Klub rozkoše: Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Klub rozkoše je inkluzívna kniha o sexe pre 21. storočie, ktorú by si nemal nechať újsť nikto, komu záleží na spôsobovaní rozkoše a potešenia rovnako sebe ako svojim partnerkám a partnerom. Kniha, ktorá sa vo Francúzsku stala bestsellerom, je tiež ilustrovaným sprievodcom tipmi a technikami pre kvalitný sexuálny život, určená ako začínajúcemu tak aj pokročilejšiemu čitateľstvu…

Literatúra
Zdravie
Ľudské práva
Klub rozkoše: Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život
8 dní
do skončenia kampane
Získaná suma
287 %
14 333 €
Cieľ Cieľová suma
Hlavný cieľ
5 000 €
Okrem tlače, pokryjeme aj náklady na honoráre ľudí, ktorí na knihe pracovali
10 000 €
3
Egaliterra - ilustrovaná kniha o rovnoprávnosti pre každého, kto nás podporil.
15 000 €
O projekte

Klub rozkoše – Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život. 

Klub rozkoše je inkluzívna kniha o sexe pre 21. storočie a ilustrovaný sprievodca tipmi a technikami pre kvalitný sexuálny život, ktorý by si nemal nechať ujsť nikto, komu záleží na spôsobovaní rozkoše a potešenia pre seba aj pre svoje partnerky a partnerov. Ako ich autorka svojsky nazýva – pre svoje láskadlá.

Viac o knihe

Autorkou Klubu rozkoše (Jouissance Club) je francúzska ilustrátorka Jüne Plã, ktorá sa jedného dňa rozhodla, že už ju nebaví neustále tá istá rutina a potrebuje otvoriť tému sexuality, rozkoše a dosahovania orgazmov

Začala rozprávať o sexe inak, inkluzívne a za týmto účelom vytvorila profil na Instagrame s názvom @jouissance.club, ktorý sa stal okamžitým hitom francúzskych internetov. 

O dva roky neskôr vydala rovnomennú knihu – Klub rozkoše – Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život, ktorú francúzsky vydavateľ označil ako najpredávanejší titul za posledných 10 rokov.  

Dnes môžete podporiť vnik Klubu rozkoše v skvelom slovenskom preklade a v krásnom novom grafickom prevedení.

Čo hovoria o Klube rozkoše Miška a Vala zo Sexuálnej výchovy?

Ak náhodou Mišku a Valu nepoznáte, stoja za úspešným účtom na Instagrame s názvom @sexualnavychova, kde odvádzajú skvelú robotu. Vo svojich šťavnatých videorozhovoroch a podcastoch odkrývajú jedno tabu za druhým a robia to nie len úspešne, ale aj zodpovedne. Sme veľmi radi, že sa im naša kniha páči, považujú ju za potrebnú a svojmu sledovateľstvu ju odporúčajú.    

Táto kniha je dôležitá najmä preto,
lebo je veľmi ťažké nájsť relevantné informácie
o sexe a toto je určite lepší spôsob,
ako hľadať na internete.

Okrem toho sa téma sexu týka naozaj všetkých
a je skvelé, že sa nám dostáva do rúk kniha,
v ktorej je všetko napísané jasne,
stručne a zrozumiteľne.

Čo hovorí o knihe jej prekladateľka?

Kristína Bartová je prekladateľka z francúzskeho, anglického, českého a portugalského jazyka. Natrafili sme na seba cez portál združujúci prekladateľky a prekladateľov so zameraním na kvalitný literárny preklad – www.doslov.sk a napriek tomu, že sme s Kikou nemali predchádzajúcu skúsenosť, rozhodli sme sa  ísť spolu do toho. 

Písať o sexe hovorovým štýlom a ešte k tomu inkluzívnym jazykom francúzskej autorky Jüne Plã bolo veľkou výzvou, no Kika si s touto úlohou poradila na jednotku. Dnes na ňu nedáme dopustiť a sme veľmi radi, že knihu preložila práve Kristína.

Jednou z najväčších výziev bolo pre mňa udržať
v celom texte inkluzívny alebo rodovo
neutrálny jazyk.

To ako sa vyjadrujeme, aké slová používame, často ovplyvňuje to, ako premýšľame o druhých ľuďoch, o spoločnosti a svete.

Preto sa aj autorka týmto spôsobom rozhodla zahrnúť do textu všetkých.

Ako použijeme vašu podporu?

Vaše finančné dary použijeme v prvom rade na pokrytie nákladov. Výroba knihy stojí veľa peňazí.

Prvých 5 000 eur minieme na tlač. Ak sa nám podarí vyzbierať viac, budeme radi, ak pokryjeme aj náklady spojené so zaplatením práv a honorárov všetkých ľudí, ktorí na knihe pracovali.

Aby sme sa dostali na 0, budeme musieť pokryť náklady vo výške približne 10 000 eur

Kto všetko na knihe pracoval? 

O preklad sa postarala Kristína Bartová,
jazykovú redakciu mala pod palcom Janka Šulková,
pod adaptáciu grafického spracovania a dizajn obálky sa podpísala Lucia Gandelová
a produkčne výrobu zastrešil Adam Berka, ktorý je zároveň aj vydavateľom.

Video nám zmajstrovala Vladimíra Hradecká
a za podporu projektu ďakujeme Miške a Vale zo Sexuálnej výchovy.

Poznáte knihy z vydavateľstva 82 Bøok & Design Shõp?

Knihu vydáva vydavateľstvo 82 Bøok & Design Shõp so zameraním na ilustrovanú a graficky výnimočne spracovanú literatúru faktu pre deti aj dospelých. 

Medzi knihy, ktoré sme doteraz vydali patrí napríklad úspešná Ilustrovaná Ústava, Štefánik – Muž činu, alebo naše posledné knihy Atlas – ako je na tom svet?, Elektrické ryby či Čo je umenie? 

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Minimálna výška príspevku
18

1x kniha Klub rozkoše s možnosťou osobného vyzdvihnutia v kníhkupectve 82 Bøok & Design Shõp, ktoré otvoríme tri týždne pred Vianocami alebo s možnosťou zaslania kuriérom do vlastných rúk (tento spôsob vzhľadom k stále prebiehajúcej pandémii odporúčame).

Počet zostávajúcich odmien: 620 z 1000
Doručenie: do Vianoc 2021
Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život zaslaný s venovaním na pohľadnici vybranej osobe.

Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život zaslaný s venovaním na pohľadnici vybranej osobe.

Minimálna výška príspevku
23

Venujte knihu Klub rozkoše osobným venovaním na pohľadnici osobe, na ktorej vám záleží. Pri vypĺňaní údajov nezabudnite zadať meno, adresu a telefónny kontakt osoby, pre ktorú je kniha určená. Text vášho odkazu napíšte do poznámky, o ostatné sa už postaráme my.

Počet zostávajúcich odmien: 20 z 25
Doručenie: do Vianoc 2021
Kamarátsky balík 2x Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Kamarátsky balík 2x Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Minimálna výška príspevku
33

Spravte radosť sebe a niekomu na kom vám záleží a získajte dve knihy za výhodnejšiu cenu. Knihy si môžete príjsť vyzdvihnúť do nášho kníhkupectva 82 Bøok & Design Shõp, ktoré tri týždne pred Vianocami otvoríme alebo vám ich doručíme kuriérom (túto možnosť vzhľadom k prebiehajúcej pandémii odporúčame).

Počet zostávajúcich odmien: 171 z 200
Doručenie: do Vianoc 2021
Sex a umenie: dve najnovšie knihy z nášho vydavateľstva za akciovú cenu pre 100 najrýchlejších.

Sex a umenie: dve najnovšie knihy z nášho vydavateľstva za akciovú cenu pre 100 najrýchlejších.

Minimálna výška príspevku
28

Získajte dve najnovšie knihy z nášho vydavateľstva: Klub rozkoše a knižku Čo je umenie? od Ernsta Billgrena v preklade Sama Marca za akciovú cenu pre prvých 100 najrýchlejších s možnosťou osobného vyzdvihnutia v našom kníhkupectve pod hlavnou stanicou - 82 Bøok & Design Shõp, ktoré tri týždne pred Vianocami otvoríme alebo s doručením kuriérom (túto možnosť vzhľadom k prebiehajúcej pandémii odporúčame).

Počet zostávajúcich odmien: 59 z 100
Doručenie: do Vianoc 2021
Limitovaná sada vianočných formičiek od Sexuálnej výchovy + kniha Klub rozkoše

Limitovaná sada vianočných formičiek od Sexuálnej výchovy + kniha Klub rozkoše

Minimálna výška príspevku
35

Upečte tento rok medovníky naozaj originálne! Baby zo Sexuálnej výchovy pre vás pripravili 5 ks špeciálnych formičiek na vykrajovanie s vlastným dizajnom, aby ste si vianočné pečenie užili inak. Formičky sú vyrobené z ekoplastu a sada obsahuje týchto 5 kusov: vagínka, penis, ohnuté lízatko, sob a panáčik s pinďom. Súčasťou balíka je aj kniha – Klub rozkoše.

Počet zostávajúcich odmien: 12 z 15
Doručenie: do Vianoc
PUSSY IS A FEELING tričko + Klub rozkoše

PUSSY IS A FEELING tričko + Klub rozkoše

Minimálna výška príspevku
39

Monika @monnush je tanečnica, choreografka a organizátorka tanečných podujatí, okrem iných aj známeho Ball of Shame. Svojou prácou a značkou IDENTITIES chce tvoriť bezpečný priestor pre ľudí, ktorých spoločnosť neakceptuje v plnej kráse. „Sebaistota je pocit a prejav, ktorý môže vyžarovať z každého z nás. Úlohou oblečenia PUSSY IS A FEELING je pripomínať ti tvoju jedinečnosť, a to nielen keď ho máš na sebe. Dovoľ si prijať sa vo svojej plnej kráse.“ Čierne alebo bordové tričko s nápisom PUSSY IS A FEELING môžete získať spolu s knihou Klub rozkoše za akciovú cenu ešte pred Vianocami v limitovanom množstve 30 ks. Do poznámky napíšte preferovanú farbu a veľkosť, ktorú by ste chceli (S až 4XL). POZOR! - z každej veľkosti je len pár kúskov.

Počet zostávajúcich odmien: 27 z 30
Doručenie: do Vianoc 2021
Klub rozkoše + najnovšie číslo časopisu c-heads – „A Love Affair“ issue (časopis zameraný na erotiku a ženskú sexualitu)

Klub rozkoše + najnovšie číslo časopisu c-heads – „A Love Affair“ issue (časopis zameraný na erotiku a ženskú sexualitu)

Minimálna výška príspevku
40

C-heads je nádherný časopis zameraný na erotickú fotografiu a ženskú sexualitu. Výchádza raz za rok v limitovanom náklade 1000 ks pre celý svet a keďže máme v 82 Bøok & Design Shõpe dobrý vzťah s jeho vydavateľkou Christine, vždy nám pár kúskov do Bratislavy zašle. Aktuálne „A Love Affair“ číslo môžete získať spolu s knihou Klub rozkoše ešte pred Vianocami v limitovanom množstve 50 ks.

Počet zostávajúcich odmien: 13 z 30
Doručenie: do Vianoc 2021
Osvetový balík – 5x Klub rozkoše

Osvetový balík – 5x Klub rozkoše

Minimálna výška príspevku
69

5 x Klub rozkoše – Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život v cenovo zvýhodnenom balíku. Namiesto 90 eur zaplatíte len 69 eur. Knihy si budete môcť vyzdvihnúť v našom kníhkupectve 82 Bøok & Design Shõp, ktoré otvoríme 3 týždne pred Vianocami, alebo vám ich zašleme kuriérom (vzhľadom k pandemickej situácii odporúčame druhú možnosť).

Počet zostávajúcich odmien: 14 z 20
Doručenie: do Vianoc 2021
Všetky knihy z vydavateľstva 82 Bøok & Design Shõp od teraz až do nekonečna

Všetky knihy z vydavateľstva 82 Bøok & Design Shõp od teraz až do nekonečna

Minimálna výška príspevku
369

Staňte sa patrónom vydavateľstva 82 Bøok & Design Shõp a pridajte sa k stále rozširujúcemu sa množstvu podporovateľov, ktorým zasielame všetky knihy, ktoré vydáme. Okrem 12 dostupných už vydaných titulov, získate od nás každú ďalšiu knihu, ktorú vydáme za jednorazový dar, ktorého cena s každou ďalšou knihou rastie. Preto neváhajte! Najbližšie roky budú vychádzať úžasné knihy, no cena 369 eur platí len dnes.. Ďakujeme za podporu!

Počet zostávajúcich odmien: 9 z 10
Doručenie: do Vianoc 2021
Akciový balík 2x Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život (Akciová cena pre 69 najrýchlejších)

Akciový balík 2x Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život (Akciová cena pre 69 najrýchlejších)

Minimálna výška príspevku
25

Spravte radosť sebe a niekomu na kom vám záleží a získajte dve knihy za akciovú cenu. Pozor! Cena platí len pre 69 najrýchlejších. Knihy si môžete príjsť vyzdvihnúť do nášho kníhkupectva 82 Bøok & Design Shõp, ktoré tri týždne pred Vianocami otvoríme alebo vám ich doručíme kuriérom (túto možnosť vzhľadom k prebiehajúcej pandémii odporúčame).

Počet zostávajúcich odmien: 0 z 69
Doručenie: do Vianoc 2021
Novinky

Bonus - ilustrovaná kniha o rovnoprávnosti, pre všetkých, kto ste nás podporili, ak dosiahneme métu 15 000 eur.

Update #1, 30.11.2021

Milé podporovateľky, milí podporovatelia, 

je nám obrovským potešením, že sa nám v rekordnom čase podarilo vyzbierať dostatok prostriedkov, nie len na tlač knihy Klub rozkoše, ale aj na zaplatenie honorárov všetkých ľudí, ktorí na projekte s nasadením posledné mesiace pracovali. 

Nachádzame sa v polovici našej kampane a už dnes sa nám vďaka vám podarilo vyzbierať 200% stanovenej sumy. 

Rozhodli sme sa preto, že sa vám všetkým nie len symbolicky, ale aj vecne odmeníme, pokiaľ nám s kampaňou ešte kúsok pomôžete. 

Tri roky dozadu sme vydali veľmi dôležitú a krásnu ilustrovanú knihu, ktorá čitateľstvu približuje, čo je to rovnoprávnosť a ako jej porušovanie vyzerá v praxi. Hovorí o postavení žien v spoločnosti, no princíp nerovnosti sa týka aj mnohých menšín. 

Pokiaľ by sa nám spoločnými silami podarilo dosiahnuť ďalšiu métu a vyzbierali by sme 15 tisíc eur, každej a každému z vás by sme poslali okrem vybranej odmeny aj jeden výtlačok knihy Egaliterra - ilustrovaná kniha o rovnoprávnosti. 

Povedzte prosím o kampani svojim kamarátom a známym zdielaním našej kampane www.startlab.sk/klubrozkose, a dosiahnime spolu kúsok malej zmeny, ktorá môže pomôcť desiatkám až stovkám ľudí žiť uvedomelejší, krajší a plnohdnotnejší život. 

Ďakujeme

Adam Berka - vydavateľ - Klub rozkoše
82 Bøok & Design Shõp
Podporovatelia
Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 23 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 23 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Simona Káčerová 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 23 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Ola Olšinová 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 25 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 23 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Eva Poprocká 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 23 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 23 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Lukáš Chudják 23 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 45 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 33 €

🎁 Kamarátsky balík 2x Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Jozef Talostan 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 23 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 28 €

🎁 Sex a umenie: dve najnovšie knihy z nášho vydavateľstva za akciovú cenu pre 100 najrýchlejších.

Anonymný podporovateľ 23 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Anonymný podporovateľ 18 €

🎁 Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Autori
Miesto realizácie projektu

Bratislavský kraj

82 Bøok & Design Shõp / 82 s.r.o.

82 Bøok & Design Shõp / 82 s.r.o.

82 Bøok & Design Shõp je malé lokálne kníhkupectvo a vydavateľstvo so zameraním na ilustrovanú a graficky výnimočne spracovanú literatúru faktu pre deti aj dospelých.  Medzi knihy, ktoré sme doteraz vydali patrí napríklad úspešná Ilustrovaná Ústava, Štefánik – Muž činu, alebo naše posledné knihy Atlas – ako je na tom svet?, Elektrické ryby či Čo je umenie?

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Minimálna výška príspevku
18

1x kniha Klub rozkoše s možnosťou osobného vyzdvihnutia v kníhkupectve 82 Bøok & Design Shõp, ktoré otvoríme tri týždne pred Vianocami alebo s možnosťou zaslania kuriérom do vlastných rúk (tento spôsob vzhľadom k stále prebiehajúcej pandémii odporúčame).

Počet zostávajúcich odmien: 620 z 1000
Doručenie: do Vianoc 2021
Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život zaslaný s venovaním na pohľadnici vybranej osobe.

Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život zaslaný s venovaním na pohľadnici vybranej osobe.

Minimálna výška príspevku
23

Venujte knihu Klub rozkoše osobným venovaním na pohľadnici osobe, na ktorej vám záleží. Pri vypĺňaní údajov nezabudnite zadať meno, adresu a telefónny kontakt osoby, pre ktorú je kniha určená. Text vášho odkazu napíšte do poznámky, o ostatné sa už postaráme my.

Počet zostávajúcich odmien: 20 z 25
Doručenie: do Vianoc 2021
Kamarátsky balík 2x Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Kamarátsky balík 2x Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život

Minimálna výška príspevku
33

Spravte radosť sebe a niekomu na kom vám záleží a získajte dve knihy za výhodnejšiu cenu. Knihy si môžete príjsť vyzdvihnúť do nášho kníhkupectva 82 Bøok & Design Shõp, ktoré tri týždne pred Vianocami otvoríme alebo vám ich doručíme kuriérom (túto možnosť vzhľadom k prebiehajúcej pandémii odporúčame).

Počet zostávajúcich odmien: 171 z 200
Doručenie: do Vianoc 2021
Sex a umenie: dve najnovšie knihy z nášho vydavateľstva za akciovú cenu pre 100 najrýchlejších.

Sex a umenie: dve najnovšie knihy z nášho vydavateľstva za akciovú cenu pre 100 najrýchlejších.

Minimálna výška príspevku
28

Získajte dve najnovšie knihy z nášho vydavateľstva: Klub rozkoše a knižku Čo je umenie? od Ernsta Billgrena v preklade Sama Marca za akciovú cenu pre prvých 100 najrýchlejších s možnosťou osobného vyzdvihnutia v našom kníhkupectve pod hlavnou stanicou - 82 Bøok & Design Shõp, ktoré tri týždne pred Vianocami otvoríme alebo s doručením kuriérom (túto možnosť vzhľadom k prebiehajúcej pandémii odporúčame).

Počet zostávajúcich odmien: 59 z 100
Doručenie: do Vianoc 2021
Limitovaná sada vianočných formičiek od Sexuálnej výchovy + kniha Klub rozkoše

Limitovaná sada vianočných formičiek od Sexuálnej výchovy + kniha Klub rozkoše

Minimálna výška príspevku
35

Upečte tento rok medovníky naozaj originálne! Baby zo Sexuálnej výchovy pre vás pripravili 5 ks špeciálnych formičiek na vykrajovanie s vlastným dizajnom, aby ste si vianočné pečenie užili inak. Formičky sú vyrobené z ekoplastu a sada obsahuje týchto 5 kusov: vagínka, penis, ohnuté lízatko, sob a panáčik s pinďom. Súčasťou balíka je aj kniha – Klub rozkoše.

Počet zostávajúcich odmien: 12 z 15
Doručenie: do Vianoc
PUSSY IS A FEELING tričko + Klub rozkoše

PUSSY IS A FEELING tričko + Klub rozkoše

Minimálna výška príspevku
39

Monika @monnush je tanečnica, choreografka a organizátorka tanečných podujatí, okrem iných aj známeho Ball of Shame. Svojou prácou a značkou IDENTITIES chce tvoriť bezpečný priestor pre ľudí, ktorých spoločnosť neakceptuje v plnej kráse. „Sebaistota je pocit a prejav, ktorý môže vyžarovať z každého z nás. Úlohou oblečenia PUSSY IS A FEELING je pripomínať ti tvoju jedinečnosť, a to nielen keď ho máš na sebe. Dovoľ si prijať sa vo svojej plnej kráse.“ Čierne alebo bordové tričko s nápisom PUSSY IS A FEELING môžete získať spolu s knihou Klub rozkoše za akciovú cenu ešte pred Vianocami v limitovanom množstve 30 ks. Do poznámky napíšte preferovanú farbu a veľkosť, ktorú by ste chceli (S až 4XL). POZOR! - z každej veľkosti je len pár kúskov.

Počet zostávajúcich odmien: 27 z 30
Doručenie: do Vianoc 2021
Klub rozkoše + najnovšie číslo časopisu c-heads – „A Love Affair“ issue (časopis zameraný na erotiku a ženskú sexualitu)

Klub rozkoše + najnovšie číslo časopisu c-heads – „A Love Affair“ issue (časopis zameraný na erotiku a ženskú sexualitu)

Minimálna výška príspevku
40

C-heads je nádherný časopis zameraný na erotickú fotografiu a ženskú sexualitu. Výchádza raz za rok v limitovanom náklade 1000 ks pre celý svet a keďže máme v 82 Bøok & Design Shõpe dobrý vzťah s jeho vydavateľkou Christine, vždy nám pár kúskov do Bratislavy zašle. Aktuálne „A Love Affair“ číslo môžete získať spolu s knihou Klub rozkoše ešte pred Vianocami v limitovanom množstve 50 ks.

Počet zostávajúcich odmien: 13 z 30
Doručenie: do Vianoc 2021
Osvetový balík – 5x Klub rozkoše

Osvetový balík – 5x Klub rozkoše

Minimálna výška príspevku
69

5 x Klub rozkoše – Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život v cenovo zvýhodnenom balíku. Namiesto 90 eur zaplatíte len 69 eur. Knihy si budete môcť vyzdvihnúť v našom kníhkupectve 82 Bøok & Design Shõp, ktoré otvoríme 3 týždne pred Vianocami, alebo vám ich zašleme kuriérom (vzhľadom k pandemickej situácii odporúčame druhú možnosť).

Počet zostávajúcich odmien: 14 z 20
Doručenie: do Vianoc 2021
Všetky knihy z vydavateľstva 82 Bøok & Design Shõp od teraz až do nekonečna

Všetky knihy z vydavateľstva 82 Bøok & Design Shõp od teraz až do nekonečna

Minimálna výška príspevku
369

Staňte sa patrónom vydavateľstva 82 Bøok & Design Shõp a pridajte sa k stále rozširujúcemu sa množstvu podporovateľov, ktorým zasielame všetky knihy, ktoré vydáme. Okrem 12 dostupných už vydaných titulov, získate od nás každú ďalšiu knihu, ktorú vydáme za jednorazový dar, ktorého cena s každou ďalšou knihou rastie. Preto neváhajte! Najbližšie roky budú vychádzať úžasné knihy, no cena 369 eur platí len dnes.. Ďakujeme za podporu!

Počet zostávajúcich odmien: 9 z 10
Doručenie: do Vianoc 2021
Akciový balík 2x Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život (Akciová cena pre 69 najrýchlejších)

Akciový balík 2x Klub rozkoše - Tipy a triky pre kvalitný sexuálny život (Akciová cena pre 69 najrýchlejších)

Minimálna výška príspevku
25

Spravte radosť sebe a niekomu na kom vám záleží a získajte dve knihy za akciovú cenu. Pozor! Cena platí len pre 69 najrýchlejších. Knihy si môžete príjsť vyzdvihnúť do nášho kníhkupectva 82 Bøok & Design Shõp, ktoré tri týždne pred Vianocami otvoríme alebo vám ich doručíme kuriérom (túto možnosť vzhľadom k prebiehajúcej pandémii odporúčame).

Počet zostávajúcich odmien: 0 z 69
Doručenie: do Vianoc 2021