Pozor: Projekty sa na StartLabe zoraďujú podľa posledného prijatého daru. Ten váš je momentálne na úplnom konci. Nebojte sa, v poradí sa posunie hneď, ako získate svoj prvý dar.

O projekte

O projekte

DOBROČINNÉ KALENDÁRE 2020


Chceme vytlačiť kalendáre na rok 2020, s obrázkami od detí zo špeciálnej školy Mokrohájska. Výťažok z predaja kalendárov následne venujeme sociálne slabým rodinám s deťmi so zdravotným znevýhodnením.O čo ide?

Deti so zdravotným znevýhodnením, ktoré navštevujú špeciálnu školu, namaľovali na základe našej výzvy krásne obrázky. Súťažili v niekoľkých kategóriách a najlepšie kresby sme vybrali ako motívy jednotlivých mesiacov pre kalendár na rok 2020.

Dostali od nás vecné ceny a víťazi sa veľmi potešili zo zaslúženého miesta v kalendári. Teraz potrebujeme vytlačiť 1000 kusov. Predajom vyzbierame nemalú sumu, ktorá bude prerozdelená rodinám s deťmi so zdravotným znevýhodnením.

Navzájom si tak deti pomôžu a spoločnosť sa opäť o čosi viac priblíži k inklúzii.

Kto sme a prečo potrebujeme Vašu pomoc ?

Sme nezisková organizácia Detský fond Slovenskej republiky a každý príspevok, ktorý obdržíme na projekt Konto Bariéry, do posledného centu rozdeľujeme žiadateľom pre rodiny s deťmi so zdravotným znevýhodnením. Radi by sme ich však podporili viac, čo nám ale náš bežný rozpočet nedovoľuje. Hľadáme iné možnosti a preto potrebujeme Vašu podporu a pomoc.

Do konca roka chceme kalendáre do posledného kusu predať a výťažok prerozdeliť sociálne slabým rodinám, ktoré sa ocitli v neľahkej situácii. Život so zdravotným znevýhodnením nie je vôbec jednoduchý a potrebné pomôcky sú často krát pre rodiny nedostupné. Aj týmto gestom im môžeme vyjadriť podporu a spolupatričnosť.Konto Bariéry

Verejnoprospešná zbierka organizácie Detský fond Slovenskej republiky, ktorá už viac ako 25 rokov podporuje rodiny s deťmi so zdravotným znevýhodnením v rámci celého Slovenska. Na základe individuálnych žiadostí prerozdeľuje finančné príspevky darcov do posledného centu na kompenzačné pomôcky deťom a mladým ľuďom do 26 rokov.ĎAKUJEME, ŽE NÁM POMÁHATE POMÁHAŤ ❤


Poďakovania

Poďakovania

Podporovatelia19

Podporovatelia

O autoroch

O autoroch

Detský fond  Slovenskej republiky

Detský fond Slovenskej republiky

Detský fond Slovenskej republiky je nezisková organizácia, ktorá chráni práva detí. Svojimi verejnoprospešnými aktivitami sa už viac ako 29 rokov usiluje o pomoc a podporu ohrozeným skupinám ľudí.

Simona Pretzová

Simona Pretzová

Kreatívna podpora tímu DF SR. S humorom a nadšením už niekoľko rokov pracuje s ohrozenými skupinami spoločnosti.

Klaudia Kjurčijská

Klaudia Kjurčijská

Kaja z Prievidze. Veselá optimistka, ktorá pracuje s rodinami s deťmi so zdravotným znevýhodnením v projekte Konto Bariéry.

Názov organizácie Detský fond Slovenskej republiky
Miesto realizácie projektu Stavbárska 38, Bratislava 821 07
Adresa Stavbárska 38, 821 07, Bratislava, Stavbárska 38, Bratislava 821 07
Telefónne číslo 0903 764 354
Web www.dfsr.sk/

Kontaktujte autoraPoďakovania (perks)

  • Zobraziť ostatné

Platba (payment)5 € 5 000 €

Kontakt