Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

O projekte

O projekte

Každodenná prax v Úsmeve ako dar nám ukazuje, že viac ako 56 % detí by nemuselo vyrastať bez svojich rodičov, ak by im niekto podal včas pomocnú ruku a poskytol nový, bezpečný domov. Preto nielen v najchudobnejších regiónoch Slovenska, ale aj v hlavnom meste, kde sa sústreďujú rodiny v núdzi s vidinou lepšieho života, budujeme Centrum pre obnovu rodín s kapacitou 15 detí. V súčasnosti prebieha rekonštrukcia priestorov. Veríme, že s vašou pomocou Centrum do konca decembra dokončíme. Chýba nám na to ešte 5000 €. Finančné prostriedky použijeme na dokončovacie stavebné práce a nákup potrebného materiálu a vybavenia pre štyri bytové jednotky.

Aktuálne prebiehajúce práce v Centre

Aj vďaka vašej podpore môžeme zachrániť mnohé deti, aby ostali so svojou mamou a otcom. My urobíme vďaka nášmu odbornému zázemiu všetko preto, aby sme ich sprevádzali na ich zložitej životnej ceste tak, aby sa im situácie, ktoré ich priviedli do krízového stavu neopakovali. Ďakujeme!

Poďakovania

Poďakovania

Podporovatelia35

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Stefan Adamjak

Stefan Adamjak

Koordinátor projektov

Maria Sobolicova

Maria Sobolicova

Názov organizácie Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar
Miesto realizácie projektu Ševčenkova 21 851 01 Bratislava
Adresa Ševčenkova 21 851 01 Bratislava, Ševčenkova 21 851 01 Bratislava
Web https://www.usmev.sk/

Kontaktujte autoraPoďakovania (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)5 € 5 000 €

Kontakt