude knižka baviť dieťa aj po niekoľkých prečítaniach, pretože si v nich vždy nájde niečo nové a zaujímavé. Dieťa sa zapája do čítania a stotožní sa tak lepšie s ponaučením, ktoré sa v knižke nachádza.

Knižka má rozmer 23.5x23.5 cm. Obálka je pokrytá lesklým UV lakom, ktorý zvýrazňuje zvieratká a dieťa iste na prvý pohľad zaujme.

Náhľad knižky

Ak si chcete pozrieť náhľad knižky, nájdete ho na tomto odkaze Náhľad knižky.

Nezabudnite sledovať aj naše profily na Facebooku a Instagrame, kde nájdete mnoho ilustrácií z knižky, ako aj posledné novinky z prípravy knižky.

Malá lienka v Afrike

Malá lienka v Afrike je naša prvá knižka. Vydali sme ju pred rokom a už sa z nej predalo vyše 1000 kusov. Ak ju doma ešte nemáte, môžete si vybrať odmenu s dvomi alebo viacerými knižkami a dostanete ju spolu s knižkou Čviríkov prvý let.

Knižka rozpráva príbeh malej lienky, ktorá túži spoznať svet, a preto nemôže odmietnuť ponuku bociana, aby s ním letela do Afriky. Tu spozná zvieratká, ktoré dovtedy nevidela a zistí, že napriek tomu, že je maličká, aj ona je dôležitá a nenahraditeľná. Po tom, čo zvieratkám pomôže, sa jej však cnie za domovom a je rada, že bociany opäť letia domov.

Pozrite si náhľad knižky alebo si pozrite video z listovania knižkou.

Kto knižku pripravuje?

Autorom knižky je Pavol Kaiser, otec štvorročnej Emily a sedemročnej Nikolky. S deťmi si vždy rád čítal a preto skúsil pre ne jeden príbeh aj napísať. Príbeh sa stretol s veľkým úspechom nielen u Emily a Nikolky, ale aj v širšom okruhu autorových známych. Napokon svoju prvú knižku aj minulý rok vydal. Za necelý rok sa z nej predalo už vyše 1000 kusov a tak sa rozhodol priniesť vám ďalšiu knižku.

Nádherné ilustrácie do knižiek pripravil Marcel Králik. Marcel ilustroval už viacero knižiek pre deti. Jeho ilustrácie plné detailov oceňujú deti a rodičia nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Ako použijeme vyzbierané peniaze

Cieľová suma je nastavená tak, aby pokryla náklady na vytlačenie prvých výtlačkov knižky a základné náklady na jej propagáciu. Potrebujeme tiež spraviť dotlač knižky Malá lienka v Afrike keďže tá je takmer vypredaná. Z cieľovej sumy na odmenu pre autorov nezostane nič. Snažíme sa na projekt pozerať radšej ako na koníček a nemáme veľké oči. Každé euro navyše nás však poteší, pretože nám umožní pokračovať v príprave ďalšej knižky. Ďakujeme!

Odmeny

Okrem samotnej knižky sme pre Vás pripravili aj maľovanku, v ktorej nájdete na 20 stranách rôzne zvieratká z oboch našich knižiek. Maľovanka má rovnako ako knižka rozmer 23.5x23.5 cm. Kreslenie rozvíja jemnú motoriku detí a preto ich určite v kreslení podporujte. Pre škôlkárov je to výborná príprava na písanie v škole.

V každej odmene s viacerými knižkami si môžete vybrať koľko z nich má byť knižiek Čviríkov prvý let a koľko knižiek Malá lienka v Afrike. Stačí napísať do komentára pri objednávke. Ak neuvediete želaný počet, zasielame polovicu knižiek Čviríkov prvý let a polovicu Malá lienka v Afrike.

Prvých 100 z Vás dostane v balíčku navyše aj nálepky so zvieratkami z knižky Malá lienka v Afrike na hárku A5 a v knižkách si nájde podpis od autora aj ilustrátora.

Ak sa Vám ilustrácie páčia a chceli by ste si nimi ozdobiť aj Vašu detskú izbu, pripravili sme pre Vás aj plagát vo formáte A2. Plagát budeme zasielať zvlášť, zrolovaný v pevnej kartónovej trubici tak, aby sa neprehol ani nepokrčil.

Ako získať knižku?

Knižku práve pripravujeme a vyjde na začiatku Decembra. Ak si chcete zabezpečiť, aby ste ju dostali ešte pred Vianocami, kliknite na Chcem podporiť projekt, vyberte si jednu z odmien a zadajte sumu akou chcete vydanie knižky podporiť. Nezabudnite si vybrať či si chcete knižku prevziať osobne alebo si ju želáte doručiť poštou.

Kontaktujte nás

Ak máte akúkoľvek otázku, kontaktuje nás. Preferujeme Messenger ale môžete nás kontaktovať aj cez email pavolkaiser@knizkypredeti.sk

Na nasledujúcom odkaze nájdete viac obrázkov z knižky

Odmeny

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Knižka Čviríkov prvý let

Knižka Čviríkov prvý let

Minimálna výška príspevku
10

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižku Čviríkov prvý let s osobným prevzatím v Bratislave alebo s doručením Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Maxi balík

Maxi balík

Minimálna výška príspevku
36

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižky Čviríkov prvý let a Malá lienka v Afrike s jednou maľovankou, nálepkami a plagátom vo formáte A2. Knižky budú podpísané autorom a ilustrátorom. Doručenie Slovenskou poštou v rámci SR je v cene. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +10€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Maxi balík pre mňa a pre kamaráta

Maxi balík pre mňa a pre kamaráta

Minimálna výška príspevku
55

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate 2x knižku Čviríkov prvý let, 2x knižku Malá lienka v Afrike, 2x maľovanku, 2x nálepky a 2x plagát vo formáte A2. Knižky budú podpísané autorom a ilustrátorom. Doručenie Slovenskou poštou v rámci SR je v cene. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +11€, doručenie inde v rámci EÚ +14€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou

Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou

Minimálna výška príspevku
14

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižku Čviríkov prvý let s maľovankou. Knižku si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Obe knižky s maľovankou

Obe knižky s maľovankou

Minimálna výška príspevku
22

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižky Čviríkov prvý let a Malá lienka v Afrike s jednou maľovankou. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Tri knižky a dve maľovanky

Tri knižky a dve maľovanky

Minimálna výška príspevku
33

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 3 knižky Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s dvomi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Štyri knižky a dve maľovanky

Štyri knižky a dve maľovanky

Minimálna výška príspevku
42

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 4 knižky Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s dvomi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Päť knižiek a tri maľovanky

Päť knižiek a tri maľovanky

Minimálna výška príspevku
52

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 5 knižiek Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s tromi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Pre všetky detičky v mojom okolí!

Pre všetky detičky v mojom okolí!

Minimálna výška príspevku
99

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate desať knižiek Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike, desať maľovaniek a štyri plagáty vo formáte A2 s doručením Slovenskou poštou v rámci SR. Knižky môžete darovať alebo sa dohodnúť s kamarátkami na detskom ihrisku a zložiť sa na Váš príspevok spolu. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +12€. Pre doručenie inde v EÚ nás kontaktujte.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Minimálna výška príspevku
14

TÁTO LIMITOVANÁ ODMENA JE UŽ VYPREDANÁ. NIŽŠIE ALE NÁJDETE TIEŽ BALÍK S KNIŽKOU A MAĽOVANKOU ZA ROVNAKÚ CENU. Balík nižšie je bez nálepiek a podpisov. Prípadne ak si želáte podpis, môžete si vybrať Maxi Balík, v ktorom sú obe knižky a navyše ešte aj nálepky a plagát.

Počet zostávajúcich odmien 0
Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Obe knižky s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Obe knižky s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Minimálna výška príspevku
22

TÁTO LIMITOVANÁ ODMENA JE UŽ VYPREDANÁ. NIŽŠIE ALE NÁJDETE TIEŽ BALÍK S OBOMA KNIŽKAMI A MAĽOVANKOU ZA ROVNAKÚ CENU. Balík nižšie je bez nálepiek a podpisov. Prípadne ak si želáte podpis, môžete si vybrať Maxi Balík, v ktorom je navyše ešte aj plagát.

Počet zostávajúcich odmien 0
Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Podporovatelia
Silvia Longauerova 13 €

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

Soňa Semaníková 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Anonymný podporovateľ 36 €

🎁 Maxi balík

Miroslava Sirotová 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

✏ Fakt si ma zaujal Palo, som zvedava, co na to povie mala :) Len tak dalej ;)

Anonymný podporovateľ 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Anonymný podporovateľ 29 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Maria Mihališinová 23 €

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

Ján Mišlan 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Anonymný podporovateľ 13 €

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

Anonymný podporovateľ 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Anonymný podporovateľ 36 €

🎁 Maxi balík

Anonymný podporovateľ 17 €

🎁 Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou

Táňa Jurikova Jurikova 22 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

✏ Držím palce

Anonymný podporovateľ 45 €

🎁 Štyri knižky a dve maľovanky

Martin Lorenc 18 €

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

✏ Drzim palce

Anonymný podporovateľ 7 €
Marcela Istokova 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

✏ Krasne knihy .. tesime sa na dalsiu tvorbu :)

Anonymný podporovateľ 22 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

✏ Verím, že Vaše knižky potešia naše vnúčatá za čo Vám už vopred veľmi pekne ďakujem.

Lenka Blazickova 47 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Anonymný podporovateľ 13 €

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

Lenka Grófová 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Anonymný podporovateľ 28 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

✏ Dorucenie do Litvy

Lucia Giri 13 €

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

✏ Gratulujem!Vyzera krasne. Nech sa vam dari.

Anonymný podporovateľ 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Anonymný podporovateľ 22 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

✏ Prajeme veľa spokojných čitateľov a Vám neustálu chuť tvoriť

Katarina Lasicova 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Anonymný podporovateľ 13 €

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

Anonymný podporovateľ 13 €

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

Petra McEntegart 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Anonymný podporovateľ 25 €

🎁 Obe knižky s maľovankou

Autori
Miesto realizácie projektu

Celé Slovensko

Smart Guys s.r.o.

Smart Guys s.r.o.

Vydávame knihy, ktoré deti rady čítajú.

Marcel Králik

Marcel Králik

Tvorca ilustrácií a grafik freelancer.

Pavol Kaiser

Pavol Kaiser

Otec dvoch detí, ktoré si rady čítajú.

Komentáre
Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Knižka Čviríkov prvý let

Knižka Čviríkov prvý let

Minimálna výška príspevku
10

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižku Čviríkov prvý let s osobným prevzatím v Bratislave alebo s doručením Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Maxi balík

Maxi balík

Minimálna výška príspevku
36

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižky Čviríkov prvý let a Malá lienka v Afrike s jednou maľovankou, nálepkami a plagátom vo formáte A2. Knižky budú podpísané autorom a ilustrátorom. Doručenie Slovenskou poštou v rámci SR je v cene. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +10€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Maxi balík pre mňa a pre kamaráta

Maxi balík pre mňa a pre kamaráta

Minimálna výška príspevku
55

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate 2x knižku Čviríkov prvý let, 2x knižku Malá lienka v Afrike, 2x maľovanku, 2x nálepky a 2x plagát vo formáte A2. Knižky budú podpísané autorom a ilustrátorom. Doručenie Slovenskou poštou v rámci SR je v cene. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +11€, doručenie inde v rámci EÚ +14€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou

Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou

Minimálna výška príspevku
14

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižku Čviríkov prvý let s maľovankou. Knižku si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Obe knižky s maľovankou

Obe knižky s maľovankou

Minimálna výška príspevku
22

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižky Čviríkov prvý let a Malá lienka v Afrike s jednou maľovankou. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Tri knižky a dve maľovanky

Tri knižky a dve maľovanky

Minimálna výška príspevku
33

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 3 knižky Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s dvomi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Štyri knižky a dve maľovanky

Štyri knižky a dve maľovanky

Minimálna výška príspevku
42

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 4 knižky Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s dvomi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Päť knižiek a tri maľovanky

Päť knižiek a tri maľovanky

Minimálna výška príspevku
52

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 5 knižiek Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s tromi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Pre všetky detičky v mojom okolí!

Pre všetky detičky v mojom okolí!

Minimálna výška príspevku
99

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate desať knižiek Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike, desať maľovaniek a štyri plagáty vo formáte A2 s doručením Slovenskou poštou v rámci SR. Knižky môžete darovať alebo sa dohodnúť s kamarátkami na detskom ihrisku a zložiť sa na Váš príspevok spolu. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +12€. Pre doručenie inde v EÚ nás kontaktujte.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Minimálna výška príspevku
14

TÁTO LIMITOVANÁ ODMENA JE UŽ VYPREDANÁ. NIŽŠIE ALE NÁJDETE TIEŽ BALÍK S KNIŽKOU A MAĽOVANKOU ZA ROVNAKÚ CENU. Balík nižšie je bez nálepiek a podpisov. Prípadne ak si želáte podpis, môžete si vybrať Maxi Balík, v ktorom sú obe knižky a navyše ešte aj nálepky a plagát.

Počet zostávajúcich odmien 0
Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020
Obe knižky s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Obe knižky s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Minimálna výška príspevku
22

TÁTO LIMITOVANÁ ODMENA JE UŽ VYPREDANÁ. NIŽŠIE ALE NÁJDETE TIEŽ BALÍK S OBOMA KNIŽKAMI A MAĽOVANKOU ZA ROVNAKÚ CENU. Balík nižšie je bez nálepiek a podpisov. Prípadne ak si želáte podpis, môžete si vybrať Maxi Balík, v ktorom je navyše ešte aj plagát.

Počet zostávajúcich odmien 0
Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020