Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

Odmeny

Odmeny

O projekte

O projekte

Žiačka 9. ročníka dochádzajúca do školy v Zemianskej Olči predostrela svojim spolužiakom návrh zútulniť čakáreň na železničnej stanici. Podarilo sa nám zrealizovať niektoré práce,ale máme ďalšie nápady, na realizáciu ktorých už neostali financie. Plánujeme namaľovať veľkú mapu obce na drevo, zabezpečiť odtok dažďovej vody do zbernej nádoby,vysadiť ďalšie kvety, čakáreň vybaviť kamerami, spoločenskými hrami a tabuľami na písanie. Pri dostatku financií by sme chceli zastrešiť stojan na bicykle.

V roku 2017 sme sa zapojili do projektu Roots and Shoots a v spolupráci s Green Foundation, Slovenskou agentúrou životného prostredia, ŽSR, starostami obcí a s miestnymi podnikateľmi sme vytvorili príjemné prostredie v čakárni aj v staničnej záhradke. Sme tím starších žiakov ZŠ, okrem prác na projekte pripravujeme aj darčeky pre sponzorov, ktoré sami vyrábame. Stretávame sa na krúžku Staničkári.

Novinky0
Podporovatelia25

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Dagmar Janišová

Dagmar Janišová

pedagóg ZŠ Zemianska Olča

Simona Kuciaková

Simona Kuciaková

Meno a priezvisko Dagmar Janišová
Telefónne číslo 0905 269 250

Kontaktujte autoraOdmeny (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)5 € 5 000 €

Kontakt