BARANI: Spoločne do každého zápasu

Obliecť si na zápas vysnívaný dres je veľká vec ako pre veľkých, tak aj pre malých hokejistov. Stať sa súčasťou klubového príbehu a prežiť s kamarátmi z tímu víťazstvá, ale aj prehry, sú chvíle, ktoré si budú pamätať celý svoj život. Pomôžte BARANOM obliekať ich klubovú identitu v každom spoločnom zápase.

Šport
BARANI: Spoločne do každého zápasu
Získaná suma
58 %
8 763 €
z cieľovej sumy
15 000 €
21 dní
do skončenia kampane
O projekte

BARANI o.z.

Mládežnícky klub BARANI je pokračovaním príbehu, miesta a mesta, v ktorom vyrástlo viacero slovenských hokejových reprezentantov. Momentálne v ňom svoju obľúbenú hru hráva bezmála 400 detí vo veku od 5 do 20 rokov.

Začali sme písať novú kapitolu v hokejovom príbehu.

Po prvýkrát sme sa ako mládež organizačne aj finančne oddelili od extraligového klubu a začali budovať novú klubovú identitu. Chceme naplno využiť hru, ktorú deti milujú, ako nástroj ich osobnostného a športového rozvoja a urobiť z tejto misie prioritu číslo 1.

Nastavovanie klubovej identity a smerovania si pod seba zobral hokejista Michal Handzuš, ktorý sa po hráčskej kariére venuje zlepšovaniu práce s mládežou na Slovensku.

Prostredie, v ktorom láska a vášeň k hokeju pomáha deťom športovo aj osobnostne rásť.

Dresy do každého zápasu

Zápasové dresy sú jedným z najdôležitejších symbolov klubovej identity, tímovej hry a spolupatričnosti naprieč celým hokejovým klubom. 

Nové dresy nesú logo reprezentujúce túto našu identitu a v každom zápase pripomínajú kto sme a akí sme - ako organizácia, ako hráči a tréneri, ako spoluhráči a súperi, a ako ľudia žijúci aj v širšej komunite mimo hokejového sveta.

Koľko a za koľko?

Zápasové dresy majú svoju váhu, význam a symboliku len vtedy, ak v nich môže na zápas nastúpiť každý jeden hráč. Pre nás to znamená, že potrebujeme vyzbierať cieľovú sumu 15 000 Eur.

Vieme, nie je to málo. Počítajte však s nami:

24 Eur za 1 dres

x 

300 detí hrajúcich v oficiálnych súťažiach

x 

2 varianty (povinná svetlá a tmavá farba pre každého hráča)

Ďalšie náklady, s ktorými musíme rátať, sú niečo málo na produkciu kampane a rozpočet na rozoslanie odmien pre podporovateľov. Ak sa nám spolu s vami podarí kampaň dotiahnuť do úspešného konca, BARANI nastúpia v nových dresoch už do sezóny 2021/22.

Čo to tam máte na rukáve?

To najdôležitejšie :) Ľavý rukáv všetkých dresov je pokrytý klubovými hodnotami. Sú napísané veľkosťou a smerom čitateľným pre toho, kto dres oblieka. Z diaľky sa to síce prečítať nedá, ale tak to vlastne má byť. Dôležité je, aby sme si ich my v klube s hráčmi neustále pripomínali, a tak sa cez našu hru dostanú aj k vám.

Klubové hodnoty vytvorené spolu s trénerským tímom, na ktorých začíname hokejový klub stavať:

  • TÍMOVOSŤ - spoločný boj za rovnaký cieľ
  • ZODPOVEDNOSŤ - svedomitosť na ľade aj mimo neho 
  • ROZVOJ - rast herných schopností aj osobností 
  • OTVORENOSŤ - zvedavá myseľ a priateľská duša
  • REŠPEKT - tolerancia ku každému členovi tímu 
  • RADOSŤ - LÁSKA - VÁŠEŇ - hokej potešením pre všetkých

O ich dôležitosti si môžete prečítať aj v blogu Michala Handzuša na našom webe.

Prečo práve hokej?

Vieme, že deti sa od malička najlepšie a najradšej učia hrou a hokej je na Slovensku fenomén, ktorý milujú. Stovky detí v našom klube ním trávia väčšinu svojho voľného času.

Veríme, že v dobrom prostredí a so správnym prístupom ich tento kolektívny šport dokáže naučiť oveľa viac, ako presné strely a rýchle kľučky. Tímová hra, fair-play, zodpovednosť za vlastný rozvoj alebo rešpekt k súperom je len pár príkladov, s ktorými sa nestratia v akomkoľvek zápase.

Potešíme sa, ak si o nás prečítate viac na www.barani.sk.

Bez kamošov by to nešlo...

...a tak chceme poďakovať všetkým, ktorí nám pri príprave kampane pomáhali:

Nastavovaním klubovej identity a hodnôt nás v úvode skvele previedol konzultant Ladislav Bogya z Mirror Partners. 

Špeciálne poďakovanie za ich prácu a trpezlivosť patrí tvorcovi grafiky našich zápasových dresov Slávovi Kiššovi a talentovanej Ivone Lichej, ktorá zachytila vo videu ozajstnú radosť a vášeň k hokeju v našom klube. 

V neposlednom rade sme veľmi vďační za skvelých partnerov, ktorí pri nás stoja a sú dôležitou súčasťou našej snahy o lepší detský hokej.

POMÔŽTE NÁM AJ VY A DOTIAHNIME TENTO ZÁPAS SPOLOČNE DO VÍŤAZNÉHO KONCA!

...aby sa všetky deti na ceste za svojim snom naučili čo najviac a získali priateľstvá na celý život.

ĎAKUJEME!

TÍM BARANI

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Verný fanúšik

Verný fanúšik

Minimálna výška príspevku
30

Verný fanúšik na tribúne! Ako poďakovanie za vašu podporu vám pošleme baranský puk s podpisom Michala Handzuša. #radost-laska-vasen

Doručenie: september 2021
Kaviarenský fanúšik

Kaviarenský fanúšik

Minimálna výška príspevku
50

Proteínový drink s radosťou vymeníte za dobrú kávu a studený štadión za príjemnú atmosféru obľúbenej kaviarne? Nevadí! Fandiť deťom na ceste za svojimi snami môžete aj z diaľky. Za odmenu vás do všetkých obľúbených činností povzbudí baranská edícia kávy od nášho partnera Barzzuz. #nevadi

Počet zostávajúcich odmien 86
Doručenie: september 2021
Tímový hráč

Tímový hráč

Minimálna výška príspevku
100

Posila do tímu! Posuňte nás bližšie k spoločnému cieľu a získajte nový dres v bielej, červenej, či čiernej farbe s ľubovoľným číslom a podpisom Michala Handzuša. #timovost

Počet zostávajúcich odmien 16
Doručenie: október 2021
Srdciar

Srdciar

Minimálna výška príspevku
300

Dvojnásobný filantrop! Na jeseň sa spolu s hráčmi zúčastníme Týždňa dobrovoľníctva a pomôžeme lokálne tam, kde je to naozaj potrebné. Ak si vyberiete túto odmenu, nastúpime do akcie už s klubovým logom na hrudi a vy pomôžete dvakrát. #zodpovednost

Počet zostávajúcich odmien 3
Doručenie: október 2021
Štedrý záškodník

Štedrý záškodník

Minimálna výška príspevku
500

Hokejová šatňa je odjakživa plná žartov a vtipov. Teraz máte šancu „zavariť” nám pre dobrú vec aj vy. Pošlite našich trénerov a vedenie na čele s Michalom Handzušom do jedného z nasledujúcich zápasov: 1) Baletná lekcia + prezentácia choreografie 2) Výtvarný workshop + výstava diel 3) Nácvik zborovej piesne + koncertné prevedenie. Každú „vydarenú akciu” zachytíme na kameru, aby bolo jasné, že BARANI sa nezľaknú žiadnej výzvy! #otvorenost

Počet zostávajúcich odmien 1
Doručenie: Do konca roka 2021
Makač

Makač

Minimálna výška príspevku
1 000

Zamakajte si na tréningu! Zlepšite svoje hokejové zručnosti so šéftrénerom klubu Braňom Bendíkom. Braňo sa špecializuje na skill coaching, v rámci ktorého spolupracoval s extraligovými klubmi na Slovensku a v Českej republike, ako aj s niektorými slovenskými hokejovými reprezentantmi. Sparing partnera vám bude robiť Michal Handzuš. Odmena platí pre partiu max. 10 makačov. #rozvoj

Počet zostávajúcich odmien 3
Doručenie: Do konca roka 2021
Silný súper

Silný súper

Minimálna výška príspevku
1 500

Zmeraj si sily s BARANMI! Postav svoj hviezdny tím proti tímu našich trénerov s kapitánom Michalom Handzušom. Keďže všestrannosť je pre Baranov základom hokejového umenia, môžeš nás vyzvať v akomkoľvek kolektívnom športe. #respekt

Počet zostávajúcich odmien 2
Doručenie: Do konca roka 2021
Novinky

Prvá tretina je úspešne za nami!

Update #1, 15.06.2021

Milí naši podporovatelia, milí vyčkávači aj milí nerozhodnutí sledovači,

prvú tretinu máme úspešne a neuveriteľne rýchlo za sebou.
Veľká vďaka všetkým, ktorí mali tú odvahu podporiť projekt hneď v začiatku. Pevne veríme, že nás čakajú ďalšie úspešné dni a na konci aj dresy pre celý baranský klub.
Aby sme vás vtiahli trochu hlbšie do baranského hokejového sveta a do tém, ktoré v našom klube rezonujú, máme tu pre vás nasledujúci článok.
Prajeme príjemné čítanie!
Michal Handzuš pre Denník N o rozvoji všestrannosti, vášni k hokeju, hernej kreativite a iných "baranských" témach:
Veľká vďaka Denníku N za podporu a spoluprácu pri propagácii kampane.
Podporovatelia
Anonymný podporovateľ 25 €
Anonymný podporovateľ 30 €
Michal Chalupek 100 €

🎁 Tímový hráč

✏ Barani a do nich v nových dresoch

Martin Pospisil 100 €

✏ Drzim Vam palce Barani!!!

Milan Moravčík 100 €

🎁 Tímový hráč

Peter Skutil 111 €

🎁 Tímový hráč

✏ Super projekt

Miroslav Halaj 30 €

🎁 Verný fanúšik

Anonymný podporovateľ 50 €
Rastislav Paľov 50 €

🎁 Kaviarenský fanúšik

✏ Držím palce :)

Anonymný podporovateľ 30 €

🎁 Verný fanúšik

Matúš Machovič 50 €

✏ Ahoj všetci. Keď som bol malý, vždy som velmi chcel hrať hokej, bohužial, moji rodičia neboli na tom finančne tak dobre, aby mi to mohli dopriať. Keď som mal 20 rokov a našiel som si svou prvú relatívne dobre honorovanú prácu (to som ešte býval na vysokoškolským intráku), hneď z prvej výplaty som si kúpil hokejovú výstroj a začal som hrať. Od tej doby ubehlo už 15 rokov a ja sa stále snažím byť na lade kedykolvek sa dá a ešte stále, aj po takej dobe, mám vždy, keď sa postavím na lad, velmi špeciály pocit a dúfam, že si túto skvelú hru budem mocť užívat ako hráč (aj keď len amatérsky), čo najdlhšie. A aby som pomohol aj mladým hokejistom, pred pár rokmi som sa dal na rozhodovanie mládežnických súťaží, čo má takisto velmi baví a naplňa a som zas bližšie svojej milovanej hre. Suma sumárum, hokej, aj keď som ho nemohl hrať ako dieťa, pre mňa znamená vela, dal mi mnoho kamarátstiev a je pre mňa aj dokazom, že člověk dokáže všetko o čom sníva a po čom túži ak chce a nebojí sa to skúsiť (a to bez ohladu na vek) - a realitou je, že dnes som schopný si zahrať už aj s partiou bývalých hokejok a nie som tam len kopyto do počtu :) Ale k veci - budem rád ak tento príspevok, aj keď len malý (a rád by som viac), pomože nejakému dieťaťu splniť si svoj sen hrať hokej, nachádzať nové kamarátstva a aj keď si to tie deti neuvedomujú, aj osobnostne sa rozvíjať. Budem rád sledovať pokroky, ktoré bude Vaša organizácia v budúcnosti robiť (a to aj keď klubom mojho srdca je iný klub, v inej krajine). Ďakujem za príležitosť prispieť. Držte sa! Matúš Machovič (Mišo, Mora a všetci ďalší, ktorí na tom pracujete a nepoznám Vás - ste super, a je paráda kolko energie dáváte budovaniu dobrej veci)

Ján Javornický 5 €
Tomáš Kriššák 100 €

🎁 Tímový hráč

✏ Držím silno palce Barani. Mišo si super a vďaka za všetko, čo robíš pre mladých a pre Slovensko.

Martin Paumer Paumer 200 €

🎁 Tímový hráč

Anonymný podporovateľ 10 €
Anonymný podporovateľ 100 €

🎁 Tímový hráč

✏ Igor Vereš Barančeky naše mladé držíme si palce

Ján Lupták 50 €
Erika Žabková 20 €

✏ Riško 13

Anonymný podporovateľ 300 €
Tomas Slama 100 €

🎁 Tímový hráč

Anonymný podporovateľ 5 €
Martin Pohorelec 50 €

✏ Martin Pohorelec

Anonymný podporovateľ 700 €

🎁 Štedrý záškodník

Erik Hrablay 100 €

✏ Držím vám palce 😉

Ján Rovný Rovný 100 €

🎁 Tímový hráč

Anonymný podporovateľ 100 €
Marián Červenák 50 €
Anonymný podporovateľ 100 €

🎁 Tímový hráč

Roman Starovecký 100 €

🎁 Tímový hráč

Jan Mazur 50 €

🎁 Kaviarenský fanúšik

Autori
Miesto realizácie projektu

Banskobystrický kraj

BARANI o.z.

BARANI o.z.

Mládežnícky hokejový klub BARANI o.z. pôsobí v Banskej Bystrici. Momentálne v ňom trénuje takmer 400 detí vo veku od 5 do 20 rokov. V našom klube chceme deťom pomôcť stať sa nielen dobrými športovcami, ale aj spoluhráčmi. Vytvárame prostredie, kde radosť zo športu a vášeň pre hokej vedie deti prirodzene k objavovaniu a naplneniu ich snov. Garantom projektu je hokejista Michal Handzuš, ktorý sa po hráčskej kariére rozhodol venovať práve rozvoju hokejovej mládeži.

Komentáre
Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Verný fanúšik

Verný fanúšik

Minimálna výška príspevku
30

Verný fanúšik na tribúne! Ako poďakovanie za vašu podporu vám pošleme baranský puk s podpisom Michala Handzuša. #radost-laska-vasen

Doručenie: september 2021
Kaviarenský fanúšik

Kaviarenský fanúšik

Minimálna výška príspevku
50

Proteínový drink s radosťou vymeníte za dobrú kávu a studený štadión za príjemnú atmosféru obľúbenej kaviarne? Nevadí! Fandiť deťom na ceste za svojimi snami môžete aj z diaľky. Za odmenu vás do všetkých obľúbených činností povzbudí baranská edícia kávy od nášho partnera Barzzuz. #nevadi

Počet zostávajúcich odmien 86
Doručenie: september 2021
Tímový hráč

Tímový hráč

Minimálna výška príspevku
100

Posila do tímu! Posuňte nás bližšie k spoločnému cieľu a získajte nový dres v bielej, červenej, či čiernej farbe s ľubovoľným číslom a podpisom Michala Handzuša. #timovost

Počet zostávajúcich odmien 16
Doručenie: október 2021
Srdciar

Srdciar

Minimálna výška príspevku
300

Dvojnásobný filantrop! Na jeseň sa spolu s hráčmi zúčastníme Týždňa dobrovoľníctva a pomôžeme lokálne tam, kde je to naozaj potrebné. Ak si vyberiete túto odmenu, nastúpime do akcie už s klubovým logom na hrudi a vy pomôžete dvakrát. #zodpovednost

Počet zostávajúcich odmien 3
Doručenie: október 2021
Štedrý záškodník

Štedrý záškodník

Minimálna výška príspevku
500

Hokejová šatňa je odjakživa plná žartov a vtipov. Teraz máte šancu „zavariť” nám pre dobrú vec aj vy. Pošlite našich trénerov a vedenie na čele s Michalom Handzušom do jedného z nasledujúcich zápasov: 1) Baletná lekcia + prezentácia choreografie 2) Výtvarný workshop + výstava diel 3) Nácvik zborovej piesne + koncertné prevedenie. Každú „vydarenú akciu” zachytíme na kameru, aby bolo jasné, že BARANI sa nezľaknú žiadnej výzvy! #otvorenost

Počet zostávajúcich odmien 1
Doručenie: Do konca roka 2021
Makač

Makač

Minimálna výška príspevku
1 000

Zamakajte si na tréningu! Zlepšite svoje hokejové zručnosti so šéftrénerom klubu Braňom Bendíkom. Braňo sa špecializuje na skill coaching, v rámci ktorého spolupracoval s extraligovými klubmi na Slovensku a v Českej republike, ako aj s niektorými slovenskými hokejovými reprezentantmi. Sparing partnera vám bude robiť Michal Handzuš. Odmena platí pre partiu max. 10 makačov. #rozvoj

Počet zostávajúcich odmien 3
Doručenie: Do konca roka 2021
Silný súper

Silný súper

Minimálna výška príspevku
1 500

Zmeraj si sily s BARANMI! Postav svoj hviezdny tím proti tímu našich trénerov s kapitánom Michalom Handzušom. Keďže všestrannosť je pre Baranov základom hokejového umenia, môžeš nás vyzvať v akomkoľvek kolektívnom športe. #respekt

Počet zostávajúcich odmien 2
Doručenie: Do konca roka 2021