Dračie kľúče - Odomkni riešenia svojich životných otázok

Dračie kľúče - Odomkni riešenia svojich životných otázok

Pýtate sa sami seba: „Ako mu/jej to povedať? Bolo by lepšie to zmeniť? Ako sa mám rozhodnúť? Čo mám robiť?...“ Sme presvedčení, že tie najsprávnejšie odpovede máme každý v sebe. Hravou formou vás naučíme ich nájsť.

Vzdelávanie a veda
Dračie kľúče - Odomkni riešenia svojich životných otázok
Získaná suma
45%

4 037 €

z cieľovej sumy
9 000 €

19 dní

do skončenia kampane

Dračie kľúče - Odomkni riešenia svojich životných otázok

Škola intuície znásobí vaše príspevky

Každá podpora bude znásobená a to až pokiaľ kampaň nedosiahne sumu 4 000 €
Prečítajte si viac o tejto unikátnej podpore vybraných projektov.

O projekte

Ako sa bežne rozhodujeme?

Niekedy máme pocit, že robíme všetko preto, aby sme mali šťastné a radostné životy a na konci dňa nám krachujú rodiny, vzťahy, z práce nemáme pocit naplnenia, trápia nás chronické ochorenia či úzkosti. 
To, kde sme, je výsledkom našich rozhodnutí, alebo neschopnosti sa (správne) rozhodnúť. 

Dôvod je jednoduchý:

Aj tí najracionálnejší z nás opierajú svoje "logické zdôvodnenia" o podvedomé vzorce a vnútorného autopilota. Naučte sa to robiť inak!

Čo sú Dračie kľúče?

Začneme tým, že povieme čo Dračie kľúče nie sú: Anjelské karty, tarot, veštecké nástroje ani nič, čo hľadá odpovede „tam vonku“ alebo niečo predpovedajú.

psychológom, koučom a múdrym priateľom do vrecka. Každá karta je kľúčom, ktorá cez správne položené otázky, odporučenia, sprievodné texty a cvičenia v knihe, či vo video-návodoch ODOMYKÁ odpovede v nás a prináša pochopenie na otázku, problém alebo životnú situáciu, ku ktorej sme si kartu vybrali. Následne už je to len krôčik k riešeniu...
Psychiater, psychoterapeut a lektor Ivan Verný, MD, Dipl PW, garant procesorientovanej psychológie na Slovensku: "Dračie kľúče ponúkajú zaujímavý a rýchly prístup k sebapoznaniu. Ich nabádania sú silne založené na telesnom vnímaní. Je to dobrá pomôcka pre rast a vývoj. Text uvádza do sebareflexie, ktorá je podporená cvičeniami. Páči sa mi gendrovsky uvedomelá reč."

Nikto nás to neučil - až doteraz (IQ + EQ + BQ)

Do batôžka základnej výbavy pre život sa kedysi bralo a meralo len IQ. Neskôr pribudla aj EQ (Emočná inteligencia). V dnešnej dobe potrebujeme aj BQ (Body intelligence alebo Múdrosť tela). Práve v našom tele, podvedomí, jeho energiách a ďalších neuro-centrách sú zapísané programy autopilota. Naviac, naše telo disponuje aj jemnými senzorickými funkciami, ktoré neustále vnímajú množstvo signálov a radia nám v podobe pocitov alebo intuície. Máme všetko čo potrebujeme, "len" sa to naučiť používať v každodennom živote. Ako?
Využívame princípy Mindfulness, ku ktorým vás karty, otázky a texty hravou formou privedú a práve tak zapojíte a zužitkujete svoju BQ.

Pre koho a v akých situáciách sú Dračie kľúče

 • odhaľujú príčiny životných stavov a pomôžu nájsť riešenia
 • ponúkajú odpovede na každodenné otázky
 • prehlbujú vzájomné poznanie a budujú partnerskú intimitu
 • rozvíjajú BQ (Múdrosť tela) cez Mindfulness
 • pomôcka pre rodičov na lepšie pochopenie svojich detí
 • pre terapeutov/sprievodcov pri práci s klientami
 • na rozvoj intuície
 • pre tých, ktorí už so sebarozvojom majú skúsenosti, aj pre začiatočníkov
 • pre nadšencov modernej psychológie

Ako Dračie kľúče fungujú

 1. K otázke alebo k problému, ktorý riešite, si potiahnite jednu, prípadne viac kariet.
 2. Postupujte podľa otázok a návrhov na karte, prípadne použite knihu s detailným popisom a cvičeniami, či sa nechajte inšpirovať videonávodmi alebo príbehmi iných užívateľov.
 3. Cvičenia a návody vás budú viesť k používaniu vašej BQ, ktorú tým súčasne aj budujete a vďaka ktorej nájdete odpovede v sebe.
 4. Nezabudnite v celom procese byť hraví a užívajte si nové poznanie i cestu učenia.

Z čoho vychádzajú Dračie kľúče?

Vychádzajú z viac ako 20-ročných skúseností ich autora, lektora a sprievodcu, Eliasa Bohunického a osobných skúseností ich spoluaturora Petra Shoguna Trnku. Ich základ je inšpirovaný Procesorientovanou psychológiou (POP), princípov Mindfulness a okorenené sú zmesou rôznych učení o tele a energiách. Zo všetkého to najlepšie. A práve táto kombinácia toho nového-moderného a starého-tradičného, je jedinečná, hravá a veľmi funkčná.

Súčasťou Dračích Kľúčov je:

 • 90 kľúčov (kariet), ktoré vám prinášajú tie správne otázky a návody na vaše životné situácie.
 • Autorská kniha plná Príbehov (autorov, užívateľov kariet, či príbehu: Z rybky Drak) a Návodov, ako použiť každú kartu, s cvičeniami a popisom rôznych životných situácií.
 • Online sekcia na našom webe s 11,5 hod. videonávodov ako pracovať s každou kartou. Naviac tu nájdete ďalšie príbehy užívateľov a ich použitia Kľúčov v reálnych životných situáciách, ktoré vás môžu viesť a inšpirovať.
 • Kvalitný obal s funkciou stojanu/rámčeka, v ktorom môžete mať kartu dňa/témy esteticky vystavenú.
 • Autorské ilustrácie umelkyne Lara'Ana vytvorené ako intuitívne obrazy špeciálne pre náš projekt (súčasť knihy). Sú plné postáv, príbehov a energií, a tak pomôžu intuitívcom v hlbšom nahliadnutí do seba pri hľadaní ich vlastných odpovedí.

Z rybky Drak: Príbeh o ceste k dračej bráne

Prečo je naším ústredným motívom príbeh? Pretože príbehy a rozprávky neslúžia len na uspávanie detí, ale aj na prebúdzanie dospelých. Náš príbeh hovorí tak trochu o nás všetkých a to prostredníctvom našej malej hrdinky - rybky Kois. Táto, nespokojná so svojím životom v jej šedej rodnej zátoke, sa spolu s niekoľkými dobrodružnými rybkami vybrala plávať proti prúdu až k Dračej bráne, ktorá bola nad vodopádom. Putovali tam cez 7 veľkých ohybov rieky a pri každom z nich ich čakala iná životná prekážka, či výzva. Pomáhal im pritom Zlatý drak, ktorý im podával Dračie kľúče-pomôcky, vďaka ktorým rybky v sebe našli odpovede a pochopili čo portebujú spraviť, a tak si odomykali ďalšie časti svojej cesty. V závere, keď Kois ako jediná zdolala aj veľký vodopád, nastala jej nečakaná premena na múdreho draka, ktorý ovláda všetky tajomstvá radostného života. A to, Kois ešte čakal prechod Zlatou dračou bránou...

Shogunova cesta

Volám sa Peter Shogun Trnka a mojou víziou je, aby ľudia žili svoje životy radostnejšie. Nástroje, ktoré vám prinášam v Dračích kľúčoch, veľmi pomohli aj mne samému. To je pravý dôvod, prečo čítate tieto riadky.

S učením, ktoré je vložené do Dračích kľúčov, som sa pred niekoľkými rokmi stretol na kurze Majster svojho života, ktorý viedol Elias Bohunický. Na kurze predstavil prototyp predchodcov Kľúčov - Dračie karty. Od prvej karty, jej otázky a návodu ako s danou témou pracovať, som vedel, že môj život nabral nový smer.
No na začiatku som bol presne ako rybka Kois z nášho príbehu. Nespokojný, hľadajúci odpovede. Postupnou prácou s kartami a ich témami som nachádzal riešenia na moje životné otázky i trápenia a postupne sa tak zvyšovala aj moja životná radosť a harmónia. Používam ich naďalej pravidelne, pri menších či väčších rozhodnutiach kde sa neviem pohnúť alebo som si nie istý. V partnerskom živote, s deťmi, vo vzťahoch, v projektoch, či s blízkymi keď potrebujú poradiť či pomôcť a vždy, mne, či mnohým ľudom ktorí s kartami pracovali, tieto pomohli.
Preto som sa rozhodol, že tento skvelý nástroj chcem priniesť čo možno najväčšiemu počtu ľudí, aby aj oni mali možnosť ho spoznať, nájsť odpovede, pochopiť a zlepšiť svoje životy.

Ako použijeme vyzbierané prostriedky?

Sme presvedčení, že vám prinášame veľmi kvalitnú sadu nástrojov čo do obsahu, i do formy. S vylepšeniami pôvodných Dračích kariet a ich transformáciou na Dračie kľúče prišli aj násobne vyššie náklady na výrobu. S vašou podporou budem financovať tlač prvej várky Dračích Kľúčov (vrátane kníh, kariet, multifunkčného obalu) a taktiež finalizáciu video-produkcie.

Odmeny vám pošleme na jeseň 2023.

Ďakujeme vopred za vašu podporu !

Peter Shogun Trnka a tím


Podporte nás a získajte tento skvelý nástroj aj pre seba !

O projekte

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Včasná rybka
Včasná rybka

Minimálna výška príspevku

37

Odmena pre tých, ktorí neváhajú. Jej súčasťou sú Karty, Kniha, Obal/Držiak a 1-mesačný prístup k sprievodným Online videám v limitovanej uvádzacej cene . Po-kampaňová cena je 84 €.

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 15 z 37

Zlatá rybka
Zlatá rybka

Minimálna výška príspevku

57

Odmenou vám budú Karty, Kniha, Obal/Držiak a 3-mesačný prístup k sprievodným Online videám v uvádzacej cene. Po-kampaňová cena je 98 €.

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Dračia cesta
Dračia cesta

Minimálna výška príspevku

77

Súčasťou tejto odmeny sú Karty, Kniha, Obal/Držiak a 3-mesačný prístup k sprievodným Online videám v uvádzacej cene. + vám pošleme aj balíček talizmanov, ktoré sú špeciálne vytvorené pre DK a budú vás denne podporovať, motivovať a inšpirovať. Nechajte sa prekvapiť jeho obsahom! Po-kampaňová cena je 118€.

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 42 z 50

Dračia hora
Dračia hora

Minimálna výška príspevku

87

Súčasťou tejto odmeny sú Karty, Kniha, Obal/Držiak a 3-mesačný prístup k sprievodným Online videám v uvádzacej cene + Táto odmena je limitovaná pre skutočných fanúšikov dračieho spiritu, pretože ich už nikde inde okrem našej kampane nenájdete. Pošleme vám totiž aj pôvodné Dračie karty.

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 38 z 40

Zlatá brána
Zlatá brána

Minimálna výška príspevku

107

Súčasťou tejto odmeny sú Karty, Kniha, Obal/Držiak a 3-mesačný prístup k sprievodným Online videám v uvádzacej cene. + Veríte v intuíciu? Tak v tom prípade sa môžete nechať viesť jedným z 8 špeciálne pre náš projekt vytvorených intuitívnych obrazov z dielne Lara 'Ana. Obraz na plátne 50x50cm získate s jeho popisom od umelkyne a podpisom tvorcu projektu. Po-kampaňová cena je 168 €.

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 6 z 8

Zlatý drak
Zlatý drak

Minimálna výška príspevku

277

Chcete to skúsiť naživo a spolu s nami? V tejto odmene získate individuálnu konzultáciu k práci s Kľúčmi, či na vami zvolenú tému a pozvanie na večeru s tvorcom projektu v rámci Slovenska. Samozrejmosťou sú Karty, Kniha, Obal/Držiak odovzdané osobne ako aj 3-mesačný prístup k sprievodným online videám.

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 3 z 3

Zlaté kľúče
Zlaté kľúče

Minimálna výška príspevku

777

Unikátne dračie karty ručne písané tvorcom projektu na zlatom papieri a sada ďalších 5ks Dračích kľúčov pre tých, ktorých vy sami budete chcieť obdarovať poznaním. K tomu doživotný prístup k sprievodným online videám. Po-kampaňová cena - proste nevyčísliteľná :)

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 2 z 2

Podporovatelia

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Zlatá brána

💬 Zaujímavý projekt. Držím palce!

111 €

+ 74 € ?

+ 11 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

+ 3 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

💬 Prajem vela stastia

50 €

+ 50 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

👤 Jaroslava Romanowska

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

👤 martin dobis

💬 Drzte sa! :)

30 €

+ 30 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

+ 3 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

45 €

+ 45 € ?

+ 3 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

💬 Na veceri pozvu já tebe 🤩

41 €

+ 41 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

+ 3 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Dračia cesta

81 €

+ 81 € ?

👤 VEDOMÝ ROZVOJ OZ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Dračia cesta

81 €

+ 81 € ?

👤 Ľubka Madudová

🎁 Dračia cesta

💬 Nech sa kartám darí a tiež celému tvorčiemu tímu... Veríme, že tento výnimočný projekt pomôže čo najviac ľuďom... Držíme palce zo Školy intuície

81 €

+ 81 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Dračia hora

💬 Posielam vám obom veľa pozitívnej energie <3. Držím všetky palce :-)

91 €

+ 91 € ?

+ 7 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Dračia cesta

81 €

+ 81 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Dračia cesta

81 €

+ 81 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

+ 3 € ?

👤 Simona Loderbauer

🎁 Zlatá brána

💬 Drzim palce!

111 €

+ 111 € ?

+ 6 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Dračia cesta

81 €

+ 81 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Dračia hora

91 €

+ 91 € ?

+ 4 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Dračia cesta

81 €

+ 81 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

+ 6 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Dračia cesta

81 €

+ 81 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Včasná rybka

41 €

+ 41 € ?

+ 3 € ?

   1 2

Autori

Miesto realizácie projektu

Bratislavský kraj

Dragon Heart s.r.o.

Dragon Heart s.r.o.

Prinášame vám hravé sebarozvojové a transformačné nástroje.

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Včasná rybka
Včasná rybka

Minimálna výška príspevku

37

Odmena pre tých, ktorí neváhajú. Jej súčasťou sú Karty, Kniha, Obal/Držiak a 1-mesačný prístup k sprievodným Online videám v limitovanej uvádzacej cene . Po-kampaňová cena je 84 €.

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 15 z 37

Zlatá rybka
Zlatá rybka

Minimálna výška príspevku

57

Odmenou vám budú Karty, Kniha, Obal/Držiak a 3-mesačný prístup k sprievodným Online videám v uvádzacej cene. Po-kampaňová cena je 98 €.

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Dračia cesta
Dračia cesta

Minimálna výška príspevku

77

Súčasťou tejto odmeny sú Karty, Kniha, Obal/Držiak a 3-mesačný prístup k sprievodným Online videám v uvádzacej cene. + vám pošleme aj balíček talizmanov, ktoré sú špeciálne vytvorené pre DK a budú vás denne podporovať, motivovať a inšpirovať. Nechajte sa prekvapiť jeho obsahom! Po-kampaňová cena je 118€.

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 42 z 50

Dračia hora
Dračia hora

Minimálna výška príspevku

87

Súčasťou tejto odmeny sú Karty, Kniha, Obal/Držiak a 3-mesačný prístup k sprievodným Online videám v uvádzacej cene + Táto odmena je limitovaná pre skutočných fanúšikov dračieho spiritu, pretože ich už nikde inde okrem našej kampane nenájdete. Pošleme vám totiž aj pôvodné Dračie karty.

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 38 z 40

Zlatá brána
Zlatá brána

Minimálna výška príspevku

107

Súčasťou tejto odmeny sú Karty, Kniha, Obal/Držiak a 3-mesačný prístup k sprievodným Online videám v uvádzacej cene. + Veríte v intuíciu? Tak v tom prípade sa môžete nechať viesť jedným z 8 špeciálne pre náš projekt vytvorených intuitívnych obrazov z dielne Lara 'Ana. Obraz na plátne 50x50cm získate s jeho popisom od umelkyne a podpisom tvorcu projektu. Po-kampaňová cena je 168 €.

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 6 z 8

Zlatý drak
Zlatý drak

Minimálna výška príspevku

277

Chcete to skúsiť naživo a spolu s nami? V tejto odmene získate individuálnu konzultáciu k práci s Kľúčmi, či na vami zvolenú tému a pozvanie na večeru s tvorcom projektu v rámci Slovenska. Samozrejmosťou sú Karty, Kniha, Obal/Držiak odovzdané osobne ako aj 3-mesačný prístup k sprievodným online videám.

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 3 z 3

Zlaté kľúče
Zlaté kľúče

Minimálna výška príspevku

777

Unikátne dračie karty ručne písané tvorcom projektu na zlatom papieri a sada ďalších 5ks Dračích kľúčov pre tých, ktorých vy sami budete chcieť obdarovať poznaním. K tomu doživotný prístup k sprievodným online videám. Po-kampaňová cena - proste nevyčísliteľná :)

Túto odmenu vám môže doručiť Packeta

Doručenie: Jeseň 2023

Počet zostávajúcich odmien: 2 z 2