Ilustrovaná kniha BRATISLAVA - hľadaj a nájdi

Ilustrovaná kniha BRATISLAVA - hľadaj a nájdi

Spoznajte spolu s vašimi deťmi hravou formou naše hlavné mesto Bratislavu. Vďaka zaujimavým príbehom deti spoznajú významných rodákov, historické pamiatky a tradičné špeciality. Kniha vychádza v slovenskom a anglickom jazyku.

Literatúra
Lokálny rozvoj
Ilustrovaná kniha BRATISLAVA - hľadaj a nájdi
Získaná suma
207%

9 299 €

z cieľovej sumy
4 500 €

Kampaň bola

úspešná

O projekte

O projekte

Sme malé rodinné vydavateľstvo, ktoré vzniklo s cieľom vydať poučnú a krásne ilustrovanú detskú knižku o Bratislave - typu hľadaj a nájdi. Takéto obrázkové knižky sú aj z našej osobnej skúsenosti osvedčené a obľúbené u detí. Veľkoformátovou knižkou, v ktorej farebné, detailné a vtipné ilustrácie ukrývajú mnoho zaujímavých príbehov, chceme deťom hravou formou priblížiť hlavné mesto Slovenska.

Knihou sa snažíme deti vzdelávať nielen o histórii, či známych rodákoch, ale aj o ochrane životného prostredia, či pamiatok. Kniha bude vydaná dvojjazyčne v slovenskom a anglickom jazyku. Aby sme knihu Bratislava - hľadaj a nájdi mohli vydať, potrebujeme Vašu pomoc.


Za nápadom realizovať projekt detskej ilustrovanej knihy o Bratislave stojíme mama a dcéra, Martina a Zuzana. Obidve sme vášnivé cestovateľky a obdivovateľky krásnych detských kníh. Po cestách po Európe sa Martine, mame 6 ročnej Stely a 4 ročného Félixa, osvedčilo nachystať sa pred cestou na danú destináciu knižkou o danom meste, či krajine. Deti hltali farebné obrázkové knihy, v ktorých videli napr. Paríž či Viedeň. Spoznali úplne prirodzene veľa zaujímavých osobností z danej krajiny a najväčším bonusom bolo, keď reálne na mieste spoznávali pamiatky, ulice a známe miesta – a to vďaka knihám.


Prostredníctvom našich detí sa zrodil nápad vymyslieť vlastnú knihu o Bratislave, keďže sa prirodzene zaujímali aj o mesto, v ktorom bývajú.


Našim cieľom je vydať ilustrovanú knihu o Bratislave, v ktorej malí čitatelia (ale aj dospelí) hravou formou a objavovaním zaujímavých príbehov spoznajú významných rodákov a osobnosti, ktoré pôsobili v Bratislave, historické pamiatky, či tradičné špeciality (ako sú napr. Bratislavské rožky). Knižka podporuje fantáziu, keďže vďaka množstvu ilustrovaných postáv, či zvierat si deti môžu vytvárať a prepájať vlastné príbehy.

14 stranová farebná knižka bude vytlačená na kvalitný kartónový papier (po anglicky = board book) s rozmermi 26x34 cm. Tlač bude realizovaná v Európe.

Námet, texty, postavy a príbehy napísali Martina a Zuzana. Niektoré postavy sú slávni rodáci či významné osobnosti z histórie Bratislavy. Iné postavy sú vymyslené, aby pobavili príbehom malých čitateľov. Dej sa odohráva na známych miestach Bratislavy, ako je nábrežie Dunaja, Hviezdoslavovo námestie, Hlavné námestie, Bratislavský hrad a Železná studnička.

Knižku ilustrovala talentovaná Mária Nerádová, ktorá má nezameniteľný štýl ilustrácií. Mária ilustrovala veľa knižiek pre domáce, ale aj zahraničné vydavateľstvá, ako napríklad Axioma publishing, B4U, Auzou, Albatros a mnohé ďalšie.

Knižku graficky upravila Martina Rozinajová, ktorá sa venuje knižnému a grafickému dizajnu. Martina má za sebou viacero významných projektov, ako napríklad O Kazovi, Hlbokomorské rozprávky, Prečo Fidlibum kuká a nie je kukučka, Abecedárik a mnohé ďalšie.

Pre našich podporovateľov sme vymysleli užitočné a praktické odmeny.

Dve rôzne grafiky z našej knižky, ideálne do detskej izby. Rozmer A4, vytlačené metódou fine art printing na kvalitný archívny fotopapier zo 100% bavlny Hahnemühle.

Ďalšou odmenou je praktický týždenný diár na rok 2019 s ilustráciou z knižky. Diár má 128 strán, je v slovenskom aj českom jazyku, má perforované rožky, slovenské a české sviatky, ako aj meniny, miesto na poznámky, mesačné plánovanie na rok 2019 a prehľadný kalendár na rok 2019/2020.

Deti určite potešia dočasné tetovačky s desiatimi motívmi z knižky, vyrobené na Slovensku.

Sada 4 pohľadníc s ilustráciami z knižky, vytlačené na prémiový papier vysokej gramáže.

Prvá dvojstrana v knižke predstavuje dvadsať hlavných postáv, ktorých príbehy sa prelínajú celým dejom knižky. Šesť postáv je detailne opísaných. Ku každej postave sme si vymysleli hádanku, aby deti hľadali v knižke danú osobu, či príbeh, ktorý sa udeje. Na zadnej strane knihy nájdu čitatelia ilustrovanú mapu Starého mesta aj s historickými pamiatkami.

Ukážka z knižky:

Za každú podporu a zdieľanie Vám veľmi pekne ďakujeme!

Mária
Martina
Zuzana
Martina

Instagram nášho projektuO projekte

Chcem podporiť!

Nepotrebujete odmenu? Tak darujte sumu podľa svojho uváženia a získajte aspoň našu vďaku.

Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / osobne

Minimálna výška príspevku

14

Predobjednajte si knihu BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď bude knižka vytlačená, budete si ju môcť vyzdvihnúť v Bratislave (Kramáre). Knižka nám dorazí z tlačiarne v prvej polovici novembra.

Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

Minimálna výška príspevku

17

Predobjednajte si knihu BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď bude knižka vytlačená, zašleme Vám ju poštou. Knižka nám dorazí z tlačiarne v prvej polovici novembra.


Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštovné do Českej republiky

Minimálna výška príspevku

23

Predobjednajte si knihu BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď bude knižka vytlačená, zašleme Vám ju poštou do Českej republiky. Knižka nám dorazí z tlačiarne v prvej polovici novembra.


Kniha + diár 2019 / osobne

Minimálna výška príspevku

20

Ku knihe dostanete týždenný diár na rok 2019. Diár rozmeru 12x16,5 cm na zapisovanie dôležitých termínov a udalostí v roku 2019. Odmenu si bude môcť vyzdvihnúť v prvej polovici novembra v Bratislave (Kramáre).

Kniha + diár / poštou

Minimálna výška príspevku

23

Ku knihe Vám pribalíme týždenný diár na rok 2019. Diár rozmeru 12x16,5 cm na zapisovanie dôležitých termínov a udalostí v roku 2019. Odmenu Vám aj s knihou zašleme poštou v prvej polovici novembra.


Kniha + grafika / osobne

Minimálna výška príspevku

25

Ku knihe dostanete grafiku s ilustráciou z knihy, vytlačenú technikou fine art printing na archívny fotopapier zo 100 % bavlny. Na výber ponúkame dva motívy. Odmenu si budete môcť vyzdvihnúť v prvej polovici novembra v Bratislave (Kramáre).


Kniha + grafika / poštou

Minimálna výška príspevku

28

Ku knihe dostanete grafiku s ilustráciou z knihy, vytlačenú technikou fine art printing na archívny fotopapier zo 100 % bavlny. Na výber ponúkame dva motívy. Odmenu Vám zašleme v prvej polovici novembra.

Kniha + tetovačky / osobne

Minimálna výška príspevku

17

Ku knihe dostanete veselé tetovačky s desiatimi ilustráciami z knihy BRATISLAVA hľadaj a nájdi. Knihu s tetovačkami si budete môcť vyzdvihnúť v prvej polovici novembra v Bratislave (Kramáre).

Kniha + tetovačky / poštou

Minimálna výška príspevku

20

Ku knihe dostanete veselé tetovačky s desiatimi ilustráciami z knihy BRATISLAVA hľadaj a nájdi. Knihu s tetovačkami Vám zašleme poštou v prvej polovici novembra.


Kniha + sada pohľadníc / osobne

Minimálna výška príspevku

18

Ku knihe dostanete sadu 4 pohľadníc s ilustráciami vytlačenými na kvalitný papier vysokej gramáže. Vašu odmenu si budete môcť vyzdvihnúť v Bratislave (Kramáre) v prvej polovici novembra.

Kniha + sada pohľadníc / poštou

Minimálna výška príspevku

21

Ku knihe dostanete sadu 4 pohľadníc s ilustráciami vytlačenými na kvalitný papier vysokej gramáže. Vašu odmenu Vám zašleme v prvej polovici novembra.


Balíček / osobne

Minimálna výška príspevku

32

V balíčku dostanete jednu knihu BRATISLAVA hľadaj a nájdi, jednu grafiku podľa Vášho výberu, diár na rok 2019 a sadu tetovačiek. Vašu odmenu si budete môcť vyzdvihnúť v prvej polovici novembra v Bratislave (Kramáre).

Balíček / poštou

Minimálna výška príspevku

35

V balíčku dostanete jednu knihu BRATISLAVA - hľadaj a nájdi, jednu grafiku podľa Vášho výberu, diár na rok 2019 a sadu tetovačiek. Vašu odmenu Vám zašleme v prvej polovici novembra.


Čitateľský balíček / osobne

Minimálna výška príspevku

40

Predobjednajte si tri knižky BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď budú knižky vytlačené, budete si ich môcť vyzdvihnúť v Bratislave (Kramáre). Knižky nám dorazia z tlačiarne v prvej polovici novembra.

Čitateľský balíček / poštou

Minimálna výška príspevku

43

Predobjednajte si tri knižky BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď budú knižky vytlačené, zašleme Vám ich poštou. Knižky nám dorazia z tlačiarne v prvej polovici novembra.

Veľký čitateľský balíček / osobne

Minimálna výška príspevku

65

Predobjednajte si päť knižiek BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď budú knižky vytlačené, budete si ich môcť vyzdvihnúť v Bratislave (Kramáre). Knižky nám dorazia z tlačiarne v prvej polovici novembra.


Veľký čitateľský balíček / poštou

Minimálna výška príspevku

68

Predobjednajte si päť knižiek BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď budú knižky vytlačené, zašleme Vám ich poštou. Knižky nám dorazia z tlačiarne v prvej polovici novembra.

Novinky

Juchú, knižka dorazila z tlačiarne

Update #7, 09.11.2018

Milí podporovatelia,

máme pre Vás dobré správy. Knižka BRATISLAVA hľadaj a nájdi k nám dorazila z tlačiarne!!! Veľmi sa z nej tešíme a pevne veríme, že aj Vám vyčaruje radosť a úsmev na tvári.

V budúcom týždni budeme rozosielať všetky predobjednávky poštou ako doporučené zásielky.

Pre tých z Vás, ktorí ste sa rozhodli pre osobný odber, ponúkame viacero možností.

1. Kamaráti z obchodíka Chooze shop nám ochotne pomôžu s distribúciou a tak si od budúceho týždňa budete môcť Vaše predobjednávky u nich vyzdvihnúť. Prosím vyčkajte, kým Vám pošleme informáciu, že je Vaša predobjednávka pripravená na odber v obchodíku.

Adresa: CHOOZE shop, Májková 2, 81102 Bratislava (starý Avion)

Otváracie hodiny: Po-Pia 11:00-18:00

2. Vzhľadom na to, že sa zúčastníme tohtoročného predvianočného predajného festivalu kid. detský shop up v Starej tržnici 29. a 30.11, vieme Vám priniesť knižku aj tam. Prosíme Vás o informáciu, že si chcete knižku vyzdvihnúť na kide vopred do 11.11., aby sme si to vedeli rozdeliť.

3. Tí z Vás, ktorí ste z Kramárov a počítali ste s osobným odberom na Kramároch, tak nám, prosím, čím skôr napíšte správu (ideálne do nedele 11.11.2018) a dohodneme sa na individuálnom osobnom odbere v tejto mestskej štvrti.

Vzhľadom na to, že sme dostali vyše 400 predobjednávok, tak Vás poprosíme o trpezlivosť. Budeme robiť všetko preto, aby sa knižky a ďalšie odmeny rozdali čo najskôr.

Ďakujeme Vám ešte raz za Vašu podporu a prajeme Vám príjemné listovanie a čítanie knižky s Vašimi deťmi.

Zuzana a Martina


Ďakujeme!

Update #6, 16.10.2018

Milí podporovatelia!

Chceme sa Vám ešte raz poďakovať, tentoraz už po oficiálnom ukončení kampane. Je Vás neuveriteľných 402 a my si to veľmi vážime. Bez Vás by kniha neuzrela svetlo sveta.

Kniha je medzičasom v tlači, kde sa na nej usilovne pracuje a ak pôjde všetko tak, ako má, dorazí k nám v polovici novembra.

Keďže je Vás toľko, budeme sa snažiť distribúciu knižiek rozumne naplánovať tak, aby ste si knihu mohli čím skôr čítať s Vašimi malými čitateľmi. Budeme Vás informovať o zaslaní zásielok a odberných miestach.

Pekný deň prajeme

Zuzana a Martina

Kniha sa už tlačí!!!

Update #5, 09.10.2018

Milí priatelia!

Knižka je už v tlači. Je to neuveriteľné. Veľmi sa tešíme a už sa

nevieme dočkať, kedy knižku budeme držať v rukách. Nižšie si

môžete pozrieť zopár fotografií zrodu knihy.

Len čo budú knihy sfinalizované, začneme Vám knižky rozosielať a

tí, ktorí ste si zvolili osobný odber, dostanete od nás správu, kde a

kedy sa bude dať kniha prevziať.

Toto všetko sa deje takým rýchlym tempom aj vďaka Vám. Za to Vám

patrí veľké ĎAKUJEME!

Pekný slnečný jesenný deň z Bratislavy Vám prajeme

Zuzana a Martina

Posledné dni kampane!

Update #4, 05.10.2018

Drahí kamaráti,

kampaň na startlabe sa pomaly blíži ku koncu. My sa nevieme knihy dočkať, isto aj viacerí z Vás. Ak ale ešte viete o niekom, komu by sa kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi páčila alebo ste si ju nestihli ešte Vy sami zadovážiť, tak zostávaju posledné štyri dni na jej predobjednanie za zvýhodnenú cenu.

V tlačiarni sa usilovne kniha tlačí, z čoho sa úprimne veľmi tešíme, a nevieme sa dočkať, kedy ju budeme môcť držať v rukách. Pevne veríme, že to bude už čoskoro.

Chceli by sme sa Vám touto cestou zároveň poďakovať za skvelú podporu a toľké milé slová, ktoré sa nám od Vás počas kampane dostali. Úprimne, na začiatku kampane sa nám o takejto podpore ani len nesnívalo.
Ďakujeme!

BRATISLAVA hľadaj a nájdi v Bratislavských novinách

Update #3, 20.09.2018

Bratislavské noviny napísali o knižke a o jej vzrode. Ďakujeme!


Hurá, dosiahli sme 100%! Ďakujeme a pokračujeme ďalej.

Update #2, 08.09.2018

100 %!!! Je to pre nás stále neuveriteľné a museli sme sa na túto úžasnú správu vyspať, aby sme jej uverili. Podarilo sa nám za týždeň od spustenia kampane vyzbierať celú cieľovú sumu. A to vďaka Vám. Ste skvelí. Patrí Vám za to veľké ĎAKUJEME! Vaše slová podpory nám dodávajú energiu do ďalšej práce.

Knižka prechádza momentálne poslednými korektúrami, aby bola úplne tip-top. V priebehu budúceho týždňa ju plánujeme odoslať do tlačiarne.

Dosiahnutím cieľovej sumy ale nekončíme. Stále zostáva dosť dní na to, aby sme cieľovú sumu prekročili. Čím viac knižiek BRATISLAVA hľadaj a nájdi budeme vedieť vytlačiť, tým viac detí si knižky bude môcť čítať.

Tešíme sa!

Ďakujeme a pokračujeme!

Hip hip hurá!!!

Update #1, 04.09.2018

WOW! Podarilo sa nám prekročiť hranicu 50% percent z nášho stanoveného cieľa, a to za päť dni! Vďaka Vám sa podarilo vyzbierať už vyše dve tisíc. Vy ste úžasní! Chceme sa Vám všetkým veľmi pekne poďakovať za Vašu podporu a všetky Vaše milé slová, ktoré nám v posledných dňoch posielate. Veľmi si to vážime a máme z toho obrovskú radosť. Letíme ďalej pracovať, aby knižka BRATISLAVA - hľadaj a nájdi mohla ísť čím skôr do tlače.

Podporovatelia

👤 Anna Afonskaya

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

17 €

👤 Monika Valisova

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / osobne

14 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha + tetovačky / poštou

20 €

👤 Janka Kovalancikova

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

17 €

👤 Andrea Luknar

🎁 Veľký čitateľský balíček / osobne

65 €

👤 Anonymný podporovateľ

10 €

👤 Jana Šimeková

🎁 Čitateľský balíček / osobne

40 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / osobne

14 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha + diár 2019 / osobne

20 €

👤 Anna Kremeňová

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / osobne

14 €

👤 Monika Imrichova

🎁 Kniha + diár / poštou

23 €

👤 Zuzana Bôzeková

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

17 €

👤 Milica Nováková

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / osobne

14 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / osobne

14 €

👤 Tatiana Vereska

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / osobne

14 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / osobne

14 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha + grafika / osobne

💬 Krasny napad, tesime sa :)

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha + grafika / osobne

💬 Krasny napad, tesime sa :)

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Veľký čitateľský balíček / osobne

💬 Krasny napad, tesime sa :)

65 €

👤 Andrea Luknar

🎁 Veľký čitateľský balíček / osobne

65 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha + tetovačky / osobne

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / osobne

14 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

💬 Je to veľmi pekná myšlienka

50 €

👤 Katarína Garajová

🎁 Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

17 €

👤 Lenka Koišová

🎁 Kniha + tetovačky / osobne

17 €

   1 2 3 4 ... 14

Autori

minimalist

minimalist

Zuzana Revúcka

Zuzana Revúcka

Volám sa Zuzana Revúcka. Som tlmočníčka/prekladateľka na voľnej nohe (francúzsky jazyk) a vo voľnom čase sa venujem svojim dvom vnúčatám, rada cestujem, skrášľujem záhradu, píšem a tvorím diela z keramiky. S nadšením som prijala návrh dcéry Martiny podieľať sa na tvorbe námetu a textov do našej vlastnej detskej knižky. Práca na knižke bola pre mňa potešením a veľmi obohacujúcou skúsenosťou.

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Nepotrebujete odmenu? Tak darujte sumu podľa svojho uváženia a získajte aspoň našu vďaku.

Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / osobne

Minimálna výška príspevku

14

Predobjednajte si knihu BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď bude knižka vytlačená, budete si ju môcť vyzdvihnúť v Bratislave (Kramáre). Knižka nám dorazí z tlačiarne v prvej polovici novembra.

Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštou

Minimálna výška príspevku

17

Predobjednajte si knihu BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď bude knižka vytlačená, zašleme Vám ju poštou. Knižka nám dorazí z tlačiarne v prvej polovici novembra.


Kniha BRATISLAVA hľadaj a nájdi / poštovné do Českej republiky

Minimálna výška príspevku

23

Predobjednajte si knihu BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď bude knižka vytlačená, zašleme Vám ju poštou do Českej republiky. Knižka nám dorazí z tlačiarne v prvej polovici novembra.


Kniha + diár 2019 / osobne

Minimálna výška príspevku

20

Ku knihe dostanete týždenný diár na rok 2019. Diár rozmeru 12x16,5 cm na zapisovanie dôležitých termínov a udalostí v roku 2019. Odmenu si bude môcť vyzdvihnúť v prvej polovici novembra v Bratislave (Kramáre).

Kniha + diár / poštou

Minimálna výška príspevku

23

Ku knihe Vám pribalíme týždenný diár na rok 2019. Diár rozmeru 12x16,5 cm na zapisovanie dôležitých termínov a udalostí v roku 2019. Odmenu Vám aj s knihou zašleme poštou v prvej polovici novembra.


Kniha + grafika / osobne

Minimálna výška príspevku

25

Ku knihe dostanete grafiku s ilustráciou z knihy, vytlačenú technikou fine art printing na archívny fotopapier zo 100 % bavlny. Na výber ponúkame dva motívy. Odmenu si budete môcť vyzdvihnúť v prvej polovici novembra v Bratislave (Kramáre).


Kniha + grafika / poštou

Minimálna výška príspevku

28

Ku knihe dostanete grafiku s ilustráciou z knihy, vytlačenú technikou fine art printing na archívny fotopapier zo 100 % bavlny. Na výber ponúkame dva motívy. Odmenu Vám zašleme v prvej polovici novembra.

Kniha + tetovačky / osobne

Minimálna výška príspevku

17

Ku knihe dostanete veselé tetovačky s desiatimi ilustráciami z knihy BRATISLAVA hľadaj a nájdi. Knihu s tetovačkami si budete môcť vyzdvihnúť v prvej polovici novembra v Bratislave (Kramáre).

Kniha + tetovačky / poštou

Minimálna výška príspevku

20

Ku knihe dostanete veselé tetovačky s desiatimi ilustráciami z knihy BRATISLAVA hľadaj a nájdi. Knihu s tetovačkami Vám zašleme poštou v prvej polovici novembra.


Kniha + sada pohľadníc / osobne

Minimálna výška príspevku

18

Ku knihe dostanete sadu 4 pohľadníc s ilustráciami vytlačenými na kvalitný papier vysokej gramáže. Vašu odmenu si budete môcť vyzdvihnúť v Bratislave (Kramáre) v prvej polovici novembra.

Kniha + sada pohľadníc / poštou

Minimálna výška príspevku

21

Ku knihe dostanete sadu 4 pohľadníc s ilustráciami vytlačenými na kvalitný papier vysokej gramáže. Vašu odmenu Vám zašleme v prvej polovici novembra.


Balíček / osobne

Minimálna výška príspevku

32

V balíčku dostanete jednu knihu BRATISLAVA hľadaj a nájdi, jednu grafiku podľa Vášho výberu, diár na rok 2019 a sadu tetovačiek. Vašu odmenu si budete môcť vyzdvihnúť v prvej polovici novembra v Bratislave (Kramáre).

Balíček / poštou

Minimálna výška príspevku

35

V balíčku dostanete jednu knihu BRATISLAVA - hľadaj a nájdi, jednu grafiku podľa Vášho výberu, diár na rok 2019 a sadu tetovačiek. Vašu odmenu Vám zašleme v prvej polovici novembra.


Čitateľský balíček / osobne

Minimálna výška príspevku

40

Predobjednajte si tri knižky BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď budú knižky vytlačené, budete si ich môcť vyzdvihnúť v Bratislave (Kramáre). Knižky nám dorazia z tlačiarne v prvej polovici novembra.

Čitateľský balíček / poštou

Minimálna výška príspevku

43

Predobjednajte si tri knižky BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď budú knižky vytlačené, zašleme Vám ich poštou. Knižky nám dorazia z tlačiarne v prvej polovici novembra.

Veľký čitateľský balíček / osobne

Minimálna výška príspevku

65

Predobjednajte si päť knižiek BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď budú knižky vytlačené, budete si ich môcť vyzdvihnúť v Bratislave (Kramáre). Knižky nám dorazia z tlačiarne v prvej polovici novembra.


Veľký čitateľský balíček / poštou

Minimálna výška príspevku

68

Predobjednajte si päť knižiek BRATISLAVA - hľadaj a nájdi a keď budú knižky vytlačené, zašleme Vám ich poštou. Knižky nám dorazia z tlačiarne v prvej polovici novembra.