Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

Poďakovania

Poďakovania

O projekte

O projekte

Smutný fenomén slovenského Facebooku, poslanec národnej rady a človek ktorému 2 746 voličov vložilo do rúk dôveru. Nádej, že bude zodpovedným zástupcom vo veciach verejných. Bude vzorom pravdovravnosti. Trpezlivým poslucháčom svojich voličov s odpoveďou na každú otázku i pri sebemenšej pochybnosti o jeho činoch a výrokoch.

Sme v roku 2019. Sociálne siete skvelým spôsobom spájajú ľudí. Aj nás voličov s našimi politikmi. Ak sa dnes chcem spýtať môjho poslanca, prečo otvorene obhajuje režim ktorý má na svedomí milióny zničených životov, už nemusím písať list a posielať ho poštou.


Ukážka z knihy


V tejto knižke sme ho schovali pod pseudonym "Mazáč". Poslanec Mazáč na svojom Facebooku maže všetko na čo nedokáže odpovedať. A že je toho kopec. Ku dnešnému dňu zmazal už viac ako 21,000 komentárov. Za 7 mesiacov počas ktorých ho monitorujeme.


Ukážka z knihy


Poslanec ktorý sa označuje za antifašistu, sedí v strane ktorá kolaboruje s ĽSNS, Volený zástupca, zúrivo kritizujúci kapitalizmus ktorého stretávam pravidelne v auparku s plným košom Amerických výrobkov.


Ukážka z knihy


Pán Mazáč má tú drzosť nás nazvať deťmi hamburgerov. Označiť nás za liberálnych fašistov a na konci mesiaca si to nechať zaplatiť z našich daní. Dokonca svoje "myšlienky" vytlačiť na papier, zviazať do knihy, položiť na pulty kníhkupectiev a pýtať si za to dalšie peniaze.


Ukážka z knihy


Mazáč si ale neuvedomuje, že má v pätách systém blbec.online. Ktorého je už stálicou. Náš bot analyzuje každý jeho arogantný ťah. Vždy, keď súdruh pošle do koša tvoj komentár, v našej databáze ostane.

Pán Mazáč, nevadí. Povedzme, že ste sa dvadsaťjednatisícdvestoosemdesiatosemkrát pomýlil. Dávame Vám šancu kúpiť si zlomok z tohto počtu knižne. Knižku s názormi, ktoré ste zmazal, položíme vedľa Vašej. Dávame Vám ešte jednu šancu. KÚPTE SI KNIHU, odpovedzte na otázky v nej. A dajte nám znova dôvod Vás poslať do parlamentu.

Podporiť

Novinky0
Podporovatelia301

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Juraj Smatana

Juraj Smatana

Autor projektu

Názov organizácie Klub Strážov
Miesto realizácie projektu Bratislava
Web https://blbec.online

Kontaktujte autoraPoďakovania (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)5 € 5 000 €

Kontakt