Naivná pedagogika z praxe BUĎTE VZOROM PRE VAŠE DETI

Naivná pedagogika z praxe BUĎTE VZOROM PRE VAŠE DETI

Začnime od seba! Inšpirujme seba aj druhých! Zažime spoločné dobrodružstvá! Nové vydanie Naivnej pedagogiky z praxe ponúka myšlienky od 10 ročnej autorky a ilustrátorky Mišky, ktoré analyzuje autor Juraj. Dôležité je však pozrieť na danú situáciu svojimi očami, zaloviť v hĺbke seba a zlepšiť vzťahy medzi dospelými a deťmi.

Literatúra
Vzdelávanie a veda
Naivná pedagogika z praxe BUĎTE VZOROM PRE VAŠE DETI
Získaná suma
105%

2 090 €

z cieľovej sumy
2 000 €

Kampaň bola

úspešná

O projekte

Naivná pedagogika z praxe pokračuje. Prichádza s myšlienkou spolupráce na štyroch frontoch:

 • SPOLUPRÁCA DETSKÉHO A DOSPELÉHO SVETA
 • SPOLUPRÁCA DOSPELÉHO SVETA AKO VZOR PRE DETI
 • SPOLUPRÁCA S RODINNÝMI CENTRAMI, ŠKOLAMI A ORGANIZÁCIAMI
 • PARTNER PROJEKTU


1. SPOLUPRÁCA DETSKÉHO A DOSPELÉHO SVETA

AUTOR JURAJ ŠIMKOVIČ

Druhé vydanie Naivnej pedagogiky ponúka 7 príbehov napísaných autorkou Michaelou Kocianovou (10) a ich analýzou od autora Juraja Šimkoviča (30).

Kniha je pokračovaním prvého dielu Naivnej pedagogiky z praxe: 15 rokov medzi "malými veľkými" školiteľmi. V prvej knihe Juraj píše konkrétne zážitky zo svojej animátorskej i pedagogickej praxe, uvažuje dospelou hlavou a detským srdcom. Je rozhodnutý byť vzorom pre deti, pre ktoré pracuje ako učiteľ a mentor.

Úlohou knihy je aktivizovať naše myslenie. Nielen si ju prečítať. Uvažovať nad napísaným príbehom, spraviť si vlastnú analýzu do svojho života. Autor nemá patent na výchovu detí. Verí však, že každý dokáže práve metódou Naivnej pedagogiky byť skvelým animátorom, pedagógom i rodičom.

Preto sa za každým príbehom nachádza strana na vlastné zapísanie myšlienok o príbehu a až následne Juraj analyzuje text jeho spoluautorky Michaely. Následne však dáva priestor na konfrontáciu s autormi, nová strana na vlastné zhodnotenie všetkých myšlienok.

Lepší vzťah s deťmi nezískame, keď ostaneme pri teoretizovaní. Spravme rozhodné kroky ako byť lepšími. Rozhodnime sa aké budú naše nasledovné kroky ku zmene. Povedzme o nich deťom a začnime na sebe pracovať. Dokázali sme zmenu spraviť? Nechajme si vyfarbiť obrázok od Michaely našimi deťmi - či už v táboroch, v školách či v našich domácnostiach.


2. SPOLUPRÁCA DOSPELÉHO SVETA AKO VZOR PRE DETI:

Často vidíme dospelých, ktorí si kopú na svojej záhradke, robia svoje projekty. Aktuálnym trendom je networking, kde môžeme spoznať mnohých inšpiratívnych ľudí. Preto v rámci kampane môžete za Vašu podporu získať aj iné zaujímavé knihy od autorov zo Slovenska a praktickú pomôcku pri čítaní PAGEHOO.

JURAJ ŠIMKOVIČ - funpage

S PAGEHOO je ľahké čítanie kdekoľvek. Je to praktická pomôcka, vďaka ktorej bude prechod do čarovných krajín kníh ešte zaujímavejší a pútavejší. Navyše držíte ruku v zdravej polohe. Vychutnajte si knihu aj vo veternom počasí. Vyberte si to svoje v odmenách. Môžete ho venovať aj priateľom, s ich menom alebo krátkym odkazom vrytom na bočnej strane.

PAGEHOO

Ste vášnivým čitateľom a teda jedna či dve Naivné pedagogiky Vám nestačia? Prezrite si naše balíčky kníh vytvorené v spolupráci s autormi zo Slovenska. Balíčky kníh dostanete po kampani v krabici a tak je táto odmena vhodná aj ako darček pre vášnivých čitateľov vo svojom okolí.

A: BALÍČEK SEBAROZVOJA OD SLOVENSKÝCH AUTOROV:

V tomto balíčku získate edíciu oboch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a 3 knihy podľa vlastného výberu.

 • Juraj Gago, Andrej Krúpa - Hlava 20

Myšlienky môjho dvadsaťročného JA, ktoré mladým otvoria brány sveta a starším pripomenú, na čom naozaj záleží.
Sme mladí obyčajní chalani, ktorí si chcú plniť sny a na našej ceste nás postretla myšlienka- napísať knihu o živote, aj keď o ňom nevieme skoro nič.
Veríme, že sa nie len nad myšlienkami zamyslíš, ale spravíš aj ten správny krok vpred. Pretože rozhodnutia, ktoré vezmeš do svojich rúk dnes, môžu byť pre teba šťastím zajtra.

S pokorou a odvahou
Juraj a Andrej

 • Juraj Gago, Andrej Krúpa - Hlava 21

"Začni dnes je podstatou všetkého veľkého, čo kedy vzniklo. Je podstatou i tejto knihy.
Každý niekde začínal, každý nejako začínal a hlavne každý začal. Všetci víťazi, ktorých poznáš, raz začínali a pravdepodobne to väčšina dlho neodkladala. Mať odvahu začať je kľúčovým faktorom k akémukoľvek výsledku. Nikto nedokáže garantovať výsledok v momente, keď začínaš, no každý z nás pozná výsledok, ktorý príde ak nezačneš! Užívaj si každý začiatok, možno táto kniha bude pre teba jedným z nich.

Veľa štastia!
S pokorou a odvahou
Andrej a Juraj

HLAVA 21

 • Janette Šimková - Žijte své lepší já

To, ako uvažujeme o svojich zvyklostiach, postojoch a reakciách, má zásadný vplyv na to, ako sa cítime a konáme. Máme oveľa viac kvalít ako dávame ľuďom najavo. A pritom to chce tak málo - pohľadať to najlepšie v sebe a plne to využiť vo svoj prospech.

Máte pred sebou výsledok príbehov, ktoré si životná koučka Janette Šimková vypočula za deväť rokov praxe a pretavila do 50 zamyslení.

LIFEKOUČING - JANETTE ŠIMKOVÁ

 • Daniela a Zdenko Rau - My big vision book

Vďaka knihe MY BIG VISION BOOK sa naučíte, ako si klásť správne otázky, aby ste identifikovali svoje skutočné sny a ciele. Prevedie vás praktickými cvičeniami, ktoré vás posunú vpred k splneniu vašich snov. Ukáže vám konkrétne postupy, aby ste svoje sny a ciele mali nielen v hlave, ale ich aj zrealizovali. Táto praktická motivačná kniha by mala byť súčasťou každej knižnice a pracovným nástrojom ľudí, ktorí túžia po reálnom dosahovaní svojich vysnívaných cieľov.

MY BIG VISION BOOK

 • Andy Winson - Mysli, konaj a zbohatni

Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni vychádza z konceptu, že všetko bohatstvo sveta už je v nás, len ho cez všetky naučené „pravdy" a mýty o peniazoch nevieme aktivovat. V knihe sa naučíte, ako tieto pseudopravdy vo svojej mysli nájsť, „prepísať" a ako sa následne pomocou konkrétnych akčných krokov vydať v ústrety hojnosti a finančnej slobode.

ANDY WINSON

 • I can academy Motivačný diár 2019 (DIÁR KU BALÍČKU ZDARMA)

V I Can Academy Motivačnom diári 2019 sa naučíte robiť rozhodnutia, naladiť sa na to, čo chcete, meniť obmedzujúce programy v mysli a konať tam, kde ste, s tým, čo máte, pretože nestačí len myslieť. To všetko preto, aby ste konečne začali využívať zákon príťažlivosti vo svoj prospech a reálne tak zmenili svoje výsledky.

I CAN ACADEMY

B: BALÍČEK O VÝCHOVE OD SLOVENSKÝCH AUTOROV:

V tomto balíčku získate edíciu oboch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a nasledovné knihy:

 • Nikoleta Vujišič - Neinstantne krásna

Neinstantná krása je kniha, ktorá obsahuje trinásť skutočných príbehov dievčat, ktoré si prešli poruchou príjmu potravy a dlhé roky s touto chorobou bojovali. Táto kniha vám nedá zaručenú odpoveď na to, ako sa z porúch príjmu potravy dostať. No ukáže vám, že v tom nie ste sami a dá vám nádej, že z toho začarovaného kruhu vedie cesta von, ak tú cestu ale naozaj budete chcieť nájsť.

 • Matej Zámečník - Nezábudka a Divozel

Nechajte sa vtiahnuť do prostredia plného zvierat obklopených prírodou. Prežite s deťmi nezabudnuteľné chvíle nielen spoločným čítaním príbehov, ale aj učením sa niečoho nového. Odpútajte sa od displejov a skúmajte spoločne okolitý svet a krásy v ňom ukryté. Pevne verím, že knižka bude prínosom nielen pre deti, ale aj pre Vás - sprievodcov príbehom :)

NEZÁBUDKA A DIVOZEL

 • Michal Pataky - Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch

Kniha Mgr. Michala Patakyho Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch odhaľuje zaujímavé fakty a súvislosti o tzv. detských potravinách. Okrem iného sa v nej dozviete, aké nevhodné suroviny sa nachádzajú takmer vo všetkých detských (p)otravinách a poodhalí aj skutočnosť o bežných výrobkoch a podvodných praktikách (p)otravinárskeho priemyslu.

MICHAL PATAKY

C: BALÍČEK PRE DETIČKY OD SLOVENSKÝCH AUTOROV:

V tomto balíčku získate edíciu oboch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a nasledovné knihy:

 • Diana Lokšová - Moji ovocní kamaráti + omaľovánka

Kniha MOJI OVOCNÍ KAMARÁTI je druhou knihou zo série Moji kamaráti, ktorú vytvorili mamy na materskej dovolenke pre svoje deti, aby hravou formou spoznávali a jedli ovocie. Kniha obsahuje 46 krátkych básničky o jednotlivých druhoch ovocia od najznámejších až po menej známe, doplnené hravými ilustráciami. Je určená pre najmenšie deti, ale zaujme aj predškolákov a čerstvých školákov. Zoznamuje ich s ovocím hravou a zábavnou formou, čo môže pomôcť aj v prípade, že ho odmietajú jesť.

ČO DOKÁŽE MAMA

 • Diana Lokšová - Moji zeleninkoví kamaráti + omaľovánka

Kniha MOJI ZELENINKOVÍ KAMARÁTI je prvou detskou zeleninkovou knihou publikovanou na území Slovenskej republiky. Na našom knižnom trhu zaznamenáva nevídaný úspech. Kniha vznikla z produkcie niekoľkých mám počas materskej dovolenky, ktoré chceli touto formou inšpirovať svoje deti spoznávať a jesť zeleninu. A vyšlo im to! Kniha obsahuje krátke básničky o jednotlivých druhoch zeleniny od najznámejších až po menej známe. Je určená pre najmenšie deti, ale zaujme aj predškolákov a čerstvých školákov. Zoznamuje ich so zeleninou hravou a zábavnou formou, čo môže pomôcť aj v prípade, že ju odmietajú jesť.

ČO DOKÁŽE MAMA - eshop

 • Lidajová - Ako sa Riki narodil a jeho prvá cesta do neznáma

Veselá, humorná, láskyplná a bohato ilustrovaná knižka pre deti (3 - 7 rokov) o kocúrikovi Rikim a jeho dobrodružstvách. Spoznáte jeho mačaciu, aj ľudskú rodinu. Neviete, na čo majú mačky fúzy alebo mäkké vankúšiky na labkách? Aj toto sa dozviete prostredníctvom príbehu o kocúrikovi Rikim.

RIKIHO DOBRODRUŽSTVÁ

D: BALÍČEK PRE MAMINY OD SLOVENSKÝCH AUTOROV:

V tomto balíčku získate edíciu oboch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a 3 knihy podľa vlastného výberu.

 • Content Agency - Mama, mňam (Čo uvariť deťom od ukončeného 4.mesiaca)

Pripravili sme kuchársku knihu, ktorá sa venuje stravovaniu detí od ukončenia 4. mesiaca do 3 rokov. Kniha obsahuje až neuveriteľných 101 receptov, ktoré sú od najznámejších slovenských influenceriek a blogeriek, ktoré sú matkami a tieto recepty pripravujú či pripravovali svojim detičkám. Ide o prvú kuchársku knihu od mám pre mamy. Recepty v knihe sú založené na princípoch zdravého sedliackeho rozumu s využitím tradičných lokálnych surovín a surovín, ktoré sa už na Slovensku udomácnili, recepty sú bez polotovarov. Recepty sú doplnené o odborný výklad, ktorého cieľom je ozrejmiť základné princípy stravovania u detí v obdobiach ich vývoja.

MAMA, MŇAM

 • Lucia Šváral a kol. - Z fitka do kuchyne špeciál I.

V tejto knihe nájdeš 142 receptov. Od raňajok, cez rýchle snacky, polievky, jedlá mäsité i bezmäsité, zdravé sladké mlsky, až po pochúťky pre návštevy, recepty na výživné pečivo, či zdravé prílohy. Všetky zostavené z poctivých ingrediencií, ktoré nezruinujú peňaženku. Navyše, tieto jedlá ti pomôžu nielen k menšiemu číslu nohavíc, ale i k veľkému množstvu energie! Zlepšia trávenie, imunitu, pleť, často krát i vyriešia problémy s alergiami, či inými zdravotnými problémami. To už za pokus stojí, čo povieš?

„Môžeš mať výsledky, alebo výhovorky. Nikdy nie oboje!"

FITSHAKER

 • Lucia Šváral a kol. - Z fitka do kuchyne špeciál II.

152 vynikajúcich receptov od chutných raňajok, cez rýchle snacky, výživné polievky, poctivé mäsité i bezmäsité jedlá, dobroty pre návštevy, sladké mňamky bez múky, so sezónnym ovocím, či „tajnými prísadami", na ktorých si vynikajúco pochutnáš. Nevynechali sme ani zaujímavé prílohy, recepty na zdravé pečivo či recepty na rôzne príležitosti (napr. na letné posedko s priateľmi).

Jesť, variť a maškrtiť zdravo znamená oveľa viac, než len zhodiť pár kíl. Znamená to zmeniť súčasné myslenie a posunúť svoje šťastie, zdravie a lásku k sebe na prvé miesto. Tak dokážeš milovať a robiť šťastnými všetkých okolo seba.

FITSHAKER - web

 • Naty Žúreková Štefková, Daniela Rau - Kváskovanie. Recepty z Kvásku

Kniha plná báječných jedál, ktoré už len pohľadom dokazujú, že kváskovať sa oplatí. Nájdete v nej recepty od odborníčok a aktívnych kváskových pekárok zo Slovenska i z Čiech. Kniha je vhodná pre všetkých, ktorí majú problémy s trávením, alergie, intolerancie, alebo vyhľadávajú kvalitu a zdravý životný štýl.
V knihe nájdete pestrú paletu 65 sladkých i slaných jedál napečených, navarených alebo usmažených pomocou kvásku. A keďže kváskovanie je vhodné aj pre celiatikov, v knihe je aj samostatná kapitola úžasných bezlepkových chlebov a iných jedál.

KVÁSKOVANIE

 • Kováčová a spol. - Domáce sladkosti (nielen pre deti)

Spojila som sa s úžasnou certifikovanou detskou výživovou poradkyňou Katkou Paulišinovou. Nakúpili sme formy na odlievanie lízatiek, cukríkov, žížaliek, brumíkov, nanukov, gumených medvedíkov, zaobstarali si tie najlepšie ingrediencie, veľa medu a ovocných štiav a pustili sa do práce.

Teraz sa chceme s našimi receptami podeliť aj s vami. Vydali sme úplne novučkú knihu, aká na Slovensku ešte nebola. Domáce zdravé lízanky, cukríky, kinderko, snickersky, nutelly, rôzne pralinky, nanučky, tortičky, všetko nájdete v tejto knižočke v zdravej podobe bez akýchkoľvek chemiek. Stačí už len pekne farebne zabaliť a máte ako obchodu. Deti ich môžu papať s vašim čistým svedomím, zabodujete na návšteve a spoločná príprava vám vytvorí prekrásne zážitky a spomienky.

ČO DOKÁŽE MAMA fun page

E: BALÍČEK PRE SVOJICH POTOMKOV:

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a Kroniku Života od autorov Daniely a Zdenka Rau.

Kronika života je najlepším autorským dielom na svete. Jeho autorom ste totiž VY a VÁŠ jedinečný a nenapodobniteľný životný príbeh.

KRONIKA ŽIVOTA

3.SPOLUPRÁCA S RODINNÝMI CENTRAMI, ŠKOLAMI A ORGANIZÁCIAMI:

Cieľom autora je stretávať sa v praxi, inšpirovať a motivovať sa navzájom.

A: PODUJATIE PRE RODINNÉ CENTRÁ

Podporou získate besedu, workshop alebo prednáška s autorom pre vaše rodinné centrum. Ako bonus získate 5 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky.

B:PREDNÁŠKA PRE DETI A UČITEĽOV V ŠKOLÁCH

Podporou získate besedu, workshop alebo prednášku s autorom pre deti v škole na tému: „Ako som si splnil sen a ako si ho môžete splniť aj vy." Ako bonus získate 10 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky pre učiteľov Vašej školy.

C: WORKSHOP PRE ANIMÁTOROV

Podporou získate besedu, workshop, prednášku s autorom pre organizácie na tému: „Ako zaviesť Naivnú pedagogiku do nášho systému." Ako bonus získate 15 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky pre Vašich animátorov v cestovných kanceláriách a neziskových organizáciach.

D:VÍKENDOVÝ WORKSHOP PRE TÍMY

Podporou získate víkendový workshop zameraný na motiváciu pracovníkov, plánovanie času, swot analýzu so strategickým plánovaním, tímbuildingové aktivity, energizery metódou zážitkovej pedagogiky. Ako bonus získate 20 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky pre Vašich ľudí. Odmena je za program workshopu a pomôcky k programu - miesto, stravu a ostatnú réžiu si zabezpečuje organizácia).

4. PARTNER PROJEKTU

Staňte sa partnerom Naivnej pedagogiky z praxe a za Vaše peniaze zrealizujem päť besied pre základné školy zdarma. Vaše logo bude umiestnené v každom výtlačku knihy.

O projekte

Chcem podporiť!

Nepotrebujete odmenu? Tak darujte sumu podľa svojho uváženia a získajte aspoň našu vďaku.

KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

Minimálna výška príspevku

10

Podporou projektu získate Knihu Naivná pedagogika z praxe : Veľké príbehy malých školiteľov s podpisom autorov aj s poštovným

EDÍCIA KNÍH NAIVNÁ PEDAGOGIKA Z PRAXE

Minimálna výška príspevku

20

Podporou projektu získate knižnú edíciu Naivnej pedagogiky z praxe s podpisom autorov

 • 15 rokov medzi "malými veľkými" školiteľmi
 • BUĎTE VZOROM PRE VAŠE DETI: Veľké príbehy malých školiteľov

KNIHA S PODPISOM AUTOROV A PAGEHOO + poštovné

Minimálna výška príspevku

30

Kniha Naivná pedagogika z praxe : Veľké príbehy malých školiteľov s podpisom autora pošta + PAGEHOO

KNIHA S PODPISOM AUTOROV A PERSONALIZOVANÝM PAGEHOO

Minimálna výška príspevku

40

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a PAGEHOO pomôcka na čítanie a správne držanie ruky pri čítaní.

Nechajte si na svoje PAGEHOO vyryť svoje meno alebo meno kamaráta, ktorému ho podarujete.

EDÍCIA NAIVNEJ PEDAGOGIKY A PAGEHOO

Minimálna výška príspevku

40

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a PAGEHOO pomôcka na čítanie a správne držanie ruky pri čítaní.

BALÍČEK SEBAROZVOJA OD SLOVENSKÝCH AUTOROV

Minimálna výška príspevku

70

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a troch z nasledovných kníh. (Knihy vypíšte do poznámky ku odmene). Motivačný diár 2019 od I can academy je k balíčku zdarma.

 • Juraj Gago, Andrej Krúpa - Hlava 20
 • Juraj Gago, Andrej Krúpa - Hlava 21
 • Janette Šimková - Žijte své lepší já
 • Daniela a Zdenko Rau - My big vision book
 • Andy Winson - Mysli, konaj a zbohatni

BALÍČEK O VÝCHOVE OD SLOVENSKÝCH AUTOROV

Minimálna výška príspevku

70

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a troch z nasledovných kníh. (Knihy vypíšte do poznámky ku odmene)

 • Nikoleta Vujišič - Neinstantne krásna
 • Matej Zámečník - Nezábudka a Divozel
 • Michal Pataky - Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch
BALÍČEK PRE DETIČKY OD SLOVENSKÝCH AUTOROV

Minimálna výška príspevku

75

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a nasledovné knihy pre deti.

 • Diana Lokšová - Moji ovocní kamaráti + omaľovánka
 • Diana Lokšová - Moji zeleninkoví kamaráti + omaľovánka
 • Lidajová - Ako sa Riki narodil a jeho prvá cesta do neznáma
PRE MAMINY OD SLOVENSKÝCH AUTOROV

Minimálna výška príspevku

85

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a troch z nasledovných kníh. (Knihy vypíšte do poznámky ku odmene)

 • Content Agency - Mama, mňam (Čo uvariť deťom od ukončeného 4.mesiaca)
 • Lucia Šváral a kol. - Z fitka do kuchyne špeciál I.
 • Lucia Šváral a kol. - Z fitka do kuchyne špeciál II.
 • Naty Žúreková Štefková, Daniela Rau - Kváskovanie. Recepty z Kvásku
 • Kováčová a spol. - Domáce sladkosti (nielen pre deti)
BALÍČEK PRE SVOJICH POTOMKOV

Minimálna výška príspevku

90

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a Kroniku Života od autorov Daniely a Zdenka Rau.

PODUJATIE PRE RODINNÉ CENTRÁ

Minimálna výška príspevku

150

Podporou získate besedu, workshop alebo prednáška s autorom pre vaše rodinné centrum.

Ako bonus získate 5 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky.

PREDNÁŠKA PRE DETI A UČITEĽOV V ŠKOLÁCH

Minimálna výška príspevku

250

Podporou získate besedu, workshop alebo prednášku s autorom pre deti v škole na tému: „Ako som si splnil sen a ako si ho môžete splniť aj vy."

Ako bonus získate 10 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky pre učiteľov Vašej školy.

WORKSHOP PRE ANIMÁTOROV

Minimálna výška príspevku

300

Podporou získate besedu, workshop, prednášku s autorom pre organizácie na tému: „Ako zaviesť Naivnú pedagogiku do nášho systému."

Ako bonus získate 15 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky pre Vašich animátorov v cestovných kanceláriách a neziskových organizáciach

VÍKENDOVÝ WORKSHOP PRE TÍMY

Minimálna výška príspevku

500

Podporou získate víkendový workshop zameraný na motiváciu pracovníkov, plánovanie času, swot analýzu so strategickým plánovaním, tímbuildingové aktivity, energizery metódou zážitkovej pedagogiky.

Ako bonus získate 20 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky pre Vašich ľudí.

Odmena je za program workshopu a pomôcky k programu - miesto, stravu a ostatnú réžiu si zabezpečuje organizácia).

PARTNER PROJEKTU

Minimálna výška príspevku

1 000

Staňte sa partnerom Naivnej pedagogiky z praxe a za Vaše peniaze urobím päť besied pre základné školy zdarma. Vaše logo bude umiestnené v každom výtlačku knihy.

Podporovatelia

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV A PERSONALIZOVANÝM PAGEHOO

40 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

💬 Prosím 50ks,vdaka

572 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

13 €

👤 Dominika Demoková

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

💬 Držím palce a veľmi sa teším na pokračovanie naivnej pedagogiky, ste super.

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 EDÍCIA KNÍH NAIVNÁ PEDAGOGIKA Z PRAXE

💬 Jurčis, držím Ti palce priateľu. Teším sa na inšpiratívne príbehy, som zvedavý, a chcem Ťa úprimne zo srdca podporiť. Verím, źe sa mi jedného dňa podarí podobné. Mišku nepoznám ale taktiež jej gratulujem a fandím :)

20 €

👤 Matul

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

15 €

👤 Jana Svitkova

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Jana Svitkova

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

10 €

👤 Monika

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Martin Šmihál

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Silvia Bartošová

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Vladimíra Karasová

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

5 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Mária Malková

90 €

👤 Jana

10 €

👤 Liščáková Martina

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Ľubica Gostíková

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

💬 Miška, tešíme sa s tebou!

10 €

👤 Ivana Pelcerová

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

10 €

👤 Veronika Miscikova

🎁 EDÍCIA KNÍH NAIVNÁ PEDAGOGIKA Z PRAXE

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

30 €

👤 Michal Tejgi

🎁 KNIHA S PODPISOM AUTOROV A PAGEHOO + poštovné

💬 Miška, Jurko držím palce

30 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 EDÍCIA KNÍH NAIVNÁ PEDAGOGIKA Z PRAXE

25 €

   1 2 3

Autori

Mgr. Juraj Šimkovič

Mgr. Juraj Šimkovič

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Nepotrebujete odmenu? Tak darujte sumu podľa svojho uváženia a získajte aspoň našu vďaku.

KNIHA S PODPISOM AUTOROV + poštovné

Minimálna výška príspevku

10

Podporou projektu získate Knihu Naivná pedagogika z praxe : Veľké príbehy malých školiteľov s podpisom autorov aj s poštovným

EDÍCIA KNÍH NAIVNÁ PEDAGOGIKA Z PRAXE

Minimálna výška príspevku

20

Podporou projektu získate knižnú edíciu Naivnej pedagogiky z praxe s podpisom autorov

 • 15 rokov medzi "malými veľkými" školiteľmi
 • BUĎTE VZOROM PRE VAŠE DETI: Veľké príbehy malých školiteľov

KNIHA S PODPISOM AUTOROV A PAGEHOO + poštovné

Minimálna výška príspevku

30

Kniha Naivná pedagogika z praxe : Veľké príbehy malých školiteľov s podpisom autora pošta + PAGEHOO

KNIHA S PODPISOM AUTOROV A PERSONALIZOVANÝM PAGEHOO

Minimálna výška príspevku

40

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a PAGEHOO pomôcka na čítanie a správne držanie ruky pri čítaní.

Nechajte si na svoje PAGEHOO vyryť svoje meno alebo meno kamaráta, ktorému ho podarujete.

EDÍCIA NAIVNEJ PEDAGOGIKY A PAGEHOO

Minimálna výška príspevku

40

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a PAGEHOO pomôcka na čítanie a správne držanie ruky pri čítaní.

BALÍČEK SEBAROZVOJA OD SLOVENSKÝCH AUTOROV

Minimálna výška príspevku

70

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a troch z nasledovných kníh. (Knihy vypíšte do poznámky ku odmene). Motivačný diár 2019 od I can academy je k balíčku zdarma.

 • Juraj Gago, Andrej Krúpa - Hlava 20
 • Juraj Gago, Andrej Krúpa - Hlava 21
 • Janette Šimková - Žijte své lepší já
 • Daniela a Zdenko Rau - My big vision book
 • Andy Winson - Mysli, konaj a zbohatni

BALÍČEK O VÝCHOVE OD SLOVENSKÝCH AUTOROV

Minimálna výška príspevku

70

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a troch z nasledovných kníh. (Knihy vypíšte do poznámky ku odmene)

 • Nikoleta Vujišič - Neinstantne krásna
 • Matej Zámečník - Nezábudka a Divozel
 • Michal Pataky - Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch
BALÍČEK PRE DETIČKY OD SLOVENSKÝCH AUTOROV

Minimálna výška príspevku

75

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a nasledovné knihy pre deti.

 • Diana Lokšová - Moji ovocní kamaráti + omaľovánka
 • Diana Lokšová - Moji zeleninkoví kamaráti + omaľovánka
 • Lidajová - Ako sa Riki narodil a jeho prvá cesta do neznáma
PRE MAMINY OD SLOVENSKÝCH AUTOROV

Minimálna výška príspevku

85

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a troch z nasledovných kníh. (Knihy vypíšte do poznámky ku odmene)

 • Content Agency - Mama, mňam (Čo uvariť deťom od ukončeného 4.mesiaca)
 • Lucia Šváral a kol. - Z fitka do kuchyne špeciál I.
 • Lucia Šváral a kol. - Z fitka do kuchyne špeciál II.
 • Naty Žúreková Štefková, Daniela Rau - Kváskovanie. Recepty z Kvásku
 • Kováčová a spol. - Domáce sladkosti (nielen pre deti)
BALÍČEK PRE SVOJICH POTOMKOV

Minimálna výška príspevku

90

Balíček obsahuje edíciu dvoch kníh Naivnej pedagogiky z praxe a Kroniku Života od autorov Daniely a Zdenka Rau.

PODUJATIE PRE RODINNÉ CENTRÁ

Minimálna výška príspevku

150

Podporou získate besedu, workshop alebo prednáška s autorom pre vaše rodinné centrum.

Ako bonus získate 5 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky.

PREDNÁŠKA PRE DETI A UČITEĽOV V ŠKOLÁCH

Minimálna výška príspevku

250

Podporou získate besedu, workshop alebo prednášku s autorom pre deti v škole na tému: „Ako som si splnil sen a ako si ho môžete splniť aj vy."

Ako bonus získate 10 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky pre učiteľov Vašej školy.

WORKSHOP PRE ANIMÁTOROV

Minimálna výška príspevku

300

Podporou získate besedu, workshop, prednášku s autorom pre organizácie na tému: „Ako zaviesť Naivnú pedagogiku do nášho systému."

Ako bonus získate 15 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky pre Vašich animátorov v cestovných kanceláriách a neziskových organizáciach

VÍKENDOVÝ WORKSHOP PRE TÍMY

Minimálna výška príspevku

500

Podporou získate víkendový workshop zameraný na motiváciu pracovníkov, plánovanie času, swot analýzu so strategickým plánovaním, tímbuildingové aktivity, energizery metódou zážitkovej pedagogiky.

Ako bonus získate 20 kníh prvého aj druhého dielu Naivnej pedagogiky pre Vašich ľudí.

Odmena je za program workshopu a pomôcky k programu - miesto, stravu a ostatnú réžiu si zabezpečuje organizácia).

PARTNER PROJEKTU

Minimálna výška príspevku

1 000

Staňte sa partnerom Naivnej pedagogiky z praxe a za Vaše peniaze urobím päť besied pre základné školy zdarma. Vaše logo bude umiestnené v každom výtlačku knihy.