Debutové CD speváčky Ley Danis

Debutové CD speváčky Ley Danis

Slovenská speváčka Lea Danis nám už robí dobré meno v zahraničí. Teraz vydáva svoje debutové CD a ty ho môžeš podporiť a mať skôr ako bude v predaji. Získaj do svojho playlistu vďaka tejto kampani ako prvý jej letnú novinku z newyorského štúdia, odkiaľ vyšli hity Shallow od Lady Gaga či Thank you, next od Ariany Grande

Hudba
Debutové CD speváčky Ley Danis
Získaná suma
106%

2 650 €

z cieľovej sumy
2 500 €

Kampaň bola

úspešná

O projekte

In Between the Worlds

Hudobný album, ktorý znie svetovo, no má slovenské srdce

Talentovaná slovenská speváčka a textárka Lea Danis, ktorú si na spoluprácu vybrali producenti zo Švédska, Brazílie či Ukrajiny, teraz vydáva svoje debutové CD In Between the Worlds!

Len nedávno sa vrátila zo Štokholmu, kde dokončila pesničku s producentom, ktorého ostatný singel Decisions sa v remixovej verzii umiestnil v prestížnej americkej US Billboard Charts. Na spoluprácu jej prikývol top hudobný inžinier Randy Merrill, z ktorého štúdia vyšli hity ako Shallow od Lady Gaga či Thank you, next od Ariany Grande. Prvý singel nahrávala v holandskom štúdiu Wisseloord, ktoré návštevujú hviezdy ako Muse či The Coldplay.

A teraz je tu príležitosť podporiť náš medzinárodný talent a stať sa súčasťou hudobnej cesty, ktorá smeruje od Humenného, cez Štokholm až po exotické Rio de Janeiro. Nech sa kus Slovenska šíri kvalitnou hudobnou produkciou ešte ďalej.

Vďaka portálu STARTLAB sme spustili túto crowdfundingovú pre-release kampaň s možnosťou podporiť výrobu a získať debutový album In Between the Worlds skôr ako bude v predaji. Keď sa poponáhľaš, budeš mať príležitosť počuť dva pripravované hity na albume ako úplne prví ešte pred ich vydaním. Staň sa súčasťou kampane aj ty, získaj jedno zo 150 limitovaných prvých kusov a podpor tak vydanie a budúcnosť tohto albumu. Podpísané CD s osobným venovaním, limitovaná edícia merch-u, a príležitosť počuť letné novinky ako prví ešte pred ich vydaním.

Single, ako Dance či Nádej, už môžeš poznať zo slovenského éteru, a vďaka tomuto albumu sa môžeš tešiť na ďalšie.

Podpor mladý hudobný talent, ktorý má na to, aby nás mohol naplno reprezentovať aj za našimi hranicami.

Debutové CD In Between the Worlds obsahuje 8 skladieb, tanečnú rádiovku Dance, aj prvú Leinu skladbu v slovenčine, Nádej s produkciou z Kalifornie. Na CD je aj svieži duet Easy s talentovaným českým spevákom Davidom Rockerym, intímna skladba Closer v spolupráci s novým objavom z Rio de Janeira menom CELØ či melancholická skladba Tomorrow v spolupráci s výnimočným košickým gitaristom Tiborom Draganom zo zoskupenia The StreetGroove.

Skvelý tím profesionálov

Ján Zborovjan - hudobný producent a audio-inžinier, pôvodom zo Slovenska, aktuálne pôsobí v Prahe. Na konte má okrem iného aj spolupráce s najväčším hudobným svetovým vydavateľstvom Universal. Podieľal sa na rádiovej skladbe Dance ako hudobný producent, na viacerých pesničkách vyrobil skvelý mix, postaral sa o finálny master albumu.

Randy Merrill - hudobný inžinier z New Yorku, ktorý spolupracuje s menami ako Lady Gaga, Ariana Grande, Justin Bieber, sa podieľal na chytľavej tanečnej novinke Follow. Song vychádza v júni, poponáhľaj sa a podpor CD a budeš ho počuť skôr ako ostatní.

CELØ - Vlastným menom Marcelo Braga je mladým objavom brazílskej hudobnej scény. Venuje sa rovnako produkcii ako aj mixovaniu a masteringu v štúdiu v Rio de Janeiro.

Vlad Gluschenko - Hudobný talent, ktorý pochádza priamo z Kyjeva, vytvoril produkciu k Never Let You Down.

MANTRA - Americký producentský tím z Kalifornie, ktorého beat je podkladom pre pieseň Nádej.

Drozďo & Demex - DJ-ské duo, ktoré patrí k EDM špičke na Slovensku, vytvorilo s Leou skladbu The Sky.

Tibor Dragan - talentovaný gitarista pôvodom z Košíc, ktorý je súčasťou zoskupenia Street Groove, pomáhal vytvoriť atmosféru gitarovou linkou k akustickej skladbe Tomorrow. Skladba bola hotová za dve hodiny.

David Rockery - český spevák a skladateľ, tvár novej vlny českého popu, si Leu prizval do duetu Easy.

Miňo Debnár - Extrémne talentovaný fotograf, žijúci na Slovensku, ale pôsobiaci všade možne od Jordánska po Indiu, vytvoril pod svojou značkou Mino Debnar Visuals citlivý vizuál k obalu debutového CD zasadený do mestského prostredia nášho hlavného mesta. Je tiež autorom dvoch videoklipov ku skladbám na albume, romantické video Nádej a jednozáberový klip ku Closer vytvoril pod hlavičkou novej produkčnej skupiny Goood One Creative sídliacej v Bratislave.

CD obsahuje aj 8-stranový farebný booklet s kompletnými textami piesní.

Vrámci tejto kampane je možné podporiť pre-release albumu viacerými spôsobmi. Môžeš nielen získať toto jedinečné CD rovno s venovaním a podpisom, ale tiež sa vďaka tomu zúčastniť na nakrúcaní nového videoklipum alebo vidieť Leu spievať skladby naživo priamo na tvojej akcii. Pripravené sú aj kvalitné bavlnené tričká a pohodlné hoodie z exkluzívne prvej merch kolekcie My Tomorrow is Today.

Na čo sa použijú prostriedky?

  • tlač a samotná výroba CD
  • dofinancovanie hudobnej produkcie
  • dofinancovanie grafického návrhu a digitálneho spracovania CD
  • online a offline promotér CD
  • zabezpečenie radio tour po Slovensku

Kedy vám zašleme CD, tričká, mikiny?

Jún 2019 - Júl 2019

Kontakt

leadanisofficial@gmail.com

/EN TRANSLATION/

In Between the Worlds

Lea Danis is an European music newcomer, who was chosen by various music producers from across the globe already, like Slovakia, the US, Sweden, even Brazil and Ukraine to collaborate. And now, she's releasing her debut In Between the Worlds with all the great music they made!

Lea has just returned from Sweden, where she was lucky enough to finish her song with the music producer Simon Jacobsson who has his latest single Decisions remixed and placed in the prestigious US Billboard Chart. She also got the chance to have the NYC based audio engineer Randy Merrill on her CD, too, who by the way, worked on the hits such as Shallow (Lady Gaga), Thank you, next (Ariana Grande)….Lea's debut single was recorded in the renowned Wisseloord Studios in the Netherlands, where artists such as The Coldplay, Franz Ferdinand or Muse go for the best sound.

And now, here is the chance to support her debut CD and hear next hits. Be the first one! Pledge the music and get great rewards such as the CD itself with Lea's dedication, pieces from Lea's latest merch collection My Tomoroow is Today or meet and greet Lea in person.

CD contains 8 great songs, hot fusion of pop, EDM and soul you will fall in love with. Every song was made with different producer from a different country. The majority of the music was made on distance and tell different story with cultural touch. But at the end of the day, it is a great quality pop album by a promising pop talent coming from the Central Europe. You can't miss this!


Dream team

Ján Zborovjan - music producer based in Prague working internationally with great success. He produced, mixed and mastered Dance single, which got onair. Jan collaborated with Canadian singer December Rose on his latest production as well as with the Universal Music. And now, he became a part of Lea's dream team, who also mastered the final sound of th is album.

Randy Merrill - top star audio engineer, who collaborates with singers such as Lady Gaga, Ariana Grande, Justin Bieber and more in his studio in the NYC.

Tibor Dragan - Talented Slovak guitarist from The StreetGroove band.

David Rockery - Czech newcomer got Lea on his uplifting song Easy made in California.

CELØ - Marcelo Braga, is Brazilian producer, who is getting more and more exposure on Spotify. Future bass song Closer is the result of his collaboration with Lea. The single was supported with one take music video by director Mino Debnar.

Vlad Gluschenko - Talented producer based in Kiev, Ukraine made amazing music for Lea and so you can now enjoy their work - Never Let You down, a pop song that will catch your heart.

MANTRA - American production team, that stands behind the song Nadej, the one and only Lea's single with the Slovak lyrics.

Drozďo & Demex - One of the most famous DJ duo in Slovakia made a song called The Sky with Lea's warm vocals. You have to listen to this.

Miňo Debnár - Extremely talented photographer and videographer living everywhere from India, through Slovakia to Morocco has became a stabile part of Lea's dream team. His videos for Lea's singles Nadej and Closer was made under Goood One Creative production group and so far have reached almost 30 000 views in total. Mino is also responsible for beautiful CD cover shot with Lea in Bratislava city centre.

Where will the money go?

  • album graphic designing and finalizing
  • music production co-financing
  • album printing and distribution
  • online and offline album promoting
  • radio tour

When you will receive your rewards?

June, July 2019

Contact

leadanisofficial@gmail.com

O projekte

Chcem podporiť!

Nepotrebujete odmenu? Tak darujte sumu podľa svojho uváženia a získajte aspoň našu vďaku.

Early bird - Digital / Digitálne CD priamo na tvoj email

Minimálna výška príspevku

18

Nemám doma ani v aute CD-romku, chcem digitálne CD.

(I want to get a digital album with mp3 sent to my email address./Please, provide your email address, so we know, where to send your reward.:)


Early bird / CD s podpisom a venovaním

Minimálna výška príspevku

18

Chcem mať CD medzi prvými, hneď ako vylezie z tlače spolu s podpisom a venovaním za uvádzaciu cenu. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want the hard copy of the CD with Lea's signature. Postage included within the EU. Outside of the EU - cash on delivery).

Šiltovka z merch kolekcie 'My Tomorrow is today' + CD s podpisom

Minimálna výška príspevku

25

Chcem CD s podpisom a k tomu aj štýlovú šiltovku na leto s odopínateľným nápisom podľa výberu. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want the hard copy of the CD with Lea's signature and the cap, black OR khaki. Please, choose below. Postage included within the EU. Outside of the EU - cash on delivery. You'll get the digital CD as a bonus right to your e-mail).

2 X CD s podpisom

Minimálna výška príspevku

34

Nestačí mi jedno CD, chcem ho aj pre svojho známeho ako darček s venovaním a podpisom. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want two hard copies of the CD with Lea's signature. EU shipping included. Non-EU shipping - cash on delivery).

CD s merch tričkom

Minimálna výška príspevku

39

Chcem CD aj merch tričko My Tomorrow is today z kvalitnej bavlny. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want the hard copy of the CD with Lea's signature as well as the white tee 'My Tomorrow is Today' from the latest Lea's merch collection. EU shipping included. Non-EU shipping - cash on delivery).

3 x CD s podpisom

Minimálna výška príspevku

45

Chcem podporiť tento album a rád by som dostal 3 CD s podpisom a venovaním. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want three hard copies of the CD with Lea's signature for me and my friends as a gift. EU shipping included. Non-EU shipping - cash on delivery).

CD a merch hoodie

Minimálna výška príspevku

55

Chcem nielen CD, ale k tomu aj pohodlnú sivú hoodie My Tomorrow is today z kvalitnej bavlny. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want the hard copy of the CD with Lea's signature and also grey cotton hoodie 'My Tomorrow is Today' from Lea's latest merch collection. EU shipping included. Non-EU shipping - cash on delivery).

VIP návšteva počas nakrúcania pripravovaného videoklipu s CD

Minimálna výška príspevku

180

Chcem sa ísť pozrieť, ako sa nakrúca hudobný videoklip a dostať CD s podpisom.V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want to get a VIP backstage ticket to be a part of Lea's next music video production held in Slovakia/Croatia, TBC)

'Meet and Greet' obed s Leou v centre Bratislavy + CD

Minimálna výška príspevku

250

Chcem sa s Leou stretnúť a osobne sa s ňou porozprávať o tom, ako vznikalo CD na káve alebo chutnom obede v centre Bratislavy. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

(I want to meet and greet Lea in person in Bratislava city centre and enjoy a nice lunch/coffee time with the team and herself).

Live spevácke vystúpenie na tvojej akcii 1

Minimálna výška príspevku

500

Organizujem firemnú párty a chcem live vystúpenie (20 min).

(I want Lea to sing on my party - 20 min. Logistics outside Slovakia not covered.

Live spevácke vystúpenie na tvojej akcii 2

Minimálna výška príspevku

1 000

Organizujem firemnú párty a chcem live vystúpenie (s kapelou / DJ) (50 min).

(I want Lea to sing on my party. 50 min. Logistics outside Slovakia not covered.

Novinky

STARTUJEME KAMPAN NA VYDANIE CD

Update #1, 05.06.2019

Ahojte kamarati!

Som v prvom rade nesmierne vdacna, ze sa podarilo vytvorit tuto kampan na vydanie CD In Between The Worlds a ze nam Startlab dal moznost vas oslovit touto crowdfundingovou kampanou. Dakujeme za to!

Vydavanie CD je v dnesnej dobe viac ako narocne, tvorba hudby je jedno hrozienko, ale technicke poziadavky a sirenie je asi este narocnejsie.

Je za nami vela prace, casu, energie a uz len krocik nas deli od dokoncenia. A tak potrebujeme vasu pomoc.

Vopred sa chcem podakovat vsetkym, ktori sa uz dnes, v prvy den zapojili a vyjadrili svoju podporu kupou a sirenim!

Uz teraz sa tesim na celu cestu touto kampanou, ktorou vas budem rada sprevadzat a informovat o novinkach, ktore s nou suvisia.

Som stastna, ze ste sa stali jej sucastou, vitajte!

Lea

Podporovatelia

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 CD s merch tričkom

40 €

👤 Frantisek Rovensky

🎁 Early bird / CD s podpisom a venovaním

18 €

👤 Susan Stamper

🎁 CD a merch hoodie

55 €

👤 Slavomír Klein

🎁 Early bird / CD s podpisom a venovaním

18 €

👤 Tomas

🎁 Early bird - Digital / Digitálne CD priamo na tvoj email

💬 Dakujem, tesim sa na novinky, paradnu hudbu robis

18 €

👤 Lucia

🎁 Live spevácke vystúpenie na tvojej akcii 1

💬 Ahoj Lea, pozyvame ta tymto na nas firemny vecierok. Tesime sa na vystupko:) Drzime palce, na dialku sledujeme a fandime;)

500 €

👤 Jana

🎁 CD a merch hoodie

💬 Drz sa zlatinko

100 €

👤 Steven

🎁 'Meet and Greet' obed s Leou v centre Bratislavy + CD

💬 Hey Lea, can’t wait to meet in person. Hope you don’t mind me bringing my crew from the office along to speak business. Pleasure to support great talent such as yourself!

250 €

👤 Andrew Kessinger

🎁 Early bird - Digital / Digitálne CD priamo na tvoj email

💬 Looking forward to hearing you album...say hi to Igor for me

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

20 €

👤 Pavel

🎁 Live spevácke vystúpenie na tvojej akcii 1

💬 Tesime se na vystoupeni. Lea bude skvelim highlightem na nasi akci.

500 €

👤 Anonymný podporovateľ

10 €

👤 Marek Morochovic

💬 Go Lea Go Go :-)

50 €

👤 Michaela Butašová

🎁 CD a merch hoodie

💬 Ahoj Lea, možem poprosit CD venovane Laure, a velkost hoodie L. Dakujem :)

55 €

👤 Anonymný podporovateľ

50 €

👤 Anonymný podporovateľ

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Early bird / CD s podpisom a venovaním

18 €

👤 Andrew Offenbacher

🎁 Šiltovka z merch kolekcie 'My Tomorrow is today' + CD s podpisom

💬 Good luck with everything, Lea!

25 €

👤 Nicolo Paolucci

🎁 Early bird / CD s podpisom a venovaním

30 €

👤 Anton Marci

50 €

👤 Slavka

🎁 CD s merch tričkom

💬 Drzb sa, mas super hudbu! Tesim sa na CD velmi!

39 €

👤 Anonymný podporovateľ

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

25 €

👤 Andrea Turcina

🎁 Šiltovka z merch kolekcie 'My Tomorrow is today' + CD s podpisom

💬 Nech sa Ti splnia všetky Tvoje sny :)

25 €

👤 Dragan

🎁 Early bird - Digital / Digitálne CD priamo na tvoj email

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

5 €

👤 Anonymný podporovateľ

30 €

👤 Marko Dosljak

💬 Good luck girl :)

20 €

👤 Jana Klicperová

113 €

👤 Andrej Daniš

💬 :)

22 €

   1 2

Autori

Lea Danis

Lea Danis

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Nepotrebujete odmenu? Tak darujte sumu podľa svojho uváženia a získajte aspoň našu vďaku.

Early bird - Digital / Digitálne CD priamo na tvoj email

Minimálna výška príspevku

18

Nemám doma ani v aute CD-romku, chcem digitálne CD.

(I want to get a digital album with mp3 sent to my email address./Please, provide your email address, so we know, where to send your reward.:)


Early bird / CD s podpisom a venovaním

Minimálna výška príspevku

18

Chcem mať CD medzi prvými, hneď ako vylezie z tlače spolu s podpisom a venovaním za uvádzaciu cenu. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want the hard copy of the CD with Lea's signature. Postage included within the EU. Outside of the EU - cash on delivery).

Šiltovka z merch kolekcie 'My Tomorrow is today' + CD s podpisom

Minimálna výška príspevku

25

Chcem CD s podpisom a k tomu aj štýlovú šiltovku na leto s odopínateľným nápisom podľa výberu. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want the hard copy of the CD with Lea's signature and the cap, black OR khaki. Please, choose below. Postage included within the EU. Outside of the EU - cash on delivery. You'll get the digital CD as a bonus right to your e-mail).

2 X CD s podpisom

Minimálna výška príspevku

34

Nestačí mi jedno CD, chcem ho aj pre svojho známeho ako darček s venovaním a podpisom. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want two hard copies of the CD with Lea's signature. EU shipping included. Non-EU shipping - cash on delivery).

CD s merch tričkom

Minimálna výška príspevku

39

Chcem CD aj merch tričko My Tomorrow is today z kvalitnej bavlny. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want the hard copy of the CD with Lea's signature as well as the white tee 'My Tomorrow is Today' from the latest Lea's merch collection. EU shipping included. Non-EU shipping - cash on delivery).

3 x CD s podpisom

Minimálna výška príspevku

45

Chcem podporiť tento album a rád by som dostal 3 CD s podpisom a venovaním. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want three hard copies of the CD with Lea's signature for me and my friends as a gift. EU shipping included. Non-EU shipping - cash on delivery).

CD a merch hoodie

Minimálna výška príspevku

55

Chcem nielen CD, ale k tomu aj pohodlnú sivú hoodie My Tomorrow is today z kvalitnej bavlny. V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want the hard copy of the CD with Lea's signature and also grey cotton hoodie 'My Tomorrow is Today' from Lea's latest merch collection. EU shipping included. Non-EU shipping - cash on delivery).

VIP návšteva počas nakrúcania pripravovaného videoklipu s CD

Minimálna výška príspevku

180

Chcem sa ísť pozrieť, ako sa nakrúca hudobný videoklip a dostať CD s podpisom.V cene je ZAHRNUTÉ aj POŠTOVNÉ. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

Prihoď aj svoj email, a budeš dostávať novinky, zľavy na merch a vstupenky, info o súťažiach a ďalšie prekvapenia skôr ako ostatní.

(I want to get a VIP backstage ticket to be a part of Lea's next music video production held in Slovakia/Croatia, TBC)

'Meet and Greet' obed s Leou v centre Bratislavy + CD

Minimálna výška príspevku

250

Chcem sa s Leou stretnúť a osobne sa s ňou porozprávať o tom, ako vznikalo CD na káve alebo chutnom obede v centre Bratislavy. Napíš nám svoj email a dostaneš naň ako BONUS zároveň aj digitálnu verziu CD :)

(I want to meet and greet Lea in person in Bratislava city centre and enjoy a nice lunch/coffee time with the team and herself).

Live spevácke vystúpenie na tvojej akcii 1

Minimálna výška príspevku

500

Organizujem firemnú párty a chcem live vystúpenie (20 min).

(I want Lea to sing on my party - 20 min. Logistics outside Slovakia not covered.

Live spevácke vystúpenie na tvojej akcii 2

Minimálna výška príspevku

1 000

Organizujem firemnú párty a chcem live vystúpenie (s kapelou / DJ) (50 min).

(I want Lea to sing on my party. 50 min. Logistics outside Slovakia not covered.