Tajomstvo ríše draka – rastúca a interaktívna rozprávková kniha

Rozprávky môžu byť viac než len príjemná spoločná chvíľa pri ich čítaní. Môžu byť mocným nástrojom, ktorý pomáha deťom harmonicky sa rozvíjať a napĺňať svoj potenciál. Nesú totiž v sebe múdrosť zhustenú do symbolickej podoby, sú univerzálnymi príbehmi o životných výzvach, v ktorých rastie a dozrieva detská psychika. Poďte spolu s deťmi prežívať príbehy v ríši draka a nájsť tam cesty do hĺbky seba.

Literatúra
Tajomstvo ríše draka – rastúca a interaktívna rozprávková kniha
Kampaň bola
úspešná
Získaná suma
187 %
8 413 €
Cieľ Cieľová suma
Dokončenie knihy po grafickej stránke a jej vydanie
4 500 €
Väčší počet vytlačených kníh + čítania a besedy s deťmi po Slovensku.
6 500 €
Audiokniha
8 000 €
O projekte

Kniha, ktorá sa s deťmi rozpráva...

Tajomstvo ríše draka je interaktívna rozprávková kniha, ktorá deti jemne a láskavo, dobrodružne aj vtipne povedie do ich vnútornej krajiny. Spolu s detskými i zvieracími hrdinami nachádzajú cesty k splneniu svojich snov, k prekonaniu životných výziev a sami k sebe.

Vo viacerých príbehoch sa deti stávajú spolutvorcami deja, čo je jedno z posolstiev knihy – ukázať deťom, že si môžu a vedia utvárať svoj život.

Dej rozprávok je popretkávaný otázkami, ktoré deťom pomáhajú stotožniť sa s hrdinami a nájsť si pre seba v príbehu presne to, čo práve potrebujú. Na otázky môžu spolu s deťmi odpovedať aj dospelí čitatelia (rodičia, starí rodičia, učitelia…):

  • Kam by ste zaleteli, keby to bolo možné?
  • Od akého zvieraťa by ste sa chceli niečo naučiť?
  • Kde sa cítite bezpečne, keď vám je smutno a boľavo?
  • Dá sa báť a byť odvážny naraz?
  • Aká je podľa vás skutočná sila?
  • Môže byť hnev užitočný?
Odpovede sú cestou, ako môžu dospelí deťom lepšie porozumieť; a taktiež sa deti učia rozumieť samy sebe.

Kniha, ktorá rastie spolu s deťmi

Knihu som nazvala „rastúca”, pretože v nej je 5 príbehov pre menšie a 5 pre väčšie deti, a teda môže rásť spolu s deťmi. Alebo deti s ňou…

Doteraz si našla nadšených čitateľov na vekovej škále 3 – 11 rokov. Rozprávky majú viacero myšlienkových úrovní, takže v každom veku zafunguje niečo iné.  Hornú vekovú hranicu neviem úplne určiť, lebo sa ukazuje, že príbehy tešia a inšpirujú aj dospelých :).

Prvý raz sme Legendu o žeriavovi a hadovi čítali večer a práve sme trafili deň, kedy mala Izy nejaký konflikt s kamarátkou v škole. Rozprávka jej veľmi pomohla rozhovoriť sa aj si poplakať, a teda keď som pokračovala, tak zaspala, lebo sa jej uľavilo. Na konci príbehu som si uvedomila, že sa tam rozoberal práve môj problém, s ktorým sa pasujem. Dokonca aj môj muž si z toho veľa zobral."

Laura s dcérkou Izy (7 rokov)

Ako to s knihou vyzerá teraz?

V súčasnosti sú napísané všetky rozprávky, ktoré prešli odborným posúdením textu i jazykovou a štylistickou korektúrou. Vo svojich rukách ich má teraz grafik, a ten má neľahkú, no krásnu úlohu text upraviť – kniha totiž bude inak (iným jazykom aj iným vizuálnym štýlom) komunikovať s menšími a inak s väčšími deťmi. Ilustrátorka Veronika Kalužáková usilovne pracuje na množstve obrázkov, ktoré dotvárajú atmosféru príbehov.

Verím, že všetky potrebné práce sa nám podarí dokončiť počas leta a kniha bude môcť vyjsť na jeseň. Určite s ňou môžete počítať ako s výnimočným vianočným darčekom :).

A ako bude kniha vyzerať, keď bude hotová?

Je sa veru na čo tešiť :). Bude v pevnej, šitej väzbe, vo formáte A5, so zlatou ražbou na obálke – tento netypický detail som zvolila preto, aby deťom (i nám dospelým) pripomínal, že v (svojej) hĺbke dokážeme nájsť poklad. A bude jej aj celkom dosť – 10 rozprávok bude mať okolo 200 strán :).

Vašu podporu použijem na pokrytie nákladov súvisiacich s vydaním knihy a na jej propagáciu a tlač.

Príbeh knihy

Prvú rozprávku som napísala v roku 2018, ale korienky knihy siahajú až do roku 2010, keď som začala s deťmi v denných táboroch cvičiť detské tai chi.

Tai chi sa považuje za jeden z najdokonalejších pohybových systémov, ktorý harmonicky rozvíja telo, myseľ aj ducha

Pri cvičení s deťmi som vyvinula svoj vlastný systém, ktorý som nazvala Hravé tai chi, a ktorý svojím jazykom aj prístupom deti oslovuje a baví. Z cvikov detského tai chi som teraz vybrala tie najdôležitejšie posolstvá a tie sú základom pre príbehy v knihe. Slovo tai chi ani v jednom nenájdete, ale dočítate sa o rovnováhe, sústredení, uvoľnení, harmónii...

Verím, že ak podporíme citlivosť a vnímavosť našich detí, svet sa môže stať lepším miestom.

Kamaráti pre knihu - aj pre vaše deti

Úprimne verím, že kniha má potenciál pomôcť deťom rásť do zdravého sebavedomia, viesť ich k tomu, aby dokázali vnímať, čo a prečo sa v nich deje, a aby sa rozvíjali v rovnováhe telesnej aj duševnej.

Aby som tento dôležitý proces ešte viac podporila, mám v kampani aj ďalšie, doplnkové ciele – pracovný zošit; audioknihu a „tour“ po slovenských knižniciach (školách, škôlkach…) s čítaním a diskusiou. Prostredníctvom nadácie Dobrý anjel poputujú knihy na detské onkologické oddelenia v nemocniciach.

Knižka komunikuje s dieťaťom jeho vlastným jazykom, prosí ho o radu, pýta sa na jeho pocity, názory, dáva mu možnosť vstúpiť do rozprávkovej ríše. Pripomenula mi kultový Nekonečný príbeh, v ktorom malého chlapca vtiahla kniha do deja, aby sa stal súčasťou príbehu o ríši Fantázie. Táto kniha disponuje rovnakým čarom krásnej interakcie medzi ňou a detským čitateľom.

Ivana Lacková, spisovateľka

A kto pre vás rozprávky napísal?

Moje meno je Anna Ďarmati, a hoci na prvú knihu som si počkala do 43 rokov, dušu spisovateľky v sebe vnímam odmalička. Cez prácu s deťmi a prácu na sebe sa môj talent spojil s vnútornou zrelosťou a výsledkom je Tajomstvo ríše draka.

Budem rada, keď zrod knihy podporíte, aby toto Tajomstvo odhalilo čím viac detí. Ďakujem vám, vaša podpora pre mňa znamená veľa.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Knižka Tajomstvo ríše draka

Knižka Tajomstvo ríše draka

Minimálna výška príspevku
20

Vôňa novučičkej knihy... Chuť hneď sa do nej začítať... Mäkký, príjemný papier lákajúci hladiť ho... Zlaté, do hĺbky vyrazené písmená na obale... Radosť z knihy, ktorá vás roztancuje... Pri tejto odmene zapojíte všetky svoje zmysly. A už čoskoro odhalíte, čo je tým Tajomstvom ríše draka. Osobný odber v Bratislave alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Knižka Tajomstvo ríše draka + hrnček

Knižka Tajomstvo ríše draka + hrnček

Minimálna výška príspevku
30

"Všetko, čo potrebuješ, je čaj a knihy", hovorí známy citát. Táto odmena kombinuje oboje. Získate s ňou 1 knihu a 1 hrnček s motívom podľa svojho výberu - lukostrelkyňa Mona s líškou Linou alebo Drak, ktorého tajomnú ríšu v knihe objavíte. Osobný odber v Bratislave alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Knižka Tajomstvo ríše draka + ilustrátorský set

Knižka Tajomstvo ríše draka + ilustrátorský set

Minimálna výška príspevku
30

Páčia sa vám ilustrácie našej Veroniky? Sú naozaj láskavé a milé, potešia oko i srdce. S touto odmenou získate 1 knižku, 1 ilustráciu podľa svojho výberu (vo formáte A5, vytlačenú na kvalitnom papieri), 4 pohľadnice a 4 nálepky - na nich budete mať všetky 4 motívy. Osobný odber v Bratislave alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Knižka Tajomstvo ríše draka + detské tričko

Knižka Tajomstvo ríše draka + detské tričko

Minimálna výška príspevku
45

Príbehy v knihe podľa viacerých recenzií rozsvecujú vnútorné svetlo. S naším tričkom vaše deti zažiaria aj navonok. S touto odmenou získate 1 knižku a 1 tričko s motívom podľa svojho výberu: lukostrelkyňa Mona s líškou Linou alebo Drak, ktorého tajomnú ríšu v knihe objavíte. Veľkosť trička si zvolíte v ďalšom kroku. Osobný odber v Bratislave alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Malý balíček - 3 knižky Tajomstvo ríše draka

Malý balíček - 3 knižky Tajomstvo ríše draka

Minimálna výška príspevku
57

1 knižka pre vás a dve do daru? Skvelý nápad! S touto odmenou získate 3 knižky a ako darček vám pribalíme aj 3 pohľadnice. Osobný odber v Bratislave alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Hravé tai chi pre deti - online kurz

Hravé tai chi pre deti - online kurz

Minimálna výška príspevku
85

Rozprávky v knižke sú inšpirované cvikmi Hravého tai chi pre deti. Prostredníctvom tohto online kurzu si ich môžete zacvičiť spolu s deťmi a objavovať, ktorý cvik je ukrytý v ktorej rozprávke :). Hravé tai chi rozhýbe vás aj deti v radosti a dá vašim deťom skvelú výbavu na cestu životom.

Doručenie: Júl 2022
Rozprávkovo - dobrodružný denný tábor

Rozprávkovo - dobrodružný denný tábor

Minimálna výška príspevku
170

Roky som letá trávila organizovaním a lektorovaním denných táborov. To najlepšie z ich programov teraz čaká aj vaše deti. Pozývam ich stráviť so mnou 5 nezabudnuteľných dní. A vy môžete z hlavy pustiť otázku, ako vyriešiť ich prázdniny :).

Doručenie: 18. - 22.07.2022
Zdravotná masáž od fyzioterapeutky

Zdravotná masáž od fyzioterapeutky

Minimálna výška príspevku
60

Moja kamarátka Katka svojou masážou rozmazná vaše telo alebo mu pomôže zbaviť sa bolestí a napätia. Masáž je v Bratislave a trvá 50 minút.

Doručenie: jeseň 2022
Rozprávka na mieru pre vaše dieťa

Rozprávka na mieru pre vaše dieťa

Minimálna výška príspevku
200

Túži byť vaše dieťa hrdinom / hrdinkou vo vlastnej rozprávke? Ak si vyberiete túto odmenu, napíšem rozprávku práve preň, s použitím jeho / jej mena a na tému, akú si vyberiete. Môžeme tak spoločne cez rozprávku podporiť, čo dieťa potrebuje alebo prejsť tým, čo prežíva. Táto odmena je exkluzívna, a preto limitovaná len pre troch záujemcov. Výstupom bude malá knižka vo formáte A5 v mäkkej väzbe, s ilustráciou od Veroniky Kalužákovej a s mojím venovaním. Osobný odber alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Novinky

Podarilo sa... Bude kniha aj audiokniha.

Update #4, 30.06.2022

Krásny a radostný deň vám želám.

Pre mňa presne taký je, lebo predpredaj rozprávkovej knihy Tajomstvo ríše draka sme spoločne ukončili naozaj rozprávkovo - podarilo sa naplniť všetky tri stanovené ciele, a teda na jeseň vyjde nielen jej tlačená verzia, ale aj audiokniha.

Audioknihu vám veľmi rada "pribalím" k balíčkom s knihami - dostanete ju odo mňa ako darček a poďakovanie.

Kým bežal predpredaj knižky, práce na nej nestáli a v tejto chvíli už je zalomená a graficky upravená. Čakáme ešte na niekoľko ilustrácií a budeme sa môcť pustiť do finálnych prác, aby hneď začiatkom septembra mohla ísť knižka do tlače. O tom vám určite ešte napíšem :).

Počas leta tiež dám do výroby tričká, hrnčeky a ilustrátorské sety, aby sprevádzali knihy na ceste k vám, ktorí ste si ich objednali. A v neposlednom rade ma čaká vytvoriť 3 rozprávky na mieru pre deti troch z vás - a na to sa naozaj veľmi teším.

Želám vám príjemné a pohodové leto,


anička

Naplnili sme druhý cieľ a knižka sa dostane tam, kde je ju treba

Update #3, 21.06.2022

Dnes, na slnovrat, sa udial krásny zázrak a podarilo sa naplniť aj druhý cieľ, ktorý som v predpredaji nastavila.

A preto vám s radosťou dávam vedieť, že Tajomstvo ríše draka budem môcť vydať v takom náklade, ako som si želala - a nielen to. Kníh bude dosť na to, aby som z nich mohla darovať, ako som sľúbila.
Som dohodnutá s detskými onkologickými oddeleniami v nemocniciach v Košiciach a v Banskej Bystrici na počtoch kníh, ktoré im pre ich deti venujem, a tiež na stretnutiach, aby som mohla prísť za deťmi aj osobne a z knižky im prečítať.

Do konca predpredaja ostáva ešte týždeň, a tak pridávam tretí cieľ - veď trojka je rozprávkové číslo, takže sa to ku knihe rozprávok hodí :).
Novým cieľom je audiokniha, kde by som rada svoje rozprávky načítala sama. Vraj mám upokojujúci hlas, ktorý sa dobre počúva :).

Na audioknihu ste sa ma mnohí už pýtali, takže áno, poďme to skúsiť...

Ďakujem vám všetkým a krásne slnečné (a zázračné) dni želám.


anička

Oslavujeme 100% :)

Update #2, 14.06.2022

Krásny deň vám želám.

Prvú polovičku predpredaja sme ukončili naozaj hviezdne, tesne pred polnocou sme prekročili 100%, a tak už teraz môžem s určitosťou povedať, že vaša / naša kniha na jeseň vyjde. Mám z toho veľkú radosť a ďakujem, že sa o ňu môžem s vami deliť.

Startlab umožňuje po dosiahnutí základného cieľa stanoviť ďalšie, doplňujúce ciele. Máme pred sebou ešte 15 dní, preto aj ja som si dala ďalší cieľ - vydať väčší počet kníh a aj ich deťom viac priblížiť prostredníctvom besied a čítaní po Slovensku.

Už teraz mám dohodnuté čítania v škôlke, škole, v knižnici a v komunitnom centre, a teším sa na ďalšie :).

V spolupráci s nadáciou Dobrý anjel po dosiahnutí tohto nového cieľa darujem knihy na detské onkologické oddelenia (máme ich 3 - v nemocniciach v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach).

Ďakujem za všetky vaše milé správy, podporu a zdieľania a teším sa na druhú polku tejto rozprávkovej cesty :).

Anička

Prekročili sme 50%, ďakujem vám!

Update #1, 07.06.2022

Dnešným dňom sme sa prehupli do druhej polky predpredaja rozprávkovej knihy Tajomstvo ríše draka. Hurá :).

Som dojatá a nadšená z vašej podpory a množstva pozitívnych reakcií.

A keďže viem, že rozprávky nie sú len o tých, ktorí ich počúvajú, ale aj o tých, ktorí ich čítajú, niečo pre vás mám :). Pridávam dnes do predpredaja dve odmeny, ktoré vám môžu poskytnúť veľmi vzácne veci - čas a starostlivosť pre seba.

Jedna z nich je zdravotná masáž od skvelej fyzioterapeutky (z osobnej skúsenosti odporúčam) a druhá je denný tábor pre vaše deti počas leta. Ak potrebujete zladiť svoju prácu a ich voľný čas, toto vám môže padnúť vhod :).

Obe odmeny sú v Bratislave, ale keď sa knihe podarí prekročiť 75%, mám ešte niečo v rukáve aj pre vás z iných končín :).

Ďakujem zo srdca, že moju knihu podporujete a budem rada, keď budete informáciu o nej zdieľať aj ďalej.

Majte sa krásne,

Anička
Podporovatelia
👤 PLUTOŠOP s.r.o.

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Malý balíček - 3 knižky Tajomstvo ríše draka

💬 Tesim sa s tebou moja draha.

114 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

💬 ❤️

20 €

+ 3 € ?

👤 Katarína Šubová

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

💬 Ďakujem!

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

💬 Nech sa premenia vsetky draky na zlatych!

20 €

+ 3 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

25 €

👤 Karolina Gregor

🎁 Malý balíček - 3 knižky Tajomstvo ríše draka

💬 Je to tam! 🥳 Teším sa na knižku 🤩

57 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

💬 Krasny napad, uz sa tesime na hotovu knizku 🤩

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka + detské tričko

50 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Malý balíček - 3 knižky Tajomstvo ríše draka

57 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

💬 Anička, těšíme se a přejeme tvému 4. dítěti šťastný život ve světě dětí i dospělých ❤️

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

20 €

👤 Lenka Chudjaková

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

25 €

👤 Lívia Poláchová

💬 Nech sa darí 😊

50 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

25 €

👤 Katarína Potúčková

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

💬 Anička, si úžasná žena. Veľká vďaka za Tvoju múdru, hravú a láskavú tvorbu pre tento svet ❤️

20 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka Tajomstvo ríše draka

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

15 €

   1 2 3 4 ... 8
Autori
Miesto realizácie projektu

Bratislavský kraj

Anna Ďarmati

Anna Ďarmati

Počas štúdia psychológie som za najviac zameriavala na rodinnú terapiu, v ktorej som sa plánovala ďalej vzdelávať na univerzite v austrálskom Perthe. Udalosti sa nakoniec zvrtli inak, ostala som na Slovensku a do života mi vstúpilo tai chi. V tai chi som sa zúčastnila viacerých súťaží, moje najlepšie umiestnenia boli 3. miesto na majstrovstvách sveta a 2. miesto na majstrovstvách Európy. Postupne som ale prišla k tomu, že tai chi na súťaže nepatrí a hlavné je to, čo sa deje vnútri. Mojím srdcovým projektom je tai chi pre deti, cez ktoré som sa vlastne k psychológii vrátila. Hľadať cesty, ako deťom ukázať cestičky do vnútra seba, ma veľmi napĺňa - o to viac, že deti z toho majú veľkú radosť. Kniha Tajomstvo ríše draka je jednou z týchto cestičiek.

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Knižka Tajomstvo ríše draka

Knižka Tajomstvo ríše draka

Minimálna výška príspevku
20

Vôňa novučičkej knihy... Chuť hneď sa do nej začítať... Mäkký, príjemný papier lákajúci hladiť ho... Zlaté, do hĺbky vyrazené písmená na obale... Radosť z knihy, ktorá vás roztancuje... Pri tejto odmene zapojíte všetky svoje zmysly. A už čoskoro odhalíte, čo je tým Tajomstvom ríše draka. Osobný odber v Bratislave alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Knižka Tajomstvo ríše draka + hrnček

Knižka Tajomstvo ríše draka + hrnček

Minimálna výška príspevku
30

"Všetko, čo potrebuješ, je čaj a knihy", hovorí známy citát. Táto odmena kombinuje oboje. Získate s ňou 1 knihu a 1 hrnček s motívom podľa svojho výberu - lukostrelkyňa Mona s líškou Linou alebo Drak, ktorého tajomnú ríšu v knihe objavíte. Osobný odber v Bratislave alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Knižka Tajomstvo ríše draka + ilustrátorský set

Knižka Tajomstvo ríše draka + ilustrátorský set

Minimálna výška príspevku
30

Páčia sa vám ilustrácie našej Veroniky? Sú naozaj láskavé a milé, potešia oko i srdce. S touto odmenou získate 1 knižku, 1 ilustráciu podľa svojho výberu (vo formáte A5, vytlačenú na kvalitnom papieri), 4 pohľadnice a 4 nálepky - na nich budete mať všetky 4 motívy. Osobný odber v Bratislave alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Knižka Tajomstvo ríše draka + detské tričko

Knižka Tajomstvo ríše draka + detské tričko

Minimálna výška príspevku
45

Príbehy v knihe podľa viacerých recenzií rozsvecujú vnútorné svetlo. S naším tričkom vaše deti zažiaria aj navonok. S touto odmenou získate 1 knižku a 1 tričko s motívom podľa svojho výberu: lukostrelkyňa Mona s líškou Linou alebo Drak, ktorého tajomnú ríšu v knihe objavíte. Veľkosť trička si zvolíte v ďalšom kroku. Osobný odber v Bratislave alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Malý balíček - 3 knižky Tajomstvo ríše draka

Malý balíček - 3 knižky Tajomstvo ríše draka

Minimálna výška príspevku
57

1 knižka pre vás a dve do daru? Skvelý nápad! S touto odmenou získate 3 knižky a ako darček vám pribalíme aj 3 pohľadnice. Osobný odber v Bratislave alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022
Hravé tai chi pre deti - online kurz

Hravé tai chi pre deti - online kurz

Minimálna výška príspevku
85

Rozprávky v knižke sú inšpirované cvikmi Hravého tai chi pre deti. Prostredníctvom tohto online kurzu si ich môžete zacvičiť spolu s deťmi a objavovať, ktorý cvik je ukrytý v ktorej rozprávke :). Hravé tai chi rozhýbe vás aj deti v radosti a dá vašim deťom skvelú výbavu na cestu životom.

Doručenie: Júl 2022
Rozprávkovo - dobrodružný denný tábor

Rozprávkovo - dobrodružný denný tábor

Minimálna výška príspevku
170

Roky som letá trávila organizovaním a lektorovaním denných táborov. To najlepšie z ich programov teraz čaká aj vaše deti. Pozývam ich stráviť so mnou 5 nezabudnuteľných dní. A vy môžete z hlavy pustiť otázku, ako vyriešiť ich prázdniny :).

Doručenie: 18. - 22.07.2022
Zdravotná masáž od fyzioterapeutky

Zdravotná masáž od fyzioterapeutky

Minimálna výška príspevku
60

Moja kamarátka Katka svojou masážou rozmazná vaše telo alebo mu pomôže zbaviť sa bolestí a napätia. Masáž je v Bratislave a trvá 50 minút.

Doručenie: jeseň 2022
Rozprávka na mieru pre vaše dieťa

Rozprávka na mieru pre vaše dieťa

Minimálna výška príspevku
200

Túži byť vaše dieťa hrdinom / hrdinkou vo vlastnej rozprávke? Ak si vyberiete túto odmenu, napíšem rozprávku práve preň, s použitím jeho / jej mena a na tému, akú si vyberiete. Môžeme tak spoločne cez rozprávku podporiť, čo dieťa potrebuje alebo prejsť tým, čo prežíva. Táto odmena je exkluzívna, a preto limitovaná len pre troch záujemcov. Výstupom bude malá knižka vo formáte A5 v mäkkej väzbe, s ilustráciou od Veroniky Kalužákovej a s mojím venovaním. Osobný odber alebo doručenie kuriérom.

Doručenie: jeseň 2022