Kniha KLÍČKOVANIE

Jedinečná kniha o nakličovaní semien s návodmi a tipmi na konzumáciu klíčkov v stave surovom, tepelne spracovanom a fermentovanom. Kniha Klíčkovanie navyše obsahuje 60 inšpiratívných receptov na zdravé jedlá, ktoré mi zmenili život.

Ekológia
Literatúra
Zdravie
Kniha KLÍČKOVANIE
Získaná suma
170 %
5 102 €
z cieľovej sumy
3 000 €
Kampaň bola
úspešná
O projekte

Nadšenie z úžasného zrodu života v malom semienku s veľkým potenciálom pre naše zdravie a láska ku kuchynskej alchýmii ma vedú cestou spoznávania. Je to krásna cesta plná príjemných okamihov v klíčkovaní a nových gastronomických zážitkov. Ak máte chuť sa pridať, bude mi potešením byť vašim sprievodcom. Klíčkovanie prináša životu hlbší rozmer.

POĎME SPOLU znovuobjaviť čaro jednoduchosti a prinavrátiť KLÍČKY, prirodzenú súčasť života našich predkov, ľuďom 21. storočia.

S vašou pomocou by som rada vydala knihu o klíčkovaní, ktorá pozostáva z dvoch častí:
Prvá časť pod názvom Malý sprievodca veľkými premenami nás bude krok po kroku
v klíčkovaní viesť a informovať o tom:

 • ako sa v jednoducho, bez skúseností, námahy a špeciálneho náradia v domácich podmienkach dopracovať k živej a čistej strave kedykoľvek počas roka;
 • ako si vypestovať interiérovú záhradku plnú zdravej mikrozeleniny za 3 až 5 dní;
 • ako klíčky konzumovať, upravovať a spracovávať;
 • ako z nich vyťažiť maximum pre náš organizmus.Druhá časť knihy pod názvom Receptár z klíčkov ponúka 60 receptov zo základných surovín na chutné jedlá bez mäsa, mlieka, s obmedzením mliečnych výrobkov a aj v bezlepkovej verzii. Tieto zložky sú v receptoch nahradené práve klíčkami.
Nájdete v nej nielen klíčkové recepty na nátierky, polievky, hlavné jedlá, šaláty, sladké a slané dobroty či fermentáciu klíčkov, ale aj rôzne tipy, odporúčania a fígle,
ktorými okúzlite svojich blízkych. Klíčková plnená paprika, či krtkova torta? Alebo vegánsky syr francúzskeho typu, či bryndza z klíčkov? Žiaden problém! Klíčky dokážu plnohodnotne nahradiť množstvo surovín.Súčasťou knihy bude „Kalendár klíčenia", ktorý nám pomôže v rozhodovaní, aké semienka si chceme dať naklíčiť či z časového hľadiska, alebo chuťových zážitkov.

Kniha bude interaktívna prostredníctvom viacerých QR kódov. Ich nasmímaním mobilným telefónom sa čitateľom sprístupnia moje inšpiratívne videá v rámci uvedenej problematiky. Kniha KLÍČKOVANIE bude v celom rozsahu vytlačená na kvalitnom 100% recyklovanom papieri. Jej tlačou šetríme naše životné prostredie.


ČO JE KLÍČOK?

Klíčok je embryonálna fáza vývoja koreňov rastlín, čiže zárodok budúcej rastliny. Rastlinné klíčky sú pre náš organizmus potravou a zároveň liekom.

„Klíčky patria medzi najčerstvejšiu zeleninu, ktorá rastie ešte vo chvíli, keď si ju vkladáme do úst. Sú jedinou potravou, v ktorej sa pri konzumovaní nezačali procesy rozpadu výživných látok potrebných pre náš organizmus, preto má konzumovanie klíčkov v ľudskej výžive veľký význam."
MUDr. Katarína Juríková


PREČO SA OPLATÍ KLÍČKOVAŤ?

PESTOVANÍM KLÍČKOV CHRÁNIME NAŠU DRAHÚ PLANÉTU, ICH KONZUMÁCIOU NAŠE ZDRAVIE. Ak dokážeme dary našej Zeme ukryté v malinkých semienkach rozpoznať, vieme ich využiť vo svoj prospech. Thomas Edison vynálezca žiarovky a fonografu, vyslovil pred vyše 100 rokmi veľmi múdru vetu: „Lekári v budúcnosti nebudú ľudí liečiť pomocou liekov, ale naučia sa, ako predchádzať chorobám výživou".Okrem nekonečného množstva zdravotných benefitov nám klíčky poskytujú ďalšie množstvo výhod:

 • naklíčia v každom ročnom období za veľmi krátky čas, do 3 až 5 dní môžeme konzumovať čerstvú úrodu;
 • vyžadujú minimálnu starostlivosť a priestor;
 • „živé a čerstvé" - rastú stále pokiaľ ich neskonzumujeme a neprecestovali pol sveta;
 • „čisté" - neobsahujú žiadne pesticídy, herbicídy, insekticídy, či iné toxické látky z konvenčného poľnohospodárstva;
 • „bio a eko" - vyrástli z kvalitných semien a netvoria žiadnu uhlíkovú stopu;
 • semienka „lokálne a trvanlivé", tzn. dá sa nimi predzásobiť aj na rok dopredu;
 • majú nízke vstupné náklady, sú ľahko dostupné a z nutričného hľadiska nahradia bezvýznamné, umelo dopestované hydroponické potraviny;

Len správna, čistá a prirodzená strava je zárukou nášho zdravia. Už otec západnej medicíny a najslávnejší lekár staroveku Hippokrates hovorí „Nech je Tvoja strava Tvojim liekom a Tvoj liek Tvojou stravou". Zásadami Hippokratovho prístupu k liečbe ochorení bolo zmeniť stravu a prostredie. Za zmienku stojí aj ďalšia jeho myšlienka, že „nie vďaka čarom, ale vďaka prírode ľudia vyzdravejú".KTO SOM?

Volám sa Viera Múdra a narodila som sa v roku 1979 v Piešťanoch. Som absolventkou Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. Pracujem, momentálne som na materskej dovolenke. S manželom Martinom vychovávame naše tri deti.

Vzdelávam sa a venujem v oblasti zdravej stravy a výživy. Pred ôsmymi rokmi som sa začala stravovať spôsobom s vylúčením mäsa a mlieka a čiastočným vylúčením mliečnych výrobkov a takto sú zostavené aj recepty v knihe. Väčšina receptov je vegánskych. K tomuto spôsobu stravovania ma prinútili dlhodobé zdravotné problémy a bolesti, ktoré zmenou jedálnička pominuli.

Vďaka mojim rodičom a starým rodičom je nakličovanie semien prirodzenou súčasťou môjho života od detstva a vediem k tomu aj svoju rodinu. Posledné tri roky sú klíčky každodennou súčasťou nášho jedálnička. Ich nekonečné možnosti použitia mi otvorili nový vesmír. Konzumáciou klíčkov som si dopĺňala živiny, najmä kyselinu listovú a bielkoviny v období pred a počas môjho posledného tehotenstva.AKO JE NA TOM KNIHA?

Kniha je po textovej stránke hotová. Momentálne prebieha jej grafické spracovanie a úprava spojená s tlačou. Knihu tvorí 90 farebných fotografií a 100 strán písaného textu vrátane 60 receptov na nutrične plnohodnotné jedlá z klíčkov. Mojim cieľom bolo dosiahnuť určitú úroveň odbornosti a zároveň praktickú jednoduchosť. Kniha je vhodná pre všetky vekové kategórie čitateľov. Verím, že naplním ich očakávania. Svoju „prvú lastovičku" vydávam ako samovydavateľ.

Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na zabezpečenie služieb spojených s vydaním knihy. Kniha bude tlačená vo vysokej kvalite na 100% recyklovanom papieri. Čím väčšie množstvo finančných prostriedkov sa podarí vyzbierať, tým viac kníh bude môcť putovať do sveta. Oficiálny predaj knihy bude spustený na jeseň 2020.
V prípade, že tlač mojej knihy podporíte, bude Vám doručená prednostne, ešte pred oficiálnym spustením predaja.

Ďakujem vám za váš čas a pozornosť. Na všetky vaše otázky rada odpoviem na mojom instagramovom profile @_dennik_jednej_vegosky_ alebo na e-mailovej adrese mudraviera@gmail.com

ZA VAŠU PODPORU VÁM Z CELÉHO SRDCA ĎAKUJEM!
Viera Múdra

Odmeny

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Kniha KLÍČKOVANIE

Minimálna výška príspevku
20

Ako poďakovanie za váš príspevok na vydanie knihy od 20 eur vám pošlem 1 výtlačok ihneď po vytlačení, ešte pred oficiálnym spustením predaja.

2 knihy KLÍČKOVANIE

Minimálna výška príspevku
38

Ako poďakovanie za váš príspevok na vydanie knihy od 38 eur, vám pošlem 2 výtlačky ihneď po vytlačení, ešte pred oficiálnym spustením predaja.

3 knihy KLÍČKOVANIE

Minimálna výška príspevku
56

Ako poďakovanie za váš príspevok na vydanie knihy od 56 eur, vám pošlem 3 výtlačky ihneď po vytlačení, ešte pred oficiálnym spustením predaja.

KURZ KLÍČKOVANIA vrátane knihy KLÍČKOVANIE

Minimálna výška príspevku
100

Ako poďakovanie za váš príspevok na vydanie knihy od 100 eur, vám s radosťou poskytnem kurz KLÍČKOVANIA + moje osobné bezplatné poradenstvo po kurze.
K tomu, samozrejme, dostanete aj knihu :)

2 KURZY vrátane knihy KLÍČKOVANIE

Minimálna výška príspevku
150

Ako poďakovanie za váš príspevok na vydanie knihy od 150 eur, vám s radosťou poskytnem 2 kurzy: KLÍČKOVANIE + FERMENTÁCIE KLÍČKOV + moje osobné bezplatné poradenstvo po kurze.
K tomu, samozrejme, dostanete aj knihu :)

Novinky

​ZÁSIELKY PREDPLATITEĽOM ODOSLANÉ!

Update #6, 17.09.2020

Milí moji, ČAKAJTE BALÍČEK! S veľkou radosťou vám oznamujem, že zásielky s #knihaklickovanie pre všetkých predplatiteľov sú už na ceste k vám. Keďže kniha vyšla v časovom predstihu ako sme na @startlab_sk avizovali, QR kódy s videami budeme dopĺňať postupne. Ale čítať, klíčit, variť a piecť už môžete. Dúfam, že vám kniha urobí radosť tak, ako nám.
Kniha KLÍČKOVANIE vyšla v kvalitnom prevedení, v pevnej šitej väzbe na kvalitnom papieri, za čo veľmi ĎAKUJEME pani @mata_meliska z @polygrafickecentrum Polygrafickeho centra v Bratislave. Určite oceníte jej ŠIK veľkosť do každej ruky, kabelky, alebo kuchynskej linky či knižnice.
Ešte raz všetkým ďakujem za podporu a priazeň, ktorú ste mi prejavili!
S pozdravom Vierka

SPOLU SME TO ZVÁDLI!

Update #5, 17.07.2020

Milí moji priatelia, priaznivci, sledovatelia a podporovatelia!

Sme v cieli. A ja hľadám slová, ktorými by som vám vyjadrila svoju nesmiernu vďaku. Teraz si uvedomujem, aká je v jednote veľká sila. Naozaj bol tento projekt hlavne
o vás. Dostala som od vás veľa – vašu dôveru, podporu, milé komentáre, povzbudivé slová, pritiahla som si k sebe množstvo nových priateľov. Veľmi vám za to všetko ĎAKUJEM. S vašou pomocou sme vyzbierali krásnu sumu, ktorá bude použitá na tlač knihy KLÍČKOVANIE. Vám všetkým bude kniha ako prejav mojej vďaky doručená prednostne.

Naozaj bol tento projekt náročný. Ale oplatilo sa bojovať až do konca! Mojou snahou bolo klíčky viac zviditeľniť a ukázať svetu, že aj v náročnejších situáciách, ktoré nás napríklad prinútia zostať doma, si vieme bez problémov a úplne jednoducho dopestovať vlastnú mikrozeleninu plnú kvalitných nutrientov a vôbec nič nás to nebude stáť, snáď len minimálne vstupné náklady a troška nášho času.

Verím, že si doma dopestované klíčky nájdu svoje miesto aj vo vašich domácnostiach, na vašich stoloch a tanieroch.

V prípade potreby konzultácie ku klíčkom som vám kedykoľvek k dispozícii na svojich sociálnych sieťach. Aj v budúcnosti ma poteší zdieľanie vašich klíčkových úspechov, vaše správy, komentáre, fotografie klíčkov a vami pripravených jedál.

Želám vám krásne chvíle plné príjemných okamihov a úspechov nielen v klíčkovaní!!! Vierka

Už sa nám to kráti...

Update #4, 12.07.2020

...ale ešte nie je koniec priatelia. V tieto posledné dni vkladám kopec energie do vlastnej propagácie knihy zdieľaním jej obsahu na mojich sociálnych sieťach, klíčim a natáčam videá na QR kódy do knihy, vylepšujem detaily (lebo stále je čo vylepšovať) a verím a dúfam že čas, ktorý je pred nami do oficiálneho vydania knihy (a naozaj sa kráti) zvládneme využiť efektívne a v plnom nasadení tak, ako si to predstavujem. Ale čo je skvelé, vďaka vašej podpore pôjde do tlače naozaj knižočiek viac ako bol pôvodný predpoklad. Práce na knihe finišujú, dolaďujeme grafiku, aby bola kniha pre vás všetkých dizajnovo zaujímavá a pohľadná, obsahovo pútavá, rozmermi praktická, ale hlavne prínosná a užitočná. Do posledných dní a posledných síl budem bojovať, lebo verím, že sa to oplatí.

Ďakujem vám za vašu pomoc a podporu. Majte krásne dni, Vierka


ÚPRIMNOSŤ

Update #3, 06.07.2020

Krásny deň priatelia!

Tak, ako som išla pred časom so svojou kožou na trh, idem teraz aj s úprimnosťou. Ale ešte pred tým všetkým mi dovoľte vyjadriť VÁM neskutočnú vďačnosť za akúkoľvek pomoc a podporu môjho projektu, ktorý bude ešte pár dní „visieť" na Startlabe. Je ním moja kniha KLÍČKOVANIE.

Do tohto projektu som išla s malou dušičkou – ja, absolútne neznáma, jedna z mnohých, malá bodka na našej planéte... A ono to naozaj vyšlo!

Ďakujem každej dobrej DUŠI, ktorá pomohla ako mohla. Mnohí z vás reagovali na moje prosby o zdieľanie projektu, o jeho preposlanie svojim známym, o jeho podporu. A bolo vás naozaj veľa! Ďakujem VÁM všetkým. Veľa z vás – NÁS obyčajných na tejto Zemi, s ktorými sa poznáme buď osobne alebo zo sociálnych sietí, ste mi pomohli a stále pomáhate vašou úžasnou podporou – psychickou, finančnou a neustálym zdieľaním v storíčkach a rozposieľaním svojim známym, ale aj zakúpením knižočky v predpredaji. Spomedzi vás všetkých – nebudem menovať, sa našli aj ochotné a prajné duše zo sveta showbiznisu, blogerov a foodblogerov, ktorí bez mihnutia oka a bez akéhokoľvek nároku na odmenu povedali ÁNO. A nielen povedali, ale to ÁNO aj zrealizovali. Ďalším veľmi milým prejavom podpory bolo dorovnanie cieľovej sumy projektu anonymným darcom v značnej výške, ktorý chcel len podporiť. Naozaj som vtedy hľadala slová...

Takže teraz už poďme s tou s pravdou von. Idem vám povedať, ako som to spískala. Cieľová suma v projekte bola nastavená na výšku, ktorú som predpokladala, že dokážem ako neznámy autor vyzbierať. Ak by som zadala vyššiu sumu a nedokázala ju naplniť, nedostala by som z projektu ani cent. Reálna cena knihy je však v skutočnosti vyššia. Po dlhom zvažovaní ako ušetriť a zároveň vám ponúknuť ešte vyššiu kvalitu, som ustúpila od tlače na recyklovaný papier. Je to z týchto dôvodov:

 • cena recyklovaného papiera mnohonásobne prevyšuje cenu obyčajného - nerecyklo papiera,
 • kvalita recyklovaného papiera nezodpovedá požiadavkám knihy – aby ste rozumeli, klíčkovanie je závislé na vode, namáčaní semien, premývaní klíčkov, atď. Recyklovaný papier vodu nasáva, vlní sa a tým pádom sa znehodnocuje. Kniha potrebuje odolný a utierateľný papier,
 • môj obmedzený rozpočet.

Verím, že tento krok neovplyvnil vaše doterajšie rozhodnutie a knižočka aj napriek tejto zmene naplní vaše očakávania. Ako prejav mojej vďačnosti mám pre vás pripravený ďalší BONUSOVÝ RECEPT, ktorý v knihe nenájdete. VEGAN KLÍČKOVA MORCA – DELLA, z pár dostupných letných surovín, bude v nasledujúcich dňoch hviezdiť na mojich sociálnych sieťach.

Do ukončenia projektu ešte zostáva niekoľko dní. Aj naďalej vám budem veľmi vďačná za vašu pomoc a podporu. Naozaj sa každý cent počíta. Knihu KLÍČKOVANIE je možné podporiť už spomínanými spôsobmi: zdieľaním na sociálnych sieťach, rozposlaním vašim známym alebo finančne priamo na Startlabe.

A aby som nezabudla. Poštovné za knihu, ktorú ste si kúpili v predpredaji na Startlabe je pre Slovensko a Českú republiku v cene knihy.

Majte krásne dni, Vierka

ĎAKUJEM! Deje sa...

Update #2, 25.06.2020

Moji milí!

Kolieska postupne zapadajú do seba ako hodinový strojček. Áno, deje sa. Príchádzajú mi krásne blahoprajné správy od vás, ktorí so mnou celú moju projektovú činnosť prežívate. Naozaj si to veľmi cením a z celeho srdca vám ĎAKUJEM! Ten neprehliadnuteľný jas plnej 100vky prináša úžasný pocit úľavy a radosti. V tejto chvíli si uvedomujem, že: "Život je skutočne štedrý k tomu, kto prežíva svoj Osobný príbeh." Dnes si dovolím viackrát citovať môjho obľúbeného autora, brazílskeho spisovateľa, Paula Coehla výrokmi z knihy Alchymista. Lebo: "Keď si niečo naozaj praješ, celý Vesmír sa spojí, aby si to mohol uskutočniť." Čítali ste Alchymistu? Vrelo odporúčam. Tam niekde objavila Viera vieru v seba, vrátila sa k svojim detským snom a začala v tvorení žiť.

Dnes vám poviem časť svojho osobného príbehu. Prečo som sa rozhodla vydať knihu? Tak, toto rozhodnutie vôbec neprišlo z mojej hlavy. Bol to pomalý a postupný proces môjho vývoja a v podstate ma k tomu "dotlačilo okolie". Otázky typu: "Kedy už konečne vydáš knihu?!" prichádzali už pre 8. rokmi. Ale ja som bola v tom období ešte len na začiatku mojej novej cesty a na knihu som sa vôbec necítila. Nemala som žiadnu vnútornú potrebu ísť s kožou na trh a bola som presvedčená, že dobrých kuchárskych kníh je až - až. Skôr som od detstva, resp. puberty pociťovala akúsi potrebu urobiť pre ľudstvo NIEČO prospešné. No vôbec som netušila čo. Ale: "Život a cesta sú stále plné znamení." Zrazu, v jeden moment mi začali myšlienky zaplavovať myseľ a už nebolo cesty späť. Chytila som pero do ruky a tu je výsledok. Kniha KLÍČKOVANIE. Malý odkaz tejto knihy treba čítať medzi riadkami. To, čo tam máte hľadať, je cesta. Lepšia, krajšia, zdravšia. Cesta k lepšiemu, krajšiemu a zdravšiemu JA. Moja kniha prišla v mojich 41 rokoch. P. Coehlo má aj na toto vysvetlenie: "Každý človek na zemi, bez ohľadu na to, čo robí, hrá vždy hlavnú úlohu v Histórii sveta. A obvykle o tom nevie."

Milí moji, chcem, aby ste vedeli, že hlavnú rolu vo svojom živote hráte hlavne vy. A hráte ju aj v tom mojom. Každý jeden z vás, ktorý túto knihu akokoľvek podporil, či podporí. Som vašim veľkým dlžníkom. Pracujem na tom, aby ste raz, keď ju budete držať v rukách, mohli povedať, že za vašu podporu naozaj stála.

ĎAKUJEM VÁM! Vierka

25 dní pred nami

Update #1, 22.06.2020

Milí moji! Včera som prežila krásny nedeľný deň plný radosti a nadšenia. A spôsobili ste mi ho práve vy. Tí, ktorí ste išli so mnou do tohto projektu, podporujete ma a vidíte v ňom zmysel a potenciál. Lebo táto kniha je o NÁS všetkých, ktorí v niečo veríme. Vieme, že stačí len malá zmena v našom živote a môžeme sa zdravšie stravovať a lepšie žiť. Je to naše posolstvo pre ľudstvo. Práve vďaka vašej podpore sa včera naplnila cieľová suma projektu na 80% a dnes už máme krásnych 86%!!! A to je ešte dlhých 25 dní pred nami. Je to veľká výzva. Ak sa podarí cieľovú sumu prekročiť, knižiek vytlačíme viac, aby bolo dosť pre všetkých.

S nesmiernou pokorou a vďačnosťou prijímam všetky tieto pre mňa nové pocity a zážitky. Cítim veľkú zodpovednosť voči vám - mojim podporovateľom. Preto som sa rozhodla napísať, čo momentálne s knihou prežívam :)

V týchto dňoch prebiehajú natáčania receptov, ktoré budú v knihe sprístupnené pomocou viacerých QR kódov.

Zároveň prišla z vašej strany požiadavka na zveganizovanie všetkých receptov v knihe. Z pôvodných 60 receptov bolo 55 vegánskych a 5 vegetariánskych. Musím sa priznať, bola to pre mňa výzva do boja. Po plodnom víkende v kuchyni sa už ale môžem usmievať. Klíčková krtkova torta s vegan tvarohom (stačí len správne nakombinovať suroviny a vzhľad i chuť klasického tvarohu sú zaručené) chutí naozaj na nerozoznanie od klasiky :) Znova sa usmievam, keď si predstavím neveriace pohľady mojich stravníkov, ktorí neveria, že tvaroh naozaj nie je tvaroh a pýtajú doložiť ďalší kúsok. Samozrejme kto by váhal, kniha bude obsahovať aj klasickú verziu tejto torty. Obe s klíčkovým korpusom pre nás všetkých. Lebo my ľudia sme rôzni. K vegánstvu sa častokrát dostávame cez vegetariánstvo postupnými krokmi. Aj v mojom prípade bol tento prerod veľmi ťažký, postupný a pomalý. A povedzme si pravdu, kedysi sme boli všetci všežravci. Napriek tomu nedáme na klasické slovenské jedlá bez mäsa, ako rôzne placky či halušky dopustiť a milujeme ich rovnako :). Táto kniha naozaj nerobí rozdiely, je pre nás všetkých. Každý si v nej nájde to svoje NAJ.

Za najväčší úspech považujem vegánsku verziu plnenej papriky s klíčkami. Som presvedčená, že keby ľudia vedeli, ako sa dá stravovať jednoducho, lacno a z dostupných surovín, urobili by tak už dávno. Ocení to nielen naše telo, ale v konečnom dôsledku aj naša planéta.

Dnes vám na sociálnych sieťach zverejním jeden bonusový recept mimo knihy, aby ste vedeli, o čom klíčková kuchyňa je a čo na vás čaká. Pripravte si ho a napíšte mi vaše dojmy. Budem sa tešiť!!!

Už sa nám to kráti. Želám vám krásne dni. Vierka


Podporovatelia
Lenka Repková 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Jana Kissova 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Zuzana Hanulíková 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Martina Bartošová 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 25 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Nikola Benecová 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Mária Mikulčíková 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Vanda Trnovcova 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Tamara Torok 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Petra Sevcikova 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

✏ Drzim palce!

Soňa Rosíkova 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Jana Bukovinova 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Renata Halamova 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Silvia Repova 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Eliska Herinkova 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Andrea Urbanovicova 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Iveta Novotná 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Juliana Lóczi 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Veronika Kravjanská 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Radka Musilová 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Anonymný podporovateľ 20 €

🎁 Kniha KLÍČKOVANIE

Autori
Viera Múdra

Viera Múdra

Komentáre
Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Chcem podporiť!

Páči sa vám projekt, a hoci za vašu podporu nič nečakáte, chcete prispieť. Ľubovoľnou sumou. Ďakujeme!

Kniha KLÍČKOVANIE

Minimálna výška príspevku
20

Ako poďakovanie za váš príspevok na vydanie knihy od 20 eur vám pošlem 1 výtlačok ihneď po vytlačení, ešte pred oficiálnym spustením predaja.

2 knihy KLÍČKOVANIE

Minimálna výška príspevku
38

Ako poďakovanie za váš príspevok na vydanie knihy od 38 eur, vám pošlem 2 výtlačky ihneď po vytlačení, ešte pred oficiálnym spustením predaja.

3 knihy KLÍČKOVANIE

Minimálna výška príspevku
56

Ako poďakovanie za váš príspevok na vydanie knihy od 56 eur, vám pošlem 3 výtlačky ihneď po vytlačení, ešte pred oficiálnym spustením predaja.

KURZ KLÍČKOVANIA vrátane knihy KLÍČKOVANIE

Minimálna výška príspevku
100

Ako poďakovanie za váš príspevok na vydanie knihy od 100 eur, vám s radosťou poskytnem kurz KLÍČKOVANIA + moje osobné bezplatné poradenstvo po kurze.
K tomu, samozrejme, dostanete aj knihu :)

2 KURZY vrátane knihy KLÍČKOVANIE

Minimálna výška príspevku
150

Ako poďakovanie za váš príspevok na vydanie knihy od 150 eur, vám s radosťou poskytnem 2 kurzy: KLÍČKOVANIE + FERMENTÁCIE KLÍČKOV + moje osobné bezplatné poradenstvo po kurze.
K tomu, samozrejme, dostanete aj knihu :)