Čviríkov prvý let - knižka pre deti

Čviríkov prvý let - knižka pre deti

Čviríkov prvý let je moderný veršovaný príbeh pre deti vo veku 2-6 rokov. Dôraz je v knižke kladený na celostranové ilustrácie, text je priamo ich súčasťou. Ilustrácie sú robené tak, aby si dieťa vedelo čítať knižku spolu s rodičom. Zatiaľ čo rodič číta text knižky, dieťa môže dej sledovať na obrázkoch a pýtať sa zvedavé otázky.

Literatúra
Čviríkov prvý let - knižka pre deti
Získaná suma
173%

6 903 €

z cieľovej sumy
4 000 €

Kampaň bola

úspešná

O projekte

Pomôžte nám vydať knižku Čviríkov prvý let pre deti vo veku 2-6 rokov. Za Vašu podporu Vám zašleme jednu z odmien, ktorú si vyberiete. Okrem samotnej knižky si môžete vybrať aj našu prvú knižku Malá lienka v Afrike, maľovanku alebo plagát. Stačí kliknúť na Chcem podporiť projekt a vybrať si jeden z pripravených balíčkov s knižkami.

Príbeh knižky

Malý Čvirík ešte nikdy neletel. Smutne sa pozerá z hniezda na vtáčikov, ktorí si let užívajú, no on sám má z lietania strach.Dokáže svoj strach s pomocou mamičky prekonať? A užije si svoj prvý let?

Knižka dieťatku ukáže, že ak dokážeme svoj strach prekonať, môžeme objaviť novú zábavu. Iste to poznáte aj Vy - prvé kúpanie, prvé bicyklovanie či prvé lyžovanie vedia dieťa riadne vystrašiť. No ak prvotný strach prekoná, zistí, že sa nejedná o nič strašné, ale práve naopak zábavné. Pomôžte mu zvládnuť strach s knižkou.

Knižka Čviríkov prvý let pozostáva z 32 nádherne ilustrovaných strán. Text knižky nie je príliš dlhý tak, aby dieťatko pri čítaní neunavil. Dôraz je kladený na pestré ilustrácie, ktoré dávajú dieťaťu priestor sledovať príbeh aj vizuálne a neustále nájsť v knižke niečo nové. Rodičovi zase ilustrácie dávajú priestor lepšie vysvetliť príbeh. Vďaka detailným a vtipným ilustráciám bude knižka baviť dieťa aj po niekoľkých prečítaniach, pretože si v nich vždy nájde niečo nové a zaujímavé. Dieťa sa zapája do čítania a stotožní sa tak lepšie s ponaučením, ktoré sa v knižke nachádza.

Knižka má rozmer 23.5x23.5 cm. Obálka je pokrytá lesklým UV lakom, ktorý zvýrazňuje zvieratká a dieťa iste na prvý pohľad zaujme.

Náhľad knižky

Ak si chcete pozrieť náhľad knižky, nájdete ho na tomto odkaze Náhľad knižky.

Nezabudnite sledovať aj naše profily na Facebooku a Instagrame, kde nájdete mnoho ilustrácií z knižky, ako aj posledné novinky z prípravy knižky.

Malá lienka v Afrike

Malá lienka v Afrike je naša prvá knižka. Vydali sme ju pred rokom a už sa z nej predalo vyše 1000 kusov. Ak ju doma ešte nemáte, môžete si vybrať odmenu s dvomi alebo viacerými knižkami a dostanete ju spolu s knižkou Čviríkov prvý let.

Knižka rozpráva príbeh malej lienky, ktorá túži spoznať svet, a preto nemôže odmietnuť ponuku bociana, aby s ním letela do Afriky. Tu spozná zvieratká, ktoré dovtedy nevidela a zistí, že napriek tomu, že je maličká, aj ona je dôležitá a nenahraditeľná. Po tom, čo zvieratkám pomôže, sa jej však cnie za domovom a je rada, že bociany opäť letia domov.

Pozrite si náhľad knižky alebo si pozrite video z listovania knižkou.

Kto knižku pripravuje?

Autorom knižky je Pavol Kaiser, otec štvorročnej Emily a sedemročnej Nikolky. S deťmi si vždy rád čítal a preto skúsil pre ne jeden príbeh aj napísať. Príbeh sa stretol s veľkým úspechom nielen u Emily a Nikolky, ale aj v širšom okruhu autorových známych. Napokon svoju prvú knižku aj minulý rok vydal. Za necelý rok sa z nej predalo už vyše 1000 kusov a tak sa rozhodol priniesť vám ďalšiu knižku.

Nádherné ilustrácie do knižiek pripravil Marcel Králik. Marcel ilustroval už viacero knižiek pre deti. Jeho ilustrácie plné detailov oceňujú deti a rodičia nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Ako použijeme vyzbierané peniaze

Cieľová suma je nastavená tak, aby pokryla náklady na vytlačenie prvých výtlačkov knižky a základné náklady na jej propagáciu. Potrebujeme tiež spraviť dotlač knižky Malá lienka v Afrike keďže tá je takmer vypredaná. Z cieľovej sumy na odmenu pre autorov nezostane nič. Snažíme sa na projekt pozerať radšej ako na koníček a nemáme veľké oči. Každé euro navyše nás však poteší, pretože nám umožní pokračovať v príprave ďalšej knižky. Ďakujeme!

Odmeny

Okrem samotnej knižky sme pre Vás pripravili aj maľovanku, v ktorej nájdete na 20 stranách rôzne zvieratká z oboch našich knižiek. Maľovanka má rovnako ako knižka rozmer 23.5x23.5 cm. Kreslenie rozvíja jemnú motoriku detí a preto ich určite v kreslení podporujte. Pre škôlkárov je to výborná príprava na písanie v škole.

V každej odmene s viacerými knižkami si môžete vybrať koľko z nich má byť knižiek Čviríkov prvý let a koľko knižiek Malá lienka v Afrike. Stačí napísať do komentára pri objednávke. Ak neuvediete želaný počet, zasielame polovicu knižiek Čviríkov prvý let a polovicu Malá lienka v Afrike.

Prvých 100 z Vás dostane v balíčku navyše aj nálepky so zvieratkami z knižky Malá lienka v Afrike na hárku A5 a v knižkách si nájde podpis od autora aj ilustrátora.

Ak sa Vám ilustrácie páčia a chceli by ste si nimi ozdobiť aj Vašu detskú izbu, pripravili sme pre Vás aj plagát vo formáte A2. Plagát budeme zasielať zvlášť, zrolovaný v pevnej kartónovej trubici tak, aby sa neprehol ani nepokrčil.

Ako získať knižku?

Knižku práve pripravujeme a vyjde na začiatku Decembra. Ak si chcete zabezpečiť, aby ste ju dostali ešte pred Vianocami, kliknite na Chcem podporiť projekt, vyberte si jednu z odmien a zadajte sumu akou chcete vydanie knižky podporiť. Nezabudnite si vybrať či si chcete knižku prevziať osobne alebo si ju želáte doručiť poštou.

Kontaktujte nás

Ak máte akúkoľvek otázku, kontaktuje nás. Preferujeme Messenger ale môžete nás kontaktovať aj cez email pavolkaiser@knizkypredeti.sk

Na nasledujúcom odkaze nájdete viac obrázkov z knižky

O projekte

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Knižka Čviríkov prvý let
Knižka Čviríkov prvý let

Minimálna výška príspevku

10

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižku Čviríkov prvý let s osobným prevzatím v Bratislave alebo s doručením Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Maxi balík
Maxi balík

Minimálna výška príspevku

36

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižky Čviríkov prvý let a Malá lienka v Afrike s jednou maľovankou, nálepkami a plagátom vo formáte A2. Knižky budú podpísané autorom a ilustrátorom. Doručenie Slovenskou poštou v rámci SR je v cene. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +10€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Maxi balík pre mňa a pre kamaráta
Maxi balík pre mňa a pre kamaráta

Minimálna výška príspevku

55

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate 2x knižku Čviríkov prvý let, 2x knižku Malá lienka v Afrike, 2x maľovanku, 2x nálepky a 2x plagát vo formáte A2. Knižky budú podpísané autorom a ilustrátorom. Doručenie Slovenskou poštou v rámci SR je v cene. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +11€, doručenie inde v rámci EÚ +14€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou
Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou

Minimálna výška príspevku

14

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižku Čviríkov prvý let s maľovankou. Knižku si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Obe knižky s maľovankou
Obe knižky s maľovankou

Minimálna výška príspevku

22

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižky Čviríkov prvý let a Malá lienka v Afrike s jednou maľovankou. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Tri knižky a dve maľovanky
Tri knižky a dve maľovanky

Minimálna výška príspevku

33

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 3 knižky Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s dvomi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Štyri knižky a dve maľovanky
Štyri knižky a dve maľovanky

Minimálna výška príspevku

42

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 4 knižky Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s dvomi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Päť knižiek a tri maľovanky
Päť knižiek a tri maľovanky

Minimálna výška príspevku

52

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 5 knižiek Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s tromi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Pre všetky detičky v mojom okolí!
Pre všetky detičky v mojom okolí!

Minimálna výška príspevku

99

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate desať knižiek Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike, desať maľovaniek a štyri plagáty vo formáte A2 s doručením Slovenskou poštou v rámci SR. Knižky môžete darovať alebo sa dohodnúť s kamarátkami na detskom ihrisku a zložiť sa na Váš príspevok spolu. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +12€. Pre doručenie inde v EÚ nás kontaktujte.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100
Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Minimálna výška príspevku

14

TÁTO LIMITOVANÁ ODMENA JE UŽ VYPREDANÁ. NIŽŠIE ALE NÁJDETE TIEŽ BALÍK S KNIŽKOU A MAĽOVANKOU ZA ROVNAKÚ CENU. Balík nižšie je bez nálepiek a podpisov. Prípadne ak si želáte podpis, môžete si vybrať Maxi Balík, v ktorom sú obe knižky a navyše ešte aj nálepky a plagát.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Obe knižky s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100
Obe knižky s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Minimálna výška príspevku

22

TÁTO LIMITOVANÁ ODMENA JE UŽ VYPREDANÁ. NIŽŠIE ALE NÁJDETE TIEŽ BALÍK S OBOMA KNIŽKAMI A MAĽOVANKOU ZA ROVNAKÚ CENU. Balík nižšie je bez nálepiek a podpisov. Prípadne ak si želáte podpis, môžete si vybrať Maxi Balík, v ktorom je navyše ešte aj plagát.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Novinky

Knižka je vytlačená a posielame!

Update #1, 07.12.2020

Ďakujeme Vám všetkým za úžasnú podporu. Vďaka Vám sa to podarilo a knižka je už vytlačená!

Spolu ste si objednali cez Startlab už takmer 500 knižiek.
Kampaň stále beží a stále je možné objednať si knižku cez Startlab. Zostávajú nám posledné 3 dni do skončenia kampane.
Knižky sme už začali aj odosielať. Prosím prečítajte si inštrukcie nižšie:

Doručenie poštou

Ak ste si vybrali doručenie poštou, pošleme Vám knižku Slovenskou poštou ako doporučený list. Prvé zásielky odosielame už dnes a chceme ich všetky stihnúť odoslať do konca týždňa, aby mala pošta dosť času na doručenie zásielok do Vianoc.

Knižky, ktoré budú objednané v posledné dni môžu byť odoslané aj začiatkom budúceho týždňa, najmä ak niektoré platby prevodom nabehnú oneskorene.

Ak potrebujete knižku skôr ako na Vianoce, dajte nám prosím vedieť na Messengeri alebo emailom na pavolkaiser.knizky.pre.deti@gmail.com a knižku Vám zašleme čím skôr.

Osobný odber

Knižku si môžete prevziať osobne na adrese Záborského 19A v Bratislave blízko Vivo (bývalý Polus) 10.12.-18.12. v pracovné dni v čase 15:00-19:00.

Nehľadajte žiadnu predajňu, je to obyčajný rodinný dom. Zvoniť treba na meno Kaiser, určite budem doma, ak by nikto neotváral do minúty, volajte na 0904 167 365.

Pokiaľ by ste v tomto čase nemohli, kontaktujte ma na Messengeri alebo emailom na pavolkaiser.knizky.pre.deti@gmail.com.
Ak ste si objednali doručenie poštou a chcete si radšej knižku vyzdvihnúť osobne, kontaktujte ma prosím čím skôr.

Podporovatelia

👤 Lýdia Molnárová

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

13 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

13 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

13 €

👤 Helena Distlerová

🎁 Obe knižky s maľovankou

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Štyri knižky a dve maľovanky

45 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Obe knižky s maľovankou

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

13 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Obe knižky s maľovankou

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Päť knižiek a tri maľovanky

55 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Maxi balík pre mňa a pre kamaráta

60 €

👤 Lenka Mrvova

🎁 Obe knižky s maľovankou

💬 Ste super, Vasu knizku o lienke vieme uz skoro naspamat a velmi sa nam paci. Drzime palce pri dalsom tvoreni :)

22 €

👤 Matej Pisa

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

15 €

👤 Maria Riecka

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

13 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Obe knižky s maľovankou

25 €

👤 Marianna Hudakova

🎁 Obe knižky s maľovankou

25 €

👤 Marina Szimonisz

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

💬 Uz sa tesim na čítanie ????????

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Obe knižky s maľovankou

25 €

👤 Vladimira Ivanicova

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Tri knižky a dve maľovanky

💬 Dobrý deň, prosím si 2xČviríkov prvý let a 1xLienku v Afrike. Ďakujem pekne. Môj synovec má Lienku v Afrike veľmi rád :) Hlavne časť s búrkou. S pozdravom Michaela Drančáková

33 €

👤 Tereza Mládková

🎁 Maxi balík pre mňa a pre kamaráta

55 €

👤 Katarina Blasko Svecova

🎁 Obe knižky s maľovankou

22 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Obe knižky s maľovankou

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Obe knižky s maľovankou

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Maxi balík

36 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Maxi balík pre mňa a pre kamaráta

💬 Lienka bola super :)

55 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Obe knižky s maľovankou

25 €

👤 Anna Hrdinová

🎁 Obe knižky s maľovankou

25 €

👤 Veronika Tvrdoňová

🎁 Knižka Čviríkov prvý let

13 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Tri knižky a dve maľovanky

💬 Caute chalani! Tesim sa zase na vasu novu pracu.

33 €

   1 2 3 4 ... 10

Autori

Miesto realizácie projektu

Bratislavský kraj

Smart Guys s.r.o.

Smart Guys s.r.o.

Vydávame knihy, ktoré deti rady čítajú.

Marcel Králik

Marcel Králik

Tvorca ilustrácií a grafik freelancer.

Pavol Kaiser

Pavol Kaiser

Otec dvoch detí, ktoré si rady čítajú.

Vyúčtovanie

Vyzbierané peniaze sme použili najmä na tlač knižiek a ostatných odmien. Knižky boli rozoslané ešte pred Vianocami.

Tlač knižky
4 445
Tlač maľovaniek
350
Tlač skúšobného výtlačku
125
Tlač plagátov
79
Poštovné
601
Baliace potreby
81
Web domena+hosting
40
Propagácia
640
Bankové poplatky
63
Provízia pre Startlab
479
Náklady spolu
6 903

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Knižka Čviríkov prvý let
Knižka Čviríkov prvý let

Minimálna výška príspevku

10

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižku Čviríkov prvý let s osobným prevzatím v Bratislave alebo s doručením Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Maxi balík
Maxi balík

Minimálna výška príspevku

36

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižky Čviríkov prvý let a Malá lienka v Afrike s jednou maľovankou, nálepkami a plagátom vo formáte A2. Knižky budú podpísané autorom a ilustrátorom. Doručenie Slovenskou poštou v rámci SR je v cene. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +10€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Maxi balík pre mňa a pre kamaráta
Maxi balík pre mňa a pre kamaráta

Minimálna výška príspevku

55

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate 2x knižku Čviríkov prvý let, 2x knižku Malá lienka v Afrike, 2x maľovanku, 2x nálepky a 2x plagát vo formáte A2. Knižky budú podpísané autorom a ilustrátorom. Doručenie Slovenskou poštou v rámci SR je v cene. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +11€, doručenie inde v rámci EÚ +14€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou
Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou

Minimálna výška príspevku

14

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižku Čviríkov prvý let s maľovankou. Knižku si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižku do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Obe knižky s maľovankou
Obe knižky s maľovankou

Minimálna výška príspevku

22

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate knižky Čviríkov prvý let a Malá lienka v Afrike s jednou maľovankou. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím k štandardnému poštovnému ešte +4€, doručenie inde v rámci EÚ +6€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Tri knižky a dve maľovanky
Tri knižky a dve maľovanky

Minimálna výška príspevku

33

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 3 knižky Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s dvomi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Štyri knižky a dve maľovanky
Štyri knižky a dve maľovanky

Minimálna výška príspevku

42

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 4 knižky Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s dvomi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Päť knižiek a tri maľovanky
Päť knižiek a tri maľovanky

Minimálna výška príspevku

52

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a môžete si vybrať 5 knižiek Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike s tromi maľovankami. Knižky si môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave alebo nechať doručiť Slovenskou poštou v rámci SR. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +7€, doručenie inde v rámci EÚ +9€ a krajinu doručenia zadajte do poznámky.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Pre všetky detičky v mojom okolí!
Pre všetky detičky v mojom okolí!

Minimálna výška príspevku

99

Podporte vydanie knižky minimálne touto sumou a získate desať knižiek Čviríkov prvý let alebo Malá lienka v Afrike, desať maľovaniek a štyri plagáty vo formáte A2 s doručením Slovenskou poštou v rámci SR. Knižky môžete darovať alebo sa dohodnúť s kamarátkami na detskom ihrisku a zložiť sa na Váš príspevok spolu. Ak si prajete doručiť knižky do ČR, pridajte prosím ešte +12€. Pre doručenie inde v EÚ nás kontaktujte.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100
Knižka Čviríkov prvý let s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Minimálna výška príspevku

14

TÁTO LIMITOVANÁ ODMENA JE UŽ VYPREDANÁ. NIŽŠIE ALE NÁJDETE TIEŽ BALÍK S KNIŽKOU A MAĽOVANKOU ZA ROVNAKÚ CENU. Balík nižšie je bez nálepiek a podpisov. Prípadne ak si želáte podpis, môžete si vybrať Maxi Balík, v ktorom sú obe knižky a navyše ešte aj nálepky a plagát.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020

Obe knižky s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100
Obe knižky s maľovankou, podpismi a nálepkami pre prvých 100

Minimálna výška príspevku

22

TÁTO LIMITOVANÁ ODMENA JE UŽ VYPREDANÁ. NIŽŠIE ALE NÁJDETE TIEŽ BALÍK S OBOMA KNIŽKAMI A MAĽOVANKOU ZA ROVNAKÚ CENU. Balík nižšie je bez nálepiek a podpisov. Prípadne ak si želáte podpis, môžete si vybrať Maxi Balík, v ktorom je navyše ešte aj plagát.

Doručenie: 10.12.2020-23.12.2020