Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

Odmeny

Odmeny

O projekte

O projekte

Idea zrenovovať areál Slnečných hodín a vybudovať vonkajšiu lezeckú stenu sa zrodila v roku 2012. Po niekoľkoročnom snažení sa nám nakoniec podarilo vybaviť všetky potrebné povolenia a financovanie projektu. Slnečné hodiny sú tak prvým umeleckým dielom sfunkčneným na športový účel na Slovensku. O. z. Na hrane toto umelecké dielo revitalizovalo v roku 2015. V areáli tohto projektu tak vznikla nie len lezecká stena, ale aj konzoly na uchytenie slackline. V roku 2016 sme svojpomocne vybudovali aj workoutovú preliezku. Tá však bohužiaľ nebola dostatočne pevná a musí sa vymeniť.
Po uplynutí dvoch rokov sa znova dostávame k pôvodnému stavu. Preliezky sa ničia používaním, Slnečné hodiny znovu pokreslili vandali, ľudia tam po sebe nechávajú odpadky a náš projekt začína chátrať.
Rozhodli sme sa preto, že to tak nenecháme a v roku 2018 dáme Slnečným hodinám opäť novú podobu. Chystáme sa natreť hodiny antigraffiti náterom, postaviť nový workout a opraviť veci, ktoré sa časom poničili. Potrebujeme na to však aj vašu pomoc.

Ďakujeme!

Novinky0
Podporovatelia34

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Pavel Zajcev

Pavel Zajcev

Som zakladajúci člen Na hrane, jeho predseda a nadšenec adrenalínových športov. V dnešnej dobe sa už pracovne venujem naplno len občianskemu združeniu. Príležitostne sa živím ako fotograf.

Názov organizácie Na hrane o.z.
Sídlo Bratislava
Telefónne číslo 0903 552 763
Web www.nahrane.org/

Kontaktujte autoraOdmeny (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)5 € 5 000 €

Kontakt