Učme deti o budúcnosti peňazí. Podpor knižku Bitcoinové peniaze

Svet peňazí sa mení. Pripravme naň hlavne deti. Bitcoin je dnes ako internet v 90-tych rokoch. Kiež by nás už vtedy na škole učili, ako ho používať a aké sú jeho možnosti. My chceme, aby deti mali o bitcoine aktuálne informácie, a preto vydávame prvú knižku o bitcoine pre deti. Dostaňme ju spoločne na každú základnú školu na Slovensku a vzdelávajme deti o budúcnosti peňazí.

Literatúra
Učme deti o budúcnosti peňazí. Podpor knižku Bitcoinové peniaze
Získaná suma
252 %
7 574 €
z cieľovej sumy
3 000 €
19 dní
do skončenia kampane
Učme deti o budúcnosti peňazí. Podpor knižku Bitcoinové peniaze

Paralla znásobí vaše príspevky

Každá podpora bude znásobená a to až pokiaľ projekt nedosiahne sumu 2 000 €
Prečítajte si viac o tejto unikátnej podpore vybraných projektov.

O projekte

Ako v mestečku Bitčany objavili dobré peniaze...

V mestečku Bitčany žije veľa detí. Každé z nich má jedinečnú zručnosť a hľadajú spôsob, ako medzi sebou vzájomne obchodovať. 

Pri skúmaní rôznych druhov peňazí sa do mesta prisťahuje záhadný chlapec a navrhne nezvyčajnú myšlienku: čo tak skúsiť bitcoin?

V krátkej poviedke deti z Bitčan spoznávajú pôvod peňazí a hodnotu ľudskej práce. Objavia vynález bitcoinu a odhalia posolstvo, ktoré sa za digitálnou menou skrýva.

Pútavý detský príbeh s ľahkosťou objasňuje vznik a potenciál bitcoinu, pričom čitateľa nezahlcuje zložitými technologickými informáciami.

Knižka Bitcoinové peniaze je pre deti od 10 rokov. Odkrýva im navonok zložitý „dospelácky“ svet financií.

A hoci sa môže zdať, že ide o detskú rozprávku, nie je to celkom tak. Kniha je zaujímavým úvodom do sveta kryptomien aj pre dospelákov.

Ako vznikla kniha...

Som Dušky a vášeň pre matematiku a technológie ma pred 4 rokmi priviedla k bitcoinu. 

Minulý rok ma oslovila kamarátka Evka. Má známych-učiteľov, ktorých sa žiaci neustále pýtali, čo to ten bitcoin je. Hľadali zrozumiteľný študijný materiál v slovenčine. Nič však nenašli.

Spravil som si prieskum v bitcoin komunite a dostal som sa ku knižke Bitcoin Money book.  Po jej prečítaní som si povedal:

Toto by si malo prečítať každé dieťa na Slovensku!

A tak som si jeden víkend sadol na zadok a knihu preložil do slovenčiny. Kontaktoval som autora a kúpil plné autorské práva na slovenské vydanie.

Rozhodol som sa, že chcem knihu dostať ku každému žiakovi a žiačke na Slovensku.

Prečo chcem knihu dostať na každú základnú školu?

Bitcoin je dnes ako internet v 90-tych rokoch. Kiež by nás už vtedy na škole učili, ako ho používať a aké sú jeho možnosti. 

Jednotka z matematiky, správne rozmenená bankovka či memorovanie poučiek o úveroch ešte nezaručujú reálnu finančnú gramotnosť.

Chcem, aby sa Bitcoinové peniaze stali aj prvou učebnicou o bitcoine na základných školách. 

Preto chcem deťom (ale aj dospelým) pomocou knižky ukázať, ako budú fungovať peniaze budúcnosti, a pripraviť ich na svet, do ktorého vyrastajú. 

Mojím cieľom je zlepšiť finančnú gramotnosť detí v oblasti digitálnych peňazí, ktoré budú jedného dňa bežne používať. 

Prečo by deti mali vedieť viac o bitcoine?

Svet peňazí sa mení. Pripravme naň aj svoje deti.

Naučiť deti rozumieť peniazom a ich hodnote je základným predpokladom ich finančnej samostatnosti.

Budúci svet peňazí však bude iný, než aký sme poznali my. Bude digitálny.

Práve na túto budúcnosť je dôležité pripraviť deti a mládež, keďže v súčasnosti majú minimálne informácie o financiách a finančnej gramotnosti.

Často sa v škole učia veci, ktoré o pár rokov už nebudú aktuálne. A napríklad také informácie o bitcoine sa do škôl dostanú skutočne len sporadicky.

Robím to, pretože...

Posledné 4 roky sa téme bitcoin intenzívne venujem a školím ľudí, ako ho bezpečne používať a vyhnúť sa zbytočným a drahým chybám.

Bitcoin je technológia digitálnych peňazí, ktoré nevydáva a nekontroluje žiadna centrálna autorita. Sú to prirodzené peniaze internetu.

Po 12 rokoch jeho fungovania sa postupne dostáva aj medzi širokú verejnosť a už to nie je len hračka IT-čkárov.

Verím, že bitcoin nemá byť uzatvorenou menou pre elitu, ale má slúžiť všetkým, aby vedeli ochrániť svoj majetok a hodnotu, ktorú každý deň vytvárajú.

Čo svojím príspevkom podporíte?

Vzdelávanie dievčat a chlapcov v oblasti finančnej gramotnosti. 

Bitcoinové peniaze je prvou knihou o Bitcoine pre deti v slovenskom jazyku. Úžitok z nej má každý člen rodiny, bez ohľadu na vek. A teda, aj rodičia, starí rodičia (ak máte bystrého psa, možno aj ten ;)) 

Kúpou knižky tak prispejete aj na tvorbu metodológie vzdelávania detí o bitcoine na základných školách.

Tá bude neskôr aj s webinármi zdarma dostupná všetkým učiteľom a učiteľkám na stránke bitcoinovepeniaze.sk

Ako vašu podporu použijeme? 

  1. Na kvalitný papier pre vnútro knihy, ako aj samotnú obálku
  2. Grafická úpravu anglických prvkov v knihe
  3. Gramatická a štylistická korektúra
  4. Realizácia bonusov podľa vyzbieranej sumy

Ak sa nám podarí vyzbierať viac 5.000 eur - darujeme 150 kníh, ktoré budú slúžiť ako učebnice pre žiakov na 6 základných školách. 

Ak vaša podpora presiahne 7.000 eur - darujeme 12 základným školám na Slovensku knihy pre celú triedu (dokopy 300 kníh, ktoré poslúžia ako učebnice aj v budúcnosti).

Po skončení kampane vás budeme kontaktovať mailom, kam vám odmenu doručíme. 

Kto som:

Som podnikateľ, vzdelávač, lektor v oblasti Bitcoinu a nadšenec technológií. Som zároveň spoluzakladateľ vzdelávacieho projektu pre stredné školy s názvom Životológia.

Spoluzaložil som firmu OCTAGO, ktorá stavia vonkajšie športoviská, a stál som pri vzniku občianskeho združenia Paralelná Polis, ktoré vzdeláva ľudí o technológiách podporujúcich individuálnu slobodu.

Som presvedčený, že o budúcnosti peňazí by sa mali učiť už aj deti na základných školách. Mojou misiou je tvoriť edukačný obsah a infraštruktúru, ktorá pomôže zvýšiť slobodu jednotlivcov.

Som si istý, že keď sa spojíme, spoločne sa nám podarí pozdvihnúť vzdelanosť detí a pripraviť ich čo najlepšie na budúcnosť.

Vzdelávajme spoločne deti

o budúcnosti peňazí.

Ďakujem za podporu :) 

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Minimálna výška príspevku
15

1x kniha Bitcoinové peniaze s poďakovaním. Prvá slovenská kniha o bitcoine (nie len) pre deti. Pošleme vám ju priamo domov (vrátane poštovného v rámci SR)

Doručenie: máj 2021
Kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Minimálna výška príspevku
25

1x kniha Bitcoinové peniaze. Okrem knihy získavate aj link na záznam z môjho plateného online workhopu o bitcoine pre začiatočníkov (v hodnote 47 eur). Knihu vám pošleme priamo domov (vrátane poštovného v rámci SR)

Doručenie: máj 2021
2x kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

2x kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Minimálna výška príspevku
35

Jedna kniha pre vás a druhú môžete darovať. Okrem kníh získavate aj link na záznam z môjho plateného online workhopu o bitcoine pre začiatočníkov (v hodnote 47 eur). Knihy vám pošleme priamo domov (vrátane poštovného v rámci SR)

Doručenie: máj 2021
2x kniha + hodinová osobná konzultácia o bitcoine

2x kniha + hodinová osobná konzultácia o bitcoine

Minimálna výška príspevku
75

Jedna kniha pre vás a druhú môžete darovať. Spolu s knihami získate so mnou 1 hodinu osobnej online konzultácie o bitcoine (v bežnej hodnote 100 eur). Termín si stanovíme po skončení kampane. Knihy vám pošleme priamo domov (vrátane poštovného v rámci SR)

Počet zostávajúcich odmien 13
Doručenie: máj 2021
2x kniha + 3-hodinová Bitcoin Masterclass

2x kniha + 3-hodinová Bitcoin Masterclass

Minimálna výška príspevku
250

2x kniha a k tomu 3-hodinový intenzívny osobný tréning Bitcoin Masterclass (v bežnej hodnote 350 eur) s účasťou max. 2 ľudí. Je to moja najobsiahlejšia konzultácia pre nováčikov, kde si spolu založíme vysoko bezpečné úložisko na Bitcoin (hardvérovú peňaženku Trezor: www.trezor.io), mobilnú peňaženku a prejdeme si všetko od teoretických otázok až po rôzne možnosti nákupu Bitcoinu. Po 3 hodinách viete všetko podstatné pre bezpečný štart vo svete Bitcoinu. Ušetrím vám 30-50 hodín samoštúdia a zbytočné začiatočnícke chyby. Termín si dohodneme emailom po skončení kampane. Knihy vám pošleme priamo domov (vrátane poštovného v rámci SR)

Počet zostávajúcich odmien 19
Doručenie: máj 2021
Knihy pre celú triedu

Knihy pre celú triedu

Minimálna výška príspevku
350

25 kníh (slúžiacich ako učebnice pre 4., 5. alebo 6. ročník) pre základnú školu podľa vášho výberu. Umožnite deťom naučiť sa o bitcoine. Knihy poslúžia ako učebnice aj pre ďalšie ročníky. Okrem toho, na vybranej škole vyškolíme učiteľov, ako s knižkou pracovať na hodinách. Po skončení kampane vás budeme kontaktovať mailom, na ktorú školu chcete knihy doručiť. (vrátane poštovného v rámci SR)

Doručenie: máj 2021
Firemný balík

Firemný balík

Minimálna výška príspevku
450

Dostanete 20 kníh a k tomu 2-hodinový workshop o bitcoine pre vašu firmu (online alebo offline podľa situácie). Naučíte sa, ako sa vyhnúť začiatočníckym chybám v bitcoine, porozumiete jeho vlastnostiam a možnému využitiu aj pre vašu firmu. Po skončení kampane vás budeme kontaktovať mailom, kde si dohodneme termín a miesto doručenia odmeny. (vrátane poštovného v rámci SR)

Počet zostávajúcich odmien 10
Doručenie: máj 2021
Novinky

02: TÝŽDEŇ PO... + od Nadačného fondu Telekom získavame 5000 €

Update #2, 30.03.2021

Milí priatelia & priateľky, podporovatelia & podporovateľky. 

pred týždňom sme spustili kampaň na vydanie knižky, ktorá má ambíciu byť prvou učebnicou o bitcoine na základných školách. 

O našej knihe Bitcoinové peniaze už písali viaceré médiá: SME, Hospodárske noviny, Denník Standard. Počuť ste nás mohli na rádiu Slovensko, v Hemendexe na Exprese či v podcastoch Digitálna doba a Povedzme si.

Za menej ako 24 hodín ste nás podporili toľkí, že pôvodný cieľ - 3. 000 € už bol splnený. 

Za 2 dni sa nám podarilo presiahnuť hranicu 5.000 €. Čo to znamená? Darujeme 150 kníh, ktoré budú slúžiť ako učebnice pre žiakov a žiačky na 6 základných školách.

Dnes vám môžeme oznámiť, že sme získali podporu od Nadačného fondu Telekom pri Nadácii Pontis vo výške 5000 €. 

Z príspevok využijeme na tvorbu vzdelávacích osnov ku knihe, webináre pre učiteľov a prednášky pre deti. 

Knihy nebudú ležať len tak ladom-skladom v kabinete, pretože učitelia nevedia, čo s nimi. Budú plnohodnotnou súčasťou vzdelávacieho procesu. 

Tešíme sa z podpory - tej vašej individuálnej, ale aj tej zo strany firiem/nadácií. 

Veríme totiž, že v spájaní a podpore je sila. :)

Majte pekné dni a plno slnka,

Dušky & Gabi

P.S.: Chystáme pre vás prekvapenie ;) Všetko sa dozviete v pravý čas.

01: Neveríme... Cieľ splnený - ideme ďalej!

Update #1, 24.03.2021

Milí podporovatelia, sme bez slov. 

Prešlo 24 hodín a vďaka VÁM sa podarilo vyzbierať sumu vyššiu ako bol pôvodný zámer (3000 €)

Keď toto píšeme, sme na sume 4 400€!

No netlapkáme sa po pleci. Ideme ďalej.

❤️Ak vyzbierame 5.000 eur, darujeme 150 kníh na základné školy.

❤️Ak vyzbierame 7.000 eur, darujeme do škôl 300 kníh.

Knihy nebudú ležať len tak ladom-skladom v kabinete, pretože učitelia nevedia, čo s nimi. 

Získali sme totiž podporu od Nadačného fondu Telekom pri Nadácii Pontis, ktorý pokryje tvorbu vzdelávacích osnov ku knihe, webináre pre učiteľov a prednášky pre deti. 

Knihy sa naplno využijú ako učebnice pre žiakov a žiačky. 

Ďakujeme ešte raz za všetku vašu podporu, doterajšiu, aj tú, čo ešte príde.

Pomôže nám, ak zazdieľate kampaň na sociálnych sieťach. 

Dušky & Gabi


Podporovatelia
Anonymný podporovateľ 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Digitálny Nomád s.r.o. 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Skvelá myšlienka. Rád sa zapojím do projektu, ak bude niečo podobné pre SŠ, nakoľko chodím prednásať na školy a pracujem s mládežou.

Anonymný podporovateľ 25 €

🎁 Kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

✏ Super iniciatíva ;)

Anonymný podporovateľ 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Dakujem za moznost podpory a aj za samotnu knihu

Patrik Gallo 20 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Dobry napad : )

Milan Majtan 25 €

🎁 Kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Jakub Ščurka 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Anonymný podporovateľ 35 €

🎁 2x kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Anonymný podporovateľ 25 €

🎁 Kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Anonymný podporovateľ 10 €
Anonymný podporovateľ 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Skvelý nápad. Držím päste a tešim sa na knihu.

Dominik Orfanus 25 €

🎁 Kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Anonymný podporovateľ 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

alexander buncak 25 €

🎁 Kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Jana Kubičková 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Mária Kačeriaková 35 €

🎁 2x kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Mária Šášiková 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Anonymný podporovateľ 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Dobrá aktivita, držím palce!

Pavel ŠIMON s.r.o. 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Tomáš Hasala 50 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Držím palce Dušky!

Radovan Mišík 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Ďakujem Duško a Gabi za všetko čo robíte v oblasti edukácie o BTC. Robíte skvelú vec ! Moje deťúrence majú prečítanú online verziu a páčila sa im. Ďakujem v mene všetkých detí, ktorí sa ku knižke v školách dostanú. Určite sa im bude veľmi páčiť a pochopia, že bitcoin môže pomôcť svet urobiť lepším. Rado

Matúš Šimček 60 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Ďakujeme za všetko , veľa ľuďom to určite pomôže a pár kusov berem pre rodinu a známych ❤️

Juraj Nadasky 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Anonymný podporovateľ 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Anonymný podporovateľ 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Nech vam ide karta!

Anonymný podporovateľ 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Super, len tak ďalej :)

Tomáš Kiebel 45 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

✏ Veľké díky Dušky za to čo robíš :) 2 knižky rozdám v súťaži v mojej komunite a jednu nechám v domácnosti :) Tomáš - KryptoPlatby

Anonymný podporovateľ 35 €

🎁 2x kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

AM Creation s.r.o. 35 €

🎁 2x kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Anonymný podporovateľ 15 €

🎁 Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Autori
Miesto realizácie projektu

Bratislavský kraj

Dušan Matuška

Dušan Matuška

Ahoj, ja som Dušan. Moje vzdelanie v matematike a vášeň pre slobodu ma priviedli pred štyrmi rokmi až k Bitcoinu. Verím, že dokážeme eliminovať chudobu vo svete vďaka technológiám. Chcem ľudí naučiť bitcoin používať, aby vedeli ochrániť svoj majetok a hodnotu, ktorú každý deň vytvárajú pred infláciou. Som presvedčený, že o budúcnosti peňazí by sa mali učiť už aj deti na základných školách. Mojou misiou je tvoriť edukačný obsah a infraštruktúru, ktorá pomôže zvýšiť slobodu jednotlivcov.

Gabika Čepičanová

Gabika Čepičanová

Ahojte, som Gabi a fascinuje ma tvorivosť, autenticita a hĺbka v komunikácii. Verím, že každý si nesieme príbeh, ktorý môže inšpirovať. Robím PR, pretože sa snažím takéto príbehy a myšlienky dostávať bližšie k ľuďom. Príbeh, ktorý si prečítate v knižke Bitcoinové peniaze, ma nadchol. Raz a navždy som pochopila, prečo bitcoin vznikol. Teraz pomáham realizovať Duškyho víziu – dostať knižku ku každému žiakovi a žiačke na Slovensku, a pozdvihnúť ich vzdelanosť v oblasti finančnej gramotnosti.

Komentáre
Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Kniha Bitcoinové peniaze + poďakovanie

Minimálna výška príspevku
15

1x kniha Bitcoinové peniaze s poďakovaním. Prvá slovenská kniha o bitcoine (nie len) pre deti. Pošleme vám ju priamo domov (vrátane poštovného v rámci SR)

Doručenie: máj 2021
Kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Minimálna výška príspevku
25

1x kniha Bitcoinové peniaze. Okrem knihy získavate aj link na záznam z môjho plateného online workhopu o bitcoine pre začiatočníkov (v hodnote 47 eur). Knihu vám pošleme priamo domov (vrátane poštovného v rámci SR)

Doručenie: máj 2021
2x kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

2x kniha + 3-hodinový záznam z bitcoin worskhopu pre začiatočníkov

Minimálna výška príspevku
35

Jedna kniha pre vás a druhú môžete darovať. Okrem kníh získavate aj link na záznam z môjho plateného online workhopu o bitcoine pre začiatočníkov (v hodnote 47 eur). Knihy vám pošleme priamo domov (vrátane poštovného v rámci SR)

Doručenie: máj 2021
2x kniha + hodinová osobná konzultácia o bitcoine

2x kniha + hodinová osobná konzultácia o bitcoine

Minimálna výška príspevku
75

Jedna kniha pre vás a druhú môžete darovať. Spolu s knihami získate so mnou 1 hodinu osobnej online konzultácie o bitcoine (v bežnej hodnote 100 eur). Termín si stanovíme po skončení kampane. Knihy vám pošleme priamo domov (vrátane poštovného v rámci SR)

Počet zostávajúcich odmien 13
Doručenie: máj 2021
2x kniha + 3-hodinová Bitcoin Masterclass

2x kniha + 3-hodinová Bitcoin Masterclass

Minimálna výška príspevku
250

2x kniha a k tomu 3-hodinový intenzívny osobný tréning Bitcoin Masterclass (v bežnej hodnote 350 eur) s účasťou max. 2 ľudí. Je to moja najobsiahlejšia konzultácia pre nováčikov, kde si spolu založíme vysoko bezpečné úložisko na Bitcoin (hardvérovú peňaženku Trezor: www.trezor.io), mobilnú peňaženku a prejdeme si všetko od teoretických otázok až po rôzne možnosti nákupu Bitcoinu. Po 3 hodinách viete všetko podstatné pre bezpečný štart vo svete Bitcoinu. Ušetrím vám 30-50 hodín samoštúdia a zbytočné začiatočnícke chyby. Termín si dohodneme emailom po skončení kampane. Knihy vám pošleme priamo domov (vrátane poštovného v rámci SR)

Počet zostávajúcich odmien 19
Doručenie: máj 2021
Knihy pre celú triedu

Knihy pre celú triedu

Minimálna výška príspevku
350

25 kníh (slúžiacich ako učebnice pre 4., 5. alebo 6. ročník) pre základnú školu podľa vášho výberu. Umožnite deťom naučiť sa o bitcoine. Knihy poslúžia ako učebnice aj pre ďalšie ročníky. Okrem toho, na vybranej škole vyškolíme učiteľov, ako s knižkou pracovať na hodinách. Po skončení kampane vás budeme kontaktovať mailom, na ktorú školu chcete knihy doručiť. (vrátane poštovného v rámci SR)

Doručenie: máj 2021
Firemný balík

Firemný balík

Minimálna výška príspevku
450

Dostanete 20 kníh a k tomu 2-hodinový workshop o bitcoine pre vašu firmu (online alebo offline podľa situácie). Naučíte sa, ako sa vyhnúť začiatočníckym chybám v bitcoine, porozumiete jeho vlastnostiam a možnému využitiu aj pre vašu firmu. Po skončení kampane vás budeme kontaktovať mailom, kde si dohodneme termín a miesto doručenia odmeny. (vrátane poštovného v rámci SR)

Počet zostávajúcich odmien 10
Doručenie: máj 2021