Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

O projekte

O projekte

O nás

Dominik Varchola tvorí pod názvom N3O už dlhší čas jedinečnú hudbu, ktorá prináša ľudom uvedomelý odkaz motivujúci k šťastnému žitiu. V tvorbe začal rapom, časom sa však dostal k Reggae, ktoré s jeho životným odkazom ladí najviac. Dominik vystupoval a tvoril sám, aj s rôznymi zoskupeniami. V roku 2018 stretol šikovných chalanov, s ktorými vytvorili aktívnu kapelu, s ktorou skúšajú, koncertujú a práve dokončujú nový album, ktorému aby uzrel svetlo sveta chýba už len málo.Nový album

Album prinesie žánrovo pestrú dávku pozitívnej energie. Nájdeš na ňom Reggae ochutené o Hip-Hop, Funky, Jazz či Dub. Výrazným prvkom je vplyv slovenskej ľudovej hudby, kde jedinečnú atmosféru dodáva zvuk fujary, rôznych píšťal alebo drumble. Budeš na ňom môcť počuť 13 autorských piesní naplnených textami, spevom, vokálmi, sólami a našľapanou rytmikou, ktorá ťa rozvlní tak, že sa budeš pohupovať a pospevovať si, až bude deň krajší.


Kapela

Na albume sa predstaví 7 členná zostava mladých hudobníkov, ktorá aktívne koncertuje po slovenských kluboch a festivaloch. Pre plno-tučnosť a pestrosť zvuku sa objavili na albume aj hostia, s ktorými sa podarili zaujímavé spolupráce.
Projekt

Aby sme mohli CD vydať potrebujeme finančnú podporu. Z vyzbieraných peňazí uhradíme časť nákladov na nahrávanie a výrobu CD, taktiež časť propagačných materiálov a odmien pre podporovateľov.

Po úspešnom ukončení projektu chceme prezentovať CD na turné po slovenských mestách a pokračovať ďalej v tvorbe nových piesni.

Ak sa ti náš projekt páči, prosíme ťa o podporu. Za každý príspevok sme vďační a pomôže nám to ďalej tvoriť.

Podporiť

Poďakovania

Poďakovania

Podporovatelia29

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Dominik Varchola Varchola

Dominik Varchola Varchola

Dominik Varchola tiež známy ako N3O
- spevák, hudobník, skladateľ, textár, manažér kapely.
Aktívne tvorí hudbu od roku 2009, počas tejto hudobnej cesty vytvoril 4 albumy a spolupracoval s rôznymi hudobníkmi. Momentálne tvorí a hrá s touto fajnovou kapelou s plnotučným zvukom.

Názov organizácie OZ Príroda Sloboda Jednota
Miesto realizácie projektu Bohunice
Web https://n3o.sk/

Kontaktujte autoraPoďakovania (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)5 € 5 000 €

Kontakt