OKNO AKO DAR

OKNO AKO DAR

Buďte súčasťou zmeny! Potrebujeme zakúpiť a vymeniť aspoň 15 okien v novovznikajúcom Krajskom centre rómskej misie na Sigorde (pri Prešove). Centrum bude slúžiť všetkým ako stravovacie a ubytovacie zariadenie s telocvičňou. Centrum rekonštruujú a okná vymieňajú samotní Rómovia, ktorí zároveň zabezpečujú chod Centra. Svoju podporu nám vyjadrila známa slovenská herečka Anikó Vargová.

Lokálny rozvoj
Ľudské práva
OKNO AKO DAR

Kampaň bola

úspešná
Získaná suma
337 % 16 832 €
Cieľ Cieľová suma
Hlavný cieľ
5 000 €
Kúpa a výmena ďalších 15 okien
10 000 €
Kúpa a výmena ďalších 20 okien
16 000 €
OKNO AKO DAR

Nadácia Volkswagen Slovakia znásobí vaše príspevky

Každá podpora bude znásobená a to až pokiaľ kampaň nedosiahne sumu 3 000 €
Prečítajte si viac o tejto unikátnej podpore vybraných projektov.

O projekte

Budujeme "miesto pre oddych tela i duše” pre každého, kto k nám príde. K tomu je potrebné vymeniť okná - aby tu bolo teplejšie a krajšie. Naše Krajské centrum rómskej misie na Sigorde rekonštruujú najmä rómski zamestnanci a dobrovoľníci. Slúžiť bude na krátkodobé pobytové aktivity pre všetkých: školenia, kurzy, duchovné obnovy, dovolenky. Môžete k nám prísť aj Vy.

Svoju podporu nám vyjadrila aj známa filmová, televízna a divadelná herečka Anikó Vargová, ktorá je držiteľkou niekoľkých ocenení a má za sebou významné úspechy. Anikó, ďakujeme veľmi pekne za podporu!

Čo je cieľom nášho projektu?

Vymeniť aspoň 15 okien! ...aby sme vytvorili krajšie a teplejšie miesto. Pre všetkých.

Krajské centrum rómskej misie na Sigorde sa rozvíja v starej budove SOU Lesníckeho neďaleko Prešova. Je súčasťou činnosti občianskeho združenia Horúci tím a pokračovaním veľkého diela Gréckokatolíckej rómskej misie, vďaka ktorej už mnoho Rómov zmenilo svoje životy. Títo Rómovia pomáhajú ako dobrovoľníci či zamestnanci pri budovaní miesta, ktoré má slúžiť ako oddychovo-vzdelávacie centrum pre ľudí z celého Slovenska. Výnimočné je, že do budovania Rómovia vkladajú aj kúsok svojho srdca. ❤

Táto budova má až 250 okien! A za posledný rok a pol sa nám ich podarilo vymeniť už 125. S Vašou pomocou vymeníme ďalšie.

Na Slovensku chýbajú príklady dobrej praxe. U nás môžu návštevníci spoznať rómskych kuchárov či iných šikovných Rómov, ktorí sa starajú o chod Centra. Zároveň u nás môžu Rómovia dôstojne pracovať - za srdečnej a priateľskej atmosféry. Príďte sa jej k nám nadýchať!

Prečo je Vaša podpora dôležitá?

  • Výmenou okien sfunkčníme, skrášlime a tepelne zastabilizujeme oddychovo-vzdelávacie centrum na Sigorde (na fotografii nižšie).
  • Budú môcť u nás prebiehať krátkodobé pobytové aktivity pre verejnosť (aj pre Vás), a to školenia, kurzy, duchovné obnovy, dovolenky a pod.
  • Vďaka výmene okien získava denne okolo 15 rómskych dobrovoľníkov a zamestnancov pracovné zručnosti.
  • Vaším príspevkom podporíte integráciu, spriatelenie rómskeho a slovenského národa a napomôžete tak k celoslovenskej zmene.
Centrum na Sigorde, na ktorom sme už vymenili 125 okien

Ako použijeme vašu podporu?

15 okien = 5000 eur. Viac podpory = viac okien.

Jedno okno stojí priemerne 320 eur. Ak vyzbierame 5000 eur, vymeníme 15 okien. Ak vyzbierame viac, vymeníme viac okien. 

Skvelou správou je, že ani 1 Vaše euro nevyjde nazmar. Okná nám dodáva firma len za výrobné náklady. Okná vymieňajú rómski zamestnanci a dobrovoľníci, ktorí takto získavajú pracovné zručnosti.

Budova Krajského centra rómskej misie má až 250 okien!
Za posledný rok a pol sa nám ich podarilo vymeniť už 125. S Vašou pomocou vymeníme ďalšie.Kedy a kde bude projekt realizovaný?

Po obdržaní Vašich darov (niekedy koncom roka 2021) si objednáme 15 alebo viac okien (v závislosti od vyzbieranej sumy) od firmy, ktorá nám okná dodáva za výrobné náklady. Proces výroby trvá následne 2 až 3 mesiace.

Od marca do mája naši pracovníci vymenia okná, na ktoré ste nám prispeli a ktoré sa nachádzajú v dôležitých častiach budovy Krajského centra rómskej misie.

Sigord, kde sa naše Centrum nachádza, je rekreačná oblasť 15 km od Prešova uprostred Slanských vrchov. Je tu krásna príroda a početné turistické chodníky, ktoré ocenia všetci návštevníci aktivít nášho oddychovo-vzdelávacieho centra.

Pomôžte nám vymeniť okná a príďte si vychutnať krásne miesto pre oddych tela i duše na Sigorde!

Odkaz na podmienky poskytovania odmien

Odmeny pre Vás - drevené produkty značky CEFERINO nám darovala firma Solid Wooden Products Slovakia s.r.o. Ďakujeme!

Znenie obchodných podmienok nájdete kliknutím TU.

O projekte

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Jedno z CD albumov rómsko-slovenskej kapely F6
Jedno z CD albumov rómsko-slovenskej kapely F6

Minimálna výška príspevku

20

CD obsahuje slovenské a rómske piesne.

Doručenie: do Vianoc 2021

Drevené srdiečko ručne vyrobené šikovným Rómom
Drevené srdiečko ručne vyrobené šikovným Rómom

Minimálna výška príspevku

25

✔ precízne opracované drevo ✔ s povrchovou úpravou ✔ unikátna dekorácia ✔ každý kus je originál ✔ súčasťou balenia je pliešok na zavesenie ROZMERY: 10-12 cm (dĺžka a šírka) UPOZORNENIE: Produkt je vyrobený z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade.

Doručenie: do Vianoc 2021

Drevený svietnik
Drevený svietnik

Minimálna výška príspevku

30

✔ masívne orechové drevo ✔ odolná povrchová úprava ✔ vhodný na čajové sviečky ✔ vyrobené rómskymi pracovníkmi ✔ praktický a luxusne pôsobiaci produkt ROZMERY: 85 mm (dĺžka) x 85 mm (šírka) x 20 mm (hrúbka), priemer výseku 45 mm UPOZORNENIE: Produkt je vyrobený z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade. Súčasťou balenia nie je čajová sviečka.

Doručenie: do Vianoc 2021

Drevený držiak na mobil a vizitky
Drevený držiak na mobil a vizitky

Minimálna výška príspevku

40

✔ masívne orechové drevo ✔ odolná povrchová úprava ✔ udrží aj dva mobily ✔ ideálny sklon pre osobu sediacu pri stole ✔ vyrobené rómskymi pracovníkmi ROZMERY: 120 mm (dĺžka) x 85 mm (šírka) x 25 mm (hrúbka) UPOZORNENIE: Produkt je vyrobený z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade. Súčasťou balenia nie sú rekvizity viditeľné na fotografii.

Doručenie: do Vianoc 2021

Drevená miska
Drevená miska

Minimálna výška príspevku

50

✔ precízne ručne opracované drevo ✔ povrchová úprava vhodná na styk s potravinami ✔ unikátny dizajn ✔ ideálna veľkosť ✔ užitočná a dekoračná zároveň ROZMERY: 25 cm +- 3 cm (dĺžka) x 6-8 cm (výška) UPOZORNENIE: Produkt je vyrobený z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade. Súčasťou balenia nie sú rekvizity viditeľné na fotografii.

Doručenie: do Vianoc 2021

Sada drevených produktov
Sada drevených produktov

Minimálna výška príspevku

100

✔ masívne orechové drevo ✔ odolná povrchová úprava ✔ držiak na mobil, vizitky + podšálka + krabička na malé predmety či svietnik na čajovú sviečku ✔ praktická sada pre každého ✔ jednotný dizajn ROZMERY: Držiak na mobil, vizitky: 120 mm (dĺžka) x 85 mm (šírka) x 25 mm (hrúbka) Podšálka: 105 mm (dĺžka) x 105 mm (šírka) x 20 mm (hrúbka) Krabička malá: 85 mm (dĺžka) x 85 mm (šírka) x 20 mm (hrúbka), priemer výseku 45 mm UPOZORNENIE: Produkty sú vyrobené z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade. Súčasťou balenia nie sú rekvizity viditeľné na fotografii.

Doručenie: do Vianoc 2021

Sada 4 drevených misiek
Sada 4 drevených misiek

Minimálna výška príspevku

200

✔ precízne ručne opracované drevo ✔ povrchová úprava vhodná na styk s potravinami ✔ unikátny dizajn ✔ ideálna veľkosť ✔ sada užitočná a dekoračná zároveň ROZMERY každej misky: 25 cm +- 3 cm (dĺžka) x 6-8 cm (výška) UPOZORNENIE: Produkt je vyrobený z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade.

Doručenie: do Vianoc 2021

OKNO AKO DAR
OKNO AKO DAR

Minimálna výška príspevku

320

Presne toľko stojí priemerne 1 okno! Ak chcete, uvedieme Vaše meno a priezvisko, príp. priezvisko Vašej rodiny na tomto okne. Zadajte nám aj Vašu korešpondenčnú adresu, niečo pekné Vám pošleme. :-)

Doručenie: do Vianoc 2021

Novinky

Úspešný príbeh pokračuje :)

Update #13, 16.10.2023

Drahí podporovatelia, Multifunkčné pobytové centrum SAVORE SIGORD už poznáte. Vďaka vám sme mohli v rámci kampane OKNO AKO DAR a OKNO AKO DAR 2 kúpiť a vymeniť desiatky okien. Centrum preto už viac ako 2 roky slúži všetkým ľuďom dobrej vôle ako ubytovacie a stravovacie zariadenie. Prebiehajú v ňom rôzne pobytové aktivity - víkendovky, teambuildingy, školenia, tábory, ale aj rodinné či spoločenské podujatia.

Teraz pred nami stojí ďalší míľnik - dokončiť miesto pre športové vyžitie.
V rámci centra SAVORE SIGORD bude návštevníkom k dispozícii veľká telocvičňa so zázemím. Potrebujeme však vašu pomoc, aby sme telocvičňu so zázemím mohli dokončiť a spojazdniť. Telocvičňa bude slúžiť na športové aktivity voľnočasového či profesionálneho charakteru - sústredenia pre športové kluby, športové dni, turnaje či aktivity v rámci voľného času.

Naším hlavným cieľom je dokončenie veľkej telocvične. Chceme v nej finalizovať palubovku a steny, kúpiť a inštalovať ochranné siete na steny a okná. Okrem veľkej telocvične chceme dokončiť aj jej zázemie - posilňovňu, šatne a sprchy. Potrebujeme zakúpiť materiálno-technické vybavenie a najmä spojazdniť kúrenie, čo je nemalá investícia.

Pomôžte nám a staňte sa súčasťou pokračujúceho úspešného príbehu.

Viac nájdete na: startlab.sk/sportuj-s-andrejom

Všetky okná sú vymenené + zaujímavá kampaň

Update #12, 20.01.2023

Drahí podporovatelia kampane OKNO AKO DAR!

Máme pre Vás 2 skvelé správy. Prvá znie, že všetky okná na Centre SAVORE SIGORD sú objednané a v priebehu roka 2023 budú vymenené. :)

Druhá správa znie, že dlhoročný dobrovoľník rómskej misie Tadeáš Gavala sa rozhodol s manželkou Veronikou nahrať ich prvé rodinné CD, ktoré ako sami hovoria veľmi neplánovali. Situácie v živote to však zariadili. Prečítajte si ich príbeh, príp. si môžete ich CD kúpiť v predpredaji: https://startlab.sk/cd-gavalovci

Prajeme Vám pekný víkend. :)

Tím rómskej misie

Vymenili sme až 60 okien!

Update #11, 02.05.2022

Plánovali sme vďaka Vašej podpore vymeniť 50 okien, ale nakoniec sa nám ich podarilo vymeniť až 60, pretože dodávateľ okien si neúčtoval svoju maržu. Pozrite si fotokoláž s vymenenými oknami. Šľachetnosť a štedrosť mení svet iných!
Chceme Vás pozvať k pravidelnej podpore unikátneho diela, ktoré na Sigorde vzniká. Vďaka Vášmu pravidelnému mesačnému príspevku 20 eur môžeme službu Rómom vykonávať lepšie - zamestnať ľudí, odmeniť dobrovoľníkov, zrekonštruovať Krajské centrum rómskej misie, zriadiť kaviareň, minigalériu, zrekonštruovať telocvičňu, ako aj poskytnúť útulný priestor pre návštevníkov.

Pridajte sa aj Vy k 200 ľuďom, ktorí pravidelne po 20 eur pomáhajú meniť Slovensko. 
Pridajte sa k nám a priložte ruku k dielu. Nastaviť si pravidelnú platbu je veľmi jednoduché.


Pozýva Vás k tomu aj ambasádorka rómskej misie - herečka Anikó Varga.

Vymenili sme prvých 20 okien!

Update #10, 08.02.2022

Drahí naši podporovatelia!

Máme pre Vás skvelú správu! V rámci kampane OKNO AKO DAR sme už vymenili prvých 20 okien z 50. Pozrite si fotku nižšie. :-)
Ešte ostáva vymeniť 30 okien. Predpokladáme, že sa ich podarí vymeniť do začiatku apríla 2022. Držte nám palce!
Zároveň Vás chceme čo najsrdečnejšie poprosiť o darovanie Vašich 2% z dane pre  naše občianske združenie Horúci tím. Viac informácií: romskamisia.sk/2-percenta.
Horúci tím je občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2004. Jeho poslaním je rozvoj a podpora najmä rómskych komunít vo vidieckom prostredí s cieľom zlepšiť ich spoločenské, sociálno-ekonomické postavenie, vzdelanostnú a duchovnú úroveň, vyvíjať osvetovú činnosť, ako aj zlepšovať vzájomné vzťahy medzi nimi a majoritou.
Vaše 2% nám umožnia ísť na 100%! Ďakujeme!

Prajeme Vám ešte raz krásne Vianoce! :)

Update #9, 20.12.2021

Nevieme, ako je to možné, ale video z predošlého emailu sa Vám nezobrazuje. Uvidíte ho kliknutím TU.
.

Prajeme Vám krásne Vianoce! :)

Update #8, 20.12.2021

Darčeky už dorazili k Vám :)

Update #7, 14.12.2021

Drahí podporovatelia kampane OKNO AKO DAR,

len vďaka Vám sa podarilo dosiahnuť, že táto kampaň bola úspešná. Ešte raz Vám ĎAKUJEME. Tí, ktorí ste nám zadali Vašu adresu, by ste už darčeky mali mať. Ak niekomu z Vás darček nedorazí do piatka, prosím, ozvite sa nám odpoveďou na tento email.

Tým, že ste prispeli na kampaň OKNO AKO DAR ste dali celému svetu najavo, že vidíte zmysel v našej práci. Veľmi si vážime Vašu dôveru. Presvedčíme Vás o tom, že rómska misia je misia možná. Spolu s Vami.

Chceme Vás preto pozvať k pravidelnej podpore unikátneho diela, ktoré na Sigorde vzniká. Vďaka Vášmu pravidelnému mesačnému príspevku 20 eur môžeme službu Rómom vykonávať lepšie - zamestnať ľudí, odmeniť dobrovoľníkov, zrekonštruovať Krajské centrum rómskej misie, zriadiť kaviareň, minigalériu, zrekonštruovať telocvičňu, ako aj poskytnúť útulný priestor pre návštevníkov.


Pridajte sa aj Vy k 150 ľuďom, ktorí pravidelne po 20 eur pomáhajú meniť Slovensko. Pridajte sa k nám a priložte ruku k dielu. Nastaviť si pravidelnú platbu je veľmi jednoduché.

My s Vaším málom dokážeme veľké veci. Príďte sa k nám na vlastné oči pozrieť, že práca s Rómami môže mať výsledky. Pozrite si vo videu, ako to u nás vyzerá.

ĎAKUJEME, ĎAKUJEME, ĎAKUJEME

Update #6, 29.11.2021

Drahí priatelia,

chcem Vám veľmi srdečne poďakovať za pomoc, podporu a zdieľanie našej kampane OKNO AKO DAR na StartLab-e.

V Krajskom centre rómskej misie na Sigorde (pri Prešove) budeme meniť okná jedna radosť! Tieto okná vymenia naši šikovní rómski dobrovoľníci.

Rómska misia je misia možná!
Vždy bola. A vždy bude.
Príďte sa presvedčiť na vlastné oči.


Krajské centrum rómskej misie
Zlatá Baňa, Sigord 154
082 52 Kokošovce

Ďakujem Vám veľmi pekne.

Martin Mekel
štatutár občianskeho združenia Horúci tím
riaditeľ Gréckokatolíckej rómskej misie

P.S.: Viac o nás sa dozviete na stránke misiamozna.sk.

Posledné 2 DNI do konca! Chýba necelých 2000 EUR

Update #5, 26.11.2021

Drahí priatelia, nemáme slov! Náš spoločný cieľ 16 000 EUR (50 nových okien pre Centrum SAVORE SIGORD) je na dosah! Tento týždeň k nám dorazilo 33 okien. Je to naozaj nádherný pohľad! S vierou objednávame ďalšie okná.
Ostávajú už len 2 dni a necelých 2000 EUR. Veríme, že spoločne túto kampaň dotiahneme do úspešného konca. Ďakujeme Vám. Nesmierne si vážime Vašu podporu. Ďakujeme aj Nadácii Volkswagen Slovakia.
Herečka Anikó Varga Vám posiela druhú časť predstavenia Centra SAVORE SIGORD. Práve Vy ste pomohli tomuto dielu rásť. Ďakujeme 1000 krát!

Ideme do FINÁLE! S Vašou pomocou určite dosiahneme CIEĽ!

Update #4, 23.11.2021

Drahí priatelia, dejú sa veľké veci a len vďaka Vám sme pokorili sumu 10 000 EUR. Obrovské ĎAKUJEME! Náš spoločný cieľ je 16 000 EUR = 50 nových okien, ktoré s ochotou a láskou vymenia rómski dobrovoľníci v Centre SAVORE SIGORD.
Ostáva už len 5 dní do konca kampane a my stále veríme. Zabojujeme? Prosíme Vás, zdieľajte kampaň OKNO AKO DAR, kde sa len dá. Teraz je posledná šanca! Ďakujeme, že ste v tom s nami. Ďakujeme aj Nadácii Volkswagen Slovakia.
Všetkých Vás srdečne pozdravuje herečka Anikó Varga. Zo ❤ Vám všetkým ďakuje za Vašu štedrosť a posiela Vám toto video - predstavenie Centra SAVORE SIGORD. Na toto úžasné dielo putujú Vaše dary.

GENIÁLNE! Sme ešte len v polovici kampane a presiahli sme sumu 7000 eur

Update #3, 09.11.2021

Drahí priatelia a podporovatelia, v Krajskom centre rómskej misie na Sigorde (pri Prešove) budeme meniť okná jedna radosť! Začali sme druhú polovicu kampane pokorením sumy 7 000 eur. Naším cieľom je 16 000 eur, za ktoré by sme mohli kúpiť a vymeniť celkovo až 50 okien. To by bolo geniálne!
V tejto fáze sme bez Vašej pomoci so zdieľaním kampane bezmocní. Práve Vy, ktorý ste presvedčený o zmysluplnosti nášho projektu, môžete nadchnúť aj ďalších, aby podporili projekt OKNO AKO DAR. Prosíme Vás, pošlite e-mail alebo SMS, Facebook či WhatsApp správu aspoň 20 ľuďom vo Vašom okolí a pozvite ich do podpory tohto projektu. Ďakujeme.
Aj herečka Anikó Varga vidí zmysel v našich aktivitách a stala sa ambasádorkou rómskej misie. Nahrala pre Vás krásne video. Ďakujeme Vám. Ďakujeme Nadácii Volkswagen Slovakia! Ste skvelí!

BOMBA !!! Za 15 dní sme vyzbierali 5000 eur !!!

Update #2, 02.11.2021

Obrovské ĎAKUJEME! Vďaka Vašej veľkej štedrosti a vďaka Nadácii Volkswagen Slovakia sme za 15 dní kampane naplnili cieľovú sumu 5000 eur, za ktoré kúpime a vymeníme 15 okien v Krajskom centre rómskej misie na Sigorde (pri Prešove).
To však nie je koniec, pretože ešte približne 110 okien je potrebné vymeniť! Stanovili sme si preto druhý cieľ - kúpiť a vymeniť ďalších 15 okien. Sme si istí, že s Vašou pomocou dosiahneme aj tento míľnik. Stačí, ak budete projekt OKNO AKO DAR zdieľať vo svojom okolí. Čím viac ľudí spoločne oslovíme, tým skôr druhý cieľ naplníme.
Pozrite si reklamný spot v podaní herečky Anikó Varga, ktorý sme natočili priamo v Krajskom centre rómskej misie. Prajeme krásny deň! Ďakujeme.

Wau! Naplnili sme tretinu cieľovej sumy!

Update #1, 29.10.2021

Priatelia, ste úžasní! Vďaka Vám a vďaka Nadácii Volkswagen Slovakia sme za 10 dní kampane naplnili tretinu cieľovej sumy!
Srdečne Vás všetkých pozdravuje herečka Anikó Varga, ktorá sa nechala sfotiť pri jednom z okien, ktoré vďaka Vám vymeníme. Paráda!
Teraz je našou úlohou dostať info o tejto kampani k čo najviac ľuďom. Drahí priatelia a podporovatelia, veľmi tejto kampani pomôžete, ak ju budete zdieľať medzi svojimi priateľmi a známymi. Ďakujeme.

Podporovatelia

👤 Anonymný podporovateľ

50 €

👤 igor ondruš

50 €

+ 4 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Drevená miska

💬 Amen❤

53 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Sada drevených produktov

102 €

+ 5 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

5 €

👤 Vladimír Finda

20 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

50 €

👤 Anonymný podporovateľ

50 €

👤 Anonymný podporovateľ

20 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Drevené srdiečko ručne vyrobené šikovným Rómom

32 €

+ 3 € ?

👤 Igor Čikoš

🎁 Drevená miska

53 €

👤 Anonymný podporovateľ

💬 Veľa zdravia, šťastia, nech sa to podarí.

10 €

+ 1 € ?

👤 Mária Jevčáková

100 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Drevená miska

103 €

👤 Anonymný podporovateľ

20 €

👤 Mária Feniková

🎁 Jedno z CD albumov rómsko-slovenskej kapely F6

22 €

+ 2 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

20 €

👤 Anonymný podporovateľ

5 €

+ 45 € ?

👤 Jana Přibíková

🎁 Jedno z CD albumov rómsko-slovenskej kapely F6

💬 Teším sa s Vami. ????

22 €

👤 Anonymný podporovateľ

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

💬 Musíme si pomáhať, aby sme ostali ľudmi.

50 €

👤 Anonymný podporovateľ

18 €

+ 2 € ?

👤 Ing. Martin Maťaš - IT model

25 €

👤 Anonymný podporovateľ

💬 Ďakujem Vám!!! Renáta

10 €

+ 1 € ?

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Drevené srdiečko ručne vyrobené šikovným Rómom

77 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedno z CD albumov rómsko-slovenskej kapely F6

💬 Držím palce skvelému projektu. Nech Vás Pán požehnáva.

52 €

👤 Anonymný podporovateľ

5 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Drevená miska

53 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Drevený svietnik

💬 Teším sa z vás ;) a potom aj na Sigord :)

40 €

👤 Anonymný podporovateľ

🎁 Jedno z CD albumov rómsko-slovenskej kapely F6

102 €

   1 2 3 4 ... 8

Autori

Miesto realizácie projektu

Prešovský kraj

Občianske združenie Horúci tím

Občianske združenie Horúci tím

Horúci tím je občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2004. Jeho poslaním je rozvoj a podpora etnických, sociálnych a iných minoritných skupín na území Slovenskej republiky (najmä sociálne znevýhodnených príslušníkov rómskych komunít vo vidieckom prostredí) s cieľom zlepšiť ich spoločenské, sociálno-ekonomické postavenie, vzdelanostnú a duchovnú úroveň, vyvíjať osvetovú činnosť, ako aj zlepšovať vzájomné vzťahy medzi nimi a majoritou. Prostredníctvom tejto organizácie sme realizovali viacero projektov vo vzdelávacej, umeleckej, formačnej a investičnej oblasti.

Vyúčtovanie

Kampaň OKNO AKO DAR hodnotíme ako veľmi úspešnú, nakoľko sme boli schopní namiesto pôvodných 15 okien kúpiť až 60 okien. Počas kampane dokonca prišlo z výroby 33 okien. Všetko pekne vidno na fotografiách.

35 menších okien
6 832
25 väčších okien
10 000
Náklady spolu
16 832

Kontaktovať autora

Máte otázku k projektu či odmenám? Napíšte priamo autorom kampane. Vaša správa z formulára im príde ako email.

Odmeny

Odmenou mi bude dobrý pocit

Páči sa vám projekt, za vašu podporu nič nečakáte, chcete iba prispieť ľubovoľnou sumou. Ďakujeme

Jedno z CD albumov rómsko-slovenskej kapely F6
Jedno z CD albumov rómsko-slovenskej kapely F6

Minimálna výška príspevku

20

CD obsahuje slovenské a rómske piesne.

Doručenie: do Vianoc 2021

Drevené srdiečko ručne vyrobené šikovným Rómom
Drevené srdiečko ručne vyrobené šikovným Rómom

Minimálna výška príspevku

25

✔ precízne opracované drevo ✔ s povrchovou úpravou ✔ unikátna dekorácia ✔ každý kus je originál ✔ súčasťou balenia je pliešok na zavesenie ROZMERY: 10-12 cm (dĺžka a šírka) UPOZORNENIE: Produkt je vyrobený z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade.

Doručenie: do Vianoc 2021

Drevený svietnik
Drevený svietnik

Minimálna výška príspevku

30

✔ masívne orechové drevo ✔ odolná povrchová úprava ✔ vhodný na čajové sviečky ✔ vyrobené rómskymi pracovníkmi ✔ praktický a luxusne pôsobiaci produkt ROZMERY: 85 mm (dĺžka) x 85 mm (šírka) x 20 mm (hrúbka), priemer výseku 45 mm UPOZORNENIE: Produkt je vyrobený z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade. Súčasťou balenia nie je čajová sviečka.

Doručenie: do Vianoc 2021

Drevený držiak na mobil a vizitky
Drevený držiak na mobil a vizitky

Minimálna výška príspevku

40

✔ masívne orechové drevo ✔ odolná povrchová úprava ✔ udrží aj dva mobily ✔ ideálny sklon pre osobu sediacu pri stole ✔ vyrobené rómskymi pracovníkmi ROZMERY: 120 mm (dĺžka) x 85 mm (šírka) x 25 mm (hrúbka) UPOZORNENIE: Produkt je vyrobený z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade. Súčasťou balenia nie sú rekvizity viditeľné na fotografii.

Doručenie: do Vianoc 2021

Drevená miska
Drevená miska

Minimálna výška príspevku

50

✔ precízne ručne opracované drevo ✔ povrchová úprava vhodná na styk s potravinami ✔ unikátny dizajn ✔ ideálna veľkosť ✔ užitočná a dekoračná zároveň ROZMERY: 25 cm +- 3 cm (dĺžka) x 6-8 cm (výška) UPOZORNENIE: Produkt je vyrobený z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade. Súčasťou balenia nie sú rekvizity viditeľné na fotografii.

Doručenie: do Vianoc 2021

Sada drevených produktov
Sada drevených produktov

Minimálna výška príspevku

100

✔ masívne orechové drevo ✔ odolná povrchová úprava ✔ držiak na mobil, vizitky + podšálka + krabička na malé predmety či svietnik na čajovú sviečku ✔ praktická sada pre každého ✔ jednotný dizajn ROZMERY: Držiak na mobil, vizitky: 120 mm (dĺžka) x 85 mm (šírka) x 25 mm (hrúbka) Podšálka: 105 mm (dĺžka) x 105 mm (šírka) x 20 mm (hrúbka) Krabička malá: 85 mm (dĺžka) x 85 mm (šírka) x 20 mm (hrúbka), priemer výseku 45 mm UPOZORNENIE: Produkty sú vyrobené z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade. Súčasťou balenia nie sú rekvizity viditeľné na fotografii.

Doručenie: do Vianoc 2021

Sada 4 drevených misiek
Sada 4 drevených misiek

Minimálna výška príspevku

200

✔ precízne ručne opracované drevo ✔ povrchová úprava vhodná na styk s potravinami ✔ unikátny dizajn ✔ ideálna veľkosť ✔ sada užitočná a dekoračná zároveň ROZMERY každej misky: 25 cm +- 3 cm (dĺžka) x 6-8 cm (výška) UPOZORNENIE: Produkt je vyrobený z dreva. Vyhradzujeme si preto právo na malé odchýlky v rozmeroch a vzhľade.

Doručenie: do Vianoc 2021

OKNO AKO DAR
OKNO AKO DAR

Minimálna výška príspevku

320

Presne toľko stojí priemerne 1 okno! Ak chcete, uvedieme Vaše meno a priezvisko, príp. priezvisko Vašej rodiny na tomto okne. Zadajte nám aj Vašu korešpondenčnú adresu, niečo pekné Vám pošleme. :-)

Doručenie: do Vianoc 2021