ROZPRÁVKARI

ROZPRÁVKARI

Spoločenská hra podľa Dobšinského rozprávok, ktorá začala ako dovolenkový nápad kreatívneho otca pre svoju dcéru, vyzbierala prvú cielovú suma iba za 3 dni. Podarí sa nám však hru Rozprávkari darovať každému detskému domovu a sociálne slabšej rodine? Podporte nás a už na Vianoce zažijú všetky deti boj dobra so zlom ako z rozprávky.

Literatúra
ROZPRÁVKARI
Získaná suma
917%

45 830 €

z cieľovej sumy
5 000 €

Kampaň bola

úspešná

O projekte

Kampaň Rozprávkari skončila veľkým úspechom a všetkým podporovateľom veľmi pekne ďakujeme.

__________________________

Prvú cieľovú sumu 5 000 € potrebnú na vydanie minimálneho počtu hier sa nám podarilo vyzbierať za neuveriteľné 3 dni. Všetkým vám, skvelým podporovateľom, patrí naša veľká vďaka. Ak by sme však objednali viac kusov, výrobná cena za každú hru sa ešte zníži. A spolu by sme dokázali nemožné:

Hra Rozprávkari do každého detského domova a sociálne slabej rodiny

potrebná suma: 30 000 €

Spojili sme sa s neziskovou organizáciou ÚSMEV AKO DAR a vymysleli sme niečo neuveriteľné. Vyrobíme 500 hier navyše, ktoré darujeme na Vianoce všetkým 93 detským domovom na Slovensku a ďalším 400 sociálne slabším rodinám (s ktorými Úsmev ako dar spolupracuje).

Aby sa nám to podarilo, potrebujeme od vás, podporovateľov, nazbierať sumu 30 000 €. Teraz sa to možno javí ako nedosiahnuteľná méta, ale rovnako nedosiahnuteľný cieľ sa nám javilo aj 5000 €. Vaše podporné komentáre či zdieľania nám dávajú nádej, že spoločne dokážeme priniesť rozprávkové Vianoce aj tým deťom, ktoré by si túto hru inak nikdy nezahrali. Ďakujeme.

Rozširujúci balík kariet s novými rozprávkami

potrebná suma 15 000 €

Toto plánované rozšírenie dotlačíme začiatkom budúceho roka. V obchodoch bude stáť asi 10 €, vy ho takto získate zadarmo.

Kde bolo, tam bolo ...

V rozprávkovom svete nastali zlé časy. Zloduchovia pod velením mocného Grošokráľa ukradli rozprávky. Vyslobodiť ich môžete iba vy. Vžite sa do úlohy rozprávkarov a zdolajte rozprávkových zloduchov.

Vytasíte správnu zbraň? Načasujete želania na pravú chvíľu? Miniete dukáty na najlepší ťah? Pozbierate čo najviac kompletných rozprávok? Vďaka akčným kartám ako Svetovládny rytier, Zbojník Klinko alebo Ďuro-truľo hru môžete zvrátiť jedným ťahom.

O projekte

Rozprávkari začali ako rodinný prázdninový projekt. Prvú verziu hry sme hrali najmä s rodinou a kamarátmi. Dostali sme však príležitosť ukázať ju viacerým ostrieľaným hráčom, medzi inými aj Petrovi Černákovi z iHryska, a tí nás povzbudili k ďalšiemu vylepšovaniu. Po desiatkach úprav a stovkách hodín testovania sme vytvorili hru, na ktorú sme hrdí a chceme ju dostať k hravým ľuďom na celom Slovensku.

Ako sa hra hrá

Rozprávkari sú stolová spoločenská hra na motívy Dobšinského rozprávok. Hrá sa kartami na hracej doske s využitím zlatých dukátov a hracích žetónov. Je určená pre dvoch až štyroch hráčov od ôsmich rokov.

Pri vytváraní pravidiel sme sa snažili hlavne o to, aby bola hra jednoduchá a dynamická. Zvládnu ju deti, ktoré vedia napočítať do dvadsať, skúsení hráči sa zabavia pri verzii pre pokročilých a milovníci bleskurýchlych kartových hier si obľúbia minihru Laktibrada, ktorá je súčasťou Rozprávkarov. Skrátka, ak máte radi Dobšinského rozprávky, bude sa vám páčiť aj táto hra.

Hra obsahuje:

» 60 krásne ilustrovaných kariet
» 12 dukátov
» hracia doska
» 12 žetónov želaní
» 4 bodovacie karty
» 6 bonusových žetónov
» 10 akčných kariet
» pravidlá a popis hry

Čo sa vaše deti naučia

Rozprávkové ilustrácie

Už viac ako pol roka na výslednej podobe Rozprávkarov pracuje talentovaná ilustrátorka Tina Minorová. Na šesťdesiatich ilustráciách vdýchla dušu rozprávkam ako Soľ nad zlato, Zlatá priadka, Trojruža alebo Lomidrevo. Veríme, že aj vďaka jej stvárneniu stríg, drakov či macochy sa ďalšej generácii podarí objaviť rozprávkový svet Pavla Dobšinského.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť získať ako odmenu podpísaný poster ilustrácie alebo dokonca originál ilústrácie z hry. Stanete sa tak nielen hrdým majiteľom originálnej hry, ale aj obrazu, ktorého hodnota s pribúdajúcimi rokmi iba porastie. Ak ste niekedy snívali o výhodnej investícii do výtvarného umenia, toto je vaša jedinečná príležitosť. Neváhajte, počet originálnych ilustrácií je obmedzený.

Čo povedali iní

Prečo 5 000 € a prečo nás podporiť

Na vydanie prvých 1000 kusov potrebujeme asi 10 000 €. Prvých 5 000 € sa nám podarilo našetriť. Druhých 5 000 € verím vyzbierame od podporovateľov, ktorí projektu veria. Venoval som projektu skoro každú voľnú chvíľu za posledný rok. Keď som nevládal, vždy som si pripomenul sen, že túto hru doma hrajú stovky či tisíce rodín. Veríme, že rodinám dáme dôvod sadnúť si spoločne k jednému stolu, deti si možno otvoria knihy, ktoré čítali ešte ich rodičia alebo starí rodičia, a vďaka Rozprávkarom sa pre nich stane slovenské kultúrne dedičstvo viac než len prázdnou frázou.

Otázky na telo:

Ako podporiť vydanie hry Rozprávkari:

Ak sa vám hra Rozpravkári páči a radi by si ju zahrali či darovali, vyberte si odmenu a výšku finančnej podpory. Pomôžete dobrej veci a spravíte sebe či rodine krajšie Vianoce.

ODMENY:

O projekte

Chcem podporiť!

Nepotrebujete odmenu? Tak darujte sumu podľa svojho uváženia a získajte aspoň našu vďaku.

Pozadia / Wallpapers (počítač, tablet a mobil)

Minimálna výška príspevku

5

Radi by ste hru Rozprávkari podporili, no nechcete získať samotnú hru? Potom je táto odmena určená práve vám. Ako poďakovanie za vašu podporu získate exkluzívnu sadu originálnych rozprávkových ilustrácií z hry upravených presne na rozmer pozadia do vášho počítača, mobilu alebo tabletu.

* Táto odmena je súčasťou každého ďalšieho balíka odmien a je určená exkluzívne pre podporovateľov hry na ŠTARTLAB.sk.

Výhodne 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

Minimálna výška príspevku

38

Jedna hra pre vás a druhú môžete darovať na Vianoce. Nemusíte po hru ani chodiť, poštovné a balné je zahrnuté. Oproti maloobchodnej cene ušetríte skoro 12€ a poštovné je zdarma. Ako bonus 2x rozširujúci balíček EXTRA kariet.

Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

Minimálna výška príspevku

19

Podporte nás sumou 19 EUR a my vás odmeníme hrou Rozprávkari, ktorú si budete môcť vyzdvihnúť v obchode so spoločenskými hrami iHrysko v Bratislave alebo Banskej Bystrici. Oproti predpokladanej maloobchodnej cene ušetríte až 20% a získate unikátny vianočný darček, ktorý poteší malých aj veľkých. Ako bonus rozširujúci balíček EXTRA kariet.

Hra Rozprávkari (doručenie poštou)

Minimálna výška príspevku

23

Podporte nás sumou 23 EUR a my vás odmeníme hrou Rozprávkari. Pošleme vám ju poštou. Oproti predpokladanej maloobchodnej cene ušetríte približne 20% a získate unikátny vianočný darček, ktorý poteší malých aj veľkých. Ako bonus rozširujúci balíček EXTRA kariet.

3x hra Rozprávkari

Minimálna výška príspevku

57

Podporte nás sumou 57 EUR a my vás odmeníme 3 kusmi hry Rozprávkari. Ideálna voľba pre tých, ktorí majú početné príbuzenstvo. Zháňanie vianočných darčekov nikdy nebolo jednoduchšie! Poštovné a balné je na nás. Ako bonus 3x rozširujúci balíček EXTRA kariet.

5x + 1 Bonusová hra Rozprávkari

Minimálna výška príspevku

95

Máte veľkú rodinu a veľa priateľov? Takto rýchlo a takto dobre ste vianočné darčeky ešte nikdy nemali. Podporte nás sumou 95 EUR a my vás odmeníme až 6 kusmi hry Rozprávkari! Poštovné a balné je na nás. Ako bonus 6x rozširujúci balíček EXTRA kariet.

Hra Rozprávkari + podpísaný poster A3

Minimálna výška príspevku

79

Podporte nás sumou 79 EUR a získajte hru Rozprávkari a jednu z iba tridsiatich kópií ilustrácie podľa vášho výberu vo formáte A3. Autorka ilustrácie Tina Minorová ho podpíše. Poštovné a balné je na nás.

Hra Rozprávkari + podpísaný plagát A2

Minimálna výška príspevku

99

Podporte nás sumou 99 EUR a získajte hru Rozprávkari a jednu z iba dvadsiatich kópií ilustrácie podľa vášho výberu vo formáte A2. Autorka ilustrácie Tina Minorová ho podpíše a pridá osobné venovanie. Poštovné a balné je na nás.

Hra Rozprávkari + originál ilustrácie

Minimálna výška príspevku

179

Podporte nás sumou 179 EUR a my vás odmeníme hrou Rozprávkari a originálom ilustrácie od Tiny Minorovej (formát cca A5). Stanete sa tak nielen hrdým majiteľom originálnej hry, ale aj obrazu, ktorého hodnota s pribúdajúcimi rokmi iba porastie.

Ak ste niekedy snívali o výhodnej investícii do výtvarného umenia, toto je vaša jedinečná príležitosť. Poštovné a balné je na nás.

Hra Rozprávkari + originál ilustrácie

Minimálna výška príspevku

149

Podporte nás sumou 150 EUR a my vás odmeníme hrou Rozprávkari a originálom ilustrácie od Tiny Minorovej vo veľkosti formátu zhruba A5. Stanete sa tak nielen hrdým majiteľom originálnej hry, ale aj obrazu, ktorého hodnota s pribúdajúcimi rokmi iba porastie.

Ak ste niekedy snívali o výhodnej investícii do výtvarného umenia, toto je vaša jedinečná príležitosť. Poštovné a balné je na nás.

Ranné vtáča 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

Minimálna výška príspevku

37

Veľa záujemcov o podporu projektu sa nás pýtalo na vypredaný balík Ranné vtáča. Táto odmena bola určená naším úplne prvým podporovateľom a radi by sme boli, aby ako poďakovanie mali najvýhodnejšiu odmenu a aby to tak ostalo.Vytvorili sme však novú rozprávkovú odmenu. Jedna hra pre vás a druhú môžete darovať na Vianoce. Nemusíte po hru ani chodiť, poštovné a balné je zahrnuté.

Tentokrát neváhajte! Ak sa vypredá, už viac nebude.

Ranné vtáča - hra Rozprávkari pre prvých 50 fanúšikov

Minimálna výška príspevku

17

Pre prvých 50 z vás máme špeciálnu ponuku - iba za 17 EUR vás odmeníme hrou Rozprávkari. Je to prejav našej vďaky za to, že pri nás stojíte už od začiatku.

Novinky

Čo nové v Rozprávkároch

Update #6, 26.07.2018

Drahí priaznivci spoločenskej hry Rozprávkari,

Od ukončenia našej kampane, v ktorej ste nás finančne podporili, uplynulo pol roka. V kampani sme Vám sľúbili, že ak sa vyzbiera aspoň pätnásť tisíc eur, dostanete od nás ku každej hre aj rozšírenie s ďalšími pätnástimi kartami. Na splnení tohto sľubu už niekoľko mesiacov pracujeme - poctivo sme prelistovali knihy Pavla Dobšinského, aby sme vybrali ďalšie postavy so silnými príbehmi, ktoré opäť nádherne ilustrovala Tina Minorová.

No toto rozšírenie bude viac, než len extra balíček kariet. Na základe Vašej spätnej väzby sme pripravili nové pravidlá, ktoré do hry prinesú viac stratégie, napätia a interakcie medzi hráčmi. Veríme, že vďaka nim budete hrať Rozprávkarov ešte radšej ako doteraz.

V týchto dňoch finalizujeme grafické detaily a rozšírenie pripravujeme do tlače. Následne ju budeme rozosielať, respektíve si ju budete môcť vyzdvihnúť v predajniach iHrysko. O presných detailoch Vás budeme v najbližších týždňoch informovať emailom.

Ďakujeme Vám za priazeň a trpezlivosť. V prípade otázok neváhajte napísať na matoosh@gmail.com.

S pozdravom, Matúš Teplický

Rozprávkari - rozosielanie hier ukončené

Update #5, 13.12.2017

Milí priaznivci a podporovatelia Rozprávkarov,

krátka ale dôležitá správa:

tento týždeň sme úspešne ukončili rozosielanie hier a ostatných odmien za Vašu podporu v kampani. Tým, ktorí si vybrali osobný odber, sme poslali email s inštrukciami, kde a ako si hry môžu vyzdvihnúť.

Ak ste Vašu hru ešte nedostali, prípadne si nie ste istý, či si ju máte prísť vyzdvihnúť osobne, napíšte mi, prosím, na matoosh@gmail.com.

Adresa na vyzdvihnutie je:

Predajňa iHRYsko

BRATISLAVA
Trenčianska 47 (mapa)
821 09 Bratislava

Otváracie hodiny:

Pracovné dni: 10.00 - 18.30
So 16.12 : 09.00 - 18.30
Ne 17.12 : 09.00 - 12.00

Tel: 0948 330 131

alebo

Predajňa iHRYsko

BANSKÁ BYSTRICA
Horná Strieborná 13 (mapa)
974 01 Banská Bystrica

Otváracie hodiny:

Pracovné dni: 10.00 - 18.30
So 16.12 : 09.00 - 18.30
Ne 17.12 : 09.00 - 12.00

Tel: 0948 229 425

S priateľským pozdravom,

Matúš Teplický


Rozprávkari - Kedy dostanete Vašu hru?

Update #4, 22.11.2017

Milí podporovatelia,

mnohí sa pýtate, kedy dostanete Vaše hry. Zatiaľ ide všetko podľa plánu a my veríme, že sa k hrám dostanete už počas prvého decembrového týždňa. Aby ste nám pomohli s hladkým priebehom doručenia, overte si, prosím, či ste nám dali správnu adresu a telefónne číslo.

DORUČENIE POŠTOU

Ak ste si vybrali hru s doručením, pošleme Vám ju kuriérom Slovenskej pošty. Prosíme Vás o vyplnenie telefónneho čísla, na ktorom Vás kuriér zastihne, tu: https://goo.gl/forms/UUdgIzc5P0q32GKM2

Všetkým z Vás sme poslali email s prosbou o overenie dodacej adresy. Ak chcete doručiť hru na inú adresu, ako ste pôvodne uviedli, stále nám môžete poslať novú adresu cez tento formulár: https://goo.gl/forms/6PpH6vdR6yb2LRGh2

OSOBNÝ ODBER

Tí z Vás, ktorí si vybrali osobný odber v predajni iHRYsko, už dostali email, kde mohli určiť, či si hru vyzdvihnú v Bratislave alebo Banskej Bystrici. Ak patríte k nim a ešte ste miesto vyzdvihnutia nevybrali, môžete tak urobiť tu: https://goo.gl/forms/83Rb6uCBXpM7nJAg1

Hry budú pre Vás pripravené na vyzdvihnutie od 4.decembra.

ORIGINÁLY A PLAGÁTY

Tým z Vás, ktorí ste si ako odmenu vybrali originál ilustrácie alebo plagát, sa ozývame samostatne v priebehu týchto dní.

CHÝBAJÚCE ADRESY

Od niektorých z Vás nemáme adresy, na ktoré Vám môžeme hry doručiť. Poslali sme Vám email s prosbou o doplnenie. Ak sme od Vás nedostali odpoveď, pokúsime sa s Vami spojiť tento týždeň ešte raz.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na matoosh@gmail.com

Ďakujeme,

za Rozprávkarov

Matúš Teplický

Cieľ splnený! Do konca kampane ostávajú posledné hodiny.

Update #3, 06.11.2017

Ďakujeme vyše tisícke z Vás, ktorí nás podporili v dobrej veci. Rozprávkarov si tak zahrajú aj stovky detí z celého Slovenska, ku ktorým by sa inak naša hra nedostala.

Vďaka Vašej podpore vyrobíme až 500 hier navyše pre všetky detské domovy a sociálne slabé rodiny na Slovensku a v spolupráci s organizáciou Úsmev ako dar ich budeme distribuovať.


Veríme, že sa Vám a najmä deťom bude hra Rozprávkari páčiť, prinesie veľa zábavy a budete mať naozaj rozprávkové Vianoce.

Kampaňa Rozprávkari mala veľký úspech, musíme zabezpečiť distribúciu viac ako 1 500 hier medzi Vami, našimi podporovateľmi. Predpokladaný termín dodania (alebo možnosti si hru vyzdvihnúť osobne) je prvá polovica decembra. O všetkých ďalších potrebných krokoch Vás budeme informovať e-mailom.

V prípade, že máte záujem o viac kusov hier pre rodinu či známych neváhajte, ostávajú posledné hodiny. Rozširujúci balík extra získate ku každej hre.

Ešte raz - VEĽKÁ VĎAKA!

Matúš a Klára

Spoločenská hra Rozprávkari už v tlači!

Update #2, 25.10.2017

Skvelé správy pre všetkých, ktorí nás podporili a netrpezlivo čakajú na svoje hry - dnes sme dostali probrázky z tlačiarne, na ktorých vidno ako postupujú práce. Tlač kariet prebehla hladko a veríme, že podobne to bude s krabicami, hracími doskami a ďalšími komponentami k hre. O všetkom Vás budeme priebežne informovať.

V priebehu najbližších týždňov sa budú hry kompletizovať. Do rúk ich dostaneme a obratom posunieme ďalej k Vám už začiatkom decembra.

V prípade, že by sme na úspešné doručenie potrebovali ďalšie informácie, obrátime sa na Vás hneď po skončení kampane.

Na naplnenie nášho cieľa 30 tisíc EUR nám stále ostávajú necelé dva týždne. Stále pracujeme na tom, aby sa nám to podarilo a mohli sme Rozprávkarmi potešiť aj deti z detských domovov a znevýhodnených rodín. Ak viete o niekom, komu by sa naša hra mohla páčiť, dajte mu o nej vedieť a pomôžte nám aj takýmto spôsobom.

Veľká vďaka za Vašu dôveru a podporu, nesmierne si to vážime a dodáva nám to energiu dotiahnuť tento projekt do úspešného konca.

Matúš

Prekročili sme 50 % z cieľovej sumy!

Update #1, 19.10.2017

Naš odvážny sen darovať 500 hier sociálne slabším sa stáva každý deň skutočnejším.

Len vďaka vám podporovateľom sa nám podarilo prekročiť hranicu 15 000€ a sme za polovicou cesty k získaniu dostatočnej sumy, aby sme vedeli vyrobiť 500 hier naviac a v spolupráci s nadáciou Úsmev ich darovať do každého detského domova na Slovensku a ďalším 400 sociálne slabším rodinám.

Veľmi sa tešíme, že sa vám naša hra páči a neskutočne vám ďakujeme.

Prekročenie tejto hranice taktiež znamená, že každý náš aktuálny aj budúci podporovateľ od nás dostane zadarmo rozširujúci balík ku hre, ktorý plánujeme vydať začiatkom budúceho roka a ktorého predpokladaná cena bude 10€.

Ak ste rozmýšlali, že Rozprávkarov by ste možno darovali aj členom rodiny, priateľom alebo známym, teraz je tá najlepšia chvíľa. Hra už je v tlači a dostali sme sľub, že hra bude vyrobená a dodaná včas, začiatkom decembra. Aby ste ju určite mohli schovať medzi darčeky pod vianočný stromček.

Ďakujeme,

Matúš a Klára.

Podporovatelia

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 5x + 1 Bonusová hra Rozprávkari

95 €

👤 Milica Abrahámová

🎁 Výhodne 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

38 €

👤 František Sokol

🎁 Hra Rozprávkari (doručenie poštou)

23 €

👤 Eva Ondogreculová

🎁 Výhodne 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

💬 Uzasny projekt, drzime palce! :)

38 €

👤 Kristína Šotniková

🎁 Hra Rozprávkari (doručenie poštou)

💬 Nesmierne ma Váš nápad potešil. Som paf z nápadu a z ilustrácií. Ďakujem a prajem Vám aj Klárke krásne (nielen) Vianoce :-)

23 €

👤 Tomas Macsicza

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Lucia Juríková

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Barbora Balunová

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Robert Cemericka

🎁 3x hra Rozprávkari

💬 Dakujem.

57 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Výhodne 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

38 €

👤 Andrej Bruch

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Mikula

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Hra Rozprávkari (doručenie poštou)

23 €

👤 Ivana Kocáková

🎁 Výhodne 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

38 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Katarina Kalocsanyiova

🎁 Výhodne 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

38 €

👤 Filip Mičev

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Hra Rozprávkari (doručenie poštou)

23 €

👤 Valéria Kadlubová

🎁 Výhodne 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

38 €

👤 Anna Kuchtova

🎁 Hra Rozprávkari (doručenie poštou)

23 €

👤 Ivana Leskova

🎁 Výhodne 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

38 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Hra Rozprávkari (doručenie poštou)

23 €

👤 Lenka Ďurechová

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Výhodne 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

38 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 3x hra Rozprávkari

60 €

   1 2 3 4 ... 52

Autori

Seiza s.r.o.

Seiza s.r.o.

Zuzana Zaťovič

Zuzana Zaťovič

sadasda

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Nepotrebujete odmenu? Tak darujte sumu podľa svojho uváženia a získajte aspoň našu vďaku.

Pozadia / Wallpapers (počítač, tablet a mobil)

Minimálna výška príspevku

5

Radi by ste hru Rozprávkari podporili, no nechcete získať samotnú hru? Potom je táto odmena určená práve vám. Ako poďakovanie za vašu podporu získate exkluzívnu sadu originálnych rozprávkových ilustrácií z hry upravených presne na rozmer pozadia do vášho počítača, mobilu alebo tabletu.

* Táto odmena je súčasťou každého ďalšieho balíka odmien a je určená exkluzívne pre podporovateľov hry na ŠTARTLAB.sk.

Výhodne 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

Minimálna výška príspevku

38

Jedna hra pre vás a druhú môžete darovať na Vianoce. Nemusíte po hru ani chodiť, poštovné a balné je zahrnuté. Oproti maloobchodnej cene ušetríte skoro 12€ a poštovné je zdarma. Ako bonus 2x rozširujúci balíček EXTRA kariet.

Hra Rozprávkari (osobné vyzdvihnutie, BA + BB)

Minimálna výška príspevku

19

Podporte nás sumou 19 EUR a my vás odmeníme hrou Rozprávkari, ktorú si budete môcť vyzdvihnúť v obchode so spoločenskými hrami iHrysko v Bratislave alebo Banskej Bystrici. Oproti predpokladanej maloobchodnej cene ušetríte až 20% a získate unikátny vianočný darček, ktorý poteší malých aj veľkých. Ako bonus rozširujúci balíček EXTRA kariet.

Hra Rozprávkari (doručenie poštou)

Minimálna výška príspevku

23

Podporte nás sumou 23 EUR a my vás odmeníme hrou Rozprávkari. Pošleme vám ju poštou. Oproti predpokladanej maloobchodnej cene ušetríte približne 20% a získate unikátny vianočný darček, ktorý poteší malých aj veľkých. Ako bonus rozširujúci balíček EXTRA kariet.

3x hra Rozprávkari

Minimálna výška príspevku

57

Podporte nás sumou 57 EUR a my vás odmeníme 3 kusmi hry Rozprávkari. Ideálna voľba pre tých, ktorí majú početné príbuzenstvo. Zháňanie vianočných darčekov nikdy nebolo jednoduchšie! Poštovné a balné je na nás. Ako bonus 3x rozširujúci balíček EXTRA kariet.

5x + 1 Bonusová hra Rozprávkari

Minimálna výška príspevku

95

Máte veľkú rodinu a veľa priateľov? Takto rýchlo a takto dobre ste vianočné darčeky ešte nikdy nemali. Podporte nás sumou 95 EUR a my vás odmeníme až 6 kusmi hry Rozprávkari! Poštovné a balné je na nás. Ako bonus 6x rozširujúci balíček EXTRA kariet.

Hra Rozprávkari + podpísaný poster A3

Minimálna výška príspevku

79

Podporte nás sumou 79 EUR a získajte hru Rozprávkari a jednu z iba tridsiatich kópií ilustrácie podľa vášho výberu vo formáte A3. Autorka ilustrácie Tina Minorová ho podpíše. Poštovné a balné je na nás.

Hra Rozprávkari + podpísaný plagát A2

Minimálna výška príspevku

99

Podporte nás sumou 99 EUR a získajte hru Rozprávkari a jednu z iba dvadsiatich kópií ilustrácie podľa vášho výberu vo formáte A2. Autorka ilustrácie Tina Minorová ho podpíše a pridá osobné venovanie. Poštovné a balné je na nás.

Hra Rozprávkari + originál ilustrácie

Minimálna výška príspevku

179

Podporte nás sumou 179 EUR a my vás odmeníme hrou Rozprávkari a originálom ilustrácie od Tiny Minorovej (formát cca A5). Stanete sa tak nielen hrdým majiteľom originálnej hry, ale aj obrazu, ktorého hodnota s pribúdajúcimi rokmi iba porastie.

Ak ste niekedy snívali o výhodnej investícii do výtvarného umenia, toto je vaša jedinečná príležitosť. Poštovné a balné je na nás.

Hra Rozprávkari + originál ilustrácie

Minimálna výška príspevku

149

Podporte nás sumou 150 EUR a my vás odmeníme hrou Rozprávkari a originálom ilustrácie od Tiny Minorovej vo veľkosti formátu zhruba A5. Stanete sa tak nielen hrdým majiteľom originálnej hry, ale aj obrazu, ktorého hodnota s pribúdajúcimi rokmi iba porastie.

Ak ste niekedy snívali o výhodnej investícii do výtvarného umenia, toto je vaša jedinečná príležitosť. Poštovné a balné je na nás.

Ranné vtáča 1+1: Dve hry Rozprávkari (doručenie poštou)

Minimálna výška príspevku

37

Veľa záujemcov o podporu projektu sa nás pýtalo na vypredaný balík Ranné vtáča. Táto odmena bola určená naším úplne prvým podporovateľom a radi by sme boli, aby ako poďakovanie mali najvýhodnejšiu odmenu a aby to tak ostalo.Vytvorili sme však novú rozprávkovú odmenu. Jedna hra pre vás a druhú môžete darovať na Vianoce. Nemusíte po hru ani chodiť, poštovné a balné je zahrnuté.

Tentokrát neváhajte! Ak sa vypredá, už viac nebude.

Ranné vtáča - hra Rozprávkari pre prvých 50 fanúšikov

Minimálna výška príspevku

17

Pre prvých 50 z vás máme špeciálnu ponuku - iba za 17 EUR vás odmeníme hrou Rozprávkari. Je to prejav našej vďaky za to, že pri nás stojíte už od začiatku.