Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

O projekte

O projekte

O čo ide
Región Stredné Slovensko, to sú kráľovské mestá s bohatou baníckou históriou, rozmanité prírodné krásy, termálne pramene, skutočný prales, či vyhasnutá sopka. Preferujete oddych a relax, kultúru a tradície alebo hľadáte adrenalín a dobrodružstvo? Práve vďaka našej príbehovej hre toto všetko zažijete a Stredné Slovensko si zamilujete!

Príbehová hra je zameraná na spoznanie unikátnych zákutí regiónu Stredné Slovensko pomocou príbehov a indícií, ktoré majú účastníkov doviesť až k tajomnému pokladu. Pre zapojenie do hry sa žiadne medze nekladú. Úplne stačí, keď ste milovníkom prírody, turistiky, tradícií, histórie, alebo jednoducho - výletov s rodinou a priateľmi. Je určená pre všetkých, ktorí majú radi tajomstvá a chcú príjemne tráviť voľný čas na potulkách regiónom. Hru plánujeme spustiť tento rok. Prostredníctvom príbehov Vám predstavíme prvé krásy regiónu – ktoré? Zapojte sa a zistíte to!


Na čo potrebujeme financie
Pre základnú realizáciu príbehovej hry máme síce vyčlenené financie aj z vlastných zdrojov, radi by sme ju však rozšírili o nové herné prvky a doplnili mnoho ďalších súčastí tak, aby bola pre účastníkov ešte atraktívnejšia a zaujímavejšia. Chceme dať ľuďom na výber, či si chcú radšej užiť výlet bez moderných technológií alebo oživiť hľadanie indícií aj za pomoci mobilnej aplikácie.


Kedy bude hra spustená?
Hra bude spustená krátko pred letnou sezónou. Nebude však trvať len počas tejto letnej sezóny. Plánujeme v nej pokračovať aj v ďalších rokoch a v iných častiach regiónu Stredné Slovensko.

Ďakujeme Vám za podporu!

Poďakovania

Poďakovania

Novinky1

BONUSOVÁ SÚŤAŽ

Update #1, 27.02.2018

Vážení prispievatelia, vyhlasujeme bonusovú súťaž o poukaz na voľnočasové aktivity alebo výlet v regióne. Zapojte sa a vyhrajte!

1. Podporte náš projekt TU --> http://bit.ly/2Fn5NKd
2. Vyplňte krátky dotazník (2 min) TU --> http://bit.ly/2EVDEgr
3. Sledujte novinky v newslettri: www.centralslovakia.eu/newsletter

4. Získajte ešte viac (poukaz na voľnočasové aktivity v regióne Stredné Slovensko /alebo/ výlet v regióne s ochutnávkou lokálnych produktov)

Podporovatelia5

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Jiří Pěč

Jiří Pěč

OOCR Stredné Slovensko je profesionálna organizácia destinačného manažmentu, ktorá sa zameriava na rozvoj cestovného ruchu v regióne Stredné Slovensko, vrátane marketingu cestovného ruchu a propagácie svojich členov, ktorými sú samosprávy (mestá a obce na území regiónu), ako aj komerčné subjekty cestovného ruchu, občianske združenia a neziskové organizácie.

OOCR Stredné Slovensko podporuje kultúrny, spoločenský a športový život a zachovávanie prírodného a kultúrneho dedičstva. Poskytuje poradensko – konzultačné služby a zameriava sa aj na vzdelávanie v cestovnom ruchu.

Michaela Rudová

Michaela Rudová

Romana Grmanová

Romana Grmanová

Názov organizácie Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko
Miesto realizácie projektu Banská Bystrica
Adresa Námestie SNP 1 , 974 01 , Banská Bystrica
Telefónne číslo +421 48 4330 805
Web www.centralslovakia.eu

Kontaktujte autoraPoďakovania (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)5 € 5 000 €

Kontakt