CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

Koledy sú prirodzenou súčasťou našich Vianoc. Na tomto albume Vám prinášame desiatky minút radosti z Roždestva Christovoho. Repertoár, v ktorom sa snúbi dávna minulosť a tvorivá súčasnosť, ponúka ľudové a liturgické piesne interpretované za hudobného sprievodu pokorného klavíra. Podporte vydanie CD s tými najkrajšími rusínskymi a staroslovienskymi koledami.

Hudba
Kultúra
CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

Kampaň bola

úspešná
Získaná suma
184 % 6 425 €
Cieľ Cieľová suma
Hudobná kompozícia, nahrávanie a mastering CD Spi Isuse, spi
3 500 €
Dizajn albumu a výroba CD nosičov
6 000 €

O projekte

Vianočné liturgické a ľudové piesne 

Som Rusínka a záleží mi na tom, aby sme dedičstvo našich predkov zachovávali pre ďalšie generácie. Repertoár tohto CD albumu je odkazom z dávnej minulosti citlivým spôsobom priblížený súčasnému poslucháčovi. Práve tieto piesne som za klavírneho sprievodu Antona Kónyu prvýkrát zaspievala pred rokom na benefičnom koncerte, ktorý bol organizovaný pre moju kamarátku Naďu, bojujúcu so zákernou chorobou.  To, že sa podarilo vyzbierať financie na veľmi nákladnú operáciu v zahraničí, po ktorej sa Nadi výrazne polepšilo dodnes vnímam ako vianočný zázrak. S Antonom sme neostali len pri vianočnom repertoári a začali intenzívne spolupracovať. Prajem si, aby ste pri počúvaní tohto albumu cítili presne to, čo sme do neho vkladali. Radosť, pokoj, úctu, vieru a pokoru.

CD album  Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne Rusínov

O albume Spi Isuse, spi

Umývanie tváre a rúk vodou, v ktorej plávali mince, tichá modlitba, medový krížik na čele, stôl plný tradičných rusínskych jedál, veľká detská zvedavosť, čo sa pod stromčekom skrýva a v cerkvi rozlievajúce sa Roždestvo Tvoje Christe Bože naš! Takto si ja spomínam na Vianoce.

Viachlasné chrámové spevy východného obradu formovali môj vzťah k spievaniu a nášmu rusínskemu folklóru. Koledy patria k najobľúbenejším piesňam môjho repertoára a sú prirodzenou súčasťou každých našich Vianoc. Ľudové vianočné piesne Rusínov, ktoré vznikli v dedinskom prostredí, spievame v rôznych dialektoch rusínskeho jazyka. Liturgické vianočné piesne sú napísané v staroslovienčine (presnejšie v cirkevnej slovančine), pričom ich dnešná podoba je mnohokrát ovplyvnená ľudovým jazykom a teda rusínskymi dialektmi.

Na tomto CD albume Vám prinášame desiatky minút radosti z ROŽDESTVA CHRISTOVOHO (narodenia Krista). Repertoár, v ktorom sa snúbi dávna minulosť a tvorivá súčasnosť, ponúka ľudové a liturgické piesne interpretované za hudobného sprievodu pokorného klavíra. 

Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne


1. SPI ISUSE, SPI
2. ĎIVNAJA NOVYNA
3. KOLY JASNA ZVIZDA
4. MODLITBA - V NAŠIJ CHŶŽI
5. NOVA RADOSŤ STALA / BOŽŶJ SŶN DNES NARODYVSJA
6. KOLY BOŽA MATY
7.MODLITBA - SVJATA BARBARIČKO
8. VIFLEJEMI NOVYNA
9. VO STRAŇI JUDEJSKOJ
10. DNES SPIVAJUČI
11. ROŽDESTVO TVOJE

Pridanou hodnotou tohto albumu je knižôčka s textami piesní, ktorú nájdete vo vnútri obalu CD.

"Želám si vydať tento vianočný album, aby Vám piesne z neho robili minimálne takú radosť a prinášali taký pokoj ako mne..."

Dominika Novotná

Skanzen v Humennom

Ako využijeme vašu podporu?

Vašu podporu využijeme na zaplatenie komponovania hudby, nahrávacieho štúdia a finálneho masteringu. Peniaze, ktoré sa nám podarí získať vďaka tejto crowdfundingovej kampani, budú použité aj na samotnú výrobu CD nosičov. Vaša finančná podpora pokryje aj náklady spojené s prípravou CD v rámci kompozície, fotografií a distribúcie CD.

Vážime si Vašu podporu a vopred ďakujeme!

Kedy a kde bude projekt realizovaný?

CD album Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne vydáme ešte v decembri 2022, aby ste mohli tieto nádherné piesne počúvať už pri vianočnom stromčeku so svojimi blízkymi.

Dominika Novotná a Anton Kónya

O speváčke Dominike Novotnej

Dominika Novotná je interpretka ľudových, najmä rusínskych piesní. Hoci vyštudovala jazyky, roky sa venuje pedagogickej činnosti v oblasti folklóru. Momentálne je internou doktorandkou Ústavu rusínskeho jazyka a kultúry na Prešovskej univerzite.

Dominiku možno poznáte z prvej série televíznej šou Zem spieva. Za účelom zviditeľnenia Rusínov ponuku účinkovať prijala, no rozhodla sa pri tejto príležitosti založiť trio, aby bolo možné Slovensku ukázať to, čo je na rusínskych spevoch najkrajšie a teda viachlas. A tak vzniklo RUSÍNSKE TRIO, ktoré sa prespievalo až do finále televíznej relácie.

Dnes sa Dominika opäť venuje sólovému spevu a novým projektom, o ktorých informácie nájdete na sociálnych sieťach alebo na webstránke novotna.rusynfolk.sk. Okrem toho je umeleckou vedúcou folklórnej skupiny Polonyna z Uliča a speváckej zložky FS Borievka z Košíc.

Kto je Anton Kónya?

Anton Kónya študoval klavír na konzervatóriu v Košiciach, cimbal na Akadémii umení v Banskej Bystrici, kompozíciu na VŠMU v Bratislave. Aktuálne pracuje ako korepetítor v Poddukeľskom umeleckom ľudovom súbore - PUĽS a na konzervatóriu  v Košiciach. Je autorom hudby pre PUĽS a Spišské divadlo. Môžete ho poznať z ľudovej hudby Konyare (kedysi Šarišanci). Jeho spoluprácu s Dominikou odštartoval vianočný benefičný koncert v 2021 roku. Dnes koncertujú napríklad aj s repertoárom ľudových piesní, ktoré na LP platňu naspievala Júlia Warholová, matka Andyho Warhola, najznámejšieho Rusína na svete.

O projekte

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE
1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE

Minimálna výška príspevku

12

Rád/a podporím vydanie CD albumu Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne, ale nemám si kde prehrať CD. Chcem si stiahnuť album ONLINE.

Doručenie: do Vianoc 2022

1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne
1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

Minimálna výška príspevku

15

Chcem podporiť vydanie krásneho CD albumu Spi Isuse, Spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne.

Doručenie: do Vianoc 2022

1x CD + pohľadnica Rusynfolk
1x CD + pohľadnica Rusynfolk

Minimálna výška príspevku

18

Chcem podporiť vydanie krásneho CD albumu Spi Isuse, Spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne a prajem si k tomu aj originálnu pohľadnicu z edície Rusynfolk.

Doručenie: do Vianoc 2022

1x CD + taška z edície Rusynfolk
1x CD + taška z edície Rusynfolk "Idu do sklepu"

Minimálna výška príspevku

30

Ako poďakovanie si vyberám CD album Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne spolu s bavlnenou taškou z edície Rusynfolk - Idu do sklepu.

Doručenie: do Vianoc 2022

CD Spi Isuse, spi + kniha Mamina rusínska kuchyňa
CD Spi Isuse, spi + kniha Mamina rusínska kuchyňa

Minimálna výška príspevku

60

Spojili sme sily a ako odmenu si môžete vybrať rusínsky balíček. Je v ňom CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne spolu s dizajnovou knihou v troch jazykoch Mamina rusínska kuchyňa od spoluautorky Oli Džupinkovej - www.rusinskakuchyna.sk.

Doručenie: do Vianoc 2022

Vystúpenie Dominiky a Antona
Vystúpenie Dominiky a Antona

Minimálna výška príspevku

800

Chcem podporiť vydanie CD albumu Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne oveľa vyššou finančnou čiastkou. Mojou odmenou bude súkromné vystúpenie Dominiky Novotnej a Antona Kónyu. Termín vystúpenia bude po vzájomnej dohode oboch strán. Dĺžka vystúpenia je 30 minút. Odmena je vhodná na firemné podujatia.

Doručenie: podľa dohody

Novinky

Dominika Novotná: Vydávam nové CD - POKLONY

Update #10, 03.10.2023

Milí moji podporovatelia a podporovateľky,

s radosťou Vám oznamujem, že po minuloročnom vydaní vianočného CD - Spi Isuse, spi, som tento rok vydala moje ďalšie CD, ktoré má názov POKLONY. Každá pieseň na tomto albume je venovaná konkrétnemu človeku alebo ľuďom, ktorí sa pričinili k formovaniu mojej folklórnej životnej cesty od narodenia až po súčasnosť. Ďakujem a klaniam sa všetkým Vám, ktorí ste mi mnohé roky, aj keď možno nevedome, pomáhali nájsť svoju vlastnú cestu.

CD je možné zakúpiť aj v predpredaji na novotna.rusynfolk.sk

V spolupráci s mestom Snina sa 7. októbra 2023 o 18:00h v kinosále Mestského kultúrneho strediska v Snine bude konať krst albumu, na ktorý je pozvaná široká verejnosť. Vstupenky je možné v predpredaji zakúpiť v Capri bare Snina alebo v deň podujatia pred vstupom do kinosály.

Vydanie CD POKLONY z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ďakujem, Dominika

Kampaň bola ÚSPEŠNÁ, odmeny sme už odoslali - ĎAKUJEME!

Update #9, 21.12.2022

Ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste podporili vydanie CD Spi Isuse, spi. Veľmi si to vážime a s radosťou oznamujeme, že sme odoslali Vaše odmeny. Skontrolujte si poštové aj emailové schránky. Prajeme Vám krásne a pokojné vianočné sviatky. 
Dominika a Oli

Do konca kampane zostávajú 3 dni a CD Spi Isuse, spi je hotové!

Update #8, 17.12.2022

Milí naši podporovatelia a podporovateľky,

chcem Vám oznámiť, že CD je hotové a už ho aj držíme v rukách. Je krásne! Aj keď do konca kampane zostávajú ešte 3 dni, začíname baliť, aby sme Vám Vaše odmeny hneď v pondelok odoslali. Sme nesmierne vďační, lebo toto sa podarilo len vďaka Vám, ktorí ste našu kampaň na www.startlab.sk/vianocnepiesne podporili hneď počas prvých dní.

ĎAKUJEME!
P.S.: Ďakujeme aj Rádiu Expres, že o nás napísali na expres.sk
Dominika Novotná & tím

Dominika Novotná a vianočné piesne z CD v Teleráne

Update #7, 15.12.2022

Dominika dnes celé ráno spievala vianočné piesne z pripravovaného albumu Spi Isuse, spi v Teleráne na Markíze. Ďakujeme za pozvanie, za krásne reakcie a len pripomíname, že do skončenia kampane zostáva ešte 5 dní. Zdieľajte toto video na Vašich sociálnych sieťach aj s linkom na kampaň www.startlab.sk/vianocnepiesne. ĎAKUJEME!

foto: Teleráno, TV Markíza

Získali me 100% požadovanej sumy, čo ďalej?

Update #6, 11.12.2022

ĎAKUJEME! Získali sme 100% z požadovanej sumy 3 500 eur. Bol to náš prvý cieľ. Vďaka týmto financiám môžeme zaplatiť hudobnú kompozíciu, nahrávanie a mastering CD Spi Isuse, spi. Pokračujeme ale ďalej. Našim druhým cieľom je vyzbierať peniaze na zaplatenie dizajnu albumu a tiež výrobu CD nosičov. Potrebujeme ďalších 2 500 eur, čo znamená, že cieľ sa navýšil na 6 000 eur. Veríme, že sa nám to podarí vďaka Vašej silnej podpore - finančnej, ale aj na sociálnych sieťach. Ešte raz, ďakujeme. 

Dominika a tím

Pridali sme novú odmenu k albumu Spi Isuse, spi - knihu Mamina rusínska kuchyňa

Update #5, 08.12.2022

Spojili sme sily a ako odmenu za Vašu podporu si môžete vybrať aj špeciálny rusínsky balíček. Je v ňom CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne spolu s dizajnovou knihou v 3 jazykoch Mamina rusínska kuchyňa od spoluautorky Oli Džupinkovej- www.rusinskakuchyna.sk.

Vypočujte si ukážky z pripravovaného albumu Spi Isuse, spi

Update #4, 06.12.2022

Vypočujte si ukážky z pripravovaného albumu s rusínskymi a staroslovienskymi koledami - Spi Isuse, spi od Dominiky Novotnej a Antona Kónyu. 

Crowdfundingová kampaň prebieha na @startlab_sk: www.startlab.sk/vianocnepiesne

ĎAKUJEME 

Po 2 dňoch sme prekročili 50% z cieľovej sumy

Update #3, 03.12.2022

Vážime si Vašu silnú podporu od prvého dňa spustenia crowdfundingovej kampane na podporu vydania nášho vianočného CD Spi Isuse, spi. Ďakujeme za finančnú podporu, ale aj za to, že šírite info ďalej na Vašich profiloch na sociálnych sieťach. Potešíte nás, ak poviete o našej kampani www.startlab.sk/vianocnepiesne aj Vašim blízkym a známym. Vybrať si môžu nielen samotný album, ale aj kombináciu s pohľadnicou či bavlnenou taškou z edície Rusynfolk. 
K CD Spi Isuse, Spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne môžete dostať aj originálnu pohľadnicu z edície Rusynfolk.
Ďalšou z odmien je CD album Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne spolu s bavlnenou taškou z edície Rusynfolk - Idu do sklepu.
Ďakujeme, Dominika Novotná a tím

Aké koledy nájdete na vianočnom albume Spi Isuse, spi?

Update #2, 02.12.2022

Každý máme obľúbenú tú svoju - vianočnú koledu, ktorá nám pripomína Vianoce, vianočnú atmosféru s rodinou aj priateľmi. Ktorá je tá Vaša najobľúbenejšia? Zverejňujeme zoznam piesní, ktoré nájdete na pripravovanom albume Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne od Dominiky Novotnej a Antona Kónyu. 
Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne
1. SPI ISUSE, SPI
2. ĎIVNAJA NOVYNA
3. KOLY JASNA ZVIZDA
4. MODLITBA - V NAŠIJ CHŶŽI
5. NOVA RADOSŤ STALA / BOŽŶJ SŶN DNES NARODYVSJA
6. KOLY BOŽA MATY
7.MODLITBA - SVJATA BARBARIČKO
8. VIFLEJEMI NOVYNA
9. VO STRAŇI JUDEJSKOJ
10. DNES SPIVAJUČI
11. ROŽDESTVO TVOJE

Najdôležitejšie sú prvé hodiny a dni - ĎAKUJEME!

Update #1, 01.12.2022

Milí priatelia,

ďakujeme za každú Vašu podporu počas prvých hodín od spustenia crowdfundingovej kampane na vydanie CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne. Máme prvých 13%!

Vydávam ho spolu s klaviristom Tonom Kónyom. Na albume nájdete vianočné liturgické a ľudové piesne v staroslovienčine a rusínčine. Tento projekt vzniká aj vďaka veľkej pomoci môjho manžela Lukáša Novotného, krásne fotky urobil svetovo oceňovaný fotograf Ján Štovka a celú kampaň má pod palcom Oli Džupinková, moderátorka Rádia Expres a spoluautorka knihy Mamina rusínska kuchyňa.

Dominika Novotná

Podporovatelia

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE

12 €

+ 1 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

💬 Krásne koledy. Vianoce môjho detstva. Ďakujem

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

👤 Jaroslav Lechan

🎁 1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE

💬 Už sa cela rodinka tešíme, Dominika ;)

30 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

💬 Máte veľkú podporu moju aj mojej rodiny. Šťastlivy sjatky.

18 €

+ 2 € ?

👤 Radka Bezegova

🎁 1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE

12 €

👤 Martin Hudak

50 €

+ 4 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

👤 Jaroslav Guba

💬 Christos raždajetsja.

10 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE

12 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE

12 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE

12 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD + pohľadnica Rusynfolk

21 €

+ 2 € ?

👤 Erika Filičková

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

👤 Nadežda Michalcova

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

💬 Dominika, robíš to prenádherne! Podporíme ta vždy keď budeme môcť! Krásne sviatky zelame tebe aj tvojej rodinke 😘

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE

12 €

+ 1 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE

12 €

👤 Anna Vitališ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

23 €

👤 MARTIN VATAHA

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

👤 Viktoria Zemanova

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

48 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

23 €

+ 3 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

18 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

38 €

   1 2 3 4 ... 10

Autori

Miesto realizácie projektu

Prešovský kraj

Dominika Novotná

Dominika Novotná

Dominika Novotná je interpretka ľudových, najmä rusínskych piesní. Okrem spevu sa venovala ľudovému tancu a hre na akordeón. Hoci vyštudovala jazyky, roky sa venuje pedagogickej činnosti v oblasti folklóru. Dominika sa zviditeľnila vo finále prvej série televíznej šou Zem spieva, kde založila Rusínske trio, aby bolo možné Slovensku ukázať to, čo je na rusínskych spevoch najkrajšie - viachlas. Okrem rôznych iných projektov je umeleckou vedúcou folklórnej skupiny Polonyna z Uliča a umeleckou vedúcou speváckej zložky FS Borievka z Košíc.

Oli Džupinková

Oli Džupinková

Oli Džupinková pracuje ako moderátorka spravodajstva Rádia Expres a počuť ju môžete každé ráno v rannej šou Hemendex. Je spoluautorkou knihy Mamina rusínska kuchyňa, ktorú s Petrom Šuchtárom vydali aj vďaka crowdfundingovej kampani na startlab.sk. V septemberi 2021 vytvorila úspešnú medzinárodnú crowdfundingovú kampaň na zahraničnom portáli indiegogo.com pre slovenského barmana Martina Hudáka v Austrálii a jeho knihu Spiritual Coffee. V tom istom roku pripravila ďalšiu úspešnú kampaň pre slovenského barmana Stanislava Harciníka, ktorý vydal v novembri minulého roka knihu The Cocktail Balance, ktorá sa aj vďaka kampani na startlab.sk dostala do stredných odborných škôl na Slovensku pre budúcich barmanov a barmanky.

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE
1x Abum Spi Isuse, spi NA STIAHNUTIE ONLINE

Minimálna výška príspevku

12

Rád/a podporím vydanie CD albumu Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne, ale nemám si kde prehrať CD. Chcem si stiahnuť album ONLINE.

Doručenie: do Vianoc 2022

1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne
1x CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne

Minimálna výška príspevku

15

Chcem podporiť vydanie krásneho CD albumu Spi Isuse, Spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne.

Doručenie: do Vianoc 2022

1x CD + pohľadnica Rusynfolk
1x CD + pohľadnica Rusynfolk

Minimálna výška príspevku

18

Chcem podporiť vydanie krásneho CD albumu Spi Isuse, Spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne a prajem si k tomu aj originálnu pohľadnicu z edície Rusynfolk.

Doručenie: do Vianoc 2022

1x CD + taška z edície Rusynfolk
1x CD + taška z edície Rusynfolk "Idu do sklepu"

Minimálna výška príspevku

30

Ako poďakovanie si vyberám CD album Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne spolu s bavlnenou taškou z edície Rusynfolk - Idu do sklepu.

Doručenie: do Vianoc 2022

CD Spi Isuse, spi + kniha Mamina rusínska kuchyňa
CD Spi Isuse, spi + kniha Mamina rusínska kuchyňa

Minimálna výška príspevku

60

Spojili sme sily a ako odmenu si môžete vybrať rusínsky balíček. Je v ňom CD Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne spolu s dizajnovou knihou v troch jazykoch Mamina rusínska kuchyňa od spoluautorky Oli Džupinkovej - www.rusinskakuchyna.sk.

Doručenie: do Vianoc 2022

Vystúpenie Dominiky a Antona
Vystúpenie Dominiky a Antona

Minimálna výška príspevku

800

Chcem podporiť vydanie CD albumu Spi Isuse, spi - Vianočné liturgické a ľudové piesne oveľa vyššou finančnou čiastkou. Mojou odmenou bude súkromné vystúpenie Dominiky Novotnej a Antona Kónyu. Termín vystúpenia bude po vzájomnej dohode oboch strán. Dĺžka vystúpenia je 30 minút. Odmena je vhodná na firemné podujatia.

Doručenie: podľa dohody