Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

Odmeny

Odmeny

O projekte

O projekte

Na začiatku bol nápad natočiť desať rozhovorov so zaujímavými ľuďmi z Bratislavy a okolia. Na miestach ku ktorým majú vzťah. Projekt sa nám rozvinul. Vstúpil doň režisér a kameraman Tomáš Martínek s produkčnou Alicou Barošovou a podľa námetu spolu so zapáleným štábom natočili desať trojminútových krátkych filmov. Všetky budú voľne dostupné a budete si ich môcť pozrieť vo svojom počítači.

Tento sprievodca Bratislavským krajom sa pýta, či vieme robiť rovnako dobré víno ako naši predkovia. Čo robíme vo voľnom čase a k čomu vedieme naše deti. Ako nás poznačila strhnutá železná opona. Aký vzťah máme k miznúcim častiam hlavného mesta a prečo sa sťahujeme na vidiek. Čo pre nás znamená viera, ale aj či sme verní Slovanu. Ako sa u nás žije cudzincom a ako na nás vplýva Dunaj.

PREČO POTREBUJEME VAŠU PODPORU

Ako to už býva, skromný rozpočet nestačí na pokrytie všetkých nákladov. Získali sme grant a prispeli sme obrovským nasadením, ale ani to nezaplatí všetky účty za kvalitnú techniku, honoráre štábu a postprodukciu.

AKO BUDÚ VYZBIERANÉ PENIAZE VYUŽITÉ

Zaplátame diery vo financovaní a usporiadame slávnostnú premiéru, na ktorej vás našich podporovateľov radi privítame. Stačí si kúpiť vstupenku.

PRÍHODA Z NAKRÚCANIA

To, že nakrúcanie padlo na november nám najprv prišlo ako nevýhoda. Naozaj, po pár hodinách na mrazivom slniečku je riadna zima. Ale práve jesenná atmosféra dodáva záberom autentickú atmosféru. Jedna z epizód sa odohráva na bio kúpalisku. Produkcia dohodla komparzistov – otužilcov. Boli štyria a prišli o pol hodinu skôr. Náš štáb sa so všetkými privítal a zoznámil. Až po podaní rúk sme zistili, že to sú miestni otužilici, ktorí prišli na pravidelné plávanie.

ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU

Podporiť

Novinky0
Podporovatelia8

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Lucie Meisnerová

Lucie Meisnerová

Vyskúšala som si dobrovoľníctvo na vlastnej koži počas štvormesačného pobytu na Islande. Na Slovensko som sa vrátila s obrovským nadšením pre prácu s dobrovoľníkmi. Preto sme sa s priateľmi rozhodli priniesť tento koncept aj na Slovensko a založili sme občianske združenie Radostná práca. Vydala som niekoľko audio kníh zameraných na učenie cudzích jazykov. Mám magisterský titul v marketingovej komunikácii. Takmer celý život som prežila v Bratislave, mám skvelú dcéru Alicu, a rada si poobede vychutnám silné espresso.

Názov organizácie Radostná práca o. z.
Sídlo Bratislava
Telefónne číslo 0903265476
Web https://radostna.weebly.com

Kontaktujte autoraOdmeny (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)


5 € 5 000 €

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania StartLab.sk

Kontakt