Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

Odmeny

Odmeny

O projekte

O projekte

Akú knihu chceme spraviť?

Kto je Marian Kotleba? Aké boli jeho začiatky? Ako sa dostal do funkcie župana a do parlamentu? Prečo ho státisíce ľudí podporujú? V novej knihe založenej na množstve citátov, vyjadrení, prejavov, reportáží a rozhovorov s ľuďmi, ktorí ho poznajú, sa pokúsime odpovedať presne na tieto otázky.

Našim cieľom je poskytnúť komplexný obraz založený na faktoch nielen jeho odporcom či fanúšikom, ale každému, kto chce porozumieť fenoménu Kotleba a spraviť to ľahko prístupnou, pútavou formou na priestore 150 až 200 strán.

Ako použijeme vaše peniaze?

Vyzbierané peniaze nám pomôžu pokryť časť nákladov na tlač.

Kedy bude kniha na trhu?

Vyjsť by mala začiatkom októbra, mesiac pred župnými voľbami, v ktorých Kotleba bude opätovne kandidovať. Zámerom je, aby voliči dokázali spraviť informované rozhodnutie a pristupovali k urnám s úplnou informáciou o tom, čomu doterajší banskobystrický župan verí a čo robil vo funkcii.

O autorovi

Daniel Vražda žije v Banskej Bystrici a patrí medzi najskúsenejších reportérov Denníka N. V minulosti pracoval v denníkoch Pravda a Sme, odkiaľ odišiel na protest proti vstupu finančnej skupiny Penta do vydavateľstva. O Marianovi Kotlebovi píše už niekoľko rokov.

Novinky0
Podporovatelia283

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Tomáš Bella

Tomáš Bella

Spoluzakladateľ, šéf webu a redaktor Denníka N.

Päťkrát nominovaný na Novinársku cenu, víťaz v kategórii najlepšia reportáž za rok 2015.

Názov organizácie N Press, s.r.o.
Sídlo Bratislava
Web www.dennikn.sk

Kontaktujte autoraOdmeny (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)


5 € 5 000 €

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania StartLab.sk

Kontakt