Pavel Dvořák: MOJA ČÍNSKA DEKÁDA

Pavel Dvořák: MOJA ČÍNSKA DEKÁDA

PRÍBEHY CHLAPCA, KTORÝ DOSPEL V ČÍNE: Vtipné, ale i smutné; prekvapujúce, či niekedy až šokujúce; ale vždy veľmi zaujímavé zážitky sinológa, tlmočníka čínštiny a YouTubera Pavla Dvořáka z viac ako desiatich rokov života medzi Číňanmi.

Literatúra
Pavel Dvořák: MOJA ČÍNSKA DEKÁDA

Kampaň bola

úspešná
Získaná suma
435 % 13 046 €
Cieľ Cieľová suma
Cieľom kampane je vydanie mojej prvej knihy
3 000 €
Zvýšenie prvého nákladu
10 000 €
3
Preklad a vydanie knihy v českom jazyku
25 000 €

O projekte

Kampaň sa skončila.

 Knihu bude možné opäť kúpiť až po tom, ako vyjde. Pravdepodobný dátum je koniec júna. Presný dátum pošlem cez môj newsletter - www.cestycinou.sk


❤️ SNY SI TREBA PLNIŤ

Ako dieťa som mal spolužiaka kleptomana. Síce u kamarátov kradol, ale ukradnuté veci si nenechal, daroval ich ďalšiemu kamarátovi, u ktorého vzal niečo iné. Aj z nášho domu odišlo, a potom k nám zase prišlo, veľa vecí. Keď som bol v druhom ročníku na základnej škole, týmto spôsobom ku mne doputovala videokazeta s čínskym akčným filmom. Tento film ma úplne pohltil! Bol to Film Jackieho Chana a mne po prvýkrát do života vošla Čína. Jackie Chan a Čína ma doslova posadli...

Od detstva som vedel, že raz sa do Číny musím presťahovať! V roku 2009 som si tento sen splnil. Najprv som tu bol ako študent, potom som začal v Šanghaji pracovať ako tlmočník čínštiny.

V Číne sa mi splnil môj veľký detský sen - stretnúť sa s Jackie Chanom. O tomto stretnutí rozprávam v knihe.

V Číne sa mi splnil môj veľký detský sen - stretnúť sa s Jackie Chanom.
O tomto stretnutí rozprávam v knihe. 


Popri tlmočení som až do začiatku pandémie organizoval zájazdy po celej Číne. V Šanghaji som sa oženil a usadil. Keď mi pandémia zavrela cestovku zo dňa na deň, začal som točiť YouTube videá o živote v Číne. 

Kvôli pandémii som si musel začať budovať život nanovo. Ale podarilo sa mi to. A v lete 2021 som si konečne sadol za počítač a začal som si plniť aj môj druhý detský sen - napísať knihu! 

Moje najpopulárnejšie video na YouTube.
Zážitky s čínskou svokrou ešte bližšie rozoberám aj v knihe. 

Moja prvá kniha

Vo viac ako tridsiatich kapitolách som sa rozpísal o tých najlepších zážitkoch, čo ma v Ríši stredu za tie roky stretli:

 • Napríklad zápiskami zo štúdií vám porozprávam, ako vyzerá život čínskych študentov a svet mládeže, ktorá v obrovskej konkurencii bojuje o miesto...
 • Poviem vám, aké to bolo spontánne sa presťahovať do takmer tridsať miliónového mesta bez zázemia a známostí, aké je to byť súčasťou čínskej rodiny, s čínskou manželkou a čínskou svokrou...
 • Pobavím vás bizarnými zážitkami z tlmočení a vezmem vás za oponu svetovej ekonomiky i medzinárodného obchodu...
 • Porozprávam vám, aké to bolo tlmočiť pre malé firmy, či obrovské korporácie, alebo ako som sa stretol s čínskym prezidentom a slávnym hercom Jackie Chanom...
 • Dozviete sa, čo boli najťažšie a najsmutnejšie momenty života v Číne, ale aj čo sú moje najkrajšie, či najvtipnejšie spomienky. A ešte oveľa viac...

Kniha vyjde aj ako ekniha a ako audiokniha. Audiokniha vyjde vo Vydavateľstve Audiolibrix/Publixing a nahovorí ju Mário Zeumer.


Dôležité otázky a odpovede

Prečo robím kampaň? Kedy vyjde kniha?

 • Moja kniha vyjde určite už tento rok, ideálne ešte pred letom. Touto kampaňou chcem vydanie urýchliť, zároveň ju chcem s vašou pomocou vydať vo vyššom náklade, čo mi pomôže znížiť náklady a znížiť tak jej predajnú cenu, vďaka čomu sa mi ju podarí dostať k širšiemu publiku. 

Koľko potrebujem peňazí?

 • Cieľ kampane je 3000€, pretože som chcel tento cieľ nastaviť realisticky. Neviem, koľko ľudí prejaví o moju knihu záujem. Avšak vydanie kvalitnej, farebnej knihy na dobrom papieri stojí takmer dvadsať tisíc eur. A knihe trvá rok, až dva roky, kým sa zaplatí. Cieľ kampane je síce nastavený nízko, ale v kútiku duše verím, že bude úspešná a cieľ prekonáme.
 • Doplnenie: Cieľ sme prekonali za 5 hodín :) Kampaň rozšíril aj o ďalšie ciele, ktoré verím že sa podarí naplniť. 

V akom stave už je kniha? 

 • Kniha je napísaná a prešla rukami oponentov i redaktora. Počas tejto kampane prebieha zalamovanie textu, finálne korektúry a tlač. Tlač väčšinou trvá jeden mesiac, avšak momentálne je celosvetový nedostatok papiera, a tak tlačiareň nevie garantovať termíny. Verím že kniha vyjde ešte pred letom!

Budem posielať aj do zahraničia?

 • Áno, knihu budem posielať aj do iných krajín EÚ, samozrejme vrátane ČR (na to sa ma často pýtate). Aj do Číny si pošlem dostatočný počet pre ľudí, čo tu žijú so mnou. Bohužiaľ StartLab pri potvrdení objednávky podporuje iba doručenie Slovensko, ale to nevadí. Pred odosielaním odmien každému pošlem mail, kde bude môcť potvrdiť, či zmeniť adresu dodania, a tam bude možné vybrať aj zahraničie. Cenu dopravy nebudem zvyšovať, keďže som vám vďačný za podporu tejto kampane :) 

Vyjde kniha aj v iných jazykoch? 

 • Rád by som knihu vydal aj v češtine. To bude záležať na tom, ako dopadne táto kampaň a či nájdem české vydavateľstvo, ktoré by nám pomohlo s distribúciou. Do iných jazykov ako do češtiny však knihu prekladať nebudem. 

Kniha obsahuje 128 nádherných celostranových fotografií.

Mnohé historky z knihy som ešte nikdy nezverejnil!

Ešte nie ste rozhodnutý? 

 • Kniha má tridsať kapitol a približne 250 strán (presný počet strán sa môže zmeniť po zalomení).
 • Kniha je plnofarebná a obsahuje 128 mojich najlepších fotografií.
 • Všetky texty v knihe sú nové a hoci som niektoré veci mohol spomenúť v mojich videách, kniha nie je prepisom videí a nie sú to ani články z blogu. Je to skrátka úplne nová kniha a mnohé historky, ktoré v knihe sú, som nikdy predtým nezverejnil
 • Kniha bude v tvrdej väzbe na kvalitnom papieri, tak ako je u nás vo vydavateľstve zvykom. Dizajn knihy vytvorilo popredné slovenské dizajnérske štúdium Pergamen. 
 • Kniha mala niekoľko oponentov, aby bola naozaj kvalitná a aby sa v nej neboli chybné údaje. Oponentmi knihy sú PhDr. Daniela Dvořáková, DrSc., PhDr. Miriam Hlavačková, PhD.., Ing. Mgr. Richard Turcsányi, Ph.D.. Zodpovedná redaktorka je Nataša Holinová. 

Špeciálna odmena pre podporovateľov

Mená sú v čínskej kultúre veľmi dôležité, majú význam, ktorý podľa Číňanov určuje náš osud. Mne moje čínske meno vybrala manželka na základe dvoch citátov. Ten prvý "Hovor uvážlivo, konaj rozvážne" som sa rozhodol premeniť aj na krásny, ručne robený zápisník s čistými stranami od slovenskej firmy Remini, ktorý slúži ako jedna z odmien pri podpore tejto kampane. Čo bol ten druhý citát, sa dozviete v knihe.

Pri podpore nad 100€ vám s mojou manželkou na základe rozhovoru vyberieme jedinečné čínske meno a aj vás naučím, ako ho zapísať čínskymi znakmi!

Zápisník Remini vychádza spoločne s knihou

Kniha plná fotografií

Môj o viac ako dvadsať rokov starší brat, Jakub Dvořák, bol špičkový fotograf a dizajnér, ktorý spoluzaložil dnes už legendárne dizajnové štúdio Pergamen. Navrhol a aj nafotil všetky knihy môjho otca, historika Pavla Dvořáka. Ich najznámejšie spoločné dielo sa volá Stopy dávnej minulosti. Od detstva som bratovi pomáhal, a tak aj mňa naučil narábať s fotoaparátom.

Traja Dvořáci - ja, môj brat a otec. 

To, že som aj ja fotil do otcových kníh, sa mi počas mojich ciest po Číne náramne zišlo. Časom som fotografii úplne prepadol. Nafotil som desaťtisíce záberov. Trvalo mi niekoľko týždňov, kým som z tejto obrovskej zbierky vybral tie najkrajšie, ktoré si zaslúžia byť v knihe. 

Kto je Pavel Dvořák?

V skratke

Pochádzam z Budmeríc. Vyštudoval som sinológiu na Univerzite Palackého v Olomouci. Od roku 2009 žijem v Číne, kde som sa aj oženil. Pracoval som ako tlmočník čínštiny. Tlmočil som napríklad bilaterálne rokovania s čínskym premiérom Li Keqiangom aj prezidentom Xi Jinpingom, ale aj rokovania nadnárodných firiem ako LEGO či Mondelez. Pred pandémiou som organizoval cestovateľské zájazdy do netradičných destinácií Číny. Počas pandémie som založil YouTube kanál o živote v Šanghaji a čínskej kultúre Pavel Dvořák - Cesty Čínou, a taktiež už roky píšem rovnomenný blog - www.cestycinou.sk .

Ak máte viac času

Čínštinu som sa začal učiť už na základnej škole a na univerzite v Olomouci som vyštudoval sinológiu. Počas štúdii som sa prvýkrát vydal do Číny a od roku 2012 žijem trvalo v Šanghaji, kde som sa aj oženil a niekoľko rokov som sa živil ako tlmočník čínštiny. Pracoval som s firmami ako LEGO, Mondelez, či Volkswagen a tlmočil bilaterálne rokovania s premiérom ČĽR - Li Keqiangom a prezidentom ČĽR - Xi Jinpingom. Tlmočenie, na ktoré najviac spomínam, bolo pre Jiřího Menzla, s ktorým som spoločne osobne spoznal aj Jackie Chana, keďže spolu odovzdávali cenu na festivale Shanghai film festival.

Ja s mojou manželkou

Pred pandémiou koronavírusu som viac ako polovicu každého roka trávil na cestách po tejto obrovskej krajine. Spoznával som všetky jej zákutia - slávne, ale aj skryté. Jej pekné, ale aj škaredé stránky. Neustále som zbieral príbehy ľudí a snažil sa ich interpetovať cez môj blog. Chcel som ľudom ukázať Čínu tak, ako ju poznám – krásnu, pestrú, nedokonalú a ľudskú. Aj preto som časom začal organizovať mnou sprevádzané cesty po slávnych, ale aj neznámych miestach Číny. Orientoval som sa najmä na netradičné destinácie - napríklad sme s klientmi stanovali na historickej ceste čaju a koní a putovali sme s karavánou mulíc, či sme bývali v horách s tibetskými nomádmi, navštívili sme 2000 rokov staré čajovníkové lesy, alebo sme s roľníkmi mleli čínsku kávu... Okrem turistických ciest som organizoval a viedol aj poznávacie cesty slovenských obchodných delegácií po čínskych ekonomických centrách, popredných továrniach Číny ako napríklad Huawei, Haier, CRRC a iné; ako aj po malých garážových továrničkách v Číne. To všetko je zaznamenané aj v mojej knihe. 

Ja s mojimi klientmi na Čínskom múre
Ako začala pandémia, nevedel som, kam ďalej, ale musel som sa vynájsť. Preložil som prvú knihu - Denník z Wuhanu, začal som pracovať na vlastnej knihe - Moja čínska dekáda, a, najmä, som rozbehol dnes už populárny slovenský YouTube kanál o živote v Šanghaji. Blog a tvorba videí, spolu s vydávaním knižiek v rodinnom vydavateľstve, ktoré založil môj otec, sú dnes už mojou hlavnou prácou a s napätím čakám, kam ďalej ma život zanesie. 

Vydavateľstvo Rak

Kniha vyjde v našej rodinnej firme - Vydavateľstvo Rak, ktoré založil môj otec, známy historik Pavel Dvořák. Vydali sme napríklad dejiny Slovenska v edícii Stopy dávnej minulosti, ale aj veľa ďalších kníh. Dnes vediem firmu ja s mojou mamou. 

Vyzbierané prostriedky, ktoré prevýšia náklady na knihu, použijeme na vydanie už vypredaných stredovekých kroník, po ktorých je na trhu obrovský dopyt. 


O projekte

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Moja čínska dekáda
Moja čínska dekáda

Minimálna výška príspevku

19

1x kniha Moja čínska dekáda

Doručenie: Leto 2022

Kniha a ekniha
Kniha a ekniha

Minimálna výška príspevku

25

Moja čínska dekáda ako kniha a ekniha

Doručenie: Leto 2022

Kniha a audiokniha
Kniha a audiokniha

Minimálna výška príspevku

30

Moja čínska dekáda ako kniha a audiokniha

Doručenie: Leto 2022

Digitálne verzie
Digitálne verzie

Minimálna výška príspevku

22

Moja čínska dekáda ako audiokniha a ekniha

Doručenie: Leto 2022

Kniha a zápisník
Kniha a zápisník

Minimálna výška príspevku

35

Kniha Moja čínska dekáda a zápisník Remini

Doručenie: Leto 2022

Dve knihy
Dve knihy

Minimálna výška príspevku

35

2x kniha Moja čínska dekáda

Doručenie: Leto 2022

Kniha, audiokniha a ekniha
Kniha, audiokniha a ekniha

Minimálna výška príspevku

35

Kniha, audiokniha a ekniha

Doručenie: Leto 2022

Kniha a audiokniha, zápisník
Kniha a audiokniha, zápisník

Minimálna výška príspevku

45

Moja čínska dekáda ako kniha a audiokniha, zápisník Remini

Doručenie: Leto 2022

Kniha, zápisník, Wuhan
Kniha, zápisník, Wuhan

Minimálna výška príspevku

49

Kniha Moja čínska dekáda, zápisník Remini, kniha Denník z Wuhanu

Doručenie: Leto 2022

Kniha, audiokniha, zápisník, Wuhan
Kniha, audiokniha, zápisník, Wuhan

Minimálna výška príspevku

60

Moja čínska dekáda ako kniha a audiokniha, zápisník Remini, Denník z Wuhanu

Doručenie: Leto 2022

Kniha, zápisník, Wuhan, Členstvo na blogu + čínske meno
Kniha, zápisník, Wuhan, Členstvo na blogu + čínske meno

Minimálna výška príspevku

110

Kniha Moja čínska dekáda, zápisník Remini, kniha Denník z Wuhanu, ročné členstvo na blogu (stredná úroveň). Pri podpore nad 100€ vám s mojou manželkou na základe rozhovoru vyberieme jedinečné čínske meno a aj vás naučím, ako ho zapísať čínskymi znakmi.

Doručenie: Leto 2022

Kniha, zápísník a členstvo + čínske meno
Kniha, zápísník a členstvo + čínske meno

Minimálna výška príspevku

110

Moja čínska dekáda ako kniha, ekniha a audiokniha, zápisník Remini, ročné členstvo na mojom blogu (stredná úroveň). Pri podpore nad 100€ vám s mojou manželkou na základe rozhovoru vyberieme jedinečné čínske meno a aj vás naučím, ako ho zapísať čínskymi znakmi.

Doručenie: Leto 2022

Kniha, audiokniha a ekniha, Wuhan, Zápisník, členstvo + čínske meno
Kniha, audiokniha a ekniha, Wuhan, Zápisník, členstvo + čínske meno

Minimálna výška príspevku

120

Moja čínska dekáda ako kniha, audiokniha a ekniha, Denník z Wuhanu, zápisník Remini, ročné členstvo na blogu (stredná úroveň). Pri podpore nad 100€ vám s mojou manželkou na základe rozhovoru vyberieme jedinečné čínske meno a aj vás naučím, ako ho zapísať čínskymi znakmi.

Doručenie: Leto 2022

Kniha, audiokniha a ekniha, Wuhan, Zápisník, členstvo+ ( + čínske meno)
Kniha, audiokniha a ekniha, Wuhan, Zápisník, členstvo+ ( + čínske meno)

Minimálna výška príspevku

220

Moja čínska dekáda ako kniha, audiokniha a ekniha, Denník z Wuhanu, zápisník Remini, ročné členstvo na blogu (najvyššia úroveň). Pri podpore nad 100€ vám s mojou manželkou na základe rozhovoru vyberieme jedinečné čínske meno a aj vás naučím, ako ho zapísať čínskymi znakmi.

Doručenie: Leto 2022

YouTube kanál
YouTube kanál

Minimálna výška príspevku

350

Sponzorovaný segment v mojom videu a všetky predchádzajúce odmeny.

Doručenie: Leto 2022

Prednáška
Prednáška

Minimálna výška príspevku

500

Súkromná prednáška (pravdepodobne online) a všetky predchádzajúce výhody.

Doručenie: Leto 2022

Sponzor
Sponzor

Minimálna výška príspevku

1 000

Logo v knihe a všetky predchádzajúce odmeny.

Doručenie: Leto 2022

Novinky

Máte už knihu doma?

Update #4, 18.07.2022

Všetky knihy, eknihy, audioknihy a zápisníky boli odoslané. K dnešnému dňu by ste ich už mali všetci mať doma. Neprišla vám kniha? Napíšte mi na p@veldvorak.com, alebo odpovedzte na tento mail a spoločne nájdeme príčinu. 

Mám na vás poslednú prosbu. Pomôžte mi dostať knihu medzi ľudí. Napíšte jej krátku recenziu na Martinuse. Stačí pár slov, aj to pomôže. A nie len že to pomôže knihe, ale ja už natrpezlivo čakám na vaše reakcie. Zopár mi ich prišlo mailom a zatiaľ sú veľmi pozitívne, to som rád :) 

Máte času viac? Okrem samotnej recenzie môžete knihu zazdielať aj na vašich sociálnych sieťach. Či už fotku, že vám kniha prišla, alebo odkaz na knihu. Mnohí ste ma už označili na Instagrame a každá fotka, či video ma extrémne poteší. Odkazy môžete zdielať tieto:
Kniha na Martinuse: https://www.martinus.sk/?uItem=1615167
Kniha u nás na webe: https://vydavatelstvorak.sk/shop/osudy/moja-cinska-dekada-pribehy-chlapca-ktory-dospel-v-cine
Audiokniha: https://www.audiolibrix.com/sk/Directory/Book/11339/Audiokniha-Moja-cinska-dekada-Pavel-Dvorak-ml

Ešte raz všetkým ďakujem za podporu a verím že sa vám kniha páči. A ak ste zvedavý, čo sa chystá ďalej, práve som dal malú ochutnávku na môj blog: https://www.cestycinou.sk/som-nevyspaty-unaveny-a-spokojny/

Ďakujem

p.s.: Nezabudnite na recenziu na Martinuse ? https://www.martinus.sk/?uItem=1615167


Termín dodania knihy

Update #3, 27.06.2022

Milí priatelia,

tak máme od tlačiarne dátum dodania knižky Moja čínska dekáda. Do skladu nám ich odošlú 8. júla. V priebehu dvoch týždňov by ste tak už mali mať knižku doma, na čo sa veľmi teším. Ak ste si kúpili aj zápisník, príde vám tiež, tie už máme vyrobené. Rovnako aj prebiehajú posledné úpravy eknihy a audioknihy, odkazy na stiahnutie vám budem posielať približne v rovnakom termíne.

Na kampaň prišli doslova stovky objednávok, všetky som musel manuálne spracovať a preto je možné, že som sa niekde mohol aj pomýliť. Preto po tom, ako budú všetky zásielky odoslané, tak vám pošlem ešte jeden potvrdzujúci mail, či vám knižky prišli v poriadku a tak ako ste si ich objednali. 

Ešte jedna dôležitá informácia. Začiatkom roka 2023 vyjde knihy aj v češtine. Momentálne sa prekladá. Ak chcete dostať českú knihu a nie slovenskú, prosím napíšte mi to v priebehu tohoto týždňa mailom na p@veldvorak.com, alebo odpoveďou na tento mail. Odosielanie slovenskej knihy potom zruším a pridám vás ako príjemcu na českú knihu. 

Posledná aktualizácia, na našich stránkach sme znova spustili predaj knižky a aj zápisníku. Ak ste si ich chceli ešte dokúpiť, alebo niekomu odporučiť, môžete tak spraviť na tomto odkaze: https://vydavatelstvorak.sk/shop/osudy/moja-cinska-dekada-pribehy-chlapca-ktory-dospel-v-cine

No a to by malo byť z noviniek všetko. Veľmi sa teším až vám knižky doručím a úprimne sa teším na vaše dojmy. Neváhajte mi ich potom napísať. Ako pozitívne, tak aj negatívne, kritiky sa báť nebudem, sľubujem :) 

Pavel

Posledné hodiny kampane

Update #2, 13.05.2022

Milí priatelia, do konca kampane na knižku Moja čínska dekáda ostáva posledných 20 hodín. Kampaň bola úspešná, za čo vám strašne ďakujem a knižka k vám určite príde. Usilovne na nej pracujeme.

Ak máte vo Vašom okolí ešte niekoho, koho by knižka mohla zaujímať, teraz je posledná príležitosť na to ich na ňu upozorniť. Po vydaní bude knižka zrejme drahšia, ako je cena počas kampane. Ak by ste chceli kampaň ešte na poslednú chvíľu niekomu poslať, stačí im skopírovať tento odkaz: https://www.startlab.sk/cinskadekada

Ešte raz ďakujem a už sa veľmi teším, až vám knižku budem môcť poslať. 

Pavel

Nové odmeny a doručenie do ČR

Update #1, 15.04.2022

Ďakujem vám všetkým za úžasnú podporu. Cieľ kampane sme naplnili za 5 hodín! Neuveriteľné. A ešte nám ostáva 29 dní. Pridal som preto kampani ďalšie dva ciele, ktoré by som rád naplnil:

 • Pri dosiahnutí prvého cieľu (10 000€) navýšim prvý náklad knihy pravdepodobne na dvojnásobok.
 • A ak by sa nám podarilo naplniť aj druhý cieľ (25 000€), knihu preložím do češtiny a vyjde aj v ČR ako samostatná kniha . Veľa z vás o tom má záujem a úprimne, aj mňa to veľmi láka. Ak by sa to podarilo, pred odoslaním knižky sa vás najprv opýtam, či by ste mali záujem o slovenskú, alebo českú verziu. I keď ešte neviem, či sa mi to samozrejme podarí. Ak by ste radi videli aj českú knihu, môžete k tomu dopomôcť tým, že mi pomôžete kampaň zdielať ďalej. Toto je odkaz kampane: https://www.startlab.sk/projekty/2749-pavel-dvorak-moja-cinska-dekada/

Najčastejšie od vás dostávam dve správy. Či budeme doručovať aj do Českej Republiky a či sa dajú zakúpiť iba digitálne verzie. 

 • Odmeny budem doručovať aj do Českej Republiky. StartLab to však bohužiaľ nepodporuje, čo som zistil až po spustení. Avšak my knihu určite doručíme aj keď vám StartLab nechá ako krajinu Slovensko. Môžete si vybrať ktorúkoľvek odmenu. Mrzia ma komplikácie, toto je moja prvá kampaň, nabudúce budem múdrejší. 
 • Medzi odmeny som pridal aj čisto digitálnu odmenu - audioknihu + eknihu. 

Ešte raz vám všetkým ďakujem. Ste úžasní!

Pavel

Podporovatelia

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

19 €

👤 Benjamins Investors Group s.r.o.

🎁 YouTube kanál

💬 V mene celej spoločnosti Benjamins Investors Group prajeme veľa úspechov :)

350 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha a audiokniha, zápisník

48 €

+ 4 € ?

👤 Hugo Kasanicky

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Šimon Švorc

🎁 Kniha, zápisník, Wuhan

52 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Jana Ševčíková

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Miroslav JIRÁNEK

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Adriána Gergelová

🎁 Moja čínska dekáda

19 €

+ 3 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

+ 3 € ?

👤 Matej Marcinek

🎁 Kniha, zápisník, Wuhan

52 €

+ 8 € ?

👤 Jakub Mrozek

🎁 YouTube kanál

350 €

+ 11 € ?

👤 Anna Malčeková

🎁 Moja čínska dekáda

💬 Dobrý deň, teším sa na knihu a ďalšie videa :) Ďakujem Anka

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

+ 2 € ?

👤 Karol Prudil - remini

🎁 Moja čínska dekáda

💬 Držíme palce :)

22 €

+ 2 € ?

👤 Ján Michalovič

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Peter Pisko

🎁 Kniha, zápisník, Wuhan, Členstvo na blogu + čínske meno

💬 Ahoj Ten náš výlet s Tebou bol jeden z najlepších v mojom živote , Ďakujem Peter Pisko

110 €

+ 6 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha a ekniha

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Moja čínska dekáda

19 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha a audiokniha

33 €

+ 3 € ?

👤 Martin Suchý

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Veronika Novosadova

🎁 Moja čínska dekáda

22 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha a audiokniha

30 €

+ 5 € ?

   1 2 3 4 ... 15

Autori

Miesto realizácie projektu

Trnavský kraj

Vydavateľstvo RAK

Vydavateľstvo RAK

Vydavateľstvo Rak je rodinné vydavateľstvo, ktoré založil slovenský historik Pavel Dvořák.

Pavel Dvořák

Pavel Dvořák

Volám sa Pavel Dvořák, 12 rokov žijem v Číne, píšem blog a natáčam videá o čínskej kultúre a živote v Šanghaji; píšem, prekladám a vydávam knihy. Občas tlmočím čínštinu.

Vyúčtovanie

Knihy úspešne vyšla, je v predaji a čitateľské ohlasy sú skvelé.

tlač
10 000
Redakcia a oponentpra
2 000
honoráre
3 000
Grafické spracovanie
3 000
Náklady spolu
18 000

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Moja čínska dekáda
Moja čínska dekáda

Minimálna výška príspevku

19

1x kniha Moja čínska dekáda

Doručenie: Leto 2022

Kniha a ekniha
Kniha a ekniha

Minimálna výška príspevku

25

Moja čínska dekáda ako kniha a ekniha

Doručenie: Leto 2022

Kniha a audiokniha
Kniha a audiokniha

Minimálna výška príspevku

30

Moja čínska dekáda ako kniha a audiokniha

Doručenie: Leto 2022

Digitálne verzie
Digitálne verzie

Minimálna výška príspevku

22

Moja čínska dekáda ako audiokniha a ekniha

Doručenie: Leto 2022

Kniha a zápisník
Kniha a zápisník

Minimálna výška príspevku

35

Kniha Moja čínska dekáda a zápisník Remini

Doručenie: Leto 2022

Dve knihy
Dve knihy

Minimálna výška príspevku

35

2x kniha Moja čínska dekáda

Doručenie: Leto 2022

Kniha, audiokniha a ekniha
Kniha, audiokniha a ekniha

Minimálna výška príspevku

35

Kniha, audiokniha a ekniha

Doručenie: Leto 2022

Kniha a audiokniha, zápisník
Kniha a audiokniha, zápisník

Minimálna výška príspevku

45

Moja čínska dekáda ako kniha a audiokniha, zápisník Remini

Doručenie: Leto 2022

Kniha, zápisník, Wuhan
Kniha, zápisník, Wuhan

Minimálna výška príspevku

49

Kniha Moja čínska dekáda, zápisník Remini, kniha Denník z Wuhanu

Doručenie: Leto 2022

Kniha, audiokniha, zápisník, Wuhan
Kniha, audiokniha, zápisník, Wuhan

Minimálna výška príspevku

60

Moja čínska dekáda ako kniha a audiokniha, zápisník Remini, Denník z Wuhanu

Doručenie: Leto 2022

Kniha, zápisník, Wuhan, Členstvo na blogu + čínske meno
Kniha, zápisník, Wuhan, Členstvo na blogu + čínske meno

Minimálna výška príspevku

110

Kniha Moja čínska dekáda, zápisník Remini, kniha Denník z Wuhanu, ročné členstvo na blogu (stredná úroveň). Pri podpore nad 100€ vám s mojou manželkou na základe rozhovoru vyberieme jedinečné čínske meno a aj vás naučím, ako ho zapísať čínskymi znakmi.

Doručenie: Leto 2022

Kniha, zápísník a členstvo + čínske meno
Kniha, zápísník a členstvo + čínske meno

Minimálna výška príspevku

110

Moja čínska dekáda ako kniha, ekniha a audiokniha, zápisník Remini, ročné členstvo na mojom blogu (stredná úroveň). Pri podpore nad 100€ vám s mojou manželkou na základe rozhovoru vyberieme jedinečné čínske meno a aj vás naučím, ako ho zapísať čínskymi znakmi.

Doručenie: Leto 2022

Kniha, audiokniha a ekniha, Wuhan, Zápisník, členstvo + čínske meno
Kniha, audiokniha a ekniha, Wuhan, Zápisník, členstvo + čínske meno

Minimálna výška príspevku

120

Moja čínska dekáda ako kniha, audiokniha a ekniha, Denník z Wuhanu, zápisník Remini, ročné členstvo na blogu (stredná úroveň). Pri podpore nad 100€ vám s mojou manželkou na základe rozhovoru vyberieme jedinečné čínske meno a aj vás naučím, ako ho zapísať čínskymi znakmi.

Doručenie: Leto 2022

Kniha, audiokniha a ekniha, Wuhan, Zápisník, členstvo+ ( + čínske meno)
Kniha, audiokniha a ekniha, Wuhan, Zápisník, členstvo+ ( + čínske meno)

Minimálna výška príspevku

220

Moja čínska dekáda ako kniha, audiokniha a ekniha, Denník z Wuhanu, zápisník Remini, ročné členstvo na blogu (najvyššia úroveň). Pri podpore nad 100€ vám s mojou manželkou na základe rozhovoru vyberieme jedinečné čínske meno a aj vás naučím, ako ho zapísať čínskymi znakmi.

Doručenie: Leto 2022

YouTube kanál
YouTube kanál

Minimálna výška príspevku

350

Sponzorovaný segment v mojom videu a všetky predchádzajúce odmeny.

Doručenie: Leto 2022

Prednáška
Prednáška

Minimálna výška príspevku

500

Súkromná prednáška (pravdepodobne online) a všetky predchádzajúce výhody.

Doručenie: Leto 2022

Sponzor
Sponzor

Minimálna výška príspevku

1 000

Logo v knihe a všetky predchádzajúce odmeny.

Doručenie: Leto 2022