Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

Odmeny

Odmeny

O projekte

O projekte

Poviem vám tak. Vybaviť tento Startlab bol pekný pain in the ass. Štandardne to asi funguje úplne v pohode, to ale nemôžete byť takí neschopáci ako sme my, a nemať asi milión doplňujúcich otázok a požiadaviek a podobne. Ale teraz sme sa dohodli, že mám o nich napísať aj niečo pekné. Takže úplne super ľudia tam pracujú a ochotne mi so všetkým poradili a len trochu si povytrhávali vlasy, keď čítali tieto texty. Takže <3 xoxo

Celá táto príprava knihy bol neskutočný pain in the ass. Ale čo by sme my nespravili, však. Kokoti od klávesnice, zbabelci, slnyečka. Koktajúci feťák, bufeťák, korytnačiak. Kati prakokotov. Toto sú naše posledné prívlastky.

A napriek tomu, že sme vulgárni a priami a veľa ľudí to nechápe, milujeme túto krajinu. Podporte našu knižku a tiež precíťte túto lásku spolu s nami. Alebo nie, neprecíťte nič, možno len naserte prakokota tým, že ju uvidí u vás na polici. Alebo ho naserte tým, že uvidí, koľko ľudí za nami stojí. Toto je strašne naivný text. Kurva tak vyberte si niečo z tej ponuky odmien v pravom stĺpci, alebo kliknite tuto dole v strede a len tak nám pošlite prachy. Starý admin za každé euro prihodí kúsok bravčového do segedínu.

Podporiť

Novinky0
Podporovatelia1154

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Starý Admin

Starý Admin

My sme Zomri. Sme lavína, sme legendy, sme vy. A vy ste my. Tak nejako si to anonymous písali, keď im ešte úplne nejebalo. Tak dúfame, že neskončíme ako oni.

Meno a priezvisko Starý Admin
Web zomri.online

Kontaktujte autoraOdmeny (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)5 € 5 000 €

Kontakt