Podpor prvý album kapely Till I Get Home

Podpor prvý album kapely Till I Get Home

Sme kapela Till I Get Home a práve pripravujeme náš debutový album Hory. Radi by sme vás pozvali k tomu, aby ste sa stali súčasťou tohto diela.

Hudba
Podpor prvý album kapely Till I Get Home

Kampaň bola

úspešná
Získaná suma
120 % 3 607 €
Cieľ Cieľová suma
2 profesionálne videoklipy k 2 novým piesňam z pripravovaného albumu
3 000 €
Štúdiová technika
3 500 €

O projekte

Album je pre nás dôležitým míľnikom, ktorý sme sa snažili dosiahnuť už dlhší čas. Bol v pláne už od vydania prvej piesne. Hory pre nás predstavujú skúšky a ťažké veci, cez ktoré v živote prechádzame. Formujú nás a učia nás vytrvalosti.

Ďalšia rovina témy hôr sa týka procesu vytvárania hudby, ktorý pre nás nikdy nebol ľahký. Vyžadovalo si to veľa úsilia, viery a odhodlania učiť sa nové veci. Bola to skrátka veľká hora na obzore.

Každá pieseň albumu predstavuje jednu horu. Album je zbierkou doterajšej tvorby doplnenej o šesť nových titulov. Pieseň Dobrodruh je o odvahe a prekonávaní svojich limitov, skladba Prokristinujem zase hovorí o láske k žene. Všetci vieme, že milovať nie je vždy jednoduché. Rýchlejšie sa točím hovorí o pominuteľnosti a dôležitosti vzťahov. Po kúskoch rozoberá strach človeka z ticha a skladba Naveky je ódou na večný život. Téma albumu spája všetky piesne do jednej veľkej zbierky, do pohoria, ktoré zdolávame.

Ciele projektu

Primárny cieľ kampane je previesť našu hudbu s pomocou profesionálov do audio-vizuálneho diela, čo budú v našom prípade dva videoklipy k dvom novým piesňam. Považujeme za dôležité, aby boli myšlienky našej hudobnej tvorby vyjadrené aj vizuálne. A to čo možno najkvalitnejšie. Oba videoklipy si budú žiadať náklady na rekvizity, priestory, komparz, transport všetkého a všetkých a taktiež aj primerané zaplatenie účinkujúcich.

Prvými klipmi zároveň plánujeme naštartovať systematickú videotvorbu k našej hudbe. Túžbou nášho srdca pritom je, aby po prvých dvoch videách mohli nasledovať ďalšie a aby sme do projektov mohli zapájať (a tým podporovať) kreatívcov z filmárskeho odvetvia. Takže aby sme to zhrnuli, dvoma videami to nekončí a svojou podporou podporíš štart novej dimenzie kreatívnej tvorby Till I Get Home. Pevne veríme, že výsledok bude stáť za to! ✧

Druhý cieľ kampane je vyzbierať finančnú podporu na vlastnú techniku, aby sme viac neboli závislí na jej požičiavaní. Každá pomoc pomôže zvýšiť kvalitu hudby. Momentálne potrebujeme zakúpiť dvojicu štúdiových monitorov (reproduktory).

Kedy a kde bude projekt realizovaný?

Natáčanie a spracovanie klipov je naplánované v Bratislave v máji 2022. Hudbu albumu chceme zverejniť taktiež v máji 2022.

Staň sa súčasťou príbehu Till I Get Home

Záverečné slová

Vieme, že momentálna situácia okolo udalostí spojených s Ukrajinou je ťažká. Utrpenie ľudí, ktorých životy ničí vojna, nám trhá srdce. Veríme, že musíme byť maximálne nápomocní a súcitní. Zároveň ale veríme, že treba žiť životy naplno a nebyť paralyzovaní strachom a neistotou.

Veríme, že naša hudba poteší nielen uši, ale aj ♡ človeka. A že bude poslucháčov motivovať k zdolávaniu hôr. Zvlášť v čase, kedy sa nachádzame pred horami bezprecedentných rozmerov a budeme potrebovať toho najlepšieho sprievodcu a mnoho povzbudenia.

Zdá sa, že vydávanie tohto albumu nemohlo prísť vo vhodnejšom čase.

Špeciálna vďaka za vytvorenie promo videa pre tento projekt patrí Matúšovi Ďuraňovi a Kristíne Kružicovej. Nemôžeme tiež nespomenúť aj nášho ochotného kamaráta Jozefa Nováčeka, a vlastne celý zbor Apoštolskej cirkvi v Novom Meste nad Váhom, ktorí nám poskytli priestory a technickú podporu pre natáčanie.

Ďakujeme priatelia!

O projekte

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Digital verzia albumu na stiahnutie
Digital verzia albumu na stiahnutie

Minimálna výška príspevku

15

Po oficiálnom zverejnení albumu dostaneš link na digitálny download piesní vo formáte wav.

Doručenie: máj 2022, v čase, keď zverejníme album na všetkých platformách

Buď medzi prvými, ktorí si vypočujú náš album!
Buď medzi prvými, ktorí si vypočujú náš album!

Minimálna výška príspevku

25

Album HORY budeš mať k dispozícii popredu, niekoľko dní pred oficiálnym vydaním pre verejnosť. Formou špeciálneho linku.

Doručenie: máj 2022, niekoľko dní pred oficiálnym vydaním albumu

Plagát albumu HORY
Plagát albumu HORY

Minimálna výška príspevku

35

Ako prejav našej vďaky dostaneš pamätný plagát albumu (A2) s vizuálom HORY a s venovaním od kapely Till I Get Home.

Doručenie: koniec mája 2022

Mikina HORY
Mikina HORY

Minimálna výška príspevku

75

Skvelá mikina vo vizuále HORY a vo veľkosti, ktorú nám zadáš. ✧ automaticky dostávaš odmenu "Digital verziu albumu na stiahnutie"

Doručenie: koniec mája 2022

Predpremiéra klipu a spoločné posedenie
Predpremiéra klipu a spoločné posedenie

Minimálna výška príspevku

115

Predpremiéru prvého natočeného klipu budeš môcť zažiť naživo (ak to dovolí pandemická situácia) na spoločnom premietaní s občerstvením a soirée s tvorcami klipu. O akcii dáme bližšie info po ukončení kampane. ✧ automaticky dostávaš odmenu "Digital verziu albumu na stiahnutie"

Doručenie: jún 2022

Limitovaná TIGH denim bunda (1ks)
Limitovaná TIGH denim bunda (1ks)

Minimálna výška príspevku

165

Máš rád limitované edície? Chceš podporiť náš projekt a získať jedinečnú custom denim bundu? Okrem nápisu a tematických farieb je na nej aj text z debutovej skladby "Otec, hory a ja". ✧ motívy na bunde vytvorila Miriam Tichá (pozdravujeme :))

Doručenie: máj 2022

Limitovaná edícia handmade CD (12ks)
Limitovaná edícia handmade CD (12ks)

Minimálna výška príspevku

25

Či už o tebe platí, že nie si fanúšikom Spotify/Apple music alebo sa radíš medzi ľudí, ktorí radi zbierajú CDčká, máme dobré správy! Rozhodli sme sa vyrobiť limitovanú sadu compact diskov k albumu Hory a to v obľúbenom papierovom digipack formáte! ✧ Čo je však ešte lepšie, CD a aj digipack obal bude zdobiť ručne kreslená hravá grafika. Veľmi cool kúsok :)

Doručenie: prelom mája/júna 2022

TIGH a TY = REC (3ks)
TIGH a TY = REC (3ks)

Minimálna výška príspevku

55

Zapoj sa priamo do kreatívneho procesu vytvarárania našej novej autorskej piesne. Tvoj vokál sa stane neoddeliteľnou sučasťou prvého singlu po vydaní albumu Hory. Tešíme sa na spoluprácu! O detailoch spoločného nahrávania budeš včas informovaný. Pozor, k dispozícii je iba 3ks tejto odmeny. ✧ automaticky dostávaš odmenu "Digital verziu albumu na stiahnutie"

Doručenie: august/september 2022

Novinky

VIDEOKLIP k piesni Dobrodruh

Update #14, 14.06.2024

Drahí priatelia,

aj keď to bola náročná cesta, v mnohom poučná, radi by sme Vám oznámili, že pred pár dňami vyšiel dlho očakávaný videoklip ku piesni Dobrodruh. Neváhajte si ho pozrieť a zanechať nám komentár, prípadne ho prezdieľať Vašim známym/neznámym, priateľom či kolegom.

Chceme sa touto cestou poďakovať Aničke a Šimonovi Domčekovcom a Kristínke Valovičovej za ich nasadenie pri vymýšľaní scenáru a nakrúcaní videoklipu. Sme radi, že sme hudobnú myšlienku mohli previesť do kvalitného audio-vizuálneho diela! Pri tejto príležitosti (vydanie nášho prvého riadneho klipu) by sme ale chceli adresovať ešte jednu vec, keďže vám dlžíme aspoň základné vysvetlenie.

Isto niektorí z vás postrehli, že klip vyšiel pomerne neskoro oproti dátumu, kedy bola naša StartLabová kampaň úspešne uzatvorená. Vysvetlením tejto skutočnosti je, že počas vytvárania klipov sme hneď niekoľkokrát narazili na pomerne veľké komplikácie. Najprv sme jedno komplet celé natočené video nemohli použiť a zverejniť. Pri výrobe druhého klipu sa veci tiež skomplikovali, neraz až za únosnú hranicu.

Dôležitejšie ako popis komplikácií je ale predsa len niečo iné. Vzhľadom na to, že sme chceli projekt neraz vzdať, si teraz násobne viac ceníme, že klip Dobrodruh mohol uzrieť svetlo sveta. Veľká vďaka patrí každému jednému z vás! Ďakujeme za vaše pochopenie a že veríte tomu, čo robíme.

S pozdravom,
TIGH

Aktuality #2

Update #13, 29.12.2023

Vážení podporovatelia,

aj vďaka vám sme tento rok mohli tvoriť novú hudbu, pracovať na videoklipe a pripravovať rôzne ďalšie zaujímavé veci. Touto cestou by sme vás radi informovali o všetkom podstatnom.

Tvorba nášho prvého riadneho videoklipu sa niekoľkokrát značne skomplikovala (či už pri nakrúcaní alebo v post produkcii) a naše predstavy o jeho rýchlom spracovaní sa postupne vytratili. Videoklip k piesni Dobrodruh by sme napriek všetkým ťažkostiam chceli zverejniť začiatkom nového roka! Veríme, že bude stáť za to a že sa máte na čo tešiť. Myslite prosím na nás, aby všetky veci mohli mať hladký priebeh.
Taktiež by sme radi informovali o StartLab odmene “TIGH a TY = REC”. Nezabudli sme! Traja z vás, ktorí ste si zvolili túto odmenu si môžete začať pripravovať svoje hlasivky, pretože v priebehu nasledujúcich týždňov Vás budeme kontaktovať. Túto špeciálnu pieseň by sme chceli mať dokončenú do konca apríla.

Ďalej vám s radosťou oznamujeme, že pár dní dozadu uzrela svetlo sveta naša nová pieseň s názvom “Mojím ústam, môjmu srdcu”, za ktorou budú postupom času nasledovať ďalšie veci. Pesničku si môžete vypočuť na Youtube a Spotify. Linky na pieseň nájdete nižšie.

Vydaním nového singlu naša kapela vstúpila do ďalšej epochy svojej existencie. Po období singlov a období Hôr sa dostávame do “Fázy 3” (Druhohory), v ktorej sa môžete tešiť na nové fúzie elektronickej hudby a zvuku akustických nástrojov, ďalšie dávky experimentov ale aj využívania postupov, ktoré sa nám už osvedčili. Hudbu milujeme. Bude to dobrodružstvo a tešíme sa, čo všetko vznikne na tomto úseku našej cesty.

Ak vás zaujíma to, čo robíme a chceli by ste sa stať členom vznikajúcej komunity TIGH, chceme vám dať do pozornosti platformu Patreon. Ide o platformu, ktorá vám viac odhalí z "kuchyne" TIGH, dostanete sa k exkluzívnemu obsahu a zároveň nás podporíte pri tvorení hudby.

Patreon: https://www.patreon.com/TillIGetHomeMusic

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=XdM23_YonhU&themeRefresh=1

Spotify: https://open.spotify.com/track/56jggwBUTenUpCemHDTDI3?si=74ac196d034d4579

Prajeme vám ešte pokojné a požehnané prežitie sviatkov!
S pozdravom,
TIGH

Album Hory už aj na YouTube

Update #12, 17.04.2023

Milý podporovateľ,

po dlhšej dobe sa opäť hlásime s aktualizáciami, ohľadom našej hudby. Pred niekoľkými mesiacmi sme vydali náš debutový album HORY, ktorý mohol vzniknúť aj vďaka tvojej podpore. Niekoľko dní dozadu sme pokročili v našej práci a album sme uverejnili aj na YouTube. Našu hudbu si si doposiaľ mohol len vypočuť. Teraz si môžeš pozrieť videoklip s lyrics na každú pieseň z albumu. Pracovali sme na nich niekoľko mesiacov a veríme, že výsledok stojí za to. Na záberoch môžeš zazrieť krásne zábery zo starého lomu v Hrádku, ktoré dopĺňajú autentické archívne zábery našej hudobnej práce z posledných rokov. Audiovizuálne diela z albumu HORY nájdeš na tomto linku.


Prajeme ti pekné dni!
TIGH

Si medzi prvými, ktorí si vypočujú náš album?

Update #11, 06.12.2022

Milí podporovateľ,

odoslali sme startlabovú odmenu: Buď medzi prvými, ktorí si vypočujú náš album!

Ak si jeden z nich, skontroluj email a pre istotu aj spam.

AK ti email neprišiel, napíš nám!

Pekné dni! :)

TIGH

Album HORY vyjde von 12. decembra!

Update #10, 01.12.2022

Milí podporovatelia,

po dlhšej dobe prichádzame opäť s niekoľkými oznamami. Po vytrvalej a do posledných chvíľ neutíchajúcej práci Vám môžeme s radosťou oznámiť, že náš debutový štúdiový album HORY bude oficiálne vydaný v pondelok 12. 12. 2022 na takmer všetkých streamovacích platformách. Nesmierne sa z novej hudby tešíme a veríme, že vás povzbudí rovnako ako nás.

Zároveň chceme pripomenúť, že podporovatelia, ktorí si vybrali odmenu: DIGITAL VERZIA ALBUMU NA STIAHNUTIE, získajú link na digitálny download piesní vo formáte wav po zverejnení albumu; tí z vás, ktorí ste si vybrali odmenu: BUĎ MEDZI PRVÝMI, KTORÍ SI VYPOČUJÚ NÁŠ ALBUM!, získajú exkluzívny prístup k albumu 7 dní pred jeho oficiálnym vydaním (5.12. 2022). Pracujeme aj na CD nosičoch k albumu vo forme digi-packs (v limitovanom počte), ktoré zdobí ručne pripravená grafika.

Touto cestou vás chceme informovať aj o videoklipoch k dvom novým piesňam. Vyskytli sa isté komplikácie s ich nakrúcaním. Do cesty nám vošli niekoľké premenné, ktoré zapríčinili, že sa celkové vydanie videoklipov oneskorí a nevyjde v dátume, ktorý sme pôvodne plánovali. Pracujeme však ďalej a môžete sa na ne tešiť v novom roku 2023! Veríme, že to bude stáť za to. Budeme vás o tom informovať.

Album HORY: Tešiť sa môžete na 13 piesní, z toho 6 nových; a zaujať vás môžu aj 3 staršie piesne, ktoré sme obliekli do novšieho šatu. Celý album je dôkladne usporiadaný a svojou kompozíciou vytvára príbeh. Bez vašej podpory by sme len ťažko mohli vydať toto obsiahle dielo!

Je to aj Vaša zásluha. Je to pre Vás. Ďakujeme!

Vaše TIll I Get Home

Nové štúdiové monitory sú doma!

Update #9, 09.06.2022

Druhý cieľ kampane bol zrealizovaný! Zakúpili sme dvojicu monitorov Kali Audio LP-8 2nd Wave (viac info na kaliaudio.com alebo thomann.cz) spolu s patričnými stojanmi. S ich výberom nám pomáhal náš kamarát a mix/master špecialista Jozef Nováček (ďakujeme Jožko!).
Reproduktory sme používali a otestovali počas skúšok a hudobnej tvorby pred pár dňami na “Lehota TIGH retreate” (pre tých z vás, ktorí neviete: jedná sa o každoročný niekoľkodňový výjadz do samoty, kde sme len my traja obklopený prírodou, hviezdami a Pánom Bohom a snažíme sa tvoriť, cvičiť a prehlbovať naše vzťahy). A hrajú skvelo! Je to úplne iný level a našu hudobnú produkciu táto investícia posunie výrazne vpred. Sme o tom presvedčení.

Ako vždy, povieme to aj teraz. Bez vás, drahí podporovatelia, by sme ich nemali.

Ďakujeme!

S láskou, Till I Get Home

Prvé nakrúcanie úspešne za nami (Rýchlejšie sa točím)

Update #8, 30.05.2022

Milí podporovatelia, prajeme vám krásny deň.

Podávame report o nakrúcaní klipu ku novej piesni “Rýchlejšie sa točím”, ktoré prebehlo v sobotu 14.5. 2022. Vďaka Bohu bolo zdarné a touto cestou sa chceme opäť raz poďakovať  všetkým vám, ktorí ste náš projekt podporili. Točiť sa mohlo práve vďaka vám!

Zhodou nešťastných okolností (korona a horúčky) sa natáčania nemohol zúčastniť ani jeden z nás (kapelníci TIGH), čo nás veľmi mrzelo. A to najmä po tom, čo sme si spätne prezerali záznamy z behind the scenes (ďakujeme Dávidovi Megovi) a videli sme, koľko úsilia a nadšenia do toho ľudia z natáčacieho tímu vložili.

Natáčalo sa neďaleko Devínskej Novej Vsi pri podniku Volkswagen. 13-členný tím pozostával zo 7 hercov, režisérky, kameramana, technickej podpory, šoférov, zabezpečenia občerstvenia a iných dôležitých vecí. S prácou sa začínalo cca o 8:30 a končilo podvečer 17:30. Prebehla technická skúška, chystanie rekvizít, scénografia, chystanie kostýmov a vizáže, nasledoval prvý blok natáčania, obedná prestávka a dva poobedné bloky natáčania.

Klip sa točil podľa námetu a scenára, ktorý vytvorili Kristína Valovičová a Anna Domček. Dievčatá vložili do projektu obrovské úsilie a najmä svoje srdcia a my im veľmi ďakujeme.

Ako sme už avizovali, tento klip sme sa rozhodli robiť ako single shot (video na jeden záber). To si vyžadovalo približne 4 minúty neprerušeného hereckého výkonu. Celé scéna sa preto dôkladne nacvičovala už v predstihu. Záber sa nakrúcal približne osemkrát, aby sa získalo dostatok materiálu.

Drahý tím, ešte raz ďakujeme za skvelú prácu. Ste naj!

Nuž a na záver pre vás máme ešte niekoľko oznamov.

Oznam 1: Soiré k natočenému klipu sa uskutoční dňa 15.7. 2022 o 19:00. Tí, ktorí ste si vybrali práve túto odmenu, prosím save the date :)

Oznam 2: Plánované vydanie albumu posúvame na týždeň po vyššie uvedenom júlovom Soiré. Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.

Oznam 3: Pracujeme aj na výrobe vecných odmien. Čoskoro k nim povieme viac detailov. Ďakujeme za trpezlivosť.

S láskou, Till I Get Home

Prvé natáčanie (Rýchlejšie sa točím)

Update #7, 12.05.2022

Drahí podporovatelia,

Už tento víkend prebehne prvé točenie.

Wau! :)

V piatok 13. mája začíname nacvičovaním si scény s hercami, kontrolou rekvizít a skúškou technického vybavenia. No a potom v sobotu 14. mája nastane deň D!

V pláne máme natáčanie klipu k piesni “Rýchlejšie sa točím”. Pôjde o single shot klip, takže celé finálne video bude tvorené jedným nepretržitým záberom kamery (s dĺžkou cez 4 minúty). Získať  ho nebude jednoduché! Prakticky akákoľvek chyba znehodnocuje úplne celý natáčací pokus. Herci by mali byť preto dobre pripravení. Do istej miery však budú musieť aj improvizovať.

Na realizácii sa bude podieľať zhruba 7 hercov a cca 10 ľudí z produkčného tímu. Všetci sú ochotní urobiť tú najlepšiu prácu akej sú schopní. Ich nadšenie a zápal pre vec prevyšuje naše očakávania.

Natáčať budeme v exteriéri, takže sme pomerne dosť závislí od počasia. Prosíme teda o modlitby za dobré počko a celkový zdar našej prvej akcie.

Nestojí pred nami práve ľahká úloha, avšak tešíme sa z tejto príležitosti vytvoriť niečo pekné a hodnotné. Informovať o tom, ako to šlo a dopadlo vás budeme cez sociálne médiá a tiež v ďalšej novinke tu na StartLabe.

Napokon chceme povedať opakované ĎAKUJEME. Ďakujeme za podporu, bez vás by nebolo možné nič z tohto uskutočniť!

S láskou, Till I Get Home

Ďakujeme za podporu!

Update #6, 27.04.2022

Drahí a ctení podporovatelia,

Pred pár dňami sme úspešne ukončili StartLab kampaň. Dozvedeli sme sa viaceré príbehy, ktoré svedčia o vašej štedrosti. Či už sa jednalo o nekúpené korčule, dvojnásobnú podporu viacerých z vás alebo finančný dar z posledných úspor. Vaša podpora je veľmi povzbudzujúca a dodáva nám chuť pri dokončovaní albumu HORY.

Taktiež vám chceme poďakovať za každý odkaz, správu, povzbudenie, ktorý ste nám zanechali, potešili nás!

Ďakujeme Matúšovi a Kike z video tímu, vďaka ktorým sme mohli mať super promo videjko. Dúfame, že spoluprácu s nimi ešte niekedy zopakujeme. Chceme sa podakovať aj StartLabu, ktorý nám umožnil priniesť projekt k čo najväčšiemu počtu ľudí. Z úprimného srdca ďakujeme!

Peniaze, ktoré sme vyzbierali poputujú na natočenie dvoch videoklipov. V najbližších týždňoch sa pripravujeme na skúšobné nakrúcanie, ktoré je predbežne určené na 13. mája a 14. mája nás čaká to finálne. Veríme, že prebehne úspešne a nič ho neskomplikuje. 
Zvyšné peniaze, použijeme na kúpu nových štúdiových monitorov, ktoré využijeme pri produkcii hudby.

Stále pracujeme na dokončení albumu, čo si vyžaduje mnoho mravčej práce. Veríme, že album bude v priebehu mája hotový a následne ho budeme môcť posunúť distribútorom a veríme tiež, že bude stáť za to.

V neposlednom rade vám chceme oznámiť, že pracujeme na vyhotovení vašich odmien a onedlho k vám začnú putovať!

O všetkom vás budeme priebežne informovať. Stay tuned.

S láskou, Till I Get Home

Druhý cieľ beží!

Update #5, 22.04.2022

Prvý a najväčší cieľ je zdolaný!!!!
Veľká vďaka, nesmierne si to vážime!
✨
Vďaka tomu, že sme zdolali túto horu, odomkol sa nám druhý (posledný) cieľ kampane. Ním je získanie financií na kúpu hudobnej techniky >>> 500 €. Pred nami sú ešte dva dni, pridáte sa?

Ďakujeme vám, ste pre nás obrovským povzbudením!

S láskou, Till I Get Home.

Odmena: Limitovaná edícia handmade CD

Update #4, 19.04.2022

Nie si fanúšikom Spotify/Apple music? Radíš sa medzi ľudí, ktorí stále preferujú starú dobrú klasiku – CDčko? Rád ich zberáš? Alebo len miluješ netradičné prístupy k prezentácii hudbných diel?
Máme dobrú správu pre všetkých!
Rozhodli sme sa vyrobiť limitovanú sadu CDčiek albumu Hory a to v obľúbenom papierovom digipack formáte!
Najlepšie však je, že CD a aj digipack obal bude zdobiť ručne kreslená štýlová grafika. Takýto kúsok jednoducho chceš mať v poličke aj keby si si CD musel prehrávať len na prste :)

Opäť sa chceme poďakovať za úžasne motivujúcu podporu z vašej strany. Ste viac, než inšpirujúci a slová nevedia vyjadriť našu vďaku a radosť z vás :) 

Zároveň zostávajú už len 4 dni! A stále nám chýba vyzbierať cca 700 €. Budeme vďační za každú ďalšiu pomoc a šírenie povedomia. Ďakujeme ♡

S láskou, Till I Get Home.

Prípravy videoklipu v plnom prúde!

Update #3, 18.04.2022

Čas pokročil a my sme sa opäť priblížili našim cieľom. Pred pár dňami prebehla prvá skúška scenára videoklipu k piesni "Rýchlejšie sa točím".
Touto cestou by sme chceli vyjadriť vďaku a radosť zo všetkej vašej podpory. Tešíme sa zo záujmu o našu hudbu a zo štedrosti, ktorú máte. Ste inšpirujúci. Vaše milé odkazy nás povzbudzujú naďalej vytrvalo pracovať. Motivujete nás.
Zároveň vás prosíme o modlitby + pomoc so šírením správy o kampani. Zostáva už len posledných 6 dní!
S láskou, Till I Get Home.

Odmena: Tvoj hlas súčasťou ďalšieho singlu TIGH!

Update #2, 12.04.2022

Priatelia, pokračujeme v kampani a chceme vám predstaviť ďalšiu skvelú odmenu. Tentokrát sa môžeš zapojiť priamo do nášho kreatívneho procesu a svojím hlasom sa stať dôležitou súčasťou novej piesne! Na nej budeme robiť (spolu s tebou) po dokončení prác na albume Hory.

Bude sa jednať o vokálové časti novej piesne. Nemaj strach, pri nahrávaní budeme stáť pri tebe a spoločne z našich hlasiviek dostaneme to najlepšie. Budeme mať skvelý čas. Už sa na to veľmi tešíme :)

S láskou, Till I Get Home.

Odmena: Limitovaná denim bunda

Update #1, 09.04.2022

Priatelia, ďakujeme za vašu podporu! Kampaň je už v polovici a pribudla nám nová odmena, v podobe jedinečnej denim bundy s textom piesne Otec, hory a ja (autorka Miriam Tichá). Majte sa skvele!

S láskou, Till I Get Home.

Podporovatelia

👤 Anonymný podporovateľ

💬 Nech Vám to naďalej hraje ! :-)))

44 €

+ 4 € ?

👤 Peťo Nagy

🎁 Digital verzia albumu na stiahnutie

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Limitovaná edícia handmade CD (12ks)

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Limitovaná edícia handmade CD (12ks)

💬 Tesim sa:)

25 €

+ 2 € ?

👤 Jozef Budaj

🎁 Digital verzia albumu na stiahnutie

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Limitovaná edícia handmade CD (12ks)

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

30 €

👤 Peter Valovič

🎁 Plagát albumu HORY

💬 Chlapci, máme radi Vašu hudbu a texty, ktoré prinášajú posolstvo lásky, viery a nádeje. Na to, že niektoré texty piesní boli písané niekoľko rokov pred týmto časom majú v sebe prorocký obsah (Palivo-"dýcham pre Teba"-bola vydaná v čase vrcholiacej pandémie covidu, keď mnohí ľudia mali vážne problémy s dýchaním a mnohí prišli i o život, Spoznaj vlastnú nahotu-naliehavá potreba prijať Krista a to v zvlášť v tejto dobe, keď sa všetko otriasa, aby zostalo to, čo je neotrasiteľné, Archa milosti-"vedieš ma šialenou dobou"-sme konfrontovaní so situáciami na osobnej úrovni, spoločenskej i svetovej, ktoré sú absolútne bezprecedentné.

36 €

+ 14 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

💬 Mega!

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

💬 Nech sa Boh dotkne veľa sŕdc cez vašu hudbu ????.

48 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Limitovaná edícia handmade CD (12ks)

💬 Keďže som v Bratislave, doručenie možné aj osobne po dohode.

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Digital verzia albumu na stiahnutie

💬 Teším sa na výtvor!!!!

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Digital verzia albumu na stiahnutie

30 €

+ 3 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Limitovaná edícia handmade CD (12ks)

💬 ľúbim vašu hudbu!

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Limitovaná edícia handmade CD (12ks)

50 €

👤 Anonymný podporovateľ

40 €

👤 Anonymný podporovateľ

20 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

100 €

+ 5 € ?

👤 Viktória Jahvodková

5 €

+ 1 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Digital verzia albumu na stiahnutie

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

20 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Limitovaná edícia handmade CD (12ks)

25 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 TIGH a TY = REC (3ks)

55 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Limitovaná edícia handmade CD (12ks)

💬 Prajem požehnanie od Pána

30 €

👤 Anonymný podporovateľ

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Digital verzia albumu na stiahnutie

15 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

💬 Good job!

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Digital verzia albumu na stiahnutie

💬 Díky moc za skvělé povzbuzení k odvaze i ztišení se ve vztahu s Otcem, které můžu skrz vaše dílo čerpat! Mám radost, že chválíte Pána hlubokými texty, svěžími aranžemi i super produkcí :)

15 €

👤 Barbora Linkeschová

30 €

👤 Anonymný podporovateľ

5 €

   1 2 3 4

Autori

Miesto realizácie projektu

Bratislavský kraj

Pavol Valovič

Pavol Valovič

Od svojich šestnástich som sníval o kapele s vlastnou hudobnou tvorbou. Nasledovalo niečo cez desať rokov, počas ktorých môj sen zostával zakopaný niekde hlboko v zemi. Občas som strácal vieru, že by sa niekedy mohol stať realitou. Nemal som ľudí, nemal som vytrvalosť, nevedel som ako rozvinúť svoje námety do niečoho plnohodnotného. Zdalo sa, že okrem nápadov a túžby nie je nič iné. Potom prišli dni rozpoznávania tých správnych ľudí a za pomerne krátku dobu veci zapadali jedna do druhej. Puzzle začalo dávať zmysel. Neľutujem ten čas pod zemou. Čas pod zemou je dôležitý a definuje akou rastlinou budeme v budúcnosti. Tvoria sa tu korene a tie určujú napríklad i to, či prežijeme obdobie sucha.

Dávid Valovič

Dávid Valovič

Naša snaha vytvoriť kapelu pripomínala v prvopočiatkoch skôr sínusoidu ako nejakú ucelenú víziu. O to väčšiu radosť mám dnes, keď vidím, ako sa sen stáva skutočnosťou. Zápasili sme s názvom kapely, mali sme si osvojiť meno 'Prorox', čo sme vďaka Bohu napokon nespravili! Potom sa mi zapáčila myšlienka o 'Till I Get Home' a tadá, zhodli sme sa, že náš život je cesta Domov. Povedali sme si, že to je presne to, čo chceme povedať aj našou tvorbou. Hudba je jedna z tých vecí v mojom živote, pri ktorej cítim, že naozaj žijem. Prajem si, aby kapela Till I Get Home pomohla ľuďom uvedomiť si, že život nemusí byť len bohapustou púťou, ale životom kvalitným, ktorý má presah.

Samuel Červeňanský

Samuel Červeňanský

Hudbe som sa venoval už od malička. Navštevoval som základnú umeleckú školu, vďaka ktorej som nadobudol kvalitný hudobný základ. Počas štúdia na gymnáziu som však vnímal čoraz väčšiu túžbu hrať v kapele. Jedného dňa ma zavolal Palino na skúšku a predstavil mi prvé piesne. S chalanmi sme začali trénovať a stretávali sme sa párkrát za mesiac. Boli to skôr také nástrely bez nejakého špecifického smeru, keďže sme ešte nemali ujasnenú predstavu o tom, čo je našou víziou. Po niekoľkých rokoch sme víziu získali a založili sme kapelu Till I Get Home. Teší ma, že môžem byť toho súčasťou. Na jednej strane sa mi splnil môj tajný sen, na strane druhej sa snažím nezabúdať na to, že hraním v kapele nesiem istú zodpovednosť.

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Digital verzia albumu na stiahnutie
Digital verzia albumu na stiahnutie

Minimálna výška príspevku

15

Po oficiálnom zverejnení albumu dostaneš link na digitálny download piesní vo formáte wav.

Doručenie: máj 2022, v čase, keď zverejníme album na všetkých platformách

Buď medzi prvými, ktorí si vypočujú náš album!
Buď medzi prvými, ktorí si vypočujú náš album!

Minimálna výška príspevku

25

Album HORY budeš mať k dispozícii popredu, niekoľko dní pred oficiálnym vydaním pre verejnosť. Formou špeciálneho linku.

Doručenie: máj 2022, niekoľko dní pred oficiálnym vydaním albumu

Plagát albumu HORY
Plagát albumu HORY

Minimálna výška príspevku

35

Ako prejav našej vďaky dostaneš pamätný plagát albumu (A2) s vizuálom HORY a s venovaním od kapely Till I Get Home.

Doručenie: koniec mája 2022

Mikina HORY
Mikina HORY

Minimálna výška príspevku

75

Skvelá mikina vo vizuále HORY a vo veľkosti, ktorú nám zadáš. ✧ automaticky dostávaš odmenu "Digital verziu albumu na stiahnutie"

Doručenie: koniec mája 2022

Predpremiéra klipu a spoločné posedenie
Predpremiéra klipu a spoločné posedenie

Minimálna výška príspevku

115

Predpremiéru prvého natočeného klipu budeš môcť zažiť naživo (ak to dovolí pandemická situácia) na spoločnom premietaní s občerstvením a soirée s tvorcami klipu. O akcii dáme bližšie info po ukončení kampane. ✧ automaticky dostávaš odmenu "Digital verziu albumu na stiahnutie"

Doručenie: jún 2022

Limitovaná TIGH denim bunda (1ks)
Limitovaná TIGH denim bunda (1ks)

Minimálna výška príspevku

165

Máš rád limitované edície? Chceš podporiť náš projekt a získať jedinečnú custom denim bundu? Okrem nápisu a tematických farieb je na nej aj text z debutovej skladby "Otec, hory a ja". ✧ motívy na bunde vytvorila Miriam Tichá (pozdravujeme :))

Doručenie: máj 2022

Limitovaná edícia handmade CD (12ks)
Limitovaná edícia handmade CD (12ks)

Minimálna výška príspevku

25

Či už o tebe platí, že nie si fanúšikom Spotify/Apple music alebo sa radíš medzi ľudí, ktorí radi zbierajú CDčká, máme dobré správy! Rozhodli sme sa vyrobiť limitovanú sadu compact diskov k albumu Hory a to v obľúbenom papierovom digipack formáte! ✧ Čo je však ešte lepšie, CD a aj digipack obal bude zdobiť ručne kreslená hravá grafika. Veľmi cool kúsok :)

Doručenie: prelom mája/júna 2022

TIGH a TY = REC (3ks)
TIGH a TY = REC (3ks)

Minimálna výška príspevku

55

Zapoj sa priamo do kreatívneho procesu vytvarárania našej novej autorskej piesne. Tvoj vokál sa stane neoddeliteľnou sučasťou prvého singlu po vydaní albumu Hory. Tešíme sa na spoluprácu! O detailoch spoločného nahrávania budeš včas informovaný. Pozor, k dispozícii je iba 3ks tejto odmeny. ✧ automaticky dostávaš odmenu "Digital verziu albumu na stiahnutie"

Doručenie: august/september 2022