Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

Odmeny

Odmeny

O projekte

O projekte

Ľudské stravovanie dnes patrí k hlavným príčinám klimatických zmien a popritom každý rok pripraví o život desiatky miliárd takzvaných hodpodárskych zvierat. My sme sa to rozhodli zmeniť. Preto ľuďom ukazujeme, že udržateľné a ohľaduplné stravovanie môže byť naozaj chutné.

Vegánske hody už deviaty rok približujú tisíckam ľudí jednoduchosť udržateľného a ohľaduplného stravovania. Pravidelne ľuďom prinášame desiatky obchodov a reštaurácií s ponukou jedál bez živočíšnych výrobkov. Každoročne dávame priestor kuchárskym talentom a pomáhame im naštartovať svoje vegánske podnikanie. Rozmach vegánstva, ktorým si za nášho pôsobenia prešla Bratislava, teraz chceme zopakovať aj v ďalších slovenských mestách.

Nový začiatok v Košiciach a Žiline nebude ľahký, preto sa na vás obraciame s prosbou o pomoc. S vašou podporou dokážeme priniesť skutočnú zmenu pre zvieratá a zreálniť šancu na zastavenie klimatických zmien. Staňte sa súčasťou tejto zmeny ešte dnes a podporte náš projekt na StartLabe!Na organizáciu tohtoročných Vegánskych hodov v Bratislave, Košiciach a v Žiline potrebujeme 25 000 €. S vašou pomocou chceme naplniť jednu pätinu, teda 5000 €. Peniaze poputujú na pokrytie nákladov spojených s organizáciou všetkých troch podujatí – prenájom priestorov, zakúpenie pultu pre kuchárske show, zabezpečenie celodenného programu, po prvý krát aj kompostovanie takmer všetkého odpadu z podujatia, ako aj primeranej propagácie, ktorá nám umožní čo najlepšie priblížiť našu prácu ľuďom. Každé euro nám pomôže priblížiť sa k zaplateniu nášho rastu do ďalších miest a k možnosti ukázať ľuďom, aké chutné a jednoduché je stravovať sa udržateľne a ohľaduplne.

Vaša podpora sa samozrejme nezaobíde bez odmeny, ktorou bude špeciálna edícia hrnčekov, tričiek a záster, VIP vstupy na všetky naše podujatia, či jedinečná výšivka od kolektívu Kundy Crew.

Podporte náš projekt ešte dnes a pomôžte nám priniesť skutočnú zmenu pre zvieratá!


Novinky0
Podporovatelia45

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Martin Smrek

Martin Smrek

Zakladateľ a predseda OZ VEGÁNSKE HODY, venujúci sa propagácii vegánstva na Slovensku už od roku 2009. Občas ho možno vidieť prednášať na konfereciách či tematických podujatiach, alebo variť vegánske špeciality v rannej show Teleráno.

Roman Facuna

Roman Facuna

Od roku 2014 pôsobí v OZ VEGÁNSKE HODY ako dobrovoľník. Aktuálne má na starosti komunikáciu s reštauráciami a kucharskými talentami. Popri tom spolupracuje na ďalších projektoch.

Marek Fajth

Marek Fajth

Začínal v OZ VEGÁNSKE HODY ako dobrovoľník. Momentálne je členom organizačného tímu Vegánskych hodov.

Názov organizácie OZ VEGÁNSKE HODY
Sídlo Bratislava
Web https://www.veganskehody.sk

Kontaktujte autoraOdmeny (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)


5 € 5 000 €

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania StartLab.sk

Kontakt