Elza radí: Skôr než prídeš k veterinárovi

Elza radí: Skôr než prídeš k veterinárovi

Praktická príručka prvej pomoci pre každého psíčkara. Kniha, ktorú si zabalíš do vaku na túru, ale i do tašky na pláž. Elza Ti napríklad poradí, čo robiť, ak pes kríva alebo zvracia, ale aj ako vyčistiť psovi uši. Tie najužitočnejšie informácie pre každého majiteľa psa nájdeš práve v tejto knihe! Pomôžeš mi ju vydať?

Ekológia
Literatúra
Elza radí: Skôr než prídeš k veterinárovi

Kampaň bola

úspešná
Získaná suma
217 % 11 913 €
Cieľ Cieľová suma
Vydanie knihy v náklade 1000ks
5 500 €
50 kníh pre útulkáčov
9 000 €

O projekte

Do naplnenia ďalšieho cieľu kampane chýba len pár eur.

Úprimne sa mi o takomto úspechu pred jej spustením ani nesnívalo. Budem sa opakovať, ale úprimne Vám z celého srdca ďakujem! Vďaka Vám nielenže vydám knihu, ale dokážem pomôcť tam, kde sa to skutočne zíde. Knihu Elza radí dostanú “do vienka” pri odchode do nových domovov psíky z útulku Nádej z Nového Mesta nad Váhom a z OZ Cesta za domovom, ktoré pôsobí v okolí Popradu.

Ako poďakovanie za Vašu podporu som si pre Vás (spolu so super inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých som spoznala vďaka Elza radí) prichystala niekoľko nových odmien:

Ide o limitky za špeciálne výhodnejšie ceny, za aké ich nikde inde nenájdete.


PRVÝ CIEĽ 5500 € SA MI VĎAKA VAŠIM PRÍSPEVKOM PODARILO SPLNIŤ LEN ZA 3 DNI!

ÚPRIMNE VÁM VŠETKÝM Z CELÉHO SRDCA ĎAKUJEM!

KNIHA ELZA RADÍ MÔŽE BYŤ VYDANÁ IBA VĎAKA VÁM!

Neznamená to však koniec kampane. Rozhodla som sa Vašu úžasnú podporu poslať ďalej. Ak sa nám podarí nazbierať ďalších 3500 €, venujem 50 ks kníh pre psíky z útulkov. Verím, že aj moja kniha prispeje k tomu, aby bola psom s neľahkým osudom dopriata v nových domovoch starostlivosť, ktorú si zaslúžia.

Čo sa v knihe dozvieš?

Chceš vedieť, akým spôsobom ošetriť psovi ranu či vyčistiť uši? Nevieš, čo robiť, ak pes zvracia, kríva alebo namáhavo dýcha? Práve v mojej knihe nájdeš tie správne odpovede na tieto otázky. A nielen to. Nájdeš v nej aj návody, ako podať psovi tabletu či vyčistiť uši. Dozvieš sa aj to, v akom veku menia šteniatka zuby či základné informácie o očkovaní a odčervovaní psov. Kniha je navyše pretkaná množstvom praktických tipov, ktoré čerpajú aj z mojich osobných skúseností.

Pre koho je kniha určená?

Kniha je určená pre každého psičkára - začiatočníka i pokročilého. Pre každého, kto chce pre svojho psa urobiť maximum, kto chápe dôležitosť prevencie, kto vníma svojho psa a rieši jeho zdravotné problémy zavčasu. Verím, že každý psičkár si v nej nájde kopec užitočných informácií, ktoré mu budú nápomocné nielen v pohotovostných situáciách.

Ako bude kniha vyzerať?

Keďže chcem, aby si moju knihu fakt využil, rozhodla som sa tomu prispôsobiť aj jej formát (136 x 208 mm). Zmestí sa tak do každého batoha. Súčasťou knihy je aj praktická kapsa na užitočné drobnosti. Je len na tebe, či si do nej odložíš recept na lieky pre svojho psa alebo jeho očkovací preukaz. Nájdeš v nej aj priestor na dôležité poznámky (napríklad termín posledného odčervenia alebo hárania suky) i zapísanie kontaktu na svojho veterinára či na najbližšie pohotovostné pracovisko (aby si ho nemusel v prípade núdze googliť).

Kniha je plne ilustrovaná Zuzanou Bartovou (wildflower.sk) a o grafické spracovanie sa postarala Lívia Lörinczová.

Nakoľko si pri svojej práci dávam záležať na pravdivosti uvádzaných údajov, na odbornú korektúru textov som prizvala Prof. MVDr. Miroslava Svobodu, CSc., niekdajšieho prednostu Kliniky chorob psů a koček na Veterinárnej univerzite v Brne a spoluautora odbornej knihy Nemoci psa a kočky.

Povedali o knihe

Praktická „príručka prvej pomoci“, ktorá by nemala chýbať na poličke ani skúsenému psíčkarovi.

Lucia Zelenská, instagram @dogwanderer

S Luckou ma spojil instagram. Je mojou spojkou so svetom psíčkarov. Jej instagramový profil @dogwanderer je plný inšpirácie na cestovanie a aktívny život so psom.

Elza radí trafila presne tú správnu úroveň – bez zbytočných detailov sa dozviete presne to, čo si o starostlivosti o svojich psíkov potrebujete pamätať.

Samuel Kováčik, Vedátor

Sama asi netreba nejako zvlášť predstavovať. Keďže som chcela, aby bola moja kniha čo najzrozumiteľnejšia úplne pre každého, prizvala som si ho na kontrolu zrozumiteľnosti textu. Lebo kto iný než Vedátor má väčšie skúsenosti s tlmočením komplikovaných informácií do jednoduchého jazyka?

foto: Ve Shandor Photography

Ahoj, volám sa Janka...

…a som veterinárka. Od malička som bola svojim otcom vedená k láske a úcte k zvieratám. Aj vďaka tomu som sa rozhodla pre štúdium veterinárneho lekárstva. Hoci ma to počas vysokej školy ťahalo viac do laboratória, po ukončení štúdia som sa dostala do klinickej praxe a zaľúbila som sa. Zistila som, že ma napĺňa pomáhať druhým, štvornohým i dvojnohým.

O projekte Elza radí

Pred štyrmi rokmi prišiel do našej rodiny malý strapatý kríženec, ktorého sme pomenovali Elza. Vďaka svojmu nevinnému jemne ustráchanému pohľadu a citlivej povahe si zaraz získala srdcia všetkých. Dokonca aj zarytí nepsičkári sa zrazu nebránili mojkaniu so psom. Práve túto jej schopnosť získať si dôveru ľudí som sa rozhodla využiť a založila som veterinárny blog s názvom Elza radí plný informácií, ktoré denne poskytujem svojim klientom aj naživo. V priestoroch ambulancie som totiž „obmedzená“ a radím len úzkemu okruhu ľudí, internet mi umožňuje pomôcť širšiemu publiku. Ľudia dnes neveria ľuďom, neveria odborníkom, veria príbehu a skúsenosti. Dnes skôr uveria psovi ako veterinárovi, a tak sme sa s Elzou dohodli, že v jej mene môžem radiť ostatným majiteľom psov, ak ju za to budem každý večer škrabkať za uškom, až kým nezaspí.

foto: Ve Shandor Photography

Prečo kniha?

Po takmer troch rokoch internetového poradenstva som si uvedomila, že väčšina otázok má jednotný charakter: „Čo s tým môžem urobiť doma? Ako môžem pomôcť psovi skôr, než prídem k veterinárovi?“ Práve to ma inšpirovalo napísať túto knihu. Aby ľudia nemuseli v kritickej situácii vyťahovať telefón a „googliť“ a zároveň dúfať, že informácia, ktorú nájdu, bude správna. Aby mali základné praktické informácie vždy po ruke.

Pre mňa ako veterinárku je nesmierne dôležitá efektívna komunikácia s majiteľmi mojich pacientov. Mojim zámerom je, aby vďaka tejto knihe vedeli majitelia zavčasu spozorovať zmeny zdravotného stavu svojho psa. Aby ich vedeli veterinárovi správne popísať a pomôcť tak rýchlejšej diagnostike a terapii problému, ktorý psa trápi.

Kniha Elza radí bude Tvojou príručkou prvej pomoci psovi, ktorú si môžeš so sebou vziať na túru do lesa ale aj na dovolenku k moru.

Prečo potrebujem tvoju pomoc?

S vydaním knihy je spojených množstvo nákladov. Prostriedky, ktoré počas kampane vyzbieram, použijem na produkciu knihy, ktorá zahŕňa ilustrácie, grafické spracovanie, odbornú i jazykovú korektúru či tlač.

Ak bude kampaň úspešná, tlač je naplánovaná na marec 2022.

Ako sa ti za tvoju podporu odmením?

Za príspevok v ľubovoľnej výške určite získaš dobrý pocit, no môžeš si vybrať aj zo zaujímavých odmien, ktoré som si pre Teba spolu s mojimi partnermi pripravila.

foto: Ve Shandor Photography

S Elzou Ti vopred ďakujeme za každú finančnú podporu i zideľanie tejto kampane!

O projekte

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Jedna kniha Elza radí
Jedna kniha Elza radí

Minimálna výška príspevku

18

Podpor vydanie knihy Elza radí: Skôr než prídeš k veterinárovi a za odmenu Ti jeden výtlačok pošleme. Len v tejto kampani môžeš knihu získať za špeciálnu predpredajovú cenu.

Doručenie: apríl 2022

Dve knihy Elza radí
Dve knihy Elza radí

Minimálna výška príspevku

36

Máš kamošku, známeho či člena rodiny, ktorému by sa hodila moja kniha? Vezmi rovno dve a podpor tak jej vydanie.

Doručenie: apríl 2022

Kniha Elza radí + pamlsky pre psa od Dogfitness
Kniha Elza radí + pamlsky pre psa od Dogfitness

Minimálna výška príspevku

25

Ak si vyberieš túto odmenu, okrem knihy dostaneš aj "dogfitnessky na cvíčo" - pamlsky pre psa od firmy Dogfitness.

Doručenie: apríl 2022

Kniha Elza radí + pamlskovník od Dogfitness
Kniha Elza radí + pamlskovník od Dogfitness

Minimálna výška príspevku

45

Ak si vyberieš túto odmenu, okrem knihy dostaneš aj praktický štvorkomorový pamlskovník od firmy Dogfitness.

Doručenie: apríl 2022

Fotokurz pod vedením Ondra Uhlířa
Fotokurz pod vedením Ondra Uhlířa

Minimálna výška príspevku

80

Podpor vydanie knihy Elza radí a ako odmenu získaš jednodňový kurz fotenia psov pod taktovkou Ondra Uhlířa. Jeho kurzami prešlo už viac ako 700 fotografov. Kurz je určený pre každého, kto sa chce zlepšiť vo fotení psov a načerpať nové znalosti a skúsenosti. Kurz má hodnotu 100€ (2500 CZK). viac info tu: https://www.ondra-uhlir.cz/kurzy-pro-fotografy/kurzy-fotografovani-psu/

Doručenie: február 2022

Prístup k záznamom prednášok Pejskárium konferencie
Prístup k záznamom prednášok Pejskárium konferencie

Minimálna výška príspevku

25

Podpor vydanie knihy Elza radí a ako odmenu získaš prístup k záznamom prednášok 2. ročníka Pejskárium konferencie. Ak Ťa zaujíma aktívny život so psom, tieto prednášky určite neoľutuješ. Ich spoločná hodnota je 40 €. viac info tu: https://slideslive.cz/pejskarium/pejskarium-ii-mise-stastny-pes

Doručenie: február 2022

Kniha Elza radí s venovaním a podpisom autorky a Elzy
Kniha Elza radí s venovaním a podpisom autorky a Elzy

Minimálna výška príspevku

30

Ako prejav vďaky za Tvoju podporu Ti s Elzou do knihy napíšeme unikátne poďakovanie s venovaním.

Doručenie: apríl 2022

Kniha Elza radí + čmuchacia dečka značky Nousin
Kniha Elza radí + čmuchacia dečka značky Nousin

Minimálna výška príspevku

50

Ak si vyberieš túto odmenu, okrem knihy dostaneš aj čmuchaciu dečku značky Nousin. Čmuchacie dečky sú výborným prostriedkom pre zabavenie každého psa.

Doručenie: apríl 2022

Kniha Elza radí + fľaša s logom So psom na tripe
Kniha Elza radí + fľaša s logom So psom na tripe

Minimálna výška príspevku

36

Ak si vyberieš túto odmenu, okrem knihy dostaneš aj nerezovú fľašu s logom So psom na tripe s objemom 750 ml.

Doručenie: apríl 2022

Set koženého obojku a vodítka značky twö|J
Set koženého obojku a vodítka značky twö|J

Minimálna výška príspevku

80

Podpor vydanie knihy Elza radí kúpou originálneho ručne vyrábaného setu koženého obojku a vodítka podľa vlastného výberu od značky twö|J na mieru pre Tvojho psa. (detaily ako farbu, veľkosť či prevedenie dohodneme individuálne cez e-mail)

Doručenie: marec 2022

Online kurz veterinárnej manipulácie s Radechou Spudilovou
Online kurz veterinárnej manipulácie s Radechou Spudilovou

Minimálna výška príspevku

150

Podpor vydanie knihy Elza radí a ako odmenu získaš prístup na online kurz veterinárnej manipulácie s Radechou Spudilovou. Cieľom kurzu je zoznámiť majiteľa i psa so škálou úkonov, s ktorými sa môžu u veterinára stretnúť. Celý kurz (9 týždňov) má hodnotu 180€ (4500 CZK). viac info: https://instagram.com/radecha_cz

Doručenie: február 2022

Fotografie od Veroniky Šandorovej
Fotografie od Veroniky Šandorovej

Minimálna výška príspevku

150

Podpor vydanie knihy Elza radí a ako odmenu získaš poukaz na fotenie od Veroniky Šandorovej, ktorá je držiteľkou mnohých fotografických ocenení a okrem iného je aj držiteľkou titulu Pet Photographer of the Year 2020, ktorý udeľuje The Pet Photographers Club. Veve stojí aj za fotografiami mňa a Elzy v tejto kampani. V cene poukazu v hodnote 170€ získaš fotenie s Veve a 4 výsledné fotografie. viac info tu: https://instagram.com/ve.shandor.photo

Doručenie: február 2022

Novinky

Elza stále radí

Update #7, 25.10.2022

Milí moji podporovatelia!

Kniha Elza radí: Skôr než prídeš k veterinárovi je už pol roka “na svete”. Za ten čas stihla pomôcť viacerým z Vás - či už s domácou starostlivosťou o psa, s prípravou na návštevu veterinára alebo s rozhodnutím, či stav Vášho chlpáča vyžaduje profesionálne ošetrenie.

Ako som v kampani sľúbila, 50 kusov kníh poputovalo do útulkov - konkrétne do útulku Nádej pri Novom Meste nad Váhom a do útulku Cesta za domovom pri Poprade.

Keďže sa pomaly ale isto blížia vianočné sviatky, rada by som Vás informovala, kde je aktuálne možné knihu zakúpiť. Možno máte vo svojom okolí niekoho, koho by kniha potešila - napríklad, kto má svojho prvého psíka a hľadá relevantné zdroje informácií o starostlivosti oň. Okrem môjho webu elzaradi.sk môžete knihu zakúpiť aj na e-shopoch dogfitness.cz a snufi.cz či v kamenných predajniach BARFdog. Knihu nájdete aj vo vybraných kníhkupectvách.

Ak knihu nemáte komu darovať, budem vďačná aspoň za pár Vašich slov v podobe recenzie či už na mojom webe elzaradi.sk alebo na stránkach kníhkupectiev - Martinus a Panta Rhei.

S Elzou Vám za Vašu podporu zo srdca ďakujeme!

Kniha je na svete!

Update #6, 21.04.2022

Milí moji podporovatelia!

Kniha “Elza radí: Skôr než prídeš k veterinárovi” je na svete! Spolu s ňou nám však do rodiny “prišla” aj choroba. Preto Vás prosím o trpezlivosť pri vybavovaní Vašich odmien za podporu mojej kampane. Tí, ktorí ste zvolili osobný odber, čakajte v blízkej budúcnosti individuálne e-maily, kde Vám oznámim presnejšie informácie ohľadom tohto spôsobu doručenia.

Ak Vás zaujíma, ako v skutočnosti kniha vyzerá a čo skrýva, sledujte stories na instagramovom profile Elza radí. Najdôležitejšie a najzaujímavejšie informácie o knihe nájdete uložené vo výberoch.

Ešte raz Vám z celého srdca ďakujem za Vašu podporu!

Majte pekný deň, zdravia Vás

Janka a ElzaKniha sa už tlačí!

Update #5, 01.04.2022

Milí moji podporovatelia!

Začiatkom týždňa odišli tlačové dáta ku knihe Elza radí do tlačiarne a v stredu som jej "osud spečatila" vlastným podpisom. Ak všetko dobre pôjde, o 3 týždne je na svete.

Vaše odmeny následne postupne zabalím a rozpošlem. V prípade, že ste zvolili jednu z možností osobného odberu, čakajte odo mňa e-mail, v ktorom Vám poskytnem konkrétnejšie informácie pre odovzdanie knihy v Bratislave, Trnave aj Žiline.

Ešte raz Vám všetkým ďakujem za podporu, ktorú ste mi v tejto kampani ukázali. Bez Vás by sa kniha Elza radí nemohla stať realitou.


Majte pekný deň, zdravia Vás

Janka a Elza

Ideme do finále!

Update #4, 14.03.2022

Milí moji podporovatelia,

kniha ide do finále!
Záverečné korektúry sú hotové, už len doladiť pár detailov a o 2 týždne ide konečne do tlače. 

Ak sa neviete dočkať jej vydania a hľadáte overené informácie týkajúce sa zdravia psov, nezabudnite sledovať môj profil Elza radí na Instagrame.

Janka a Elza

ĎAKUJEM!

Update #3, 03.03.2022

Milí moji podporovatelia!

Kampaň na podporu vydania mojej knihy sa oficiálne úspešne skončila a patrí sa napísať Vám pár slov.

Úprimne sa mi ale tieto dni ťažko hľadajú slová na čokoľvek. Moja hlava je za bežných okolností plná hlasných myšlienok. Teraz však nemo preklikávam stories a v hlave mám ticho. Som zmätená a cítim, že aktuálnu situáciu potrebujem spracovať v tichosti. Je však jedna emócia, ktorou som si tieto dni istá. Je to vďačnosť. Za to, kde žijem. Za to, koho vo svojom živote mám. Za zdravú rodinu. Za moju prácu. Za dôveru mojich klientov a rovnako aj za Vašu dôveru, ktorú ste mi prejavili podporou vydania mojej knihy. Práve pocit vďačnosti prináša podľa psychológov ľuďom do života pocit zadosťučinenia a spokojnosti. Pre mňa je to po láske druhá najkrajšia emócia, ktorá ma napĺňa nádejou. A tú teraz potrebujeme všetci.

Do kampane som vstupovala s malou dušičkou a snom vydať knihu. Vďaka Vám sa ten sen stane skutočnosťou. Ďakujem aj firme Dogfitness, aj fotografom Veronike Šandorovej a Ondrovi Uhlířovi. Vďaka patrí aj Terke Hoškovej, ktorá stojí za projektom Pejskarium aj za značkou Nousin a rovnako aj Radeche Spudilovej a Lucke Zelenskej. Vďaka nim ste si mohli ako odmenu za Vašu podporu vybrať naozaj krásne a zaujímavé odmeny. Ďakujem aj firmám Topvet a TRM Pet Noutrition (v zastúpení portálom e-krmiva.sk) za finančnú podporu vydania mojej knihy. A v neposlednom rade ďakujem môjmu drahému manželovi a kamarátke Domke Vravúškovej, bez ktorých by sa Elza nikdy neocitla v našej rodine. Bez nich by totiž žiadna “Elza radí” nikdy nevznikla.

Ako je na tom kniha?

Čakajú ju posledné korektúry a prípravy na tlač. Verím, že nič nezabráni tomu, aby som Vám ju mohla v druhej polovici apríla rozposlať. Už sa toho okamihu úprimne neviem dočkať!

Ešte raz Vám s Elzou srdečne ďakujeme!

Do naplnenia ďalšieho cieľu kampane chýba len pár eur.

Update #2, 03.02.2022

Milí moji podporovatelia!

Do naplnenia ďalšieho cieľu kampane chýba len pár eur. Úprimne sa mi o takomto úspechu pred jej spustením ani nesnívalo. Budem sa opakovať, ale úprimne Vám z celého srdca ďakujem! Vďaka Vám nielenže vydám knihu, ale dokážem pomôcť tam, kde sa to skutočne zíde. Knihu Elza radí dostanú “do vienka” pri odchode do nových domovov niektoré psíky z útulku Nádej z Nového Mesta nad Váhom a z OZ Cesta za domovom, ktoré pôsobí v okolí Popradu.

Ako poďakovanie za Vašu podporu som si pre Vás (spolu so super inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých som spoznala vďaka Elza radí) prichystala niekoľko nových odmien:

Ide o limitky za špeciálne výhodnejšie ceny, za aké ich nikde inde nenájdete.

Ešte raz Vám s Elzou ďakujeme za každú podporu i zdieľanie kampane!

Prvý cieľ 5500 € sa mi podarilo vďaka Vám splniť len za 3 dni! Kampaň však nekončí - ideme ďalej!

Update #1, 19.01.2022

Milí moji podporovatelia!

Iba vďaka Vašim príspevkom som prvý cieľ - 5500 € dosiahla za neuveriteľné 3 dni trvania kampane! Som ohromená a úprimne Vám zo srdca všetkým ďakujem! Vďaka Vám môže byť kniha Elza radí vydaná. Ste užasní!

Neznamená to však koniec kampane. Vašu úžasnú podporu som sa rozhodla poslať ďalej - pridaním nového cieľu. Ak sa nám podarí nazbierať ďalších 3500 €, venujem 50 ks kníh útulkom pre psy, aby ich mohli pri adopciách venovať novým majiteľom. Verím, že aj moja kniha prispeje k tomu, aby bola psom s neľahkým osudom dopriata v nových domovoch starostlivosť, ktorú si zaslúžia.

Ešte raz Vám s Elzou ďakujeme za každú podporu i zdieľanie kampane!

Podporovatelia

👤 Barbora Maivaldová

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha Elza radí + pamlskovník od Dogfitness

50 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

💬 Tesim sa :)

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

18 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

💬 Ďakujem za vždy milý a profesionálny prístup v ambulancii. Na knižku sa už teraz veľmi teším????

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha Elza radí + fľaša s logom So psom na tripe

36 €

👤 Anonymný podporovateľ

💬 Drzime palce, nech to vsetko vyjde podla predstav.

100 €

👤 Veronika Borůvková

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Martina Janíková

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Denisa Ciglanová

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

18 €

👤 Mária Pašková

🎁 Jedna kniha Elza radí

18 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Adam Zezulak

🎁 Jedna kniha Elza radí

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

+ 2 € ?

👤 Olívia Radochová

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

+ 2 € ?

👤 Žofia Brzková

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

👤 Iveta Nestrojilová

🎁 Jedna kniha Elza radí

23 €

   1 2 3 4 ... 16

Autori

Miesto realizácie projektu

Celé Slovensko

Jana Radošovská

Jana Radošovská

Jana Radošovská je absolventka VFU Brno, veterinárna lekárka pôsobiaca v klinickej praxi malých zvierat. Od roku 2018 vo svojom voľnom čase vzdeláva majiteľov psov prostredníctvom blogu elzaradi.sk.

Vyúčtovanie

Vďaka Vám všetkým, ktorí ste podporili vznik mojej knihy, uzrela kniha Elza radí: Skôr než prídeš k veterinárovi na jar tohto roku svetlo sveta. Viac ako rok mojej práce tak konečne držím vo svojich rukách a toto moje "dieťa" už robí radosť aj všetkým Vám, ktorí ste projekt v kampani podporili. Prvotný náklad 1000ks kníh, ktorý som mohla vydať len vďaka Vašej podpore, som predala v priebehu 2,5 mesiaca a vďaka tomu mám aktuálne "na sklade" prvú dotlač. Knihu možno momentálne kúpiť prostredníctvom môjho webu elzaradi.sk, e-shopov dogfitness.cz a enrichmentpropsy.cz, v predajniach BARFdog po celom Slovensku a vo všetkých dobrých kníhkupectvách.

ilustrácie + grafické spracovanie
3 600
korektúry
200
tlač
4 100
propagácia/kampaň
100
distribúcia odmien (poštovné/balné)
1 400
výroba
2 513
Náklady spolu
11 913

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Jedna kniha Elza radí
Jedna kniha Elza radí

Minimálna výška príspevku

18

Podpor vydanie knihy Elza radí: Skôr než prídeš k veterinárovi a za odmenu Ti jeden výtlačok pošleme. Len v tejto kampani môžeš knihu získať za špeciálnu predpredajovú cenu.

Doručenie: apríl 2022

Dve knihy Elza radí
Dve knihy Elza radí

Minimálna výška príspevku

36

Máš kamošku, známeho či člena rodiny, ktorému by sa hodila moja kniha? Vezmi rovno dve a podpor tak jej vydanie.

Doručenie: apríl 2022

Kniha Elza radí + pamlsky pre psa od Dogfitness
Kniha Elza radí + pamlsky pre psa od Dogfitness

Minimálna výška príspevku

25

Ak si vyberieš túto odmenu, okrem knihy dostaneš aj "dogfitnessky na cvíčo" - pamlsky pre psa od firmy Dogfitness.

Doručenie: apríl 2022

Kniha Elza radí + pamlskovník od Dogfitness
Kniha Elza radí + pamlskovník od Dogfitness

Minimálna výška príspevku

45

Ak si vyberieš túto odmenu, okrem knihy dostaneš aj praktický štvorkomorový pamlskovník od firmy Dogfitness.

Doručenie: apríl 2022

Fotokurz pod vedením Ondra Uhlířa
Fotokurz pod vedením Ondra Uhlířa

Minimálna výška príspevku

80

Podpor vydanie knihy Elza radí a ako odmenu získaš jednodňový kurz fotenia psov pod taktovkou Ondra Uhlířa. Jeho kurzami prešlo už viac ako 700 fotografov. Kurz je určený pre každého, kto sa chce zlepšiť vo fotení psov a načerpať nové znalosti a skúsenosti. Kurz má hodnotu 100€ (2500 CZK). viac info tu: https://www.ondra-uhlir.cz/kurzy-pro-fotografy/kurzy-fotografovani-psu/

Doručenie: február 2022

Prístup k záznamom prednášok Pejskárium konferencie
Prístup k záznamom prednášok Pejskárium konferencie

Minimálna výška príspevku

25

Podpor vydanie knihy Elza radí a ako odmenu získaš prístup k záznamom prednášok 2. ročníka Pejskárium konferencie. Ak Ťa zaujíma aktívny život so psom, tieto prednášky určite neoľutuješ. Ich spoločná hodnota je 40 €. viac info tu: https://slideslive.cz/pejskarium/pejskarium-ii-mise-stastny-pes

Doručenie: február 2022

Kniha Elza radí s venovaním a podpisom autorky a Elzy
Kniha Elza radí s venovaním a podpisom autorky a Elzy

Minimálna výška príspevku

30

Ako prejav vďaky za Tvoju podporu Ti s Elzou do knihy napíšeme unikátne poďakovanie s venovaním.

Doručenie: apríl 2022

Kniha Elza radí + čmuchacia dečka značky Nousin
Kniha Elza radí + čmuchacia dečka značky Nousin

Minimálna výška príspevku

50

Ak si vyberieš túto odmenu, okrem knihy dostaneš aj čmuchaciu dečku značky Nousin. Čmuchacie dečky sú výborným prostriedkom pre zabavenie každého psa.

Doručenie: apríl 2022

Kniha Elza radí + fľaša s logom So psom na tripe
Kniha Elza radí + fľaša s logom So psom na tripe

Minimálna výška príspevku

36

Ak si vyberieš túto odmenu, okrem knihy dostaneš aj nerezovú fľašu s logom So psom na tripe s objemom 750 ml.

Doručenie: apríl 2022

Set koženého obojku a vodítka značky twö|J
Set koženého obojku a vodítka značky twö|J

Minimálna výška príspevku

80

Podpor vydanie knihy Elza radí kúpou originálneho ručne vyrábaného setu koženého obojku a vodítka podľa vlastného výberu od značky twö|J na mieru pre Tvojho psa. (detaily ako farbu, veľkosť či prevedenie dohodneme individuálne cez e-mail)

Doručenie: marec 2022

Online kurz veterinárnej manipulácie s Radechou Spudilovou
Online kurz veterinárnej manipulácie s Radechou Spudilovou

Minimálna výška príspevku

150

Podpor vydanie knihy Elza radí a ako odmenu získaš prístup na online kurz veterinárnej manipulácie s Radechou Spudilovou. Cieľom kurzu je zoznámiť majiteľa i psa so škálou úkonov, s ktorými sa môžu u veterinára stretnúť. Celý kurz (9 týždňov) má hodnotu 180€ (4500 CZK). viac info: https://instagram.com/radecha_cz

Doručenie: február 2022

Fotografie od Veroniky Šandorovej
Fotografie od Veroniky Šandorovej

Minimálna výška príspevku

150

Podpor vydanie knihy Elza radí a ako odmenu získaš poukaz na fotenie od Veroniky Šandorovej, ktorá je držiteľkou mnohých fotografických ocenení a okrem iného je aj držiteľkou titulu Pet Photographer of the Year 2020, ktorý udeľuje The Pet Photographers Club. Veve stojí aj za fotografiami mňa a Elzy v tejto kampani. V cene poukazu v hodnote 170€ získaš fotenie s Veve a 4 výsledné fotografie. viac info tu: https://instagram.com/ve.shandor.photo

Doručenie: február 2022