„KTO JE RÝCHLEJŠÍ?“ – detská knižka o budovaní sebadôvery

„KTO JE RÝCHLEJŠÍ?“ – detská knižka o budovaní sebadôvery

Neobyčajná knižka o sebadôvere a láske k sebe samému pre deti vo veku od 3 do 8 rokov. Rozpráva príbeh o malom čiernom vĺčikovi, ktorý zo srdca miluje behať, a tiež o tom, ako vzniká túžba byť lepším pre niekoho druhého. Táto prirodzená túžba však často paradoxne spôsobí, že sebadôveru strácame. Otvorte knihou srdcia vašim deťom a ukážte im, ako si nikdy neprestávať veriť.

Literatúra
Zdravie
„KTO JE RÝCHLEJŠÍ?“ – detská knižka o budovaní sebadôvery
Získaná suma
342%

17 113 €

z cieľovej sumy
5 000 €

Kampaň bola

úspešná

O projekte

Obrazová knižka pomocou silného a krásneho príbehu, ktorý opisuje obvyklú životnú situáciu, otvára citlivú tému sebadôvery. Spoznáme dve malé osobnosti, čisté bytosti, ktoré predstavujú v príbehu rozprávkové postavy vĺčika a orlíka a ich životnú skúsenosť. Jeden behá pre radosť, druhý je presvedčený, že je najrýchlejší. Čo sa stane, keď sa stretnú?
PRÍBEH, V KTOROM SA NÁJDE NIELEN DIEŤA

Vĺčik Blesk sa túži skamarátiť, ale odvážny orol Vietor o priateľstvo veľký záujem nemá. Myslí si, že je najrýchlejší a začne nepríjemne Bleska spochybňovať. Podkopáva jeho sebadôveru v behu, v tom, že je v behu dobrý, provokuje ho a vysmieva sa mu. Dajú si preteky, aby zistili, kto je rýchlejší. Stane sa však niečo, čo by nikto nečakal.


Pútavé pasáže poukazujú na to, prečo malé dieťa o sebe často pochybuje a čo sa môže stať, keď si dieťa začne vytvárať svoju vlastnú hodnotu podľa toho, ako sa správa okolie. V príbehu nájde seba aj rodič – pripomenie mu detstvo a možno ho aj inšpiruje, ako pomôcť svojmu dieťaťu budovať si dôveru v samého seba a nestratiť autentickosť.


Dôležitosť detskej sebadôvery

Pochybovanie v detstve o tom „či som dosť dobrý/-á?" alebo presvedčenie, že „nie som dosť dobrý/-á", je často zdrojom toho, ako sa cítime a akú mienku o sebe mámev dospelosti. Poznať samého seba a ostať autentickým má preto v živote každého z nás veľkú hodnotu. Keď sa to deti naučia v detstve, tak v dospelosti z toho budú ťažiť.

Vďaka výrazným, reálnym a zároveň magickým ilustráciám je knižka vhodná už aj pre malé trojročné detičky. Keďže príbeh sa zaoberá pocitmi, knižka nemá vekové obmedzenie. Veľmi nápomocná však môže byt deťom vo veku od 5 do 8 rokov, v období, keď budujú svoju osobnosť, prichádzajú do kolektívu, nadväzujú vzťahy a stretávajú sa so situáciami, v ktorých je sebadôvera základom toho, aby ich zdravo zvládli.
MAMA, KTORÁ PÍŠE „ROZPRÁVKY" ZO ŽIVOTA

Volám sa Iryna Zelyk a som autorkou knižky Kto je rýchlejší?". Vďaka Startlabu a podporovateľom je to už moja druhá knižka. Tá prvá, „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku", si našla svoje miesto v knižniciach a srdciach mnohých rodín. Po jej vydaní som začala dostávať e-maily so spätnou väzbou, ktoré mi vháňali do očí slzy šťastia a rozhodla som sa preto v písaní pokračovať. Za každým príbehom je životná situácia a pocity, ktoré zažil takmer každý. V novej knižke nájdete moje úvahy na tému „láska k sebe samému" a moje poznania, ako riešiť situácie s deťmi v období, keď „sa hľadajú".


Keď sa snažíte niekoho pochopiť, tak sa vlastne snažíte pochopiť jeho pocity.
Pochopenie a úprimnosť vytvárajú harmóniu vo vzťahu dieťa – rodič a dávajú dieťaťu pocit prijatia a lásky.Úvahy a okruh otázok, ktoré môžu pomôcť

Deti sa v živote stretávajú s rôznymi situáciami, pretože život znamená aj prekážky, prekonávaním ktorých sa môžu učiť a rásť. Nie každé dieťa rozpráva o svojich menej príjemných zážitkoch a nemusí to byť chyba rodiča. Trauma a pocit viny však môžu byť také silné, že sa dieťa uzavrie. Súčasťou knižky sú moje úvahy na tému sebadôvera, ktoré čerpám zo zážitkov zo života s mojimi deťmi a pripravený okruh otázok, ktoré rodičom môžu pomôcť otvoriť úprimnú komunikáciu s dieťaťom a príležitosť vojsť do jeho sveta.

Na konci knižky si dieťa po prečítaní príbehu môže vymaľovať vymaľovánku – „namaľovať" tak svoje vnútro. Takto sa môže rodič o trochu hlbšie pozrieť do srdiečka svojho dieťaťa a ubezpečiť ho, že je milované a dostatočne dobré také aké je.


Prečo je rozprávka ten správny nástroj

Pri počúvaní rozprávky si ju deti pomocou predstavivosti a fantázie určitým spôsobom prežívajú. Vďaka tomu pracujú nielen s vedomím, ale aj s podvedomím a duševným svetom, kam sa ukladajú nespracované nevedomé archetypy. (Vychádzam zo štúdií a z poznatkov Carla Gustáva Junga, švajčiarskeho lekára, psychiatra a psychoterapeuta, zakladateľa analytickej psychológie.)

Rozprávka môže pomôcť uložiť do duševného sveta dieťaťa tú správnu informáciu alebo vymazať tú boľavú. Keď sa dieťa v situácii, ktorá v nás vyvoláva emócie, „pozrie do svojho srdiečka", na chvíľu zastaví hodnotenie okolia a začne sa zaoberať tým, ako sa cíti, rozlíši ten pocit, prijme ho a spozná tak samo seba namiesto toho, aby sa stotožňovalo s tým, čo produkujú ľudia a situácie okolo neho.


Čo povedali o mojej prvej knižke
KNIŽKA BUDE OPÄŤ VYROBENÁ S LÁSKOU

Knižka bude plne ilustrovaná a príbeh sa odohrá na 56 stranách 100 % recyklovaného papiera, lebo mi na životnom prostredí záleží. Oproti prvej knižke bude mať navyše aj pevnú väzbu(obal).

⇒ Knihu editovala úžasná žena Soňa Borušovičová. Soňa je spisovateľka, editorka a zakladateľka super projektu Literárny dom, ktorý pod jednou strechou združuje všetko, čo autori kníh potrebujú. Rozhodla sa pomáhať autorom, pretože vie, čo si táto cesta vyžaduje, a pretože chce robiť to, čo miluje. A práve v tom sa skrýva jej jedinečnosť. Ako Soňa hovorí, knižka „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku" bola prvá lastovička Literárneho domu, ktorá sa dostala do tlačiarne.


⇒ Ilustrácie pripraví talentovaná študentka vysokej školy výtvarných umení Viktoria Radushynska. Budú to jej prvé ilustrácie do knižky, na ktorých je už teraz badateľný originálny štýl. Veľmi som chcela, aby postavy príbehu mali najviac možnú reálnu podobu, no zároveň boli aj rozprávkové. Myslím, že Viktórii sa podarilo vytvoriť jemnú, peknú fúziu reálneho a magického, rozprávkového sveta.
PREČO CROWDFUNDING A AKO VYUŽIJEM FINANCIE

Crowdfunding je pre mňa spôsob, ako sa uistiť, že moje dielo má význam. Vaše dary pre mňa znamenajú, že som na dobrej ceste a že to, čo robím, má hodnotu pre ostatných. Financie použijem na vydanie prvých 1 000 výtlačkov knižky. Ak dary prevýšia náklady na jej vydanie, tak ich použijem na prípravu ďalšieho pokračovania, ktoré už žije (zatiaľ však iba „tajným" životom).


Ako podporiť vydanie knihy

Ak sa vám moja kniha páči a radi by ste si ju prečítali s deťmi či darovali, vyberte si odmenu a výšku finančnej pomoci. Pomôžete dobrej veci a nájdete cestu, ako pomôcť svojim deťom ostať autentickými.

♥♥♥ Ďakujeme! ♥♥♥

O projekte

Chcem podporiť!

Nepotrebujete poďakovanie? Tak darujte sumu podľa svojho uváženia a získajte našu vďaku.

Knižka „Kto je rýchlejší?“ (osobný odber Bratislava)

Minimálna výška príspevku

15

Za túto sumu dostanete knižku „Kto je rýchlejší?". Budete si ju môcť vyzdvihnúť v Bratislave v druhej polovici augusta 2019.

Knižka „Kto je rýchlejší?“ (zaslanie poštou)

Minimálna výška príspevku

17

Za túto sumu dostanete knižku „Kto je rýchlejší?". V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Knižka „Kto je rýchlejší?“ s osobným venovaním a podpisom autorky

Minimálna výška príspevku

19

Získajte knižku s osobným venovaním a podpisom autorky. Je to prejav vďaky za to, že pri mne stojíte už od začiatku. V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

Minimálna výška príspevku

26

Ak nemáte moju prvú knižku „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku", tak toto je najvýhodnejšia možnosť, ako ju získať spolu s novou „Kto je rýchlejší?". V cene je poštovné v rámci Slovenska. Obe knižky budú mať pevnú väzbu a zašlem ich na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Jedna knižka pre vás a 2x knižka pre školy

Minimálna výška príspevku

29

Ukážme spoločnými silami čo najviac deťom, ako si neprestávať veriť. Za túto sumu získate jednu knižku a ďalšie dve pošlem do vybraných škôl, ktoré môžete určiť aj vy. V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

2x knižka „Kto je rýchlejší?“

Minimálna výška príspevku

29

Za túto sumu dostanete dve knižky „Kto je rýchlejší?". V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Jedna knižka pre vás a 4x knižka pre škôlky

Minimálna výška príspevku

59

Ukážme spoločnými silami čo najviac deťom, ako si neprestávať veriť. Za túto sumu získate jednu knižku a ďalšie štyri pošlem do vybraných škôl, ktoré môžete určiť aj vy. V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

5x knižka „Kto je rýchlejší?“

Minimálna výška príspevku

64

Za túto sumu dostanete päť knižiek „Kto je rýchlejší?". V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Knižka „Kto je rýchlejší?“ s osobným venovaním pre prvých 100 fanúšikov aj s poštovným

Minimálna výška príspevku

14

Pre prvých 100 z vás máme špeciálnu ponuku - iba za 14€ dostanete knižku s osobným venovaním autorky. Je to prejav vďaky za to, že pri mne stojíte už od začiatku. V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019. Možný je aj osobný odber v Bratislave.

Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

Minimálna výška príspevku

23

Ak nemáte moju prvú knižku „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku", tak toto je najvýhodnejšia možnosť, ako ju získať spolu s novou „Kto je rýchlejší?". V cene je poštovné v rámci Slovenska. Obe knižky budú zaslané na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Novinky

Nemám slov ❤️️ 340% ❤️️Ste úžasní ❤️️Ďakujem

Update #4, 18.07.2019

Ahojte, úprimne, nečakala som takýto úspech❤. Som veľmi rada, vďačná a cítim zodpovednosť.

Najviac ma teší číslo 753. Počet rodín, ktoré aj takto dbajú na emocionálne zdravie svojich deti.

Keďže o knižky sa prejavil taký veľký záujem, navyše vyzbierane peniažky sa použijú na dotlač knižiek „Kto je rýchlejší?" a „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku".

Knižky budú k dispozícii na mojom autorskom webe www.irynazelyk.com

Na stránke nájdete aj blog na rôzne témy, kde zdieľam moje skúsenosti. Pomocou komentárov môžete zdieľať svoje skúsenosti aj vy, tak vytvoríme nove inšpirácie.

Na FB komunite mame ďalší priestor na komunikáciu a zdieľanie referencii na detské knižky.

https://www.facebook.com/citamesispolusdetmi/

Kedy dorazia odmeny?

Dokončujú sa posledné úpravy a už budúci týždeň knižka ide do tlače, kde sa bude vyrábať 4 týždne. Posledný augustový týždeň knižky budem podpisovať, baliť a posielať. Budem vás informovať mailom.

Ďakujem ešte raz. Iryna

Ďakujem Dobrým novinám za príležitosť porozprávať o moje tvorbea pánovi Balázsovi za prijemnú otvorenú debatu. Rozhovor si môžete pozrieť tu:

https://www.dobrenoviny.sk/c/167576/detska-spisovatelka-iryna-zelyk-dospeli-musia-pozerat-a-citat-rozpravky-s-detmi-aby-im-pomohli-porozumiet?fbclid=IwAR1XjxJP7lhm9akkWIezLJcjl1oiUmacnnnApZCBhNeArt_xT8k0IStmno

Ďakujem televízii Markiza za pozvanie do relácie Teleráno (vstup 8:20)

http://voyo.markiza.sk/produkt/magaziny/40939-telerano-11-07-2019-06-00

❤️Hurá! Projekt je úspešný a knižka „KTO JE RÝCHLEJŠÍ?“ sa isto vytlačí . Ideme však ďalej!

Update #3, 25.06.2019

Ahojte, ste úžasní!

Kampaň je naplnená a to znamená, že vďaka vám zažije svetlo života knižka, ktorá má v sebe silnú myšlienku a môže deti inšpirovať. Veľká vďaka ❤️!


NOVÁ ILUSTRÁCIA A ÚRYVOK Z KNIŽKY

Mám pre vás ukážku novej krásnej ilustrácie a úryvku z pripravovanej knižky „KTO JE RÝCHLEJŠÍ?", ktorá v sebenie len nesie hlbokú myšlienku psychologického charakteru a ukáže deťom, ako si neprestávať veriť, taktiež však deťom priblíži, ako žijú vlci a ako to v takej vlčej svorke funguje.

Tam, kde začína divoký les, kde príroda je matkou zemi, tam, kde platia zákony prírody, v ríši zvierat, žije svorka vlkov. Je ich spolu šesť. Vieš, čo znamená svorka? To je vlčia rodina. Vo svorke rozhoduje vodca a platí pravidlo „jeden za všetkých a všetci za jedného". Vlci medzi sebou komunikujú pomocou signálov. Poloha uší vyjadruje pozíciu vo svorke alebo náladu vlka.

Vodca má uši vždy vzpriamené, zatiaľ čo iní vlci majú uši trochu pritiahnuté k hlave, zvlášť keď sa blíži vodca. Keď je vlk smutný alebo vystrašený, má uši pritiahnuté k hlave, ale keď je sebaistý, alebo šťastný, má uši vzpriamené. A keď chce vystrašiť nejakého iného vlka, má uši dopredu. Zaujímavé, však? Počúvaj ďalej. Keď sa vlk stratí, jeho svorka ho podľa jeho hlasu spozná a nájde. Každý vlk totiž používa svoj vlastný jedinečný spôsob vytia. A ešte jedno. Vlci tiež, podobne ako ľudia, radi spievajú.


DETSKÁ KNIŽKA, KTORÁ BY SA VÁM MOHLA TIEŽ ZAPÁČIŤ

Na Startlab.sk aktuálne finišuje aj ďalšia zaujímavá a krásna knižka „Denník malého cestovateľa", ktorá je venovaná malým cestovateľom do 10 rokov a ponúka pre nich množstvo zábavy na cestách za dobrodružstvom. Leto je pred nami tak poďme podporiť projekt a zabezpečiť si dobru knižku na cesty. Ja sa na ňu veľmi teším.

>> https://www.startlab.sk/projekty/922-dennik-maleho-cestovatela/


Ešte raz veľká vďaka za vašu podporu, veľmi sa teším. No nekončíme a ideme ďalej. Pripravujem si pre vás ďalšie prekvapenia a už čoskoro sa dozviete aké ☘

S pozdravom

Iryna Zelyk & Zak & Zara

Podpora cez telefón

Update #2, 20.06.2019

Mnohí sa ma pýtate ako podporiť projekt cez telefón a vybrať si odmenu. Mobilná verzia Startlab.sk vyžaduje rozkríknutie zobraziť ostatné, aby ste si mohli vybrať odmenu. Ďakujem☘.

18.6.2019

Update #1, 18.06.2019

Ahojte, vďaka vám vyzerá, že knižka bude! Ste super! ♥️Som vďačná za vašu dôveru.

Ďakujem veľmi pekne aj za zdieľanie referencii na moju prvú knižku „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku". Je to krásne si prečítať, keď píšete, že kniha vám pomohla alebo patri medzi obľúbene knižky vašich deti. Neverím, že už o par mesiacov knižku budem držať v rukách a hlavne, že príbeh si budete môcť prečítať aj vy♥️.

☘Veľká vďaka za podporu:

Cestovná kancelária DAKA

Montemother.sk

Čo dokáže mama

Mamila o.z.

Ďakujem za mediálnu podporu (môžete si o mne a knižkách prečítať viac):

StartitUP: https://www.startitup.sk/iryna-zacala-popri-praci-v-oblasti-ekonomie-pisat-knihy-v-ktorych-sa-najdu-nielen-deti/

Akcnezeny: https://akcnemamy.sk/2019/06/17/sebadovera-u-deti-...

Iryna

Podporovatelia

👤 Andrea Skurkova

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Denisa Hýlová

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Veronika Mihályová

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Katarina Galdunova

🎁 2x knižka „Kto je rýchlejší?“

29 €

👤 Matej Vince

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka „Kto je rýchlejší?“ (zaslanie poštou)

17 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Michaela Bahnová

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Naďa Mojžišová

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Eva Simunkova

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Veronika Bjalončíková

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižka „Kto je rýchlejší?“ (osobný odber Bratislava)

15 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Michaela Langová

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Zuzana Bartošová

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Zuzana Kováriková

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Miriam Weissensteinerová

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

28 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Zuzana Zajacikova

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

26 €

   1 2 3 4 ... 26

Autori

Miesto realizácie projektu

Bratislavský kraj

Iryna Zelyk

Iryna Zelyk

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Nepotrebujete poďakovanie? Tak darujte sumu podľa svojho uváženia a získajte našu vďaku.

Knižka „Kto je rýchlejší?“ (osobný odber Bratislava)

Minimálna výška príspevku

15

Za túto sumu dostanete knižku „Kto je rýchlejší?". Budete si ju môcť vyzdvihnúť v Bratislave v druhej polovici augusta 2019.

Knižka „Kto je rýchlejší?“ (zaslanie poštou)

Minimálna výška príspevku

17

Za túto sumu dostanete knižku „Kto je rýchlejší?". V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Knižka „Kto je rýchlejší?“ s osobným venovaním a podpisom autorky

Minimálna výška príspevku

19

Získajte knižku s osobným venovaním a podpisom autorky. Je to prejav vďaky za to, že pri mne stojíte už od začiatku. V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

Minimálna výška príspevku

26

Ak nemáte moju prvú knižku „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku", tak toto je najvýhodnejšia možnosť, ako ju získať spolu s novou „Kto je rýchlejší?". V cene je poštovné v rámci Slovenska. Obe knižky budú mať pevnú väzbu a zašlem ich na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Jedna knižka pre vás a 2x knižka pre školy

Minimálna výška príspevku

29

Ukážme spoločnými silami čo najviac deťom, ako si neprestávať veriť. Za túto sumu získate jednu knižku a ďalšie dve pošlem do vybraných škôl, ktoré môžete určiť aj vy. V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

2x knižka „Kto je rýchlejší?“

Minimálna výška príspevku

29

Za túto sumu dostanete dve knižky „Kto je rýchlejší?". V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Jedna knižka pre vás a 4x knižka pre škôlky

Minimálna výška príspevku

59

Ukážme spoločnými silami čo najviac deťom, ako si neprestávať veriť. Za túto sumu získate jednu knižku a ďalšie štyri pošlem do vybraných škôl, ktoré môžete určiť aj vy. V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

5x knižka „Kto je rýchlejší?“

Minimálna výška príspevku

64

Za túto sumu dostanete päť knižiek „Kto je rýchlejší?". V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.

Knižka „Kto je rýchlejší?“ s osobným venovaním pre prvých 100 fanúšikov aj s poštovným

Minimálna výška príspevku

14

Pre prvých 100 z vás máme špeciálnu ponuku - iba za 14€ dostanete knižku s osobným venovaním autorky. Je to prejav vďaky za to, že pri mne stojíte už od začiatku. V cene je poštovné v rámci Slovenska. Knižka bude zaslaná na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019. Možný je aj osobný odber v Bratislave.

Knižné duo: „Kto je rýchlejší?“ plus „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku“

Minimálna výška príspevku

23

Ak nemáte moju prvú knižku „Príbeh o dvoch jašteričkách a slnku", tak toto je najvýhodnejšia možnosť, ako ju získať spolu s novou „Kto je rýchlejší?". V cene je poštovné v rámci Slovenska. Obe knižky budú zaslané na vašu adresu v druhej polovici augusta 2019.